121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #103211
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    580 kp-ért vettem most egy OLED tévét, amiért te beállsz a 0% THM-es sorba, bár szerintem nem, mert drága. Ennyit a fillérhágásról


    Mi a francnak vegyek PC-t? 2020-at írunk, nem 1992-t. Nem fogok egy monitor előtt görnyedve, ASDF-et nyomkodva szaladni, miközben görcsbe rándult ujjakkal rángatok egy egeret!
  • mucsácsó
    #103210
    ma elvileg 14:00-től jönnek a Doom Eternal rivjúk, azért kíváncsi leszek :) de nyilván nem lesz akkora meglepetés :D
  • Kandurex
    #103209
    Nem nagyon érdekel a Surge. Csak azt mondom, hogy egy olyan platform, mint a PC, ekkora ár / értékkel, nincs. Pláne, ha mondjuk holnap jelenne meg a Series, akkor szárazon baszná fele / harmad? áron az összes csúcskategóriás fossantást. Be kéne darálni az egészet.
  • Tinman #103208
    Gyere hozzám röhögni, szívesen látlak :-)

    Mióta megvan a kijelző, 4k 60 frémmel tolok mindent... most éppen a The Surge pörög, lefolyik a kijelzőről, pedig az még egy szarabb soulslike cím.
  • Evoluti0N
    #103207
    De egy 600k-s tv oké.
  • ppista
    #103206
    Na, ez durva riposzt volt. Nem csak az elefánt nem felejt. :)
  • Kandurex
    #103205
    Azért ezzel a series X -el nagyon jól el lehet majd hobbizgatni, az ilyen 700 - 800e PC -k egy merő vicc.
  • Tinman #103204
    Nem érdemes ennyire meghágni minden fillért, egyszer élsz, azt hittem ez a hobbid. Vegyél egy normális gamer PC-t, 7-800-ból megvagy vele, az Xbox-ot felejtsd el, aztán ha kijön a PS5 azt meg az excluk miatt... ja és egy Switch is kell az excluk miatt.
  • mucsácsó
    #103203
    vagy egyszerűen mindkettőt, és kész! :P
  • Akra
    #103202
    A Sony azért lapít, mert lövése sincs hogyan, és főképpen, mikor kellene bemutatni, és piacra dobni, egyik legfontosabb üzletüket, amivel hosszú évekig jól lakna a részvényesek galerije. Nem kapkodnak tény,mert a saját stúdiók folyamat gőzerővel dolgoznak az új ip vagy folytatásokban. Régi játékok felélesztésein. Játékból egész biztos nem lesz hiány és minőségben ismét ott lesznek a szeren. Ez egyfajta biztonságérzetet ad nekik egyenlőre.
  • CptFlint
    #103201
    Mért kéne meggyőzni Téged vagy akár bárki mást? Mindenki vegye azt, amelyik Neki szimpatikusabb. Oszt annyi.
  • mucsácsó
    #103200
    Nem tudni még nagyon semmit a PS5-ről, szal miért vennél XSX-et? :D

    Meg amúgy gondolj az exekre és olyan studiókra, mint a Nóti/Guerilla/Insomniac/Santa Monica/Sucker Punch, vagy 1-1 random ex, pl. Bloodborne - ha ezek a címek nem érdekelnek, akkor végülis megfontolandó lehet az XSX, de gyanítom legalább ennyit fog tudni a PS5 (Pro?) is, mint ez a masina :)

    BB pl. olyan cím volt, ami miatt nem lehet kérdés, hogy PS4 vagy One :) Lehet pont XSX-en lesz ugyanígy lesz majd egyszer killer-ex - habár én ezt erősen kétlem, azért ne essünk hasra az MS-től továbbra se, és ne legyenek illúzióink... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.17. 08:57:48
  • ppista
    #103199
    Én tudnék százat is, de mának lehet az nem ok. Nekem például fontos a japán fejlesztők teljes támogatása, ami X-nél, tekintve az ottani teljes érdektelenséget a gép iránt, erősen kotlátozott. Neked ez lehet pozitívum, mert szívből utálod a japcsi anyagokat.
    Ja, és God of war folytatás, ami remélem már javában készül.
  • Ulthanito
    #103198
    Osztom ezt a véleményt, bár hozzátenném, hogy azért a világ nem fog megállni. És mivel azt is mindenki tudja, hogy money makes the world go round, nem csoda, hogy az MS halad tovább a launch timeline-on.

    Az viszont való igaz, hogy a világnak most kisebb gondja is nagyobb az újgenerációs konzoloknál, örüljünk neki, hogy egyelőre az megy, ami van. Hogy van PSN meg Live...
  • Ulthanito
    #103197
    Tévé mikor érkezik?
  • Ulthanito
    #103196
    Egy okot mondjon valaki, hogy miért nem az XSX-et vegyem PS5 helyett nyitáskor. De tényleg.
  • Kandurex
    #103195
    Egy másodpercet sem nézek ami FF7, hadd üssön agyon :)
  • ppista
    #103194
    Lehet baromság, igazad is lehet. A tény viszont az, hogy nem látni meddig nyúl ez még ki, és nem tudni milyen intézkedések lesznek még.
    Az Ms is sodródik most, egy előre lezsírozott marketing mentén, és legoptimistább álmaikban remélik, hogy nem kell drasztikus változtatást csinálniuk. Mondom, egyelőre senki nem tudja mi lesz, akár jövő hónapban, nem hogy "holiday"-kor. Én nagyon bizok a mielőbbi javulásban.
  • Kongy
    #103193
    Ez nettó baromság már ne haragudj. Ez alapján a logika alapján akkor az Xbox-ot sem kellett volna leleplezniük minden részletre kiterjedően a mai nap folyamán...
  • TBTPumpa
    #103192
    Már csak 25 napot kell túlélni:
  • ppista
    #103191
    Valószinűleg azért, mert a világnak a legkisebb gondja is nagyobb jelenleg annál, hogy a Sony-nak milyen lesz a következő Playstation-je. Ezt csak egy roppant szűk réteget érdekel, amibe én is tartozok, a többiek széles ívben kakkantanak rá.
    Fogalma sincs senkinek meddig fog ez a mostani helyzet tartani. Lehet optimistán tekinteni a nyáron megszünő krízisre, de mi van ha tovább tart, akár jövő ilyenkorig. Biztos kilövi a Sony meg az Ms az új gépüket, amikor be lesznek zárva a nem létfontosságú üzletek, az elszabaduló alkatrész árak miatt 6-800 dodóba kerül konzolokat.
    A Sony azért lapít, mert lövése sincs hogyan, és főképpen, mikor kellene bemutatni, és piacra dobni, egyik legfontosabb üzletüket, amivel hosszú évekig jól lakna a részvényesek galerije.
  • Tikal #103190
    dehogy volt..
  • mucsácsó
    #103189
    szerintem ennyi még nem volt soha :D eddig 341 volt a legalja, de ma sikerült alulmúlia magát...
    lesz itt még 400-500as is :'D
  • TDC Geronimo
    #103188
    magyar forint mindig is hulladék volt. Volt már ennyi korábban is
  • mucsácsó
    #103187
    egek, mi lesz itt, már most 348 az ajró :|
    asszem keveset írtam én azzal a 190k-val.. :D
  • darkSectorxxx #103186
    Ebben igazad van, de hát még 3 év a ps5 megjelenéséig, most már ráér a Sony. :D
  • darkSectorxxx #103185
    Én várom már. :)
  • TDC Geronimo
    #103184
    March 19th, daylight... the Resident Evil 3 Raccoon City demo will overtake PS4, XB1, and Steam.

    Plus, an Open Beta for Resident Evil Resistance begins on March 27th! More details:
  • TDC Geronimo
    #103183
    Ja pont most tartok ott..Durva konzolt dobott össze MS
  • Moby
    #103182
    De az XSX nem fogja nekem a The Order 1886-ot HDR-esíteni, hiába tudná. Pedig azt pl. megnézném többek között.
  • mucsácsó
    #103181
    Resident Evil 3 Demo Release Date Reportedly Leaked

    március 20, állítólag..
    de úgyse lesz rá idő a Doom Eternal miatt
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.16. 14:24:26
  • darkSectorxxx #103180
    Amúgyis megvesszük mind2-őt. :D
  • Moby
    #103179
    Az AI támogatott, HDR-esítő okosság nagyon baszónak tűnik! Remélem a PS5-ben is lesz ilyen.
  • darkSectorxxx #103178
    Hát én se veszek, inkább letörlöm a játékokat...és max leszedem újra. :)
  • TDC Geronimo
    #103177
    Biztos, de elején nem hiszem, hogy fog kelleni + tárhely.
  • darkSectorxxx #103176
    És az az 1 TB-os kis kártya gec. Azmiaz? lesz vagy 30k egy olyan. :D
  • TDC Geronimo
    #103175
    :D

    Na igen, ez még 600ért is olcsó
  • Kandurex
    #103174
    Módosítom a költséget, 550 helyett, 600 dodo-ra.
  • TDC Geronimo
    #103173
    Szerintem MS, ha akarná most is kiadhatná ezt a konzolt. Legalábbis, amiket mutatnak az alapján ez már készen van
  • Kandurex
    #103172
    Még mindig nem állt le az ipar, nem is fog.