121101

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #104308
    Akkor az se jön idén.... :S
  • Kandurex
    #104307
    A CD galaxisba már április 9. a hivatalos FF7 remake megjelenés!

    Érdekes.
  • TDC Geronimo
    #104306
    OPM magazinból

    Full Summary

    - Godfall is a PS5 console exclusive, no PS4 or cross gen. Tailored to run on PS5

    - PS5 allows Godfall to feel and play like no other game thanks to PS5 CPU and GPU

    - Made by a team of 75 people

    - Monster Hunter World in terms of gameplay, with elements of Dark Souls in combat.

    - Some ex-Destiny 2 team members are involved

    - The game rewards agressive play. Skill based combar based on timing in order to hit max damage

    - Visual style and world building influenced by The Stormlight Archive, The First Law and Foundation series

    - Positives around animation

    - High fantasy setting divided into Eart, Air, Fire and Spirit Elements

    - You are one of the least remaining Knight's Order tasked with stopping an apocolyptic event

    - Start of the game you set a classed based on type of armour = 3 sets to pick from. A lot of cutomisation to unlock as you progress

    - Bosses designed to repel multiple people at once ie. in co-op bosses can take both of you out

    - Game based around drop in and drop out gameplay like Destiny and Monster Hunter World with heavy Dark Souls Influence
  • TomStorm
    #104305
    Azt már februárba rég ki kellett volna adni.
    Elbaxták.Majd egyszer féláron:DD
  • TDC Geronimo
    #104304
    :D


  • AntiHero
    #104303
    Na a TLoU 2 màr a storeban sincs fent. Akik meg előrendelték visszakaptàk a pénzüket.
  • darkSectorxxx #104302
    Ha jobban meggondolom, jogos elvárásnak tűnik. :)

    Ehelyett fordítva van, az Xbox mintha hardverben otthonosabb lenne, minőségben, míg a Sony meg jobb játékokat képes produkálni, még ha nem is játékfejlesztőként mindig.
  • Moby
    #104301
    Nem, de az elég lenne, ha a vezető konzolgyártó mást is gyártana ipari hulladékon kívül. Vagy a világ vezető szoftvercége képes lenne értékelhető játékokat készíteni. Bármelyik megfelelne :) Egyik sem olyan nagy cucc. Vagy ezek összefeküdnének, és csinálná mindenki azt az egyet, mi megy neki.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.04.07. 13:48:05
  • darkSectorxxx #104300
    De nem értelek nah, az jobb lenne neked, ha tökéletes világban élnénk és minden müködne úgy ahogy kellene? Csalódtam benned.
  • kutyakiki81
    #104299
    Megint remek téma lesz a South Park-nak :D
  • j0nNyKa
    #104298
    es tenyleg
  • Moby
    #104297
    Én sírok. Olyan nagyon de nagyon jó lenne, ha EGYETLEN konzol elég lenne, de ez nincs, mert 3 nyomorék, töketlen, féleszű barom uralja a konzolpiacot, és az összes valamirevaló stúdiót. Még kettővel is kiegyeznék, de az sincs. Mer az egyik amúgy elektronikai cég, na az hótbénafasz a hardverhez. A másik szoftveres cég, na az ugyanilyen barom a játékokhoz, a harmadik meg csinálja azt, amihez mindig értett. Még velük van a legkisebb gond.
    Csodás kompánia :DD
  • Moby
    #104296
    Akkor gondolom pont annyira secure, amennyire legal :D
  • n000rbi
    #104295
    Én segítenék rajtuk, de nem akarják :D
  • mucsácsó
    #104294
    há válság van és lesz is! :D
  • n000rbi
    #104293
    Inkább azt mondd meg, hogy az MM miért csak 629-re vitte le most a C9 árát, 580 helyett? :D
  • darkSectorxxx #104292
    Abban egyetértünk hogy kicsit rágörcsöltünk erre az egészre, de fel is lettünk hype-olva. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.04.07. 12:39:24
  • TDC Geronimo
    #104291
    Sírtok itt a semmiért. Jó lesz ez a gép, Xet meg bármennyire is csábító nem fogok venni. Nekem elég lesz a sony + nintendo gép.

    Én csak annak örülök, hogy MS végre magára talált és lesz ebben a genben normális ellenfele a sonynak. Ezen mindenki csak nyer majd
  • j0nNyKa
    #104290
    johat le kell irniuk :D
  • Moby
    #104289
    "our services are 100% Secure and Legal."

