121204

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • GOTY
    #83059
    Na, egy bő 3.00-t bele toltam a játékba. Komolyan mondom nem értem ezt a faszit. Amikor ez a Cage megcsinálta ezt a játékot és amikor tesztelték, ez komolyan azt gondolta, hogy ezzel az irányítással ez kiadható? Azt gondolta, hogy majd a faszparaszt hadd szenvedjen vele? Végülis működik miért ne adjuk ki? Egyszerűen eldobom az agyam! Soha nem tudtam megérteni hogy egy ilyen minőségre hogy mondhatják emberek azt hogy ez rendben van!?

  • darkSectorxxx #83058
    Jajj de aranyos:

    Ez érdekes:

    PS Network leállás!!!! ---------- Nekem meg a PS4 állt le!!!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.26. 20:36:15
  • darkSectorxxx #83057
    No....4k képet nem....

    Mármint a beépített fotokra értem, nem a fotómódra. Hanem tudod a Share gomb fotolopásra.
    1080p volt minden ps4-en.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.26. 20:34:57
  • GOTY
    #83056
    Nem, csak abba, amiben van foto mod. De ezt a ps4en is tudtad szerintem.
  • darkSectorxxx #83055
    Látom 4k képeket lehet fényképezni a játékokból, ez minden játékra igaz?

  • darkSectorxxx #83054
    Epic! Imádom!
  • darkSectorxxx #83053
    Ismerős az érzés, pc-n remaszterezni akartam 10 percet birtam
  • darkSectorxxx #83052
    :D keresztapa
  • GOTY
    #83051
    Olyannyira nem, hogy mindjart letorlom a faszba...a katonai bazison szopok...
  • LBandi77
    #83050
    https://youtu.be/LScbyV0oBwI
  • LBandi77
    #83049
    Egyre keményebb vagy Frisco.
  • darkSectorxxx #83048
    Nem szarral gurigázok. :)
    20 perc a bolt és félúton van a takarék szövetkezet! :D

    Nem mintha már számítana, de jó ez a verzió a pro-ban?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.26. 19:44:23
  • TBTPumpa
    #83047
  • Moby
    #83046
    Ezt ma már nem tudod értelmezni, hol volt ez az akkori lineupban amikor kijött :)
  • GOTY
    #83045
    Kozben rajottem, haaaat...

    Carlanak jo nagy macskai vannak. :) Gondolom azt kell majd megszopkodni...

    Ratyadek ronda a jatek, botranyos iranyitas, a zene szep, a sztori eddig semmi extra. A heavy rain nalam ennel szazszor jobb.
  • Moby
    #83044
    Gyors vagy baze :D
  • darkSectorxxx #83043
    Ja puttony kell a családnak, azt hittem magadat megleped valamivel. :)

    Igen tuti jó a GT, igazából sokan nem azért haragszanak mert hiba van benne, csak nem multira gondolták, de amúgy piszokjó. Még irányításban is. Ami a GT 3 óta nekem nem tetszett.
  • LBandi77
    #83042
    Melós kocsi kellett,puttonyos.Gt megy persze,az menni is fog,most nagyon ráéreztek a japók mi kell a népnek,bárki bármit mond kib@szott nagy versenyzés van sport módban.
  • CptFlint
    #83041
    Az a két analóg kart jelzi és abba az irányba kell elmozdítani amerre felvillan és értelemszerűen, ha sokáig világít akkor meg tartani.
  • darkSectorxxx #83040
    Nekem most azt írja, karbantartás van. (délelőtt 11.-kor még jó volt)
    Nem tudom, megmondom őszintén nekem ennyire fos volt eddig is, mintha mindig karbantartás lenne. :D

    Amennyi hibával én találkoztam. Játékvásárlás kész halál.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.26. 18:31:56
  • darkSectorxxx #83039
    Ja 4k tuti fasza lenne, csak az azért nekem húzós pénzben. (igen, haverom is küzd sokszor asszonnyal, most pc upgrade-et kell zsíroznia, nem egyszerű)

    Na, valami fasza japán sportkocsi? vagy családias?
    GTSports pörög még?
  • LBandi77
    #83038
    Ja 4k én is venném csak harcolnom kéne itthon,most amúgy is nem várt kocsivásárláson vagyok túl.
  • Tikal #83037
    Alig vártam hazaérjek, bepattanjak az F1-be és erre nem tudok játszani, mert a kurva GT online only.. és nincs network. Még csak meg se tudom nézni a showroomban az új verdákat. Jó a játék, de ilyenkor kettébasznám a fejét annak a hülyének aki ezt kitalálta
  • Tikal #83036
    Arról valami hír hogy miért szar a PSN már napok óta? ...
  • darkSectorxxx #83035
    És stream-elsz, hogy nézhessem....ugye?


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.26. 18:22:14
  • Tikal #83034
    még a végén belekezdek egy Dark Souls-ba
  • darkSectorxxx #83033
    Mondat első része: :D

    Második része: majd a VR-ban les lényege szerintem, azok a játkok még nem töltődtek le... Illetve nekem jó hogy tudok magasabb felbontáson streamelni. :)
    Mást így elsőre nem látok. majd lehet a kövi játékoknál amik megjelennek.

    PS4 kontrolleremet a régit használom, mert furcsa ez az új, mattabb, nagyon tapad, az analog karok megint műanyag, és megszoktam az alu-t.

    Ezekután már csak a fullhd-s tv-mnek kéne TÖNKREMENNI!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.26. 18:15:46
  • darkSectorxxx #83032
    208 játékmentésem volt....65 másodperc alatt tette fel a gépre pendrive-ról!!!! :O
  • GOTY
    #83031
    Borzalmas. Eddig 0 QTE-t sikerult megcsinalom, nem is ertem azokat ampiros, zold, sarga kek szineket...
  • LBandi77
    #83030
    1 rgb vezérlővel még megpróbálhattad volna a fehér ledet visszakapcsolni kékre,érzed már a pró péjesnégy erejét?
  • darkSectorxxx #83029
    Állítólag szörnyű az irányítása.
  • GOTY
    #83028
    Nem baj, ilyen randa grafikara nem izgulunk. :)
  • Seth
    #83027
    Ráadásul az USA verzió cenzúrázott pár helyen. Kivágtak két szexjelenetet, amiből az egyik QTE-s :D
  • GOTY
    #83026
    Igen, olyba tunik. Ez rohadtul nincs felujitva, olyan ronda mint a bun. Memoriakartyara akar menteni meg ilyenek....

    De akkor mitol 2016-os a megjelenes?
  • darkSectorxxx #83025
    Azért ennyire nem, de stream mehet elvileg akkor már 1080p ha már így jártam. :D
  • darkSectorxxx #83024
    :D hát nem mindenre, de basszus ps4 nélkül lenni azt nem lehet, inkább ha kell lóvé eladok valami mást. :)
  • Seth
    #83023
    A tapipad jobb oldala a start, bal oldala a select

    De akkor ezek szerint a PS2 változat
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2018.01.26. 16:51:48
  • SlickAdam
    #83022
    sztem erdekesebb ez a csomolungmas környezet, mint az a rednekk amerigos faszsag
  • GOTY
    #83021
    Gyerekek, en vagyok a hulye? Nem indul el az Indigo Prophecy. Bejon a fokepernyomjatekon belul, azt irja, press START button, ami ugye ps4-en nincs, nyomom az options gombot, semmi. Nem tudom elinditani a jatekot. WTF?
  • SlickAdam
    #83020
    "van pénz, kifizetem!"