121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Katalizátor
    #82536
    Skacok ez most tök komoly, hogy a PS4 nem támogatja a bluetooth-os audio eszközöket???
  • darkSectorxxx #82535
    Röviden:
    Kurva anyját.

    Ezé vettem US-be.
  • darkSectorxxx #82534
    Még ez is benne van:

    "Bing......Bááámm....áááárgf" :D
  • Kandurex
    #82533
    link
  • SlickAdam
    #82532
    itt a komplett magyar felirat:
    "gggrrrhhh!"

    :)
  • darkSectorxxx #82531
    Bár szopok én ezután minden esetben, ha igen, ha nem.
  • darkSectorxxx #82530
    Igaz, hogy lesz God of War magyar felirat, vagy szopatnak? :D
  • Myselor
    #82529
    uh ez nagyon jó lesz remélem én is hogy lesz és nem 1 évvel később mint a dragon quest xi.az is mikor jön már... :d
  • Seth
    #82528
    Ez remélem lesz angolul is :)

  • darkSectorxxx #82527
    "Bug"-olhatna az összes többi is.
  • Rage47
    #82526
    Crossplay lett a Fortnite, azt nem tudom, hogy véletlen bug-e
  • darkSectorxxx #82525
    Ja hogy nem a köd eltűntetésére vonatkozott a felfedezés. Úgy oké. Jelek láthatóak a ködön át is, pláne a missiok.
  • Myselor
    #82524
    nem is erről beszélnek dark bazdmeg.nincs játék?nincs dolgod?ennyire ne und már magad
  • Harlekin
    #82523
    Nem volt bug megint más a tisztult és megint más a felfedezés, de a lényeg hogy NEM kell tornyot mászni egyikhez sem!!! Régi AC-knál CSAK a torony mászás után volt LÁTHATÓ a map! Itt Ahogy beérsz a területre már a "szürkeségen" át is látszik minden! És hiába mászol tornyot nem tisztul tovább a térkép, mert ahogy 1 toronyhoz érsz már tiszta a környéken minden.... Így érthető?
  • darkSectorxxx #82522
    Ja nektek a 3. rész az jobb volt mint a 2.?
    Ez max szubjektív vélemény különbség.

    Ebbe mi a hülyeség? :)
  • Moby
    #82521
    Ha már a TLoU(R) a téma: kotakun van egy beszélgetés Bruce Straleyvel. Az apropóját részben és vállaltan a QD körül eszkalálódó botrány adta (nemtudom, talán számítottak valami comingoutra ND kapcsán? :D). Sok újdonságot nem mond, evvel együtt egy meghallgatást megér. Nagyon kíváncsi leszek milyen lesz nélküle a folytatás.
  • j0nNyKa
    #82520
    te eteted most is, meg adsz neki figyelmet
  • Moby
    #82519
    Ne csinálj magadból megint nyilvánosan hülyét kérlek. És ezt abszolute a te érdekedben javaslom, nem bántásból.
  • darkSectorxxx #82518
    Az jó mert mikor egyik alkalommal néztem térképet és mentem feljebb a kezdőponttól a hegyen, konkrétan ahogy lovagoltam űgy tisztult a térképen is előttem minden. Akkor ez valami bug volt.
  • darkSectorxxx #82517
    +Moby

    Hát a 3.részbél valamiért akkor direkt lett gyengébb. Szándékosan ilyet? Fú. :)
  • Moby
    #82516
    Gyakorlatilag tönkretették vele az MS-t. Egy 20 másodperces videóval... :D
  • n000rbi
    #82515
    Legnagyobb trollvideo evör
  • SlickAdam
    #82514
  • szebag79
    #82513
    Üdv mindenkinek! Valaki el tudná magyarázni röviden, hogy ez a játék megosztása hogy működik PS4en, vagy esetleg egy link ahol ezt értelmesen elmagyarázzák? Találtam máshol egy pár hozzászólást ezzel kapcsolatban, de szerintem túl van magyarázva, haláli bonyolultan van leírva mit-hogy. Egyik helyen ezt írják a másikon teljesen ellenkezője jön le:( Köszi
  • SlickAdam
    #82512
    kell a sok vitamin az ülö eletmodhoz.
  • GOTY
    #82511
    Mit szóltok a McDonald's reklámhoz a PlayStation Store-ban?
  • Harlekin
    #82510
    Már megint másik játékkal játszottál.....
    A tornyokat semmi más miatt nem "kell" megmászni, Csak a madarad képessége miatt!
    A térkép mint ahogy gero is írta felfedeződik, ha csak belépsz a területre.( Acsi volt hozzá az első tevével kb 10 perc után kinyílt és egy tornyot nem másztam meg....) Mindent látsz utána a térképen MINDENT!!!!!Tehát semmi köze a tornyoknak a MAP-hoz. De ezt "írja" is a játék!!!! Vagyis azt, hogy a tornyok a madaradhoz kellenek......
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2018.01.19. 06:17:28
  • Moby
    #82509
    Ennek a szerencséhez nem sok köze van. A lost legacy a hatodik uncharted, és még mindig atomjó.
  • TDC Geronimo
    #82508
    NDnél az nem szerencse
  • darkSectorxxx #82507
    Amúgy a Valve szerintem jól nyomta.
    Nagyon necces valamit 3. résszel ellátni.
    Rengeteg játék vagy film a 2. részénél éri el a csúcsot, utána max stagnál azon a szinten...legalábbis az esetek nagy részében én ezt tapasztaltam, ezért problémás, ha valaminek a 3. része jön már.

    Uncharted-nél is a 4.-nél nagy szerencséjük volt, a 3. rész után.(mármint a ND-nak....)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.18. 23:07:13
  • darkSectorxxx #82506
    Áh, ezeknek nincs annyi eszük. De én keresztül láttam rajtuk.
    Valszeg ezután a The Last of Us 2.1 jön, azt csinálják mint a Valve, hogy nem jutnak 3.-ig. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.18. 22:56:54
  • Moby
    #82505
    Kemény. :D
    De azért majd jön valamikor az első része is ugye? Nyugtass meg!
  • darkSectorxxx #82504


    Hát ez a sima "The Last of Us", ami jön majd most, az a "The Las of Us Part" 2. része. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.18. 22:51:15
  • Moby
    #82503
    Miiiiii
    Van?

    Dark. Szerinted a "part 2" mit jelent? :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.18. 22:50:11
  • Moby
    #82502
    Zelda mellett nem tudok komolyan játszani semmivel. Demózgatok :D Meg előveszem a régi játékokat leporolni hdr-el :)
  • darkSectorxxx #82501
    Hallod nekem ez jut eszembe mindig a 2-ről. :D

  • TDC Geronimo
    #82500
    nekiálltál a 20. játéknak is? Hát nincs elég?!
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.01.18. 22:45:15
  • darkSectorxxx #82499
    Hallom a Destiny 2-ben megint alkottak egy jót a fejlesztők.
    Ez meg a BF2....hát nem irigylem őket!

    Lassan már nem csalóktól kéne védeni a multikat, hanem a fejlesztőktől!
  • darkSectorxxx #82498
    Előtte még jön a Part II.
  • Moby
    #82497
    Még mindig, ennyi idő után is lélegzetelállító ez a TLOU(R). Jó sokat dob amúgy rajta a hdr (jameg a madálsziszón is. Annál nagyon durva a különbség).
    Nagyon jöhetne már a kettő...