121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mr Manson
    #596
    Elvileg alapjaiban más arhitectura, azért ezt csak csak orvosolják.
  • Moby
    #595
    Lentebb írtam. Fogalmam sincs hogy lesz. Demivel ps3-on sem technikai akadálya van ennek, ez csak azon múlik, hogy újragondolták-e ezt az egészet.
    Ha igen, akkor miért nem változik ps3-on?
  • Mr Manson
    #594
    Ez amugy igy lesz PS4en is, vagy csak elmélet egyenlőre?
  • Moby
    #593
    Nem (csak) az 1 gigás peccsekkel van baj, hanem hogy 30 darabban jön le, EGYESÉVEL, letölti, kicsomagolja, telepíti. Egy vicc. A kumulatív frissítés sonyplatformon ismeretlen fogalom. Hiányzik a lap az idegen kifejezések szótárából.

    Egyébként a sony hibája. Ő engedi/támogatja/leszarja ezt az egészet.
  • Mr Manson
    #592
    Ez azért megadurva ...
  • Moby
    #591
    Igen.
  • LeventeV
    #590
    Az, hogy 1 gigas patchek jonnek ki a jatek megjelenesenek napjan az nem a Sony hibaja.
  • bacaelit
    #589
    Az nem semmi! Hát ha ez igaz, nem tudom mit csináltam volna vele!
  • bacaelit
    #588
    One ennyi. Lehet hogy valamivel gyengébb, de másban erősebb!
  • Mr Manson
    #587
    EZ KOMOLY???????????
  • Ulthane
    #586
    Én azt hittem, technikai. A Cell processzor és az eltérő architektúra miatt...

    Ha a PS4 ugyanilyen szar lesz, lemondom az előrendelésem. Hogy a rák faszába lehet az, hogy kijön egy játék, beteszed a lemezt, letölt hozzá egy egygigás patcht, majd azt telepíti, majd elindítod a játékot, majd jön egy 100 megás patch, amit megint telepítenem kell.

    Miért nem jön le egyben a frissítés? Az eddigi rekordom 5 egymás utáni patch, és azok telepítése, plusz a játék letöltése és telepítése, s mindez nem készült el 11 óra alatt!

    Na ilyet még egyszer nem vagyok hajlandó, akkor inkább az Xbox One!
  • Kongy
    #585
    Kicsit megkésett a PS3-hoz képest... kicsit. :D
  • bacaelit
    #584
    de az új esetébe már nem lesz, mert végre Bluray-t kap :D
  • Kongy
    #583
    Igen azért az parádé, hogy ki-be kell lépegetni a játékból egy szaros DLC letöltése meg installálása miatt :D na de ezért Xboxon sem annyira jó, pl Halo 4 második DVD-je is feltelepült, kéri az első lemezt.. megint ki a játékból, majd be a játékba újra....
  • Kongy
    #582
    Tökjó Watch Dogs meg The Crew is késik :D Mi lesz itt bazd.. nem is lesz játék a PS4-re csak a Killzone Shadow Fall, AC4, CoD Ghosts (utóbbi kettő ugye kamu-nextgen, mert videók alapján nem ájultam el a nagy grafikai különbségektől) meg más noname játékok. Ami még rohadtul érdekel, mert Santa Monica, az a The Order 1886.. de az is jövőre jön... :D Idén nem is éri meg megvenni a PS4-et szerintem.. most porosodjon fél évet v ki tudja mennyit míg kijön rá pár igazán jó játék..
  • Moby
    #581
    Mivel ez eddig sem technikai kérdés volt, ebben nem hiszem, hogy nagy változás lesz. A sony síkhülye a szolgáltatásokhoz, illetve a szolgáltatásokhoz kapcsolódó technikai megvalósításokhoz.
    A Beyond two souls SE tartalmait le kell tölteni, majd installálni, majd amit felinstallált az elindítani, ami ismét felinstallálja magát. 2 hónappal a ps4 megjelenése előtt.
    Szóval miért kérdeztek ilyeneket?
  • Ulthane
    #580
    Hát ha egy sablonos, sekélyes sztorijú, nulla szabadsággal rendelkező, játékmechanikájában monoton csőjáték, ami ráadásul bugos is, és rommá szkriptelt kiemelkedőnek nevezhető az értékrended szerint, ámde legyen. Ezzel nem tudok és nem is akarok vitatkozni.

