121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #96593
    >Tuti jó játék lesz

    Én istenbizony nem látom mi garantálná ezt :D Nyilván megveszem, nincs benne rizikó, de kb a semmit várom tőle. Ha kapok valamit, majd örülök neki.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.11. 15:07:40
  • darkSectorxxx #96592
    Igen erre gondoltam még, hogy a létrázâs miatt lesz 49 perc :D

    Tuti jó játék lesz, de ezt nem mossa le már senki a játékról...

    Meg imádtam mikor a kopasz placcon 2-3 katonát ütlegelt a csávó egy aktatáskával :D
  • Moby
    #96591
    Szerintem innen 12 biztos vevője lesz.



    /nem tudom mire kell, de tippeltem egyet
  • darkSectorxxx #96590
    :D
  • Seth
    #96589
    Én tuti beszerzem day1. Nem vagyok Kojima fan, de bármi jöhet ami fura, nem a megszokott.
  • gregoryan
    #96588
    Azt tudjuk, hogy innen hány biztos vevője lesz a Death Stranding-nek?
    Nem derül ki, mennyire érdekli az embereket komolyan ez a game, hogy pl meg is vegye...

    én nagyon gondolkozom rajta, bízom benne, hogy az idei ősz Horizon Zero dawn-ja, Days gone-ja, TPS akciókaland game-je lesz ami elé öröm leülni PS4 en, de valahogy valami kis port érzek a gépben.....
    szerintetek?
  • Moby
    #96587
    Nem, mondjuk a fele. A másik fele varázsgombapisálás, meg létramászás. Bár lehet, hogy holnap új játékelemként létráról-varázsgombapisálás-reveal is lesz!
  • j0nNyKa
    #96586
    egyszerű paraszt vagyok, nekem az ugyanaz (de amúgy igen, puskák meg mindenek)
  • Kandurex
    #96585
    48 percnyi budi látogatás
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.09.11. 14:37:30
  • Zóanagyvarázsló
    #96584
    Középkor? Kora újkor lesz az inkább.
  • darkSectorxxx #96583
    Abból mennyi cutscene lesz? 48 perc? :)
  • TDC Geronimo
    #96582
    Holnap jön 49 perces death stranding gameplay

    "Tomorrow I’ll show you the 1st 1/3 of the game mission for everyone to understand the basic flow of DS. Since we can’t fail the demonstration and it’s hard to keep the online network st the stage will show you the 49 min long footage. To avoid spoiler I’ve edited the map & items."
  • darkSectorxxx #96581
    Ahogy a The Last of Us se mai darab, meg a HL2 sem. stb. :P
  • darkSectorxxx #96580
    Nem értem miért Witchereztek, mikor ez egy Assassins Creed és Bloodborne ihlette rpg?
    Ezt irták régebben is, hogy azokból merítettek a fejlesztők sokat, semilyen Witcherről soha nem volt szó. :)
  • darkSectorxxx #96579
    Ja a Greedfall-ra gondolok. :)
  • Maala
    #96578
    Ezt ugy irtad mintha a witcher3 elso blikkre lett volna olyan, amilyen...

