121100

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mr Manson
    #501
    Én sajnos nem vagyok olyan gazdag hogy mondjuk BF4et megvegyem a mostani generációra.
  • Kongy
    #500
    Hát első évben aligha fogja megérni a PS4. Majd ha már van 4-5 jó exklzív, akkor majd elgondolkozok rajta.
  • Thaddeus
    #499
    nekem alapgép, kamera, 2 game, előfizetés
    125+16+18+18+15=192 :D
  • TDC Geronimo
    #498
    Platinum is beárazta mára játékokat...18k-ra :/

    Néztem 2 játék+gép lesz 161k. No mindegy :D

    Remélem gép ára nem megy feljebb...
  • TDC Geronimo
    #497
    Remélem 4nél meg lehet egyből nézni, hogy mire is kaptad a trófeát, úgy mint most boxon. Ezt hiányoltam mindig is.
  • TDC Geronimo
    #496
  • TDC Geronimo
    #495
    Attól félek, hogy mivel nem lesz hivatalos megjelenés ezért ugye azokat is kintről hozzák majd elején. Így viszont nem kizárt a borsos árcédula se :/
  • Jaka923
    #494
    Na igen, de külföldön a PS3/360-as új játékok is 60€-ba kerülnek, ami 18k, nálunk meg csak 13-14k.
  • grebber
    #493
    Pedig külföldön is 18 k körül mennek a ps4-es címek amiket elő lehet rendelni!
  • TDC Geronimo
    #492
    Biztos, hogy csak placeholder. Mindegyik ugyanannyiba kerül eleve és még sehol sincs rendesen beárazva, amit őszintén megmondva nem értek, mert már tudjuk , hogy NEM lesznek drágábbak nextgenre se a játékok, legalábbis külföldön nem emeltek rajtuk és Sony/MS is bejelentette már, hogy marad a mostani árcédula.
  • Jaka923
    #491
    EZEK a játékárak vajon valósak vagy csak bizarr spekulációk a Konzolokszervízétől? Ha valósak, akkor itt bizony nem lesz PS4 vétel egyhamar.
  • Mr Manson
    #490
    Olvasnivaló ....
  • shaddam
    #489
    Itthon lesz killzone bundle?
  • Kongy
    #488
    Gameshop eleg megbizhato sztem de 100%ra nyilvan ok se tudhatjak
  • gibson9
    #487
    A gameshop.hu szerintetek mennyire megbízható? Írják, hogy az európai megjelenés napján kapható náluk árgaranciával, de ez gondolom arra vonatkozik, hogy az ár nem változik a megjelenés napjáig. Bár írják, hogy 12 hónap garancia van rá, meg gyártói jótállás stb. Tudnak egyáltalán olyanra garanciát adni, ami hivatalosan Magyarországon még nem is lesz kapható?

    "Tájékoztatjuk a kedves megrendelőinket, hogy a PS4 alapgépet hivatalos magyar forgalmazótól, gyártói jótállással kínáljuk vásárlóink számára! A GameShop továbbá árgaranciát is vállal a termékre és előrendelőink már a megjelenés napján kézhez vehetik megrendelésüket!"
  • Moby
    #486
    Ebayen 2 tonna csiricsáré skin lehet venni pár centért.
    Gondolom lesz ilyen is, mermérnelenne.
    sőt, vannak custom skinprinterlésre ráállt cégek, megtervezed, kinyomtatnak bármit. Csak az nem ötcent.
  • Mr Manson
    #485
    Ebből hozzanak jó áron és akkor már boldog leszek:
  • LeventeV
    #484
    Kár.
    Sony is csinálhatna ilyen limitált kiadású konzolokat mint a Microsoft (Gears of War-os Xbox).
  • Mr Manson
    #483
    De akkor is ...
  • TDC Geronimo
    #482
    Kár hogy csak fan mockup :)
  • LeventeV
    #481
    Na ez nagyon tetszik.
  • Mr Manson
    #480
  • Mr Manson
    #479
  • Mr Manson
    #478
  • TomStorm
    #477
    Lehet ez a koncepció nem 10 évre van/lesz.
    Hiszen hatalmas nagy változás(generáció váltás) ezek szerint nem történik,talán még az árán is látszik ami teljesen elfogadható.
    Az AA legyen jó akkor már megéri:)
  • Mr Manson
    #476
    Killzone Bundle lenne jó itthon is, abban is ha jól tudom dobozos lesz.
  • TDC Geronimo
    #475
    "Guerilla Games' debut PlayStation 4 launch game, Killzone: Shadow Fall, is "an uber file" of 50GB, according to Sony UK's Fergal Gara."

    Ezt mondjuk lemezesen veszem :D
  • Kandurex
    #474
    Na ja. Tény.
  • Mr Manson
    #473
    vagy egy uj vasnál amit 10 évre terveznek alapból mehetne mindenen a 1080p/60.
  • Kandurex
    #472
    Én se értem... Multiban legyen 720 / 60, single 1080p / 30. Problem solved, jah, várj ez túl egyszerű és jó megoldás. Ezt nem fogják választani...
  • Mr Manson
    #471
    Az ok az tiszta! De egy ilyen cuccnak simán kellene tudnia az a nextgen filing... nem?
  • TDC Geronimo
    #470
    Azért van hogy még szebb legyen a single. Inkább legyen szebb singlebe, mint a 60 fps miatt butítsanak rajta. Multiba számít csak úgyis.
  • Mr Manson
    #469
    Ott is van valami varia, mert 30fps a single vagy mi?
    Nem értem miért nem tudják alapból a 1080p-t meg 60FPS-t már most :(
  • TDC Geronimo
    #468
    60 fps volt a cél, már akkor tudtam, hogy nem fogja hozni full HD felbontást. Ha lesz normális AA, akkor nem gáz annyira. Full HD vizuális orgazmusnak ott lesz a killzone :)
  • Mr Manson
    #467
    az se fullhd :(
  • LeventeV
    #466
    1600*900 körül, ha jól emlékszem.
  • TDC Geronimo
    #465
    PS4en már most nagyobb felbontásba fut repi írta twitteren. Box marad 720p.
  • TomStorm
    #464
    Hát ez annak szomorú akinek Full HD tv van.A többség jól elvan 720P-n ezek szerint el is lesz még jó darabig.Legalább így vesznek új konzolt és nem kell még Tv-t is venni hozzá.
    Ja és +1 ok amiért a héten 720p plazmát veszek és nem 2× annyiért egy említésre méltó full hd-t:)
  • Mr Manson
    #463
    Elcsesztem, bocsi.
    Ez akart lenni.
  • Mr Manson
    #462
    Elvileg mind a két uj konzolra igaz :(