121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #636
    Jött az első unboxing videó is, németül.
  • TDC Geronimo
    #635
    PS4 HDD csere. Elég egyszerűnek tűnik







  • Moby
    #634
    Steam bigpicture + xbox kontroller :)

    / +tablet :)
  • Kongy
    #633
    Tablet? :P
  • Moby
    #632
    Nincs monitorom.
    Se egerem.
    Se billentyűzetem.
    Van pécém.


    Sokkoló? :)
  • Kongy
    #631
    Arról nem is beszélve, hogy én személy szerint inkább játszok az ágyamból egy Heavy Rain-t, minthogy a monitor előtt görnyedjek egy WoW előtt..
  • Kongy
    #630
    Tény, hogy a PC-n lesz minden legszebb továbbra is, de lesz egy halom konzolexkluzív játék, és itt most nem a sony vagy ms exekről beszélek.. Rengeteg kiadónál most is prioritást élveznek a konzolok, a jelelegi generáció, elég csak a Ubisoft-ra, és a folyamatos AC PC verzió késére gondolni :)
  • TDC Geronimo
    #629
    Holnap reggel GTTV. Lesz benne exkluzív killzone shadow fall single videó+ interjúk, 13 percnyi összesen.

  • Mr Manson
    #628
  • Moby
    #627
    >Van valami diszkrét perverzió abban, ha valaki 2013-ban még mindig PC-n játszik...

    Mármint az elérhető legjobb minőség igényére gondolsz a multiplatformok esetében? Nos igen, vagyunk így egy páran :)
  • Ulthane
    #626
    Van valami diszkrét perverzió abban, ha valaki 2013-ban még mindig PC-n játszik...

    Természetesen konzolokra gondoltam.

  • Moby
    #625
    >Nálam azt hiszem, most, hogy újragondoltam, az fog dönteni, hogy melyik platform teljesít jobban multiplatform címekben.

    A pc.
  • Ulthane
    #624
    Xboxon még annyi sincs, de nem az exkluzív játékok miatt veszek egy platformot 5-7 évre.
  • Ulthane
    #623
    Az első három egyik sem franchise, egyedi darabok, nem ok, hogy valaki emiatt vegyen PS4-et. A Quantic nem készít folytatásokat, így az első kettő kilőve, a Last of Us nálam meg kb. 8 pontos csak, ez sem ok.

    Recsit és Klenk nem jött be, a Metal Gear-t sem szeretem, bár az új részére kíváncsi leszek.

    Nálam azt hiszem, most, hogy újragondoltam, az fog dönteni, hogy melyik platform teljesít jobban multiplatform címekben.
  • Kongy
    #622
    Xboxon mi van? :D Halo, Gears of War, Forza, ja meg egy Fable 2 mert ugye az 1 meg a 3 van PC-re is.. eeennyi :D
  • Kongy
    #621
    Heavy Rain, Beyond Two Souls, Last of Us.. Ezek közül 2 csupán 90% körüli értékeléseket kapott.. elég szar. De ott van még a Resistance trilógia, a Metal Gear Solid 4, a Ratchet & Clank, Heavenly Sword.. soroljam még? :D
  • Ulthane
    #620
    Sokkal több nincs is. :) GoW, Uncharted, és gyakorlatilag itt vége a nagy címeknek. Ja, a Gran Turismo sem érdekel. :)
  • Kongy
    #619
    Pont a 3 legérdektelenebb exkluzívot említed :D
  • Mr Manson
    #618
    ONE?
  • Ulthane
    #617
    Nem vagyunk egyformák...Én nem vagyok hajlandó egy olyan rendszerért fizetni, ami technikailag 10 évvel le van maradva (patch szempontból). Nagyon kevés játék van, ami csak PS-en érhető el, és érdekelne (Killzone, Infamous. LittleBigPlanet és társai hidegen hagynak), így ha van két rendszer, ami ugyanazt tudja, miért ne azt vegyem meg, ami technikailag kiforrottabb, és nem küzd ilyen gyerekbetegséggel? Ahol gyors a letöltés, nem fog telepíteni, és jellemzően jobban teljesít multiplatform címekben?
  • Mr Manson
    #616
    Jogos, de X360-ra csak a fele jön ki a BF4nek. Egy BF3 DLC számomra. Az meg 25ezret nem ér meg.
  • Mr Manson
    #615
    "Legalább mára is letudtuk a napi marhaságot :D A játék mindenhol játék. Pont."
    :D Ezzel amúgy nem értek egyet, azok a vérmókusok akik cheat-elnek stb számomra nem azért játszanak mert az már nem játék. Hanem valami belső degenerált perverzió. Ők is "játszanak" mégis mások. :)
  • Moby
    #614
    >360-on több mint 800 órát tettem bele a BF3-ba, nekem tökéletes.

