121113

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Master91
    #114
    Bannerba mehetne is :D
  • gazgoblin
    #113
  • Master91
    #112
    Nekem nagyon tetszik
  • WhiteStar
    #111
    igazából nekem nincs bajom a dizánnyal, annak ellenére hogy elég szögleteske, egész mutatósnak tűnik. :D
  • Jaka923
    #110
    Csodáljátok meg minden porcikáját!
  • gazgoblin
    #109
    Hát akkor neked marad a multiplayer a pécére
  • ToM1113
    #108
    #94
  • ToM1113
    #107
    igen, teljes mértékben nem is vagyok tisztában az előnyeivel talán...
    Tudom hogy olcsóbban lehet játékokat vásárolni, meg vannak dolgok esetleg ingyenesen.

    Azonban tekintve hogy amúgy is ritkán veszek játékot, időm sincs annyi, és nem is szeretnék költeni pluszba a ps-re, ezért nincs is.

    Biztos megéri sok embernek, de nekem nem.
  • Master91
    #106
  • gazgoblin
    #105
    Valami akcióban nemrég 40 dollárért váltottam 15 hónapot (600 HUF/hó)

    A PS4-re átvihető a szolgáltatás és day1 kapok érte DriveClub-ot majd (ami érdekel is) és ez csak a kezdet.

    Már a PSVita ára is visszajött az arra kapott játékokból és akciós árakból!

    Jobb szolgáltatás nincs jelenleg.
  • Moby
    #104
    Én nem hiszem, hogy kétszer bármit felraknának IGC-re. Van címük dögivel, amit pakolgathatnak.
  • Renátó1985
    #103
    Tehat ami egyszer volt az mar soha nem lesz?
  • darkmore
    #102
    Majd talán PS4-el együtt bszállok! :)
  • darkmore
    #101
    Akkor most már mindegy, soha nem lesz előfizetésem! XDXDXD
  • Moby
    #100
    Ja igen, épp most volt váltás, szal MÁR nincs.
    Ebből látszik, hogy sokat nem érdemes gatyázni vele, mer nem pénz (nincs havi 1000Ft), de minél később fizetsz elő, annál több jóságról maradsz le.
  • Moby
    #99
    DeS épp most van az IGC-ön :) (Heavy Rain asszem még épp nem volt, de valószínűleg az is érkezni fog valamelyik etapban)
  • Renátó1985
    #98
    A Deamon souls pont most volt. En 1 hete fizettem elo, igaz most volt valtas, de meglet a Daemon souls, infamous 2, little big planet 2, lpb kart, illetve az uncharted 3 . Hirtelen most ezek jutnak eszembe amik only ps3- ak.
  • darkmore
    #97
    Nem tudom, hogy volt e köztük a Heavy Rain, vagy a Demon's Souls, ha igen akkor én sem értem, hogy mi a fasznak nem fizetek elő :)
  • Moby
    #96
    Ha az akciós árakat leveszem, már az instant game collection-ért is megéri, bőven. Nekem csak abból már jóval nagyobb értékben van játékom, mint amennyi az előfizetés. Namost akinek az nem elég jó játékokból, az nem tudom mi a fasznak vesz egyáltalán ps3-at, lévén, hogy lassan összes exkluzív cucc körbeforog az IGC-n :)

  • darkmore
    #95
    Nekem sincsen plusz-om, vagyis volt egy hónapig ingyen, de nem újítottam meg. Általában olyan játékok vannak akcióba, ami nem érdekelnek annyira és nincsen PS VITA-ám se, hogy azokat a gémeket toljam és ha azt nézem havi előfizetés+akciós ár az kb. 2-3e Ft, akkor annyiból már tudok venni használtan valami gémet, amivel elvagyok pár hónapig mire végigtolom.
  • gazgoblin
    #94
    van ps3ad de nincs ps+od?

    miert nincsen? nem ismered az elonyeit?
  • Renátó1985
    #93
    Nekem az tetszik, hogy mivel fizetos lesz a multi az online pass- t nem engedelyezi a kiadoknak.
  • benőmenő
    #92
    Az lesz, csak nem minden játéknál (a free to play játékok itt tényleg ingyen játszhatóak online).
    Viszont az igen komoly ps+ játékáradat mellett számomra még elfogadható, mint szükséges rossz.
  • LoSA
    #91
    Én úgy tudom, hogy PS4-nél sem lesz fizetős a multi! ;)
  • ToM1113
    #90
    talán én is beneveznék egy ps4 re ha nem tennék fizetőssé a multit...

    PS3-nak nagy előnye volt 360-al szemben hogy nem kellett fizetni az online játékért...

    Sajnos így nem hiszem hogy veszek majd, marad a ps3 és a pc.
  • WhiteStar
    #89
    kb mint percenként rákeresnem új ps4 hírekre...
  • Kongy
    #88
    értelme van :D
  • Csokis
    #87
  • Kongy
    #86
    "Only" 54.99 font KÖSZ! :D
  • Mr Manson
    #85
    ... basszus 55 fontos játék előrendelések vannak PS4-hez, pl BF4. Atya Úr Isten ... Pl.
  • Jaka923
    #84
    Én is a Konzolvilágtól.
  • AntiHero
    #83
    Én a konzolvilágtól, de szerintem mind1 mert ugyan olyan árban lesz kb :)
  • Mr Manson
    #82
    Hol érdemes előrendelni?
  • AntiHero
    #81
    Előrendelve :)
  • gazgoblin
    #80
  • gazgoblin
    #79
    Dark Sorcerer


    többi kép

  • TDC Geronimo
    #78
    Szerdán már berendeltem innen :)
  • gazgoblin
    #77
    vagy ha valakinek a platinum jobban fexik:
    Sony-PlayStation-4-PS4-Elorendeles

    több link is jöhet! ti honnan szerzitek be?
  • Jaka923
    #76
    Rendeljétek!
  • Kongy
    #75
    Épp az a mocsokság, hogy még játszani se lehet majd, mert nem lehet beaktiválni a játékot :D Mondjuk a szaros Xbox One játékokkal nem is akarok, engem az új inFamous meg Killzone érdekel :D