121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #101596
    Én megnéztem enyémet, de totál baromságokat ír
  • Tatyla
    #101595
    Szerintem többet, én csak season előtt játszottam meg az elsőben egy kicsit
  • mucsácsó
    #101594
    többet Apexeztem volna tőled? :D
    hápedig tutinem :O S2-S3-mal szinte nem is játszottam jóformán egyáltalán, szal nemvágoménezt... :D
  • Tatyla
    #101593
    enyém
  • Kongy
    #101592
    Hát őszintén szólva nem csodálom. Gyanúsan keveset mutattak belőle, meg elég erős az év első fele amúgy is.
  • ppista
    #101591
    Kevés vagy. Nekem 125-öt. :) Abból 172 a DQ.
  • ppista
    #101590
    Valami nem kóser, mert az első DQ11-re, 172 órát írt ki, pedig 100 óra volt pont a platina. Mindegy.
  • Seth
    #101589
    Nekem meg 139 órát ír egész évre, hülye ez ? :D
  • TDC Geronimo
    #101588
    DOOM Eternal is the best game we have ever made. It is brilliant. I cannot wait for everyone to finally play it. It runs butter smooth. The combat is fluid as silk. idTech7 is pushing so much geometric detail. The image quality is bonkers. Get excited!

    Ma trailer!
  • mucsácsó
    #101587
    PLAYSTATION®2019-ES ÖSSZEFOGLALÓJA - WRAP UP

    csináljátok meg - már ha megy, valakinél nem akart... :D
    nálam Apex Legends jött ki legtöbbre, de kizárt hogy 169 órát toltam vele:D
  • TDC Geronimo
    #101586
    Avengers játékot is halasztották szeptemberre
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.01.14. 15:34:59
  • TDC Geronimo
    #101585
    Na fasza. Resi és cyberpunk közé. Akkor ez skip. Bár Cyberpunk is el lesz halasztva szinte biztos vagyok benne
  • Seth
    #101584
    FF7R eltolva aprilis 10-ig, ki gondolta volna :). Szerintem a Square még soha nem adott ki semmit az elsőre beígért időben :)
  • Rage47
    #101583
    A Death Stranding-et azért is érdemes nem évek múlva végigjátszani, mert amit üzen, amit feldolgoz, az mostani aktuálpolitika, ill. a mai életünket befolyásoló jelenségeket dolgozza fel.
    Teljesen bugmentes, nyugodtan neki lehet ugrani. Talán a Nintendo szokott ilyen polírozott game-eket kidobni még.
    Ez nem egy Fallen Order, ahol kiesel a falból, vagy Control, ahol lőni nem tudsz a szaggatástól...
    Amit hozzáadtak többlet, hogy nagyobbak a betűk kicsit DS-ben, és az Odradek látszik a csomagokon keresztül is, semmit nem ad hozzá az élményhez.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.01.14. 15:18:02
  • n000rbi
    #101582
    Én neked le nem tolok semmit

    Rajta vagyok, de egyelőre keresem az időszeleteket két etetés között, amikor a kislányunk épp alszik és én se esek össze a fáradtságtól :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.01.14. 14:22:23
  • shaddam
    #101581
    5 millió lájkot kapott egy sima logó posztjuk ami rögtön milliókat vert a többi gaming instagram kontentre. Szerintem nem akarnak közösködni a figyelemért mással, tisztában vannak vele akármit csinálnak mindenki rájuk figyel. Amúgy elvileg a microsoft sem lesz szó szerint az e3-on mert tudtommal a szomszédos színház az övék ezért ott lesz a rendezvény
  • TDC Geronimo
    #101580
    Na onnan már még jobban beindulnak a dolgok. Lassan letolhatnád :D

  • Tinman #101579
    Jellemzően min. 6 hónapot érdemes várni, utána már nyugodtabban bele lehet ugrani bármelyik mai cuccba. Ez sajna még mindig nem lesz garancia aztán arra, hogy a kivágott kontent is addigra belekerül, vagy egyáltalán bejelentik.

    Nekem a GTA IV pár éve már teljesen oké volt leszámítva az 52-es fix frémet, a Gfwl-ra is kaptam az achikat, ami a jelenleg is élő Xbox Live accra van rögzítve.

