121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • CptFlint
    #102199
    Nem hiszem, hogy 200k huf lesz. 500 euro-nál kétlem, hogy drágább lenne, mert akkor nem vennék a tömegek és az olyan max 170k huf. De szerintem simán elképzelhető a 400eurós ár és akkor 135k huf lesz.
    Utoljára szerkesztette: CptFlint, 2020.02.14. 15:33:47
  • TomStorm
    #102198
    Nem olyan vészes.Én eladom majd pro-t 2 karral majd meg pár dobozos játékkal és máris csak 100rugó lesz

    Bár igaz akinek van Pro azoknak fele a Ps5
  • Rage47
    #102197
    akkor az olyan 200k huf lesz
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.02.14. 14:57:50
  • TDC Geronimo
    #102196
  • TDC Geronimo
    #102195
    Pár PS5 pletyka

    • PS5 unit cost $450
    • DRAM/NAND shortage causing problems; cancelled camera features
    • new PSVR after PS5 launch
    • many of PS5 launch games will also be on PS4
    • Sony in wait-and-see approach, XboxSX price factor in PS5 price

    Szóval pont annyi lesz valószínű, amennyire számítottam. 500 eruo
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.02.14. 13:39:58
  • TDC Geronimo
    #102194
    "we bout to redefine triple-a in 2020 ¯\_(ツ)_/¯"

    Egyik ND dev twitteren. Biztos durva lesz, 3 hónap
  • j0nNyKa
    #102193
    hetvegen van kedved csapatni egyutt? vagyhat akar ma delutan/este is? ha igen vonuljunk at privibe megtargyalni
    oo vagyis most latom hogy nem megy a multi, mind1 ha megjavul akkor :)
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2020.02.14. 13:34:35
  • n000rbi
    #102192
    FFVII Remake Full Opening Movie
  • mucsácsó
    #102191
    Nekem a béta nagyon bejött, de a full most így kb másfél-2 óra után mégjobban csiszolt cucc, HUD-ot tekintve is :) (dobták a Diablo-féle gömbös élet/mana jelzőket)

    Sztem nem kell félni tőle, ha bejött a PoE/Dio/TQ/Torchlight, akkor nem kérdés, iszonyat jól össze van rakva, és kurvajól néz ki! :)
    (ebayen árulnak accokat 3-4 ezrekért - én beadtam azt :DDD)

    hosszútávról persze nem tudok nyilatkozni, se az online részről - de Act 1 jó volt a betában - valamint bekerültek itt is ilyen random mini dungeon-ök, mint a Diablokban (pl. barlang, kolostorok, stb..), hogy be tudsz menni :) bírom ezeket :)
    De még annyira nem tudok niylatkozni a főbb változásokról se.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.02.14. 10:43:00
  • mucsácsó
    #102190
    Persze, én ezzel tisztában vagyok, hát nem véletlen állnak az autógyárak is :\ hiába is, már ha csak egy alkatrész hiányzik, nem lehet leszállítani a terméket, ergo ez magávalránt minden mást is...

    és amúgyis gáz a gazdaság és egyre nagyobb para van, szóval ez már csak a jégyhegy csúcsa - cudar egy világ lesz még idén ... :S :D
  • Rage47
    #102189
    uh és digitálisan olcsóbb, mint lemezesen
  • darkSectorxxx #102188
    Én is így gondolom, mindenhol lehet találni új munkást, de az a gond, hogy nem az a lényeg hogy jön másik. Hanem hogy ha folyamatosan pótolják az embereket, az nem megoldás mert akkor a folyamaos csere miatt a fertőzés ugyanúgy fenn áll.

    Vagyis a bezárás/szüneteltetés marad csak.
  • Ulthanito
    #102187
    Ez egy nagyon is komoly fenyegetés. Én egy az iparágának világelső vállalatánál dolgozom, giga-mega multi, és bizony a kínai egységünket be kellett zárni a koronavírus miatt. Ami azt jelenti, hogy a production áll. Mivel onnan látják el különböző terméktípusokkal az egész világot, óriási fennakadásokat okoz, nem tudjuk teljesíteni szerződéses kötelezettségeinket, több 10 millió dolláros projektekről (is) van szó.