    Érzésem szerint sírás lesz, amikor elvétve fog kódorogni játékos a szerókon hónapokig ps4-en. Persze ettől még játszani lehet vele, de nem x360 lesz. Viszont ha egyetlenplatform, akkor úgysincs más választásod.

    >Szóval NOPC!!! (privát vélemény) Nekem a játék kikapcsolódás.
    Legalább mára is letudtuk a napimarhaságot :D A játék mindenhol játék. Pont.
  • Mr Manson
    #613
    Számodra :)

    PC-s voltam mindig is, de többet nem vagyok hajlandó venni. (Melóhoz van egy notebook - tökéletesen ellátja az itthoni dolgokat is.)

    360-on több mint 800 órát tettem bele a BF3-ba, nekem tökéletes. Szóval NOPC!!! (privát vélemény) Nekem a játék kikapcsolódás.
  • Moby
    #612
    BF4-hez konzolt?
    Na ez a tökéletesen érthetetlen/megmagyarázhatatlan dolog :)
  • Mr Manson
    #611
    Én a BF4 miatt vagyok dilemmában. Mert nekem KELL!!! :D
    Viszont a mostani generáció -szerinte- nem szabad megvenni. Buta grafika, kis pályák, kis létszám = féljáték.
    Nehéz döntés.
  • Moby
    #610
    >Számomra, mivel ez a PS3 leggyengébb pontja, ez KULCSKÉRDÉS

    Én rengeteg játékot megvettem az elmúlt 7 éveben a ps3-hoz, ami azt is jelenti, hogy nagyon sokat peccseltem is, de ez soha nem volt kulcskérdés, az összes retkes bajával együtt sem.
    Konzollal kapcsolatban egyetlen kulcskérdés létezik: a játékok. Száma, minősége, összetétele. Az összes többi tökéletesen irreleváns. Beleértve típushibákat, és minden mást is. Aki GÉPET(hw-t, bencsmárkokat, teljesítményt, stb) akar venni, az ne konzolt vegyen. Felesleges.
    Márpedig konzolex játékok terén jelenleg mindkét nextgen gép szánalomtenger, és én jelenleg esélyt sem látok arra, hogy ez tavaszig bármit is változna. Ez így annak kb okés, aki a multiplat játékokat is ezeken akarja tolni. Egyetlenplatformnak tonképp meg is lehet venni day1.
  • gazgoblin
    #609
    Nálam csak és kizárólag a játékok döntenek...Valszeg az Infamous miatt lesz gépem, szóval addig minden más kiderülhet a masináról
  • Ulthane
    #608
    Üdv!

    Este sokat gondolkodtam, és arra jutottam, hogy lemondom a PS4 előrendelésem. A legjobb dolog, amit most egy vásárló tehet az, hogy kivár. S hogy miért? Elmondom.

    Ha valaki eddig eldöntötte, hogy első nap megveszi az egyik vagy másik konzolt, az ÉRZELMI döntést hozott. Bármit is írogattak a két masináról eddig, senki nem látta még őket működni tartósan, senki nem játszott még 10-15 játékkal rajtuk.

    Egyszerűen nem tudjuk, hogyan fog a két konzol teljesíteni, egyelőre csak ígéretek vannak. Látjátok, még olyan alapvető dolgot sem tud senki, minthogy a PS4 patch-rendszere változik-e vagy sem. Számomra, mivel ez a PS3 leggyengébb pontja, ez KULCSKÉRDÉS. Ha nem változik meg, NEM veszek PS4-et.