    LOL. Nos igen. Accountot árulni PONT 100% legal :DD
  • Tatyla
    #104288
    Ez nem kód hanem account
  • j0nNyKa
    #104287
    pl ok egesz jo aron
  • Ashlara
    #104286
    FF7 Remake kódot még senki sem árul?
  • Moby
    #104285
    Jut eszembe: tegnap újrapasztáztam az iparihulladékot. Két év után nem sok conductonaut volt felfedezhető rajta. Most beértem sima NT-H1-el, a lyukasztás mellett sok szerepe amúgy sincs.
  • j0nNyKa
    #104284
    meg SSD!
    !!!!
    !!!!!!!!!!
  • Moby
    #104283
    Én nem a "mennyire megy"-re gondolok...
  • mucsácsó
    #104282
    azért várjunk még azzal, hogy mennyire megy :D papíron tényleg kurvajó konstrukció minden téren, de gyakorlatban majd elválik, hogy mennyire működőképes :) X360 is nagyon jól ment anno az RROD-dal :)))) mondjuk olyan szintű szériahibát nem tudnék ma már elképzelni.. :D
  • Moby
    #104281
    Az exek kellenek. Nyilván. De az AKKORA kérés lenne, hogy egyszer legalább, 20 év után, a sony valami használható hardvert tegyen le? Ennek a lúzer MS-nek is megy. Akkor nekik meg nem? :((
  • mucsácsó
    #104280
    Haggyadmá, hát olyan jó hűtése lesz majd a PS5-nek, meglásd
  • n000rbi
    #104279
    Amit az exek miatt úgyis meg fogsz venni, ahogy itt mindenki, szóval kár a gőzért :D
    Legfeljebb vágsz erre is egy LYUK(tm)-et
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.04.07. 08:55:35
  • Moby
    #104278
    Nyugi, ez csak laza kis öreguras morgásnak fog tűnni ahhoz képest, amikor akkor jön, ha kiderül: ismét a szokásos sony hulladékot akarják a nyakamba varrni :D
    Amire azért lássuk be, komoly esély van. Már az előjelek sem túl biztatóak.
  • ppista
    #104277
    Az X-esek is eufórikus maszturbációt nyomnak, mióta kiderült a teraflops előnyük. A sötét zugból hirtelen előugrottak élesre csiszolt szablyával. Ütött a visszavágás! Vesszen a Sony! Égessük feeel!
    Engem tényleg szórakoztat az egész, amikor hirtelen mindenkiből tíz danos, feketeöves szak és megmondóember lesz. Az egyik kedvenc időszakom. Vajon mennyire fog a két tábor összekovácsolódni, ha kiderül, idén még sem lesznek új konzolok. Van rá esély. Mármint a késésre, hiába nyilatkozzák magabiztosan az év végi kilövést.
  • n000rbi
    #104276
    Azért Te se hagysz ki egy alkalmat se, hogy ekézd :D
    Nem lesz itt semmise idén, én már belenyugodtam. (vagyis lehet beugrik egy xsx egy Ori, Hellblade 2 stb erejéig)
  • Moby
    #104275
    Minden fos hírbe, fejlesztői nyilatkozatba úgy kapaszkodik mindenki ps5 kapcsán, mintha az életéért küzdene :D
  • shaddam
    #104274
    Nem lenne tetemes a backlogom biztos morognék én is a játékok miatt. Mondjuk magamnak keresem a bajt, jelenleg 2 trófea választ el a vice city platinától, meg saleken is folyton bezsákolok valamit. Mindenesetre egyik első dolgom lesz ps5-ön megnézni a 2 sziget között észreveszem-e a pislogásni töltőképernyőt. PC-n nvme ssd-n nem
  • TDC Geronimo
    #104273
    Én egy kurva játékot szeretnék már látni :D
  • shaddam
    #104272
    Bevallom jól szórakoztat ez a szarkavarás :D
  • Kandurex
    #104271
    A magyar kritikák keményen felszopják, de hát ugye a Doom óta minden 10/10.
  • Kandurex
    #104270
    Meggyüttek az FF7 Remake kritikák. Metacritic 87 pötty. Tisztes iparos és azon túlmutató munkának látszik.
  • mucsácsó
    #104269
    Én próbálkoztam vele, de én utána nagyon sokáig émelyegtem (mondjuk hullámvasúttól/körhintától is kivagyok utána órákig), de valahogy nálam nagyon nemgyere be... amíg egy helyben állok (pl Beat Saber) az teljesen oké, de amikor mozgott a kamera FPS nézetben, folyton olyan érzésem volt mintha húznák ki a talajt alólam és menten beokádok :D