    Szóval ez annál sokkal nagyobb probléma, hogy ha kidől egy kínai, jön majd helyére a másik.
  • n000rbi
    #102186
    OFF

    Akit érdekel, a Dragon Quest Your Story elérhető Netflixen (magyar felirat is van)

    ON
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.02.14. 07:36:37
  • Ulthanito
    #102185
    A kulcsszó, voltál. De már nem vagyok az. Többek között attól is vagyok felnőtt, hogy helyén tudom érzelmileg kezelni az ilyesmit, tudok várni türelemmel, és nem azért, mert nem várom, meg mert nem akarnám már most használni, hanem azért, mert nem vagyok olyan, mint a kölyökkutya, aki maga alá hugyozik, amikor a gazda hazamegy...

    De úgy látom bizony többen odacsorgatnak. :-D
  • Mephike
    #102184
    Majd kérlek ha futottál vele pár órát, akkor írd meg hogy mi a tapasztalatod, mert nagyon agyalok én is a vásárláson. Köszi!
  • yesname #102183
    Nem bírtam ki. :D
  • mucsácsó
    #102182


    kigyütt! :) persze online nem megy (NAHÁT!), mert meghaltak a szerverek a rohamban :'D
  • TomStorm
    #102181
    Ja igazXD
  • Voltan
    #102180
    Same problem :D Azt is a Tiszán túl gyártják :)
  • TomStorm
    #102179
    Akkor veszünk exbaxot:D
  • mucsácsó
    #102178
    na ezaz, meg amúgy kitudja, hogy melyik hardverelemet illetve annak összetevőit merre gyártogatják - lehet pont egy olyan gyár lesz visszafogva, ami pont fontos lenne :\ persze ne legyen ilyen, de szerintem sem kizárt, és jogos lehet a riogatás, tényleg kurvanagy gázvan kint :\
    ...és a kínai komcsi média raádásul még szépít is istenesen, ez se titok.. :\
  • Voltan
    #102177
    Nem, ezt ott most meglepően komolyan veszik. Egy közepes méretű, de globális vegyipari multinál dolgozom, és a kínai üzem konkrétan leállt pár hétre, most is csak félgőzzel megy. Nyilván ebben az iparágban ez nem akkora érvágás, mert a szmötyiket a különböző előírások, szabványok, meg a szállítás miatt többé-kevésbé helyben gyártják (értsd, legalább a kontinensen), viszont a műszaki cikkeknél az ilyen korlátozás, neaggggyisten leállás, az nagyon komolyan visszaveti az ütemtervet. Pláne, hogy itt nem egy már meglévő termék gyártásáról és terítéséről van szó, ahol az esetleges raktárkészletek segítenek, hanem egy vadiúj cuccról.
  • CptFlint
    #102176
    2070 a plafon szerintem is. 500-ba besúvasszák egy kis veszteséggel, hiszen nekik a licence díjakból van amúgy is a nagy lóvé.
    Ja amúgy a 4k meg 120hz meg ezek majd az ilyen rocket league meg hasonló játékoknál max. Ebben a versenyhelyzetben tuti a legtöbben kipréselik a hardverből inkább checkerboard 30 fps-el az abszolút max grafot, hiszen látvánnyal könnyebb eladni a szart.
    Utoljára szerkesztette: CptFlint, 2020.02.13. 13:38:39
  • mucsácsó
    #102175

    legyen igazad! nyilván nem kell parázni (még), de elég szarok a kilátások sztem -
    off lesz, de most teljesen random felülről 3. hír CNN-en -

    Nissan's profits plunge 83% and the coronavirus threatens its turnaround plans


    pár napja volt ugyanilyen hasonló hír másik autógyárakról:

    https://edition.cnn.com/2020/02/09/business/china-coronavirus-global-auto-industry-impact/index.html



    bocs az offér' ..

    szal jah, és ez csak az autóipar.. :\
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.02.13. 13:16:09
  • j0nNyKa
    #102174
    haaaaaaaaaaat, kinaiakrol beszelunk
    ne legyen igazam mert nagyon... inhuman, de ketlem hogy naluk egy virus megallitja / lassitja a gyartast... ha valaki kidol a szalag mellol, mar jon is az utanpotlas
  • mucsácsó
    #102173
    jaja, meg a 4K@120FPS és társai :DD
    nyilván durva lesz, de azért nem kell megőrülni, 2070(S)-től kizárt, hogy durvább GPU kerüljön bele sztem.. pláne ha ezt még 500 USD/EUR-ba akarják besuvasztani (ráadásul kitudja, hogy hol áll meg a EUR/HUF addigra...lehet már benyal a 400 felé :D)

