121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #81975
    Valszeg a kövi részekben (egyiptomi/maja mítológia) már nem őt fogják szerintem berakni...
    bár lehet erre van a fia, hogy majd ő jó lesz azokra a szerepekre

    Amúgy más lesz tutira, már csak a nézet miatt is az egész, meg gondolom kevesebb platforming/puzzle rész is lesz benne, ÉS szexelni se fog valszeg Kratos, úgyhogy... de én azért nagyon bízom a fejlesztőkben, bármilyen "szar" is lesz, nálam day0 fixen. :D
  • Moby
    #81974
    Jaja. A mitológiák olyanok, hogy ez ilyen helyrajzi kérdés. Görögben Zeusz székel, északon meg Thor. Ez ilyen :D
  • Kongy
    #81973
    Már hogy a viharba ne lenne az?

    Elolvastam most 1-2 cikket a játékról, elvileg a görög világot / mitológiát elpusztította Kratos, és ezért a skandináv jön most... Hát oké. :D
  • Rage47
    #81972
    elköltözött Skandináviába és máris más istenek törik a borsot az orra alá :D
  • Seth
    #81971
    Spartan Rage azért még benne van :D
  • SlickAdam
    #81970
    ugy, hogy nem spartai harcos?
  • Kongy
    #81969
    Nekem már ott nem GoW az új GoW, hogy a témája skandináv mitológia... Hogy a p.csába kerül egy spártai harcos...? Áh mindegy.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2018.01.07. 18:24:17
  • Myselor
    #81968
    chrono cross egy kellemes kis jrpg de én kicsit soknak érzem.sok a túlzás benne.én nemrégen pótoltam be talán tavaly vagy előtte.iszonyat sok társad lehet ezt is kicsit túlzásnak tartom.ez van akinek pozitív van akinek negatív nekem a második.aztán annyira el lehet veszni a játékban hogy hihetetlen ez jó de rossz is.van hogy fogalmad sincs melyik síkon kellene haladnod aztán ne is beszéljek még a többiről.nekem elég lett volna ha ennyire nem bonyolítják túl hiába idő utazás de hát na.egyszer mindenképp érdemes letolni de nekem elég volt belőle egyszer :d
  • darkSectorxxx #81967
    Azért annyira szerintem nem. :D

    #81966

    Magas a léc az első rész után.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.07. 16:33:37
  • TDC Geronimo
    #81966
    R böföghetne már valamit RDR2ről...
  • Moby
    #81965
    Az epikség önmagában kevés. Ha hellblade lesz belőle, akkor én inkább balra el...
  • darkSectorxxx #81964
    J közbe látom, hát én akkor is tuti élvezni fogom, az epic-sége miatt, ami még mindig meglesz a mechanikától független, de így elsőre valóban szokatlan lehet majd.
  • Moby
    #81963
    Game Informer.
  • darkSectorxxx #81962
    Ja, persze attól még lehet jó, csak legyen dodge-olás. :D
    Bár furcsa lesz 2018-ban hogy nincs ugrás egy játékban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.07. 16:16:18
  • TDC Geronimo
    #81961
    GIba volt. Jó lesz ez csak teljesen más, mint az eddigi részek.
  • darkSectorxxx #81960
    Én bízom bennük. :)
    Honnan tudod hogy nem lehet ugrani?
  • Moby
    #81959
    Nagyon nehéz lesz megszoknom, nagyot kell gurítaniuk, hogy én ez megegyem GOW-nak. Első GOW lesz, amiben nem lehet majd ugrani, viszlát platforming, stb.
  • darkSectorxxx #81958
    Annyi bőrt húztak már a le a sorozatról, még sok maradhatott. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.07. 16:07:35
  • Evoluti0N
    #81957
    Szegény Kratos megfázik.
  • darkSectorxxx #81956
    Tomb Raider is így indult. :D

  • Moby
    #81955
    kapcsoló, nem elosztó.
  • TDC Geronimo
    #81954
    Te milyen HDMI elosztót vettél és hol, amivel megy dugdosás nélkül a PSVR meg a HDR a tvn?
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.01.07. 12:52:57
  • Moby
    #81953
    Fordulaaat???
    Ugyanazt mondom róla most is, mint az első nap. Megint miféle fordulat van? :D
  • davidka003
    #81952
    GAME.co-uk-n vannak egész jó árak:
    Használt:
    Killzone Shadow Fall - 3 font
    Homefront: The Revolution - 4 font
    Call of Duty: Infinite Warfare - 6 font
    Call of Duty Black ops III - 9,74 font
    Division - 6 font
    Dishonored 2 - 6 font
    Hidden Agenda - 9,74 font (nincs magyar nyelv rajta csak angol)
    Final Fantasy XV - 11,24 font
    Uncharted 4 - 13,49 font
    Resident Evil 7 - 15 font

    Illetve a 10 fontos ÚJ Call of Duty: Infinite Warfare - Legacy Edition
    Legacy Edition Contains:
    - Call of Duty Infinite Warfare
    - Modern Warfare Remastered Including Map Packs
  • Tinman #81951
    Chrono Trigger, Chrono Cross vicc áron vannak (5.99$) US Store-on, nyilván PS3 nem árt hozzá, de hátha valaki pótolná a kötelező házit.
  • Tinman #81950
    Fixed: cryptovaluta bányászok.