    Az, hogy éjjel patchcsel nem mentség, ne patchcseljen órákon át. Éjszaka sem akarom, hogy menjen a konzol. Ha az Xbox 360-nál meg tudják oldani, hogy egy patch max 59 megás legyen, de jellemzően inkább 10-20, akkor a PS4 is oldja meg ugyanezt.

    Illetve NE kelljen telepíteni egy digitális játékot!!!!!!!!! Erről sehol nem írnak, hogy vajon kelleni fog-e.
  • Mr Manson
    #579
    Lehet ujra kell gondolnom ezt a PS4-et?
    BF 4 Premium LIVE-on 11ezer pénz, PS Store-ban meg 16ezer. Röhej.
  • Mr Manson
    #578
    Gondolod képesek átbaszni fél országot? Ez nagyon visszaüthet később nekik.
  • TDC Geronimo
    #577
    Hogyhogy itt még nem is volt linkelve? :D

  • vg
    #576
    "Elvileg az "eladott kártyák" után ad a SONY konzolt"

    A konzolvilágnál lehet ilyen kártya, a Sony-nál nincs ilyen. Véleményem szerint a konzolvilág hazudik amikor ezt írja: "Sony Magyarország hivatalos támogatásával útjára indítjuk Playstation 4 Előrendelői kártya-akciónkat", hiszen ez a cég nincs rajta a hivatalos eladói listán. Innentől kezdve, mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy itt akarja ezek után vásárolni.
  • Mr Manson
    #575
    Ettől tartottam én is ... megoldottam, ezzel a kártyával. Lejön a gép árából, igy nem oszt nem szoroz.
  • n000rbi
    #574
    Ez konkrétan az előrendelők szembeköpése lenne.
  • n000rbi
    #573
    Mittudomén. Gondoltam legyen hivatalos forrásból, meg gari miatt stb. Aztán lehet semmi nem lesz. :S
  • Mr Manson
    #572
    Elvileg az "eladott kártyák" után ad a SONY konzolt ... első körben.
  • Mr Manson
    #571
    Jó kérdés, mert tuti a kártyát. Ezért is rendeltem ... bukni nem tudok, igy garantálják.
  • TDC Geronimo
    #570
    576... nem tudom mi ütött beléd, hogy onnan rendelted :D
  • n000rbi
    #569
    Ámen. (csak az a baj, hogy az 576-ból kinézem, hogy szarnak az én június 21-i rendelésemre :P)
  • n000rbi
    #568
    Érdekes és vajon a foglalókártyát, vagy az előrendeléseket veszik előrébb? (ekkora f@szságot)
  • TDC Geronimo
    #567
    Aki elején rendelte azoknak tuti jut. Pl nem tudnám elképzelni, hogy egy platinum ne kapjon annyi gépet, hogy ne jusson annak, aki az első pár nap rendelte.
  • vg
    #566
    Jaj, dehogy lesz készlet hiány.
  • Mr Manson
    #565
    Konzolvilágnál berendeltem én is a "foglaló" kártyát.
    Igy tuti a 13.-a és az ajándék, hivatalos garanciával.

    Állítólag készlethiány várható ...
  • n000rbi
    #564
    Látod ez az, azt akarják, hogy Trevor-üzemmódban ellátogassak az üzletbe egy baráti beszélgetésre. :D
  • zzeN
    #563
    PC Guru kipróbálta Prágában a PS4-et
  • vg
    #562
    13-án rendeltem elő, de szerintem nyugodj meg, fog jutni neked is. 100%, hogy biztos lesz éjféli buli is.
  • TDC Geronimo
    #561
    lol

    Én platinumba rendeltem az első nap egyből júni 12-én, ha így nem jutna ott rájuk dönteném az ajtót :D
  • n000rbi
    #560
    Rákérdeztél mostanában, hogy mire lehet számítani? Régen előrendelted te is?
  • vg
    #559
    Én is ott.
  • shaddam
    #558
    Lehet onnan illene rendelnem, ha már a ps3 is onnan jött :D
  • TDC Geronimo
    #557
    Most nézem platinumba is kiírták a hivatalos Magyar Sony garit. Minden boltba kb azzal árulják majd 13tól.