121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tinman #102889
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oké, mennyi ideig ne játsszak? Helyette remélem legalább egy vitorlás tanfolyamra elküldesz Dubrovnikba.
  • Voltan
    #102888
    "A másik amiért tudom, hogy nem vagyok függő: Van, hogy kimarad majdnem 1 teljes hét aktív gaming és nem érzek semmit, nincs semmiféle kényszer." Ez is pont olyan szöveg, amit egy függő mondana a tagadás fázisban :D
  • LBandi77
    #102887
    Srácok kitől lehet venni játék kódot a játékaim hu-n? Telefont cseréltem és eltűnt a linkem.
  • Ulthanito
    #102886
    Akkor teljesen jól saccoltam, én 30-40 millió közé tettem jó esetben az eladott xboxok számát.
  • Ulthanito
    #102885
    Maradjunk annyiban, hogy akinek 2 ezer játéka van, az olyan függő, mint a kurvaélet, akármi mást is állít magáról.

    Teccikérteni?
  • TomStorm
    #102884
    Ja CoD Warzone-t még szokni kell,nem az a megszokott BR,egyelőre azt se tudom mi van de jó lesz ez:))
    Az biztos hogy nem a Core/random multipayer hanem inkább a Hardcore multi/Survivor részre hajaz:D
  • TomStorm
    #102883
    Nioh2-t komoly értékeléseket kapott.Nem tudom tech-ben fejlődött e,mert az első nekem annyira nem tetszett(csak kipróbáltam).A világa az nagyon.
    Vagy Hunt Showdown.Vagy mind2 és tuti megleszek Last2-ig..
  • Evoluti0N
    #102882
    Én itt tartok Oriban.

  • TDC Geronimo
    #102881
    DOOM eternal

    DOOM Eternal on PlayStation 4 Pro will up- sample to 4K (2160p) from 1440p @60 FPS.
    The PlayStation 4 Pro version also supports HDR.
  • darkSectorxxx #102880
    Ja, akkor lehet csak streamelt gameplay-eken tünt szépnek, csalóka volt kicsit nekem.
  • TDC Geronimo
    #102879
    Nem, szebb lett day 1 patchel
  • darkSectorxxx #102878
    Technikailag rondábbnak látod? mert videókban mintha sokkal szebb lenne a térhatás pl a játékban.
  • Moby
    #102877
    Ezek engem nem érdekelnek. A játék holnap jelenik meg, nekem meg ma folyik le a képernyőről. hogy milyen volt akkor, amikor én még nem láttam, ez engem nem igazán érdekel.
    Nameghát a days gone is pl volt amilyen volt, az olyan mai napig, szerintem mégis egy rohadtjó játék. Nekem az volt legalábbis. Olyan keveset játszok mostanában, hogy ez a mihogyfut már absz nem szempont. Legyen jó játék, meg legyen kicsi időm rá.
    És zeneileg ha ezt valami 2020-ban maga alá akarja gyúrni, annak fel kell kötni a gatyeszt. Nekem ez pl fontosabb szempont, mint a hogyfut. Zenével lehet rohadtul érzelmeket közvetíteni.
  • TDC Geronimo
    #102876
    Mondjuk azért vicces, hogy 5 év után day 1 patch nélkül elég fostaliga a performance meg a kinézet is rosszabb. Miért nem lehet ennyi év után a gold változatot már normálisra csinálni? Mondjuk legalább megjelenésre javították, csak kicsit vicces, nem tudom láttad-e a videót róla
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.03.10. 22:47:55
  • Moby
    #102875
    Egyetértek. Eklatáns példája annak, hogy a nagyon jó játékokhoz nem Teraflopok, raytracing, meg 3d hardveres audió kell, hanem tehetség. Egy lavórral. Na ezeknek megvan. A fülükön jön ki.
  • darkSectorxxx #102874
    Köszönöm, ja csak egy ismerősnek írtam és mutatni, a jobb felső sarokba kivágtam a neved, nem mintha nagy titok lenne, nem ismer, csak ilyenkor le szoktam vágni. :)
  • Moby
    #102873
    Nem igazán értem mire kell, de küldtem :)
  • yesname #102872
    A világ egyik legjobb játéka.
  • darkSectorxxx #102871
    Hát ha tudsz dobni 3-4 képet is megköszönném, de a menü is elég a magyar felirattal. Kommentbe szeretnék betenni képet a magyar felirattal, a játékban. Ilyen célból lenne jó nekem. :)
  • darkSectorxxx #102870
    Ez igaz. De rengeteg PC-s van aki Ori 1 fan és várta Ori 2-őt, én erre értem hogy így is sokan hype-olják (okkal persze), bár tény hogy ezek nem mind Xbox tulajok, hanem vegyesen értettem a rajongókat.

    De Xbox tulajokból igen, kevesebb van.
  • Moby
    #102869
    A játékról?
  • Moby
    #102868
    Hát persze, sokan szeretik, de azért az AMD "elszólásából" pár napja tudjuk azt is, hogy a sony fölénye a konzolpiacon attól is durvább, mint amit eddig tudni véltünk. Az ms ugye nem ad ki eladási adatokat (nem véletlenül), és éve óta mindenki azt latolgatja, hogy a fele xbox ment el. Erre az AMD élő konfon betolja, hogy 150M konzolAPU-t adott el ebben a genben. Amiből tudjuk, hogy 110 millió ps4....Kemény. A kiadott anyagokból már kivették gyorsan a slide-ot (ms nyomásra gondolom), de addigra már késő volt.

