121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #320
    Demo/full játék streamelése stb. Mondjuk szerintem ez még mindig gyerekcipőben jár. Igaz 1-2 éve próbáltam csak ezt a szolgáltatást még PCn, de ehhez sokkal fejlettebb net infrastruktúra kell, mint ami most van. Nem tudom mennyit fejlődött ez azóta
  • Mr Manson
    #319
    Ez mekkora bukó? Értem ez alatt ez csak a PS3-as játékokra lett volna kihegyezve?
  • TDC Geronimo
    #318
    Kemény 5 mbites nettel szakítok, ahol lakok. Azzal meg ugye elérhetetlen lenne amúgy is. Sajnos várható volt, mint írták.
  • n000rbi
    #317
    Várható volt, hogy Mucsaröcsögén nem lehet majd használni. Sajnos nem lepődtem meg. Én már annak is örülnék, ha egy hivatalos magyar megjelenési dátumot kinyögnének.
  • janihunk
    #316
    PS4 Gaikai: nem biztos, hogy Európában egyhamar elérhető lesz Szép
  • Hisper
    #315
  • benőmenő
    #314
    Egy Sega Dreamcast hipsteresebb :P
  • Hisper
    #313
    Szerintetek érdemes lecserélnem végre a atari számítógépem egy pléjsztésön négyre? :P
  • Moby
    #312
    >2. szériás gépek mikor jönnek kb?

    Ettől érdektelenebb kérdést momentán nezezen tudnék elképzelni ps4 viszonylatban.
    Hákitérdekelez??
    Számít bármit, hogy mi volt 7 év? Rohadtul nem.
    Számít bármit, ha ugyanaz lesz? Nem. Ha beszarik, garban cserélik. Ha valakit zavar, cseréli új sku-ra.
  • fetish
    #311
    2. szériás gépek mikor jönnek kb? nov29 után 2-3 hónap esetleg fél év?
    emlékszik erre valaki ps2-3 esetében hogy volt?




  • KaBuTo666
    #310
    Azért gondolj bele, ha valamelyik magyar oldalról meglehetne venni, szerintem 5 perc alatt se megrendelnék mint a cukrot. Főleg hogy én is akarok venni +1 kontrollert meg ps4 kamerát, ez a csomag nekem maga a tökély hogy még killzonet is adnak hozzá. :D Bár szerintem te is rátennéd a kezed erre. :D
  • TDC Geronimo
    #309
    Hát nálunk elvileg hivatalosan még sima se lesz úgyhogy fogalmam sincs :D
  • TDC Geronimo
    #308


    Egyik legjobb, ha nem a legjobb gaming szolgáltatás ez a PS+ és így hogy most már PS4 is beletartozik mégjobb lett.
  • KaBuTo666
    #307
    Nálunk is kapható lesz ez a csomag?
  • benőmenő
    #306
    Hát igen kb. ennyi :D
    Webkamera, követi a move-ot meg a lightbar-t, illetve tud 3d-ben is rögzíteni.
  • Mr Manson
    #305
    kicsit remélem több, tartalom fogyasztás is fontos azért.
  • TDC Geronimo
    #304
    Minden lesz, ami boxon csak itt nem ezt verik nagy dobra, hanem a JÁTÉKOKAT. Elvégre ez egy játékgép vagy miaszösz...
  • Mr Manson
    #303
    ... és a "multimédia"? Appok, TV, megosztás, facebook (ha vannak/lesznek) ilyenek ...
  • TDC Geronimo
    #302
    Minden működik majd, régiófüggetlenek a konzolok meg játékok is.

    Amúgy meg lesz vagy 5-6 f2p játék már megjelenés napján úgyhogy, ha nem veszel semmit, akkor is lesz mivel játszani.
  • Mr Manson
    #301
    Játék nélkül egyenlőre, de dobozos csak működik ha valaki mégis tud behozni nem?
    Lehetne már egy hivatalos nyilatkozat, MS se szólal meg.
  • Thaddeus
    #300
    PS+ meg játék nélkül :(
    De egyszer van generációváltás, az a 200k nem számít :D
  • Mr Manson
    #299
    Rendelésekkel kapcsolatban nyilatkozott itthon bárki bármiről?
    Kamerás PS4 már 140.000.- :(
  • TDC Geronimo
    #298
    Amit linkeltem videót, ott megkapod a választ, hangfelismerés, voice commandok, arcfelismerés, VR játékok stb.
  • TDC Geronimo
    #297
    Gamestop exporól kamerás videó. Elhangzik jó pár infó

  • Mr Manson
    #296
    És ennyi is kb. a tudása?
  • benőmenő
    #295
    psmove
  • Mr Manson
    #294
    PS4 kamerája valójában mire jó?
    Videochat? Skype? Hangvezérlés? Stb ...
  • grebber
    #293
    Nekem lesz minkettő ,mert nem szeretek kihagzni 1 játékot se ami érdekel.

    Ps4 mellé adhatnának vitát is a csomagbam 3-4 játékkal akkor lenne az igazi!
  • Kongy
    #292
    Az régóta egyértelmű, hogy a Sony sokkal jobb ajánlatokkal áll elő :D Már az X360-at se bírták nekem eladni, szerintem Xbox One-om sem lesz soha :'(
  • TDC Geronimo
    #291
    Jönnek nemsokára úgy néz ki a hivatalos Sony PS4 bundle csomagok. Ezt kapod annyiért, amennyibe az xbox one kerül

  • TDC Geronimo
    #290
    Nekem PS4 + Watch Dogs + BF4 + Killzone + AC4. Kb ugyanennyi :D
  • shaddam
    #289
    Én inkább a telefonokhoz hasonlítanám. Úgy veszi a sok majom a 150 ezer feletti, rohadt gyorsan elavuló telefonokat mintha kötelező lenne. 3 éve vettem 70-ért egy 250 gigás ps3-mat, mennyit is buktam? :D

    A játékok az elején húzósak, de ez attól is függ kinek mikre van igénye.
  • grebber
    #288
    Bound By Flame Also Coming To PS4 - New Screens
  • Thaddeus
    #287
    Na berendeltem a ps4 mellé kezdésnek egy watchdogot, egy killzone3-at, meg egy kamerát. Meg majd egy éves PS+-t. Ha jó a driveclub és van benne lamborghini, akkor az is upgradelődik. Ez így kb 125+15+15+15+15(?)=185k, ami kurvasok lóvé, de hát ennyi egy laptop is.
  • MagyaR
    #286
    És most benéz a fórumra vmi xbox vagy playstationos magyarországi értékesítő/képviselő, s már küldi is emailben a nagyoknak:

    "Kaptam egy ötletet hogyan húzzuk le mégjobban a népet" :DD.
  • TDC Geronimo
    #285
    Nem, patchekért fizetni? Azért olyan mélyen még nem tartunk.
  • MagyaR
    #284
    Az xboxnál se egyébként? :P
  • TDC Geronimo
    #283
    Dehogy kell érte fizetni.
  • MagyaR
    #282
    Hali, még nem igazán vagyok jártas a playstation témában, de a 4-et már előrendeltem. Az lenne a kérdésem, hogy az egyes játékokhoz megjelenő frissítéseket sem lehet majd ingyen letölteni? Ahhoz is elő kell fizetni a playstation online rendszerére? Vagy csak azoknak kell, akik multizni akarnak, s a patcheket le lehet ingyen is tölteni?
  • tomi890125
    #281
    sok