    A DS changelog-ja szar. Egy kivonat, egy összesítés. Valójában nem nagyon tudni, hogy mit értenek az alatt, hogy "Multiple problems fixed". Mert ez lehet 4 probléma javítása, meg 104-é is.
  • Tinman #101578
    Idejöttél fakírozni, cáfoltam. Elkezdtél maszatolni Ford T-modellel, aztán kiderült, hogy te ülsz rajta. Konkrétan a sáros kunyhóból kiabálsz kifelé, hogy mekkora fakír, aki millás konfiggal tolja majd le inkább, hát ez vicces lenne, de simán csak végletes elvakultság.
  • Zóanagyvarázsló
    #101577
    Ebből nem derül ki, hogy ténylegesen mennyit fejlődött. Személyes tapasztalat vagy DF-teszt nélkül nehéz megállapítani a performansz fejlődését. Emlékezhetsz még, amikor a Witcher 3-ban "javították" konzolon a performanszt, aztán Tottinál ettől csak elromlott, nyűglődött vele sokáig, míg nem javították egyszer ténylegesen (tehát megérte várni, de meddig, mikor tudod, hogy az az utolsó patch, és az az igazi?). Vagy ott a Wreckfest, a performanszt jól megpatchelték, de a vezetési modellt is. Ment is miatta a hőbörgés, hogy a játékot magát rontották el vele (a change logban nem ezt írták). Sajnos én is gyengének éltem meg emiatt a FlatOutokhoz képest, persze patchelik azóta is. Mikor lesz vége? Mikor rontják el még jobban?

    De emlékezhetsz, hogy a GTA IV-hez is jött még nagyon sokára patch, az is kétélű fegyver volt. De hátha most még hegesztenek rajta, ha kiveszik a GfWL-t, én szerencsére nem kapkodtam el a játékot ;)

    Igen, általában érdemes várni (lehetne sorolni komolyabb játszhatósági problémákat, akár a Naughty-csoda UC3-at is említve, a Death Stranding is ráér), de én change logokból nem mindig tudom kiolvasni, hogy day1 mennyivel élveztem volna kevésbé, feltűnt volna-e a különbség. Meg hát ahogy rámutattak: korántsem biztos, hogy a day1 végén 1.0 egy játék.

    A DaS 3-ra nem állt szándékomban reagálni, hiszen tudom, hogy tapasztalati alapon írtál róla, a From meg nem a bugmentességről híres.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2020.01.14. 13:20:59
  • Tinman #101576
    Nem.

    Továbbra se ez a lényeg, hanem, hogy volt mit rajta javítani, javítottak is, de továbbra se képes 4k 60 frémre 2020-ban, majd a superior verzióra remélhetőleg összejön nekik. Ha nem, az az ő szégyenük lesz.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2020.01.14. 13:20:47
  • LBandi77
    #101575
    Picit drágább mint a keret de jó tv.
    Sony Bravia KD-55XF9005B
    Nekem még xe van.
  • n000rbi
    #101574
    #fossávanpatchelve

    Egyébként Chapter 11-nél járok, imádom.
  • TDC Geronimo
    #101573
    Ma este jön új DOOM trailer
  • TDC Geronimo
    #101572
    1.06 volt a day 1 patch
  • Ulthanito
    #101571
    Te aztán tudod mik a tények, annyit játszottál a játékkal, van saját benyomásod, tapasztalatod benne, az tudod, miről beszélsz. Ja nem.
  • Tinman #101570
    Szerintem tök jó tagadni a tényeket... szenvedj csak ezen a romon, lehetőleg stock hdd-vel és hidd azt, hogy Ferrarit hajtasz :-D
  • Ulthanito
    #101569
    Hát nézd, tudom, hogy nem ezt a választ várod, de én még várnék ezzel a vétellel. Ebben a kategóriában csak erősen kompromisszumos hardvert kapsz. Lehet, az is jobb döntés, hogy ennyiért veszel használtan egy jobbat (én ezt nem tenném, semmiből nem veszek használtat).

    Én nem tudnék jó szívvel ajánlani gémer tv-t ilyen árban. Ha nem zavar a kompromisszum, és mindenképp most akarsz venni, akkor majd az okosok megmondják, melyik típus legyen.
  • Mephike
    #101568
    Végre sikerült az asszonyt rábeszélnem egy új TV vásárlására. ("Minek új TV? Lapos ez is, még ha 8 éves is.")
    Kb 200-250k-t áldoznék a masinára. (OLED ezzel kiesik.)
    Van valakinek saját tapasztalata/véleménye arról, hogy milyen készüléket/márkát nézzek meg jobban? Esetleg, hogy hol vásároljak? Minden tanácsnak/tippnek örülnék, mert semmi tapasztalatom nincs ezen a téren. Értelem szerint TV nézés, de főleg inkább a játékok miatt vennénk ezt a TV-t. Köszi ha segítesz!
  • Ulthanito
    #101567
    Mert te az ökrös szekéren ülsz és az ostoroddal csapkorászol, a mi hajunkat meg a T-modellben fújja a szél az arcunkba, és adjuk az életet! :)

    Az azért fura, hogy akik végigjátszották már a játékot, egyöntetűen írják, hogy nulla buggal találkoztak, te meg itt bizonygatod nekünk, hogy bizony az a játék milyen bugos, hisz olvastad a buglistben. :-D
  • Ulthanito
    #101566
    A TGA mindig is a legnagyobb gémer expó volt, még a gamescomot is lenyomja...Az E3-nak szerintem lőttek, vélhetően az az irány lesz, amit mondasz. Divatbuzik és lila hajú streamerek mekkája, pár kiadóval.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.01.14. 09:21:03
  • Tinman #101565
    Vótmit' javítani rendesen és ez csak egy kivonat...