    Es nem a koritessel kellett volna csak foglalkozni 3 jatekon at.
  • Moby
    #96577
    Lehet, hogy főleg azokat kaptam el a videókban.
  • j0nNyKa
    #96576
    hát van azért az egésznek egy francia középkor feelingje, de az szteroidokon
    az egész politikai helyzet, meg a városok kinézete, az emberek ruhái, a nagyon tipikus kalapok, a fegyvereknek egy.. része, ezek azért definiálnak egy egészen jól behatárolható valamit, csakhát aztán jönnek rá a benszülöttek a varázslóikkal, meg a mindenféle szörnyek, és ja, elég alteres lesz itt-ott
  • j0nNyKa
    #96575
    fúte, mennyire akartam szeretni a bound by flamet meg a technomancert (meg az említett elexet is pl)... dehát nope, elég gagyi feeling az összes
    ez most az első játékuk amit úgy néz ki, sikerül megszeretnem, persze még kell vagy 5-10 óra bele, hogy kiderüljön
    de manapság már ha egy játékot nem ások el fél óra után, az félsiker :)
    pedig maga az open world külső nézetes rpg, mint stílus lenne a kedvencem, de valamiér nem nagyon tudják eltalálni a játék gyártók
    talán az elder scrolls-ok, azok jól szoktak sikerülni
    azon kívül vannak a vicserek, meg a dragon age-ek, éééés... ?! hátö..? (azt sejtem, hogy ez a greedfall se lesz korszakalkotó, de talán ~2 végigjátszás benne van, a varázsló érdekesnek tűnik)
  • Moby
    #96574
    Deee milyen kor?
    Nekem a videókból totál alter világ jön át. Semmilyen korsenem.
  • Myselor
    #96573
    én is vártam és adtam neki 2x esélyt de sajnos semmi kéztetést nem érzek rá hogy nyomjam.a boss fightok érdekelnének max.sajnos ennek a kornak se a páncéljai se a fegyverei nem tetszenek úgyhogy még a loot buzulásom sem hajt előre :d sem a felfedezés mert ahhoz képest üres amekkora.sajnos igen elég gyengécske
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2019.09.11. 13:15:48
  • gregoryan
    #96572
    ettől féltem..

    ilyesmit érezte tegnap én is, csak betudtam fáradtságnak. de akkor nem vagyok egyedül, ha laposnak érzem én is Gameplay és egyéb szempontból.
    Vannak hasonló játékok sokkal jobbak.. SAJNOS.. pedig nagyon vártam én is
  • Myselor
    #96571
    sejtettem különben hogy ilyen problémáid vannak a witcherrel. a leggyakoribb panasz az hogy nem lehet kasztot váltani csak kizárólag egy witcher lehetsz :d nos ez a játék erről szól a többi másról de persze megértem ezt is.bugokkal én nem sokat találkoztam közel 200órám alatt a játékban.nos én szarozni ugyan nem szaroztam a greedfallt de szerintem nem jó.semmi fanboyság vagy nem sem a világa sem a kivitelezés nem tetszik.a bound by flamet is vártam ugyanez volt ott is és a technomancerben is.de azért ez már kicsit jobban sikerült.hátha a következő játékuk tényleg igazán jó lesz^^
  • j0nNyKa
    #96570
    na abban egyetértünk, hogy a greedfall a da3ra hajaz sok szempontból
    egyébként összeszedtem, hogy mi lehet a bajom a vicserrel:
    - rpgben szeretem, ha választhatok sokféle kasztból, és azok tökmás élményt adnak, vicserben nincs ilyen - attól hogy erősebbet lövök néha a crossbow-val, vagy épp valamelyik sign erősebb, még nem lesz merőben más élmény
    - emiatt nem is élvezem a csatákat, mert nincs annyi variáció, meg változatosság bennük
    - erre igen durván rátesz, hogy nem csapatod van, hanem egy karakter
    - ami azért is baj, mert hiába írnak érdekes mellékszereplőket a lengyelek, nem tudtam velük bondolni, mert nem küzdünk együtt (tehát nem jönnek velem hentelni)
    - a fentiekből adódik még egy hiányosság, pl. a dragon age 2-ben Anders (aki ugye amúgy már hozzád nőtt az egy kiegjében): ugye nála volt ez a sötét/világos oldal felé fejlesztés, amitől vagy támadó mage lett, vagy healer - imádtam, emitt ilyesmi sincsen nyilván
    - maximalistán szeretek játszani, engem zavar ha egy területen ott kell hagynom mondjuk egy bosst, egy ládát, egy eseményt, egy akármit - és a vicserben elég sokszor jött szembe az, hogy megyek-megyek, haladok, ölök, aztán egyszercsak egy 10 szinttel nagyobb valami 1shotol - tehát oda majd vissza kell mennem később
    - bugok tömkelege, akkor töröltem le, amikor egy tóban beragadtam a sziklák közé, és se a lóval nem tudtam magam kibugoltatni, se ugrálva, se semmit csinálva - oké, töltsem vissza, stb, nem ez az egy konkrét bug volt a bajom, hanem hogy a sokadik volt
    - így hogy se a felfedezést nem élveztem, se a harcot, se a karakterekbe nem lettem szerelmes, a(z egyébként szerintem is nagyon király) sztori önmagában nem tudott maradásra bírni - sokadjára

