121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #840
  • TDC Geronimo
    #839
    Ezaz. Van aki kivár 2-3 hónapot. Kérdem én minek? Olcsóbb lesz? Nem. Teljesen felesleges.
  • zzeN
    #838

  • Moby
    #837
    Nemhogy feltétlen, de egyáltalán nem kell.
    Már ha valaki nem akarja.
    Ha meg igen, akkor meg má mé ne vehetné meg? Nincs avval semmi probléma. Aki sokalja az árát, az kivár. Akit az nem zavar, az megveszi induláskor. Megbánni vélhetően az sem fogja, csak drágábban veszi, cserébe előbb használhatja.
  • Ulthane
    #836
    Bár játszanod nem lesz mivel...
  • Kongy
    #835
    Nyilván a PS4 nem lesz bukás, de nem feltétlen kell 130-ért rögtön megvenni, plusz mellé 20 ezerért a játékokat..
  • Moby
    #834
    A vitába a gondolat nulladik percében bele volt hardkódolva a bukás.
  • shaddam
    #833
    Mint vita tulaj nem bánom hogy vettem. Sőt lassan a 64 gigás importkártyát fontolgatom annyira nincsenek játékaim :D
  • Kongy
    #832
    Nem írnak hülyeséget, majd meglátod :D PS Vitát én startkor vettem, de mennyire megbántam... ! Mondjuk az handheld, de arra még most sincs kb 1 épkézláb játék sem, amiért azt mondanám, hogy kihagyhatatlan.
  • vg
    #831
    Figyelmetlen voltam, mert említve van a cikkben mit keresett ott tulajdonképpen, de akkor is nevetséges, hogy Ericsson fejlesztői fórumára kiküldött szakember ilyen cikket írjon.
  • vg
    #830
    Számomra hihetetlen, hogy ezért a cikkért kb 500.000 forintot elköltött csak repülőjegyre az index. Ilyen jól megy nekik már, vagy mi?
  • n000rbi
    #829
    Vagy úgy :D
  • shaddam
    #828
    Az hogy a végsőkig megbízok az index techrovatában! Veszek is inkább egy ipadet, most az a menő játékokra....

    Komolyra fordítva a preorderem ugyanúgy megvan mint eddig. Remélem dec 13-án meghitt viszonyban unboxingolhatom
  • n000rbi
    #827
    Mi olyan volt ebben a cikkben, amit eddig nem lehetett tudni és ehhez a döntéshez vezetett?
  • shaddam
    #826
    Preorder cancelled!
  • dzsedi
    #825
    Jogos amit írtál. A zene megoldható, rákötöm a telefont az erősítőre és kész. Másrészt az én tv-m nem dlna-s és filmeket se játszik le önállóan. Házimozim nincs, mert eddig a Br/dvd filmeket és a pc-n lévő sorozatokat le tudtam játszani a ps-sel. A media stream hiányozna nekem, de elismerem, h ez nem mindenkinek probléma.
  • n000rbi
    #824
    "majd egyszer még veszek"

    Nyugdíjas éveimre gondoltam kb. :D (én is krónikus időhiányban szenvedek, meló szinte mindent elvisz)
  • Moby
    #823
    Tökéletesen esélytelen, hogy belátható időn belül kétszer is megnézzek bármilyen filmet (az 1 is óriási szám momentán). Ennélfogva tökéletesen felesleges fizikai valójában tartogassam-tárolgassam. dlna ugyanez. a tévéim tudják a dlna-t, a házimozi tudja, az összes telefon tud dln-at, a tableteim tudják, a wc deszka tud dlnat. Fogalmam sincs minek kéne történnie, hogy én ezért egy konzolt kapcsoljak be. Világégésnek.
  • n000rbi
    #822
    +1 (bár lehet BR-filmet majd egyszer még veszek, most hogy már nem usa gépem lesz :P)
  • Moby
    #821
    dlna-t meg mp3-at a mosógépem is tud. Kell ez egy konzolba? Nem.
    Ez olyan, mint a bluray mánia. 4 (négy darab) bd lejátszóm van otthon, a ps4 lesz az ötödik, de egyetlen lemezem sincs. Nem is hiszem, hogy lesz, meximum ha a gyereknek lesz kedvenc mesefilmje :) De ottvan benne mindenben, mer kellaz :)
  • dzsedi
    #820
    Na igen, de a MU nem ingyenes ha jól tudom (£41.99 12 hónapra ha ps+ is van, egyébként 60). Nagyon szerettem, hogy a pc-men lévő összes zenéhez hozzáférek kábelezés nélkül, most meg cserélgethetem a cd-ket mint 98-ban.
    Arról nem is beszélve, hogy azért vannak olyan előadók akik nincsenek fent a MU-n. Speciel én nem vagyok egy Rihanna fan.

    Videó ügyben a vad keleten nem vigasztal, h az amcsik havi 3 ezernek megfelelő dolcsiért hányásig nézhetik a fullhd dts 7.1 féléves mozifilmeket. Ha itthon lenne ennyiért ilyen szintű szolgáltatás akkor warez filmek is visszaesnének.

    Mellesleg Shuhei Yoshida (Sony WWS elnök) ezt írta ma twitter-en:
    "Had a very good discussion w the PS4 Dev team today. We're happy & appreciative to learn so many people use and like PS3's media features."

    Mellesleg nem zárkózom el ezektől a stream cuccoktól ha ésszerű áron lenne elérhető. Elfogadom, hogy a warez ellen ez jó alternatíva, de nem úgy h kötelező. Mellesleg a DRM és az online pass sem vált be. Rájöhetnének, hogy nem azt kell szívatni aki megveszi az eredeti tartalmakat, és/vagy nem töri fel konzolját. A korlátozásokkal csak azt érik el h több lesz a CFW-s gép.
  • Thaddeus
    #819
    Jaja, bár érthető, hiszen van zene streaming app rá, a Music Unlimited, a DLNA-ra is valszeg lesz valami streaming cumó (persze nekünk tuti nem lesz elérhