121211

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #103654
    "gyszerűen csak használni kell minden"
    játékban a kell szó az nálam mindig nyitja a bicskát :) valszeg ez a bajom az ammo kezeléssel
    nemtom emlékeztek-e a necrovision-re, azt pl a késsel toltam végig, volt rá lehetőség, imádtam (itt a kulcs amúgy, lehetőség vs kell)
  • AntiHero
    #103653
    Én imàdtam a Days Gone-t. Story vitt magàval. Sajnàltam volna ha kimarad. Annak is jöhetne 2. Része majd PS5-re.
  • mucsácsó
    #103652
    Én tartom továbbra is, hogy kikúrt jó a Doom Eternal (5. pályán vagyok asszem) - néhol tényleg kusza az art, de néhol meg rendesen megbasz :)
    más, mint az első, az is tény... és lehet, hogy az jobb is volt, azt sem tagadom, de ezt sajnos éreztem is, hogy másodszorra nem fog akkora immerziót nyújtani az, amit 2016-ban lepakoltak az asztalra... ugyanez volt a Wolfenstein-nél is, ott is elég meh volt a 2. rész már :\

    Nemtom, én élvezem - low ammot nem érzem, pedig hardon (UV) tolom - egyszerűen csak használni kell mindent, amid van (láncfűrész, gránátok,lángszóró,glory kill,blood punch..), és akkor mindened van szinte folyamatosan :) persze néha tényleg agyfasz nehéz tud lenni, de nem annyira vészes..

    ...na én viszont pl a Days Gone-ról hallani se akarok, nekem abba belecsúszott egy olyan 8-10 órám, de egy életre elég volt :D ott viszont meg én éreztem a lowammot, és hogy semmit se fog a zombikon a vízipisztoly gunplay jelleggel bíró fegyverek :D
    az 500. alkalommal pedig kicsit uncsi már a scrapturkálás animáció a motorháztetőben, meg a benzineskanna vadászat és töltés anim az állandóan kifogyó benya miatt... a bugokról meg ne is beszéljünk, azt mindannyian tudjuk, hogy mennyire siralomház :D
    szal hát na, nem vagyunk egyformák :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.22. 14:04:01
  • Kandurex
    #103651
    Néha csodálkozok, hogy mennyire nem tudjátok/akarjátok/adok_esélyt stb. egy játékon a potenciált. Egyértelműen süt róla az agyrák.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.03.22. 13:36:44
  • Moby
    #103650
    Ha többet adok neki sem változott volna a véleményem. Sőt. Magamat meg nem kínozom, megteszik ezt mások kérés nélkül :)
  • TDC Geronimo
    #103649
    Na jólvan... :D
  • Moby
    #103648
    Dehogy unlockoltam mindent. Elvittem az első map végéig, saztán visszatettem a dobozába.
  • TDC Geronimo
    #103647
    Meddig toltad amúgy? kiunlockoltál legalább minden cuccot vagy első map után feladtad? :D
  • Moby
    #103646
    Én sem érzem már problémának. Megoldódott :)
  • TDC Geronimo
    #103645
    Nem tudom mi ez a low ammo dolog, de én 3 óra alatt egyszer se éreztem problémának
  • Moby
    #103644
    Amúgy igen, egészen felértékelte az előző részét :D
  • j0nNyKa
    #103643
    azt találtam hogy kis adagokban élvezem, majdhogynem ilyen checkpointról checkpointra
    de ha valamikor a jövőben fpst akarok elővenni, nem ez lesz az, akkó inkább az előző része
  • Moby
    #103642
    Nagy nehezen megszabadultam a doom "low ammo" eternal című remekműtől :D Azthittem rajtam marad, a kutya meg se kérdezte a hirdetési oldalakon (ezt így utólag értem is).
    Hát ez bizony jó lecke volt :(
  • Moby
    #103641
    Szerintem az egy kifejezetten jó, és alulértékelt játék, amiben vitathatatlanul szerepet játszik a gyenge/hibás kivitelezés.
  • Kandurex
    #103640
    Milyen értelembe? Jobb lesz vagy meh?
  • Ulthanito
    #103639
    Várd ki a végét :-D
  • Mephike
    #103638
    Tegnap kipróbáltam a Days Gone, nekem ez eddig kimaradt, meg amúgy is mindennel le vagyok maradva. A zombis/világvége témától féltem egy kicsit, hogy már nagyon lerágott csont lesz, de 5 óra játék után azt mondom, hogy teljen korrekt kis játék lett.
  • darkSectorxxx #103637
    Nem a konzolra gondoltam, hanem hogy streamelve megelégednél játékok szempontjából.
  • Moby
    #103636
    Fura? Mi a fura abban, hogy nem akarok két nagykonzolt? Szerintem ez nem fura.
    Egy konzol elég lenne egy generációra. A sony új konzolja nem az, amit szívesen tartanék. Ugyanakkor az exkluzív játékaiból sem maradnék ki. Ez a két dolog ma már nem feltétlenül kell kizárja egymást. Ráadásul én nem is akarom megvenni a játékokat. Semelyiket. Nekem mindenhol bőven elég az, hogy játszhatok velük valamilyen bérleményben.
  • darkSectorxxx #103635
    Nem hittem volna hogy eljő az idő amikor ezt hallom tőled.
    A többiek is valszeg ezért furcsállják.

    De egyetértek
    A Nvidia kezdetek óta használom. Brutális az ahol most tartanak.
    Xbox Cloudja is nagyon durva. Holott az nem is szervereken megy még. Vagyis ez a kipróbálható, streameld magadnak dolog.

    Nvidia 2 éve jobb volt mint a PS Now most.
    Az Nvidia most meg 1080p-ben egy nem HC játékos meg se mondja hogy streamelve játszik.
    4kba még egy picike input van, de az is inkáb multiban lehet érezhető.

    Nem tudom a PS NOW-al milesz, de sok exclusive-ot örömmel nyomatnék Nvidia-n.
  • darkSectorxxx #103634
    Ja értem. :)
  • mucsácsó
    #103633
    nah, örülök, hogy bejön valakinek azért innen :D
    én szerintem is kurvajóóóó - ultra violence-en tolom, mocskosul szopatós tud lenni néha, főleg a slayer gate-ek (lila kulcsos cuccok, asszem csak 2. vagy 3. pályától lesz az első)
    szépnek tényleg kurvaszép, és id-hez híven durván van összedobva az engine hozzá - úgy kellett limitáljam a frame-et 144-re ultra nightmare grafon is :D

    ...deviszont üvölt a ray tracingért az egész, kár, hogy nem tudták day1 megoldani :( bár úgy viszont tuti legalább feleződne a frame... :'D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.03.21. 21:23:54
  • TDC Geronimo
    #103632
    DOOM első map letolva. Végig mosolyogtam. Megtaláltam minden eldugott szir szart, graf odabasz, zene szintén. Imádom
  • TomStorm
    #103631
    Ez a Nioh bejön de én meg a Souls játékok:D

    Egyébként a GoT adta meg az ötletet talán csak a várakozás végett de egész jól pótólja ez a Nioh eddig.
    Nem is rossz..
  • Moby
    #103630
    Ez így igaz :) Habár ilyen áron már jó lett volna valamit kapni is :)
  • yesname #103629
    Végül is azt megkaptad. :D
  • Moby
    #103628
    Semmit Különösebb várakozás nélkül mentem neki.
  • Ulthanito
    #103627
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem értem, mi más vártál...
  • Moby
    #103626
    Ha elég jó minőség, simán. Én nem reszketek érte, hogy feltétlenül nálam üvöltsön a gép.
  • TDC Geronimo
    #103625
    Streamelve tolni ps exeket pfejj meg a gondolattol is rosszul vagyok. En nem gyalaznam meg az elmenyt ilyennel sose :D
  • Moby
    #103624
    Nem mondtam, hogy jobb, mint a natív. Csak annyit, hogy arra az első 1-2 évnyi 1-2 kósza exkluzívra bőven elég. Aztán majd pár év múlva már elég olcsó lesz a ps5 is, hogy ne legyen teljes őrültség porfogónak megvenni. Vagy legalábbis jó lenne, ha így lenne. Nehéz ma ennyire előre látni bármit is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.03.21. 15:24:12
  • TDC Geronimo
    #103623
    fosputtony mindegyik. Natív megoldásnál nincs jobb és nem is lesz

    ha fizetnének, se tolnák semmit streamelve
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2020.03.21. 15:15:55
  • Moby
    #103622
    Szerintem próbálj ki egy geforce now-t pl :D
  • TDC Geronimo
    #103621
    igen, de ő arról beszél, hogy PS5 exeket tol majd PCn gondolom. Vagy PSen. Oda nem fogja letölteni. Összes streamelős gaming service egy putri fos
  • Seth
    #103620
    Ps4 játékok letölthetőek, nem kell streamelni
  • Moby
    #103619
    Semmit, csak kipróbálta.
  • Moby
    #103618
    Be. A realitástablettát. Jelen állas szerint mire megjelenik a két konzol, a kettő lazán lesz 4-500e. Ennyi pénzt nem adok ki azért, hogy az egyik javarészt csak ott álljon. Ugyanez van a próval most is, csak olcsóbban.
  • darkSectorxxx #103617
    Igen, de mit nyersz vele? :)
  • TDC Geronimo
    #103616
    Jólvan... :D

    Szerintem te beszedtél valamit :)
  • Moby
    #103615
    Egy HZD2-nél nem mindegy az inputlag?
    Dehogynem. Tökéletesen.