    na ehhez képest a greedfallban:
    - legalább van csapat, bár sokszínűségben inkább egy witcher, mint dragon age, de azért van különbség a karaktertípusok között
    - így van rá esély, hogy több mellékszereplőhöz is kötődjek (megjegyzem eddig csak egyhez sikerült, de az már eggyel több mint a witcherben)
    - eddig azt látom, hogy nem kell visszarohangálnom területekre, öltem már nagydög bosst is, nehezen, de meg lehetett ölni
    - bugok... eddig nem rémlik, főleg nem idegesítő fajta

    - a mellékküldiket a 3 játékból egyikben sem pörgettem át, nekem mindegyikben elég érdekesek voltak ahhoz, hogy elolvassam, beleéljem magam, stb - szóval azok is rendben vannak a greedfallban (is)
    - amiben amúgy szerintem szintén mindhárom játék erős, az a világ, amit eléd rak, megteremt, az mindháromnál be tud szippantani (mindezt úgy, hogy ez a greedfallos kicsit franciás beütésű világ elég távol van tőlem, de eddig nagyon bejött, főleg hogy előkerültek azért változatosabb népek is, pl a native-ok)
    - grafika, zajok szintén mindháromban tetszettek
    - irányítás is

    szóval én azt mondanám, hogy mindhárom játék fasza, és érthető mindháromnál az adott játék fanboy serege, viszont így félvállról leszarozni mindent, ami nem az adott egyén fanboyságának tárgya, bármilyen mélyebb vizsgálódás nélkül... hát nem tudom, a gyerekes szó jut eszembe

    értsd: "az én igényeimnek nem jön be" nem egyenlő "ez egy szar"
  • Myselor
    #96569
    hát ez bizony így van.hosszú évekig a dragon age origins volt a best.aztán jött a witcher 3 és kész .azóta vannak próbálkozások de könyörgöm ilyen elex félékkel mit erőlködnek?mondom a greedfall nem rossz próbálkozás de jónak semmiképpen nem mondható és nem lehet a witcher mellé rakni.ez van.
  • Prof William
    #96568
    Abba azért durva belegondolni hogy sok játékos + lap is még mindig a 2015! -ös Witcher 3-at tekinti az Open World etalonnak.

    Még a minap is olvastam egy OW játékról hogy érdekes az Open rész és "ha nem lett volna annak idején egy Witcher 3 akkor azt is mondhatnámnk rá hogy egyedi lett az OW".

    Annak idején ott nagyon sikerült eltalálni a hangulatot.
  • Myselor
    #96567
    azért elég rossz szem kell ehhez hogy ne lássa az ember a minőség beli különbséget:) amúgy nem.képzeld játszottam az összes dragon age-el az első isteni volt a második sokkal rosszabb a 3 meg nagyon gyenge amihez legjobban hasonlít ez a greedfall is.
  • j0nNyKa
    #96566
    *te nem találtad meg, úgy érted
    vagyis várjál, neked a dragon age = dragon age 3, jól sejtem? :( mert akkor bocs nem szóltam
  • Myselor
    #96565
    az igényességet.jól összerakott storyt. a minőséget és a legutolsó mellékküldetésben is több fantázia van mint a legtöbb rpg fő küldetéseiben.hangulatos zenék és gyönyörű világ és kiváló fő karakter.röviden ennyi.sajnos se a dragon age-ben se ebben se a legtöbb ilyen játékban ez nincs meg.
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2019.09.11. 12:34:56
  • j0nNyKa
    #96564
    witcher 3nak a hetekben próbáltam adni egy n+1edik esélyt, most jutottam a legtovább, olyan 4 órát sikerült vele játszani, és ráuntam
    a greedfallban már több mint 4 órám van
    az meg hogy a gothicon mit ettek az emberek... te mit eszel a witcheren?
  • Myselor
    #96563
    hát igen körülbelül.nem sokkal jobb mint egy elex vagy risen :d nemtom a gothicon is mit ettek az emberek...sajnos ez így kevés egy witcher után.
  • mucsácsó
    #96562
    kb. ezt vártam így a videók alapján, budget cucc... szegény ember diétás Witcher 3-a, kis Dragon Age fűszerrel :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.11. 11:59:27
  • Myselor
    #96561
    nos tovább haladva a greefall-ban és megérkezve a nagy szigetre szembesültem a dragon age féle fél open world vagy talán annál is gagyibb megoldással. a harc baba könnyű a párbeszédek unalmasak, a küldetések semmilyenek. sajnos még csak azt sem érzem hogy jaj de felfedezném ezt a szigetet mert az hú de jó lesz nekem. a story szintén érdektelen.sajnos nem egy witcher,próbálkozásnak nemrossz de nem az igazi számomra.
  • Moby
    #96560
    Most melyiknek? :)
  • darkSectorxxx #96559
    Majd mikor megveszed és játszol vele, akkor több sebből fog majd vérezni. :D
    A harcrendszere egy hulladék.
  • Maala
    #96558
    Mire a Spider is a 3-4. jatekat csinalja ebben a temaban, talan ok is eltalaljak azt a ritmust. ;)
  • gregoryan
    #96557
    Hát megkapja a lehetőséget...Ma beletolok majd picit még..