    BTC-t otthon már régóta nem bányász senki, mert esélytelen.
  • SlickAdam
    #81949
    nincs fordulat, megmondta, hogy el lesz adva. csak megnyalogatta, mert ö is techbuzi. tiszta sor.

    case closed
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.01.07. 12:03:09
  • Tinman #81948
    Nézd, mindannyian tudjuk, hogy Moby a sinus görbék királya, de szerintem hagyd a témát, mert flame lesz belőle.
  • Lengyel2
    #81947
    Ott volt valóban egy nagyon hosszú pálya, amikor már mindenből, még a levegőből is kifogyott az ember és még mindig nem lehetett menteni, de a következő palace-oknál visszaáll a normál pályahossz.
  • GOTY
    #81946
    Na, egy ujabb Moby-fordulat. Eladtad az X-et? Pedig odakat zengtel rola.

    Miert?
  • Myselor
    #81945
    hát annyit mondjuk tényleg nem ér 1-2 ór játék :d nézd meg youtubeon xd
  • mucsácsó
    #81944
    És 4590 HUF... kapjákbe
    majd később óccsójé talán :D
  • Myselor
    #81943
    az end of zoe dlc elég fun azt érdemes letolni de 1 óra kb az egész :d max 2
  • Tikal #81942
    <mentve>
  • mucsácsó
    #81941
    Na, lepörgött a Resi7 credits. kibaszott jó játék volt! nagyon fostam előre, hogy túlzottan parázni fogok majd tőle, mert a demo engem elég rendesen összeszaratott, de szerintem _ANNYIRA_ nem volt rohadtul para - bár VR-ban tuti szívinfarktus lenne az egész... :D
    Nagyon tetszett a ház felépítése, meg ahogy haladtál szépen előre a dolgokkal, és nagyon bejöttek a puzzlek meg úgy az egész story, zseniális volt! :) Ezt tényleg odatették!

    viszont miután
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kinyírod a fater bosst és elkerültök a hajóra, az már eléggé lagymatag szerintem... az utána levő barlangos rész meg kifejezetten vérszegény és szar, valamint a visszatérés a házba és az utcsó "bossfight" is mi már...


    Nem vagyok nagy Resis arc, a 4-5öt azt végigtoltam anno, azokat is nagyon szerettem, dehát azok totál mások voltak ehhez képest...

    Kéne még valami hasonló...
    Bár majd ha lesz VR-om egyszer, akkor tuti ránézek azzal is, biztosan egy egészen más élmény. :)

    Elkezdtem a Not a Hero DLC-t is, de nagyon gyatra valahogy az egész, és hányok ettől a HUD-tól, úgyhogy ezt biztos nem fogom letolni...

    Többi DLC milyen, tolta valaki innen?
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2018.01.07. 00:00:14
  • Moby
    #81940
    Jó is lenne, meg tetszene is, és aztán ugyanúgy nem kapcsolnád be, ahogy én sem kapcsoltam be, miután végeztem a AC:O-val. Nem terveztem ilyen gyorsan eladni, de arra jöttem én is rá, hogy nem játszok rajta semmit. Toltam volna BF1-et, nem volt enhancelve...Toltam volna rajta GTAV-t nem volt enhancelve...és ezek is ilyen úri huncutságok lettek volna, mindegyik megvan pécén. Elite Dangeroust toltam volna rajta, még enhancelve is volt, de olyan moslékul futott rajta, hoyg feljött tőle a vacsi. Megvettem inkább steamre (sok év után megint, régen nem volt steamen). Aztán megvettem a switchet, azóta meg a ps4-et is alig kapcsolom be :D És ezen a ponton eladtam úgy kettő óra leforgása alatt.
  • Droughert
    #81939
    Főleg a kíváncsiság ami hajt, meg egy pár olyan cím ami nem elérhető PS4-en. Rossz tulajdonságom, hogy játékok terén szinte minden érdekel, ami egyrészt jó, mert van mindig mivel játszani, másrészt meg soha semire nincs elég idő... Megnézném az új Forzat, Halokat, Gears Of Wars-t (PC-m elsőt szerettem).
    Másik oldala a dolognak meg, hogy itt rohad egy csomó cím, amit nem toltam végig (közte pár olyan amit még a 2016-as karácsonyi akcióban vettem) szóval, ha reálisan nézem, akkor biztos jó lenne, meg tetszene is, de ha egy konzolra sincs iddőm akkor minek a kettő?
    Szépen levezettem, akkor inkább veszek majd egy jobb TV-t meg egy monitort, mer ugye nehogymá ne basszuk el a pénzt valamire...
  • Moby
    #81938
    Ha csak nem a kíváncsiság hajt, pro mellé szvsz hótfelesleges. Ugyanazt fogod megkapni, kétfelé fogsz fizetni mindenért, stbstb. Exkluzív címek gyakorlatilag nem léteznek(oké léteznek, azokért egy negyvenezres sima one is felesleges). Az egyetlen amit nyernél, hogy ha az egyik port szar lesz valaminél, a másiknál meg nem, akkor eldöntheted mire veszed meg. Ennek az esélye nulla. Ha valamire szar a port, akkor jellemzően a pc a menekülőút, nem egy másik konzol. Vagy az sem, és akkor mindegy hány gép van a polcon.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.06. 22:11:02
  • Moby
    #81937
    Ja, és mégvalami: a onex legnagyobb baja szvsz hogy túl friss. Ez hülyén hangzik, de a régi játékaimból szinte semmi nem volt enhancelve (ott így híjják a propatchet). A pronak több, mint 1 éve előnye van. Amik most mennek, az már mind okosítva van. És bár folyamatosan pakolgatják ki a patcheket, sok-sok játék már nem is fogja megkapni azok közül, amik most bőven futnak. És ez nem egy elhanyagolható dolog.
  • darkSectorxxx #81936
    Ez is igaz.