    A megjelenést követő néhány hónapban ízekre szedik majd a konzolt, számtlaan összehasonlító teszt, benchmark, videó stb. fog születni, millió forrásból. Néhány hónap alatt kialakulhat majd egy viszonylag objektív kép arról, hogy melyik konzol is a "jobb". Ráadásul, addig lesz jó néhány firmware update, ez egészen biztos, illetve kiderülhetnek típushibák is.

    Mivel PS4-re a nyitó felhozatal gyakorlatilag nulla, most, hogy a Watch Dogs csak jövőre jelenik meg, egy AC4 és egy Killzone miatt NEM érdemes elhamarkodott döntést hozni. Utána hónapokig ott fog porosodni a konzol a polcon, mert nem lesz mivel játszani rajta.

    Összességében azt gondolom, hogy legbölcsebb dolog most a kivárás, néhány hónapot, legalább jövő tavaszig, s utána eldönteni, hogy kinek melyik konzol kell, vagy kell-e egyáltalán.

    Arról már nem is beszélve, hogy az igazi nextgen játékok csak 1-2 év múlva érkeznek majd, jól írta valaki itt, hogy az AC4, a BF4 és társai csak ál-nextgen játékok.
  • zzeN
    #607
    16 perc az UI-ról két idegesítő fasszal

  • TDC Geronimo
    #606
    Ti utána olvastatok a gépnek amúgy? Mert amiket itt néhányan írnak nekem az jön le, hogy egyeseknek itt fingjuksincs.
  • TDC Geronimo
    #605
    Teljesen más HW ne remegjetek már :D Nem lesznek hosszú patchelések meg installálások se. Azért meg újragondolnád PS4et, mert a BF premium a storeba drágább?! lol

    PS store amúgy tényleg drága, de meg lehet ám venni fizikálisan is a dolgokat...
  • The Protector
    #604
    Ami jó mindenkinek.2hónap alatt visszahozta az árát pénzben.Az meg,hogy csak 1.5 évig lesz meg az nem zavar,mert vagy megint előfizetek,vagy nem lesz már ps3-am sem,de annyi idő alatt mindent megunok.Pár játék van ami nálam "örök" a többi mehet a levesbe.
  • Kongy
    #603
    Ettől csak még több PSN+ előfizető lesz..
  • n000rbi
    #602
    A háttérben letöltést szerintem meg fogja oldani stand by-ban a ps4. (ha nem, felgyújtom:D)
  • Moby
    #601
    Ha másban nem is, árban mindenképp.
  • Moby
    #600
    PSN+ eddig is fizetős volt, rengeteg előfizetéssel, most csak annyi változik, hogy a multi is bekerül ez alá. Ha változik is valami, biztosan nem ettől fog.
  • vg
    #599
    Azért lehet lesznek változások, úgy, hogy fizetős lesz a ps4 szolgáltatás, nem?
  • Moby
    #598
    Ezt nem architektúra orvosolja. Ezt döntés orvosolja. Olyan alapdöntéasek, hogy:
    -A darabonként patchek mellett LEGALÁBB egy, az adott időpillanatra kumulatív patch is elérhető a rendszer számára.
    -Program további elemeket nem telepíthet. Minden telepítésnek letöltés után kell megtörténnie.
    -Egyszerre több letöltés mehet.
    -Játékok alatt is mehet a letöltés.

    Ezzel a 4 lépéssel a mostanihoz képest evolúciós ugrást hajthatna végre a platform szolgáltatásilag :)
  • Moby
    #597
    Ez ugyanaz, mint a psn. MINDENKI gyűlöli, mert egy használhatatlan a UI. Az egész processz áll, az animációk, az input érzékelés, minden, amíg a thumbnaileket töltögeti a netről, miközben a Beyond alatt olyan grafikát produkál a cucc, ami ettől a vastól szinte elképzelhetetlen.
    Miért? technikai akadálya van? Dehogy... Igénytelen? Az. Érdekli a sony-t? 7 éve leszarja.