121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #276
    USB 3.0 visszafelé kompatibilis, szóval nem kéne gondnak lennie. Eddig se volt, nem MS ez :P :D
  • frango
    #275
    Így az enyém sincs. Csak azt kéne már tudni, hogy beveszi-e a PS4...
  • n000rbi
    #274
    +1

    Nincs veszélyben a dfgt-m :)
  • frango
    #273
    Még így is rohadt drága. Nincs benne FFB és gondolom a kormányelfordulást is azért nem írják sehol, mert van vagy 270fok. Szóval enyhén szólva is sz.r vétel...
  • TomStorm
    #272
    Nem is lesz vészes az ára.Persze DriveClub játék nem jár hozzá max külön csomagban majd.
    Thrustmaster T80 DriveClub Edition
  • Versace26
    #271
    Ps4 kormány
  • Thaddeus
    #270
    Egyetértek, én is csak az AAA filmeket nézem meg fHD-ban (Iron Man, Star Trek) ezek popcornok, de kegyetlen jól néznek ki a plazmán, és hazavág a hangzás is.
  • n000rbi
    #269
    Az is igaz, bár még mindig a géming vezet. (a mai filmek 90%-a hulladék szvsz)
  • Thaddeus
    #268
    Megnéztem, de nem kapott el a hype, mint a 3 megjelenésekor az utolsó traileren. Igazából fosok a konzolos FPS-ezestől, remélem gyorsan meg fogom szokni.

    n000rbi: hát ja, de azt házimozira is használhatod, szóval két legyet :D
  • n000rbi
    #267
    Ja, de ha belegondolok, hogy a ps3-hoz kellett HD-tévét és DTS-hangcuccot is venni, akkor most a ps4 már nem is olyan drága :D
  • TDC Geronimo
    #266
    Trailereket nem láttad, amik most jöttek? Érdemes megnézni.

    1080p még nincs megerősítve egyelőre, de ha kicsit alacsonyabb felbontásba jön se olyan vészes. 720nál biztos nagyobb lesz és mostaniakhoz képest hatalmas előrelépés.





    Levolutionnál pl felrobbantasz egy gátat, amiből a kiömlő víz elönti a város utcáit és csónakkal lavírozhatsz ott tovább. Trailerbe látni is.
  • Thaddeus
    #265
    Mi ez a "levolution" cumó pontosan?
    A 60 FPS vajon 1080-ban lesz?
    AC4-et szerintem csak PC-n warezben megsasolom, 3-nál is kiakasztott az ezer cutscene (1-et, 2-őt végigtoltam).

    Hát ja, mindenki örült, hogy 125k a PS4, nem is oly' drága, csak hát veszel mellé 2-3 játékot, PS+-t, meg esetleg egy Eye-t, aztán mindjárt 200k-nál vagy :D
  • TDC Geronimo
    #264
    Hát nekem nagyon bejön most ez az új levolution cucc meg baromi látványos és konzolon is végre 64 játékos 60 fps lesz meg fasza graf úgyhogy alap vétel. Nekem is day 1 lesz AC4, watch dogs, KZ, driveclub ps+ meg BF4 úgyhogy húzós lesz árba, dehát egyszer van új konzol launch 6-7 évente :D
  • Thaddeus
    #263
    Igen, de igazából úgy tervezem, hogy konzol mellé veszek egy Watch Dogot, egy Killzonet ( ezt igazából miattad), PS Eye-t, meg szerintem Drive Clubot is.
    BF4 viszont annyira nem vonz (talán emlékszel, a BF3-nál társszerkesztő voltam a clanwaron), de igazából nem látom, hogy miben lenne újabb, mint a harmadik rész.
    Runningék se tudom mit látnak benne, hogy ennyire lelkesednek érte...
  • TDC Geronimo
    #262
    Micsoda új logó :D

    Azt írsz bele amit akarsz. btw BF4et veszed PS4re majd?
  • Thaddeus
    #261
    PSN ID-ra érdemes beírni a névnél, hogy HUN? Pl ThaddeusHUN, vagy kinézik az embert, ha magyar? :D
  • dave9004
    #260
    te most amivel eddig magyar accra vásároltál, azzal vásárolsz angol accra is? :)
  • n000rbi
    #259
    Persze, de még mindig azt mondom, hogy várjuk ki a végét, legyen megjelenési dátum. (nem cseszhetnek így ki velünk...)
  • TDC Geronimo
    #258
    Hát ha nincs hivatalos megjelenés, akkor mitől menne a PS4 store?
  • n000rbi
    #257
    a store nem lesz elérhető