    Anyu gyógyszerét vágom, hogy sóvárgás övezi, és valsz nem ér vissza vele a fiú, angol nekem is megy , csak ezt úgy elkönyveltnek vettem, hogy akkor ez pipa, anyu kb kész a story-ban.. de lehet nem így lesz.
    Az a baj, hogy nagyon azt érzem ÉN es csak mindössze EDDIG benne, hogy készítünk egy baromi jó gamet, lesz benne minden, story, kraft, harc miden, csak kár, hogy Indy szinten vagyunk, és nem tudunk olyan szinten programozni irányítást, mint egy SMOOTH játéké...
    Én nem tudom a Dark souls miért olyan jó érzés, de egyszerűen kipucolni egy helyszínt abban.. akkora élmény volt..
    Nem félreértendő egy Assassins Creed is Smooth a maga világában és maga harcrendszerével.. nekem az is megtenné itt. Nem könnyű/nehéz mércével.. egyszerűen jól eltalált mozgások, sebesség, animáció.
    Remélem a második kör megfog majd a Greed-del..
  • Maala
    #96556
    Ut* koszonjuk mobil.

    En is beletoltam 8 orat tegnap, a sztori nem rossz, de meg alakul, viszont a questek eddig legalabb hozzak a manapsag elvarhato szintet.

    Az iranyitast kell szoknom, de ez inkabb ahhoz kotheto sztem, hogy eletem elso 29 eveben nem fogtam kontrollert a kezemben, most meg mar olyan ugy erzem vagyok, mint amikor egy 70 evest tanitasz az IT alap dolgaira.

    Vissza is kellett venni a nehezseget Hardra, mert Extreme csak frusztraciot okozott emiatt. De sztem nektek, mint profi kontrollerhuszaroknak es DaS imadoknak az az alapnehezseg, bar a legelejen extra skillek nelkul erezhetoen mas a harc mint akar csak 3-4 szinttel kesobb.
  • Moby
    #96555
    Eza greedfall nálam totál belesett a nagyon-érdekes-de-túl-sok-minden-van-majd-egyszer fiókba. Még a The Outer Worlds sem biztos, hogy launchkor sorrakerül, pedig az sokkal jobban érdekel(ráadásul megvan XGP-ban ingyen).
    Igazából még mindig Astral Chain pörög, és nem is akarom, hogy vége legyen (pedig talán még ma látom a creditst) :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.11. 08:02:05
  • Maala
    #96554
    Majd olvasd el a lore/kodex reszt, ha kevesbe leszel faradt.

    Remelhetoleg anyu bajanak a gyogymodja is megtalalhato, de mivel honapokba telik az it oda-vissza (+gyogymodmegtalalas ideje), anyu ezt mar varhatoan nem eri meg.

    (Ez kb a 3. unskippable beszelgetes volt a jatekban so no spoiler?)