    /oké, 150+ milliót mondtak, de ha 152 azzal sincs előrébb az MS
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.03.10. 22:08:42
  • darkSectorxxx #102867
    Nem tudom megtennél-e egy apró szívességet? a magyar menüvel dobnál nekem egy screenshot-ot xbox-ról, ha megkérlek?
  • darkSectorxxx #102866
    Magyar felirat meg ha van azért külön DÍCSÉRET!
  • darkSectorxxx #102865
    Egyetértek, engem se mozgat meg, de Moby-nak is igaza van...

    vagyis nem, mivel PC-re is van az Ori, és kibazsott sokan oda voltak már az első részért, és várták ezt is kegyetlen.... vagyis szerintem jó értelemben mondva nagyon is szopkodják a kukit még többen és jobban ahogy ismerősöket meg neten lévő hype-ot látom mint szerintme ps4-en tennék.
  • Moby
    #102864
    Itt is inkább a gesztus a lényeg (az xboxnak nincs HQ-ja itthon mint a sonynak, nincs aki gründolja a lokalizációt). Sok szöveg ebben amúgy sincs :)
  • mucsácsó
    #102863
    wow, ezt el is feledtem, hogy van benne magyarsky :D adom :) már ha emészhető a fordítás.. :D

    amúgy sejtettem, hogy telitalálat lesz, nem is vártam mást, papírforma volt a 9-10-es értékelés :)
    (Doom Eternaltól is pont ezt várom jövő héten :P)
  • Moby
    #102862
    Egyetértek. Mármint én sem vettem meg. Ingyen kapom a gamepassban :)

    /Magyar nyelven, megjelenéskor. Éljen sokáig a microsoft szenvedése-kínlódása a konzolpiacon. Soselegyenvége! :)
  • Kandurex
    #102861
    Lehet. De akkor se vettem meg volna. Egyszerűen nem fognak meg az ilyen játékok.
  • Moby
    #102860
    Ez a játék az a minőség, hogy ha ps4 ex lenne, már szét szopta volna a világ a faszát :D
    Így csak a fél világ teszi meg. Illetve szopta az van a másik felének is, csak nem úgy :D
  • Kandurex
    #102859
    Nézegettem, tényleg szép és hangulatos... és ennyi.
  • TBTPumpa
    #102858
  • TDC Geronimo
    #102857
    kisebb? :D
  • darkSectorxxx #102856
    Oh köszönöm, ja akkor ilyen kisebb játékocska. :)
  • TDC Geronimo
    #102855


    Elvileg jön konzolra is ha 1.0 lesz
  • Moby
    #102854
    Az én xboxom Új-Zélandon van, szóval nekem már játszható :D
    Amúgy nekem már előtöltötte valamikor, mert rányomtam, és azonnal futott.
  • darkSectorxxx #102853
    Mi az a Hades? :)
  • Tinman #102852
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor, hogy megértsd, pedig szerintem már írtam valamikor: Majd jó nagy barom lennék unatkozó milliárdosként, játékokkal játszani, ahelyett, hogy mondjuk Kanadában túráznék, a Kanári-szigeteken búvárkodnék, vagy végigmennék egy Harley-val a 66-os úton. Játszani tudok, mert elérhető, olcsó szórakozás, de hiába szeretnék saját vitorlást és hajózni vele, erre esélyem sincs.

    A másik amiért tudom, hogy nem vagyok függő: Van, hogy kimarad majdnem 1 teljes hét aktív gaming és nem érzek semmit, nincs semmiféle kényszer. Talán utoljára MMO-s koromban éreztem kényszert, de az kb. 18 éve volt, rég kinőttem már ezekből.
  • mucsácsó
    #102851
    de majd éjfélkor csak nem? :D

    csorog a szó szoros értelmében le a szaros MS Store-ból, ami az emberiség másik segglyuka... hihetetlen, hogy hónapok óta egy gedva az egész, és ilyen néhány mbit/s-el tudok szedni róla, még ha fejen is állok :D ráadásul kb 20 percenként megáll a letöltés..
    már az összes létező praktikát bevetettem, amit neten írnak, természetesen fos... és elég global a probléma :D

    @gero: köszi a remindert a Hadesről :D ránézek, bár mostanában nem toltam azt se :(

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.10. 19:55:13
  • Voltan
    #102850
    "Ha unatkozó milliárdos lennék, akkor meg nem foglalkoznék a gaminggel egyáltalán. Szóval, ez nálam pótcselekvés, mert nem tehetek meg mást." Ez azért eléggé tipikus módja annak, ahogy egy függő mentegetné a dolgot ám :)

    Egyébként meg Zacher Gábor, és a kutató pszichológus sógorom is egyetért abban - valamint én is így gondolom, hogy nincs olyan, hogy valaki nem függő. Mindenkinek van valami kattanása. Ez nem feltétlenül kóros, és nem is feltétlenül ártalmas. Nyilván a miként, meg a mérték a lényeg. Véleményem szerint, ha a ballansz megmarad - munka-család-szociális dolgok-kattanás tárgya - között, akkor nincs nagyon probléma. Nyilván nem arról beszélek, hogy az ember néha betol fél kiló amfetamint, érted. :)