121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • shaddam
    #720
    A bf4 a meglepő. a többinél kurvára ajánlott is volt
  • zzeN
    #719
    AC4, BF4, Cod, Warframe PSN szerint 1080p-be fog futni
  • zzeN
    #718
    Olyan day1


  • Moby
    #717
    Megveszed, letolod, eladod. Ennyi. Nemérten ezt a voksolásosdit. A két platformra összesen van talán 20 órányi tartalom nyitóban.*


    *Mínusz forza. Az megdobja erősen a xbone kínálatot az arra fogékonyaknak.
  • a.carkey
    #716
    Igazad van. Saját szemszögből néztem a dolgokat, mert nekem még van. Tuti a PS4re voksolnék, most, sok okból, de azért ez a Ryse, vsz hiába lesz baromi rövid, nos, marha jól néz ki, és még a téma is érdekel. :(
  • Mr Manson
    #715
    Erre írtam hogy szerintem aki konzolról konzolra vált, annak nem szabad sokat halogatni. Mert pl. BF4 milyen mostani? Egy fos ... AC4 szintén , stb ...

    PC oldalról nem tudok mit mondani, nincs már gamer PC-m és nem is lesz soha ...
  • a.carkey
    #714
    A NG konzol értelmét kerestem day one esetében ...
  • Mr Manson
    #713
    Attól én sem, de ez egy konzolos topik ...
  • a.carkey
    #712
    Nem félek én attól, hogy PCre nem fog jól kinézni a BF4 és az AC4.
  • Mr Manson
    #711
    Szerintem nem csak ezek számítanak.
    Az ex-ek mellett pl. nekem az AC4 és BF4 is fontos. Ezeket már a mostanira nem akarom megvenni, mert nem ugyan az a játék - sajnos. -> Day1
  • Kandurex
    #710
    Kár ezért, h X only.
  • a.carkey
    #709
    Érdekes ez a megjelenés napján való vásárlás, mert xbox1re megjelenéskor pl. jön ő:



    meg a forza, de utóbbiért pl. biztos nem vennék egy ngboxot sem. Viszont PS4re a WD eltolása után (ami ráadásul multi) csak a Killzone jön ami tényleg egyedi, nem multip, de hiába néz ki baromi jól, nem érdekel ez a stílus konzolon. A multikon kívül több exkluzív viszont csak jövőre jön ki. ND és a QD címekről viszont még nem esett szó.
  • Kongy
    #708
    Érdekes, de az én gépem nem volt 200k.. és mégis szaggatás nélkül futott a C3 magas beállításokon :D Azért nem kell neki annyira durva gép..
  • TDC Geronimo
    #707
    Arra techdemóra gondolsz, ami azt a minőséget 3* olyan drága PCn hozza, mint a PS4? Értem. Igen erre ájuldozunk.
  • Kongy
    #706
    Most kajak ezen ájuldoztok? :D Crysis 3 ezt a minőséget kb év elején hozta XD
  • gazgoblin
    #705
    Elég kemény
  • shaddam
    #704
  • TDC Geronimo
    #703
    Itt az új. Megnéztem nagy tvn. Hát döbbenet milyen részletek jönnek ki youtubes videóhoz képest és ez még mindig nem az a minőség, amit a konzol fog kinyomatni majd tömörítetlen 1080pbe...
  • zzeN
    #702
    Link nekem nem jó.
  • TDC Geronimo
    #701
    1080p gamersyde link KZ trailerhez. Értelemszerűen sokkal jobb minőségű, mint a youtubes
  • nayrobi
    #700
    A 3. képen nem ez a nő szerepel?
  • TDC Geronimo
    #699






  • TDC Geronimo
    #698
    Mára már csak infamous videó hiányzott volna.
  • zzeN
    #697
  • TDC Geronimo
    #696
    lál
  • zzeN
    #695
  • Landor
    #694
    na nekem nem jött be, szerintem eladom :D
  • zzeN
    #693
    Szegény Banderasnak sok a dolga
  • TDC Geronimo
    #692
    Jó hát azt majd ülve kell néznem :D
  • zzeN
    #691
    Nóti dog is készül valamivel
  • TDC Geronimo
    #690
    Most néztem meg. Állam még keresem. Ez egy istenverte launch cím és hogy néz már ki?! Sony first party <3
  • zzeN
    #689
  • Landor
    #688
    hát a stock supportnak örülnék a legjobban, bár a SONY üzletpolitikáját ismerve (lásd Divx támogatás évekig való tologatása) erre kevés esélyt látok.. :/
  • TDC Geronimo
    #687
    Nem tudni még, de ha hivatalosan nem vinné, biztos lesz rá program, mint most PS3ra a PS3 media server.
  • Landor
    #686
    AZ MKVT VISZI?
  • shaddam
    #685
    Azért a sony nem microsoft. A 18 éves ps1 arcade stickem is működik ps3-on egy 2 dolláros kínai adapter után
  • WhiteStar
    #684
    már érzem is a pénzenergia áramlását

    felvisszük a rezgésszámot

    3

    2

    1

    és pléjsztéjsön!!44
  • zzeN
    #683
    Biztosan!
  • shaddam
    #682
    Digicenter.hu. Ma is megosztottam egy izét facebookon, tuti szerencsém lesz péntek 13-án
  • zzeN
    #681
    Működik DS4 PS3-on loál