    Ez most csak találgatás, nem? Legyünk optimisták :D
  • TDC Geronimo
    #256
    Dehogynem. Magyar acc fog menni, mert régen is ment csak a store nem lesz elérhető.
  • Thaddeus
    #255
    De ha magyar accom van, akkor nem is játszhatok azokkal, akiknek angol van?
  • TDC Geronimo
    #254
    Várd meg akkor mit mondanak hivatalosan bár nagyon valószínű, hogy nem lehet majd használni, azt csinálj egy UK-t.
  • Mr Manson
    #253
    Fasza ... mert magyar profilt regeltem :(
  • TDC Geronimo
    #252
    Nem
  • Mr Manson
    #251
    Ha már van magyar regisztráció, azt át lehet váltani majd angolra? Aztán vissza magyaraa?
  • TDC Geronimo
    #250
    Természetesen ettől függ nálam is minden. Ha mégis fog menni day 1 a magyar store amit kétlek sajnos, akkor maradok azon. Ha mégse menne, akkor váltok Angolra.
  • n000rbi
    #249
    Dettó. Éveket azért csak nem fog késni. Én kivárom, hogy végre nyögjenek valami hivatalos magyarországi launch-ot, aztán attól függően vagy bepótolom a még polcon lévő és plus általi ps3 címeket, vagy fejest ugrok a nextgennybe :)
  • TDC Geronimo
    #248
    Ahogy bejött a magyar store egyből váltottam és vásároltam/használtam a mai napig. PS4nél nem fogom tudni úgy néz ki, akkor várjak x hónapot, ne adj isten éveket megint mire használhassam? Akkor inkább a kamucím.
  • Anubys
    #247
    Ja, csak éppen sokkal drágább, és egy csomó cucc nincs fent. Az árak a Live-on jók magyar accal, de az is hiányos.
  • n000rbi
    #246
    Így is van, nyomjad a kamunévvel, címmel, ezzel is csak a magyar felhasználókat segíted. Aztán meg lehet csodálkozni, hogy miért is szarnak a fejünkre. Ps3 kezdetén nem volt még választás, de most lenne.
  • TDC Geronimo
    #245
    Mióta fogadja el az Angol PS store a Magyar bankkártyákat? Most próbáltam és simán vitte. Így már nem aggódok, Magyar accot hajukra kenhetik, mert simán menni fog így első nap a store is és vásárolni is fogok tudni kártyával az angol accal, úgyhogy ez így már nem gáz.
  • benőmenő
    #244
    Kár, hogy ez volt a konferencia fénypontja :)
  • Mr Manson
    #243
    Ez azért már durva ... hogy mindenki szarik ránk.
  • TDC Geronimo
    #242
    Accom miatt gáz. Magyar accom van. PS+ előfizetés stb. Nem szeretném kukázni.
  • shaddam
    #241
  • Anubys
    #240
    Ps3-at sokan az USA-ból hoztak be, mert ott hamarabb jött ki, és ugye régiófüggetlen.
    No para, okos konzolboltosok most majd valahonnan az Eu-ból fognak hozni, max pár nap késéssel.
  • TDC Geronimo
    #239
    November 29th – Europe

    Australia
    Austria
    Belgium
    Denmark
    Finland
    France
    Germany
    Ireland
    Italy
    Luxembourg
    Netherlands
    New Zealand
    Norway
    Poland
    Portugal
    Russia
    Spain
    Sweden
    Switzerland
    United Kingdom

    Nem vagyunk a listán rajta. Na ilyenkor mivan? Ha várni kell 2014ig fellógatom magam :D PS3 launchnál hogy volt emlékszik valaki? Gondolom ott se voltunk rajta az első rostán és ahogy tudom lehetett kapni itt is egyből.
  • TDC Geronimo
    #238
    UI videó miért nincs még kint hivatalosan?

    Remélem majd lesz.
  • TDC Geronimo
    #237
    Nov 29 :/

    3 hónap még :(