    itt max ami tényleg dobhat, az a HMB-szerű SSD/memóriaelérés, ha igaz, de HW-t tekintve így egyelőre ennyi, ami kirívó...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.02.13. 12:44:05
  • mucsácsó
    #102172
    pontosan, sajnos bármennyire is durván hangzik, de már az autógyártásra is bőven kihatással volt ez az emúlt 1-2 hét is a vírus miatt - és és a helyzet az pedig egyre parább :\
    szal nem csak ezért, de bőven bennevan, hogy ez tolódik 2021-re - és igen, korai még erről beszélni, mivel év eleje van - de kitudja...

    amúgy én mindigis türelmetlen voltam mindenben, szóval az én véleményem ne legyen mérvadó ilyen téren.. :D
  • CptFlint
    #102171
    Áá az kimondottan vicces, ahogy az önjelölt insiderek vetítik a tévképzeteket szerte a világba :D Ahogy sokan felülnek a hülyeségekre az meg egyenesen könnyfakasztóan vicces szokott lenni XD Valószínűleg lesz egy 8 magos proci 2ghz-en 16 giga gddr6-al 2070 szintű gpu tudással mutatóba pici dxr meg 1 terás ssd 500 dodóért.
  • Voltan
    #102170
    Igen, de nem vagyunk már gyerekek. Ez csak hiszti, semmi több. Két játékos van a ligában a MS és a Sony (a Nintendo most nem számít ugye), egyik sem siet a bejelentéssel, bizonyára megy a corporate espionage is, finomhangolnak. Mellesleg simán lehetséges, hogy a pestis miatt a sorozatgyártással is gondok lesznek mindkét részről, engem nem lepne meg, ha csúszna az egész móka.
  • mucsácsó
    #102169
    ahogy mondod, már nagyon uncsi kerülgetni az idióta spekulációkat meg a fake leakeket... :D (legyen az reddit, vagy bármi..)
  • j0nNyKa
    #102168
    voltal gyerek? vartad a karacsonyt / szulinapot merthogy ajandek es dejolesz? na, ezert
  • Ulthanito
    #102167
    Mondjuk én nem értem, mi ez a nagy türelmetlenség, de tényleg. Azt tudjuk, hogy vélhetően decemberben jelenik meg. Nem mindegy, előtte mikor jelentik be? Még csak február első fele van, könyörgöm, mitől lenne jobb, hogy ha tudnád, hogy 10 hónap múlva majd mit fogsz megvenni??

    Semmi értelme. Engem az se zavar, ha november 8-án jelentik be, akkor is el fogom tudni dönteni,hogy vegyem-e vagy se.

    Ilyeneket mondani, hogy az szemétség a Sonytól, meg társai, az nagyon megmosolyogtat. :-D
  • TDC Geronimo
    #102166
    Jönnek a 10 pontos Dreams reviewk. Gondoltam, hogy ez 90 feletti meta lesz.
  • CptFlint
    #102165
    Valószínűleg Kínában gyártják és a koronavírus miatt lehet fennakadás van, valószínűleg e miatt sok minden bizonytalan és kivárnak, hogy biztosat mondhassanak. Vagy lehet, hogy csak várnak a riválisra, hogy villantsanak ők először és majd alávernek árban. Ki tudja mi van a háttérben. De azért ez a felfokozott rajongói hozzáállás net szerte picit most már arcpirító. Legkésőbb május, június magasságában biztosan bejelentenek majd mindent. Türelem.
  • mucsácsó
    #102164
    persze, ez csak ilyen "hello, itt vagyunk és élünk még" szintű :D
  • darkSectorxxx #102163
    Hát sok nincs az tuti.
  • TDC Geronimo
    #102162
    Ez? semmit. Ez egy hülye reklám, aminek semmi értelme. Volt egy pár ilyen a PS3 érában
  • darkSectorxxx #102161
    Hát ezt én se tudom hová tenni, hogy ez most mi az istent akart szimbolizálni....
    Valami szerveres dolog ez? ilyen felhő alapú megoldást sugallhat?
  • darkSectorxxx #102160
    Ja akkor lehet nem kéne vele nagyon szórakoznom, azért nem lenne jó eltörni se. :D