121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mr Manson
    #480
  • Mr Manson
    #479
  • Mr Manson
    #478
  • TomStorm
    #477
    Lehet ez a koncepció nem 10 évre van/lesz.
    Hiszen hatalmas nagy változás(generáció váltás) ezek szerint nem történik,talán még az árán is látszik ami teljesen elfogadható.
    Az AA legyen jó akkor már megéri:)
  • Mr Manson
    #476
    Killzone Bundle lenne jó itthon is, abban is ha jól tudom dobozos lesz.
  • TDC Geronimo
    #475
    "Guerilla Games' debut PlayStation 4 launch game, Killzone: Shadow Fall, is "an uber file" of 50GB, according to Sony UK's Fergal Gara."

    Ezt mondjuk lemezesen veszem :D
  • Kandurex
    #474
    Na ja. Tény.
  • Mr Manson
    #473
    vagy egy uj vasnál amit 10 évre terveznek alapból mehetne mindenen a 1080p/60.
  • Kandurex
    #472
    Én se értem... Multiban legyen 720 / 60, single 1080p / 30. Problem solved, jah, várj ez túl egyszerű és jó megoldás. Ezt nem fogják választani...
  • Mr Manson
    #471
    Az ok az tiszta! De egy ilyen cuccnak simán kellene tudnia az a nextgen filing... nem?
  • TDC Geronimo
    #470
    Azért van hogy még szebb legyen a single. Inkább legyen szebb singlebe, mint a 60 fps miatt butítsanak rajta. Multiba számít csak úgyis.
  • Mr Manson
    #469
    Ott is van valami varia, mert 30fps a single vagy mi?
    Nem értem miért nem tudják alapból a 1080p-t meg 60FPS-t már most :(
  • TDC Geronimo
    #468
    60 fps volt a cél, már akkor tudtam, hogy nem fogja hozni full HD felbontást. Ha lesz normális AA, akkor nem gáz annyira. Full HD vizuális orgazmusnak ott lesz a killzone :)
  • Mr Manson
    #467
    az se fullhd :(
  • LeventeV
    #466
    1600*900 körül, ha jól emlékszem.
  • TDC Geronimo
    #465
    PS4en már most nagyobb felbontásba fut repi írta twitteren. Box marad 720p.
  • TomStorm
    #464
    Hát ez annak szomorú akinek Full HD tv van.A többség jól elvan 720P-n ezek szerint el is lesz még jó darabig.Legalább így vesznek új konzolt és nem kell még Tv-t is venni hozzá.
    Ja és +1 ok amiért a héten 720p plazmát veszek és nem 2× annyiért egy említésre méltó full hd-t:)
  • Mr Manson
    #463
    Elcsesztem, bocsi.
    Ez akart lenni.
  • Mr Manson
    #462
    Elvileg mind a két uj konzolra igaz :(
  • TDC Geronimo
    #461
    Szerintem a boltok többsége behozza majd kintről. Platinumba is voltak már UK-ből behozott konzolok. Gondolom most se lesz másképp. A másik meg ahogy elnéztem megjelenést, Japánon kívül mindenhol megjelenik idén 1-2 hét eltolással.
  • Thaddeus
    #460
    Én mint friss konzolos attól félek, hogy a magyar psn nem fog menni...
  • Shelton
    #459
    ha nem is hivatalosan, de biztos lehet majd kapni.
  • Kongy
    #458
    Magyarországon szerintetek lehet majd kapni 2014 előtt? Mert eddig nem úgy tűnik.. :D Pedig szép kis karácsonyi ajándék lenne...
  • TomStorm
    #457
    Még nem készített senki de talán ha visszatérsz józanul akkor kérheted hátha valaki nekiugrik egy fullos topik design-hoz:)
  • Igazember
    #456
    Éppenséggel be vagyok baszv*. És azon gondolkodom, hogy hol a franca van a bannerja a kibasz*tt ps4-es fórumnak? Miért nincs? Ezt nem adja meg a kellő tiszteletet a playstationnak! Nem mintha ez számítana, de mégis csak!!!!!!

  • TDC Geronimo
    #455
    Én már annak is örülök, ha a sima megjön 29én :D
  • Mr Manson
    #454
    kíváncsi leszek Killzone bundle csomagokból lesz-e itthon, amit beharangoztak tegnap.
  • TomStorm
    #453
    Hali.Csak egy gyors kérdés.Mikor kijön majd Ps4 akkor lesz esély még eladni a PS3-at?Gondolom nem jelenlegi áron hanem tegyük fel pl 30%-os veszteséggel de elviszik majd?
  • Igazember
    #452
    hehehehhehe
  • WhiteStar
    #451
  • Igazember
    #450
    Istenem, alig várom. Legszívesebben lehibernáltatnám magamat addig.
  • Kongy
    #449
    elfogadnám
  • TDC Geronimo
    #448
    Retail konzol. ND kapta őket. Hát nem gyönyörű? :y

  • gazgoblin
    #447
    Tessék átfáradni a flémtopikba és ott nyomatni a stílust (okos enged alapon nem kell reagálni se, mielőtt jönne a "neménkezdtem" ovi)

    kkthnxbye
  • shaddam
    #446
    A szöszi Sarah-t akarom!
  • TDC Geronimo
    #445
    Ma ilyen nap van úgy látszik :D

  • TDC Geronimo
    #444
    Új infók is jöttek

    While being always online is not necessary, a network connection is important to fully enjoy the features of the PS4.
    The PS4 will initially act as a stand-alone web server for the PlayStation App. In the future there’s the possibility of this to be expanded through the cloud, with the PS4 and PlayStation App interacting through the cloud, allowing cooperative play between multiple players.
    The secondary chip for ultra-low power operation will mostly activate at night from 1 to 4 AM and download any required update automatically. It will also activate when software is purchased through external means like the PlayStation App.
    Power consumption will vary greatly depending on the performance of the game played.
    The noise level of the console during operation is generally much smaller than it was on the PS3.
    The PS4′s cooling fan has a low noise level and stepless speed control (meaning that it will increase its speed to match heat smoothly and not in sudden steps like the one on the PS3).
    Since the Blu-Ray player is 6x instead of 2x in speed (like the one on the PS3 was) the initial spinning noise is actually louder, but that will be countered by using the hard disk drive.
    The Audio/Video performance (for movies and music) of the PS4 will target PS3 levels at launch, but will be improved through updates, for instance with the addition of 4K, as Sony is also an Audio/Video company.
    The theme of the PS4 is “Personalization”, meaning that it will offer an experience tailored to each individual.
  • TDC Geronimo
    #443
    Jöttek új nagyfelbontású UI képek. Tetszik nagyon.













  • Mr Manson
    #442
    Hm ...
  • soundsonic
    #441
    mmorpg, de igen tps

    Nézz be ide, ha érdekel: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1172774129