    Death Stranding Patch Notes 1.08:
    - Various performance improvements

    Death Stranding 1.07:
    – Multiple problems fixed
    – Adjustment of the text size
    – Updated save data version

    Death Stranding 1.06:
    - Optimized network functionality
    - Various performance improvements.

    Death Stranding 1.05:
    - Various performance improvements

    Death Stranding 1.04:
    - Various performance improvements
    - Multiple problems fixed

    Death Stranding 1.03:
    - Multiple problems fixed
    - Game balance adjustments
    - Translation quality improvements
    - Updated save data version

    Death Stranding 1.02:
    - Added UI fixes
    - Fixed crashing issues
    - Addressed blue screen issue
    - Fixed audio related issues
    - Addressed stuttering and lag fixes
    - Fixed few glitches
    - Under the hood fixes

    DaS 3 patch lista... 300+ soros.

    És akkor miért várok legalább fél évet, de inkább egyet? :-D
  • Voltan
    #101564
    Igen, kicsit fura, hogy a nagy megjelenés előtt nem használják ki a lehetőségét a melldöngetésnek, ha másért nem, akkor azért, mert ott lesz a konkurencia is.. Ha valamikor, hát ilyenkor kéne.
    Ez valóban azt sugallja, hogy el akarnak sunnyogni valamit. Vagy azt, hogy jóval gyengébb a vas, mint a konkurenciáé, vagy pedig azt, hogy továbbra sincs semmi olyan tartalom az új gépre olyan állapotban, hogy azt meg lehetne mutatni. Vagyis, csehül állnak az exkluk tekintetében. A fene tudja, mindenesetre erősen azt sugallja a dolog, hogy valami gebasz van arrafelé.
  • mucsácsó
    #101563
    hátjah, sajnos ez eléggé nyilválvaló...
    talán 1 BP-n valamikor valami gameshow mellé besuvasztva, de kb. ezt tudom max elképzelni :D

    én is bírtam az E3-at, nagyon durván ömlöttek az infók meg a megatonok - és ez régebben mégdurvább volt... megvolt a feelingje, én tök vártam mindig, meg évről-évre követtem a streameket, amióta csak vannak..

    sajna már ez sem a régi, szerintem egyre többen fogják elhagyni évről évre, és ez marad ilyen streamer """arcok""" meg 1-2 kiadó szánalmas bohóckodása és vergődése, amitől végére már egy TGA sokkal durvább és nagyobb lesz évvégén..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.14. 08:39:48
  • Ulthanito
    #101562
    Csak ebből a több száz eventből nálunk egy sem lesz, meg nem is fogunk hallani nagyon ezekről.

    Én nem vagyok egy nagy E3 rajongó, de azért az csak egy olyan hét volt, amire a világ odafigyelt. Tavaly azért nem voltak ott, mert nem volt mit megmutatniuk, idén viszont lenne, ráadásul egy olyan dolog, amire a fél világ kíváncsi: az új konzol.

    Nyilván ők már tudják, hogy milyen lesz az új vas, így ízt is, hogy vajon jobb-e, mint a Mikróé. Ha jobb, akkor nagy ziccert hagynak ki azzal, hogy ezt nem a teljes világ előtt mutatják be az E3-on. Ha meg rosszabb, akkor lehet, hogy a szél innen fúj, és inkább kis eventeken próbálják a meglévő bázist tovább magukhoz kötni, kicsit "csendben" leplezve le az új hardvert.
  • Ulthanito
    #101561
  • TDC Geronimo
    #101560
    Igazán bejelenthetnék már az eventet
  • mucsácsó
    #101559
    hát...kíváncsi leszek erre :D
    mondjuk ez már tavalyelőtt is hír volt, hogy marketing-stratégiát vált a SONY, ennek előszele volt a tavalyi E3-skip és State of Play-ek - de úgy látszik ez a vonalat viszik is tovább, sőt...

    amúgy érződik nagyon, hogy közeledik az idő, mert tényleg mostanában szinte majdnem minden napra jutott valami SONY/PS5-related hír :D
  • TDC Geronimo
    #101558
    Pedig munkába vagyok... :D
  • mucsácsó
    #101557
    nemhiszlek el Gero :DDD egyszerre :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.01.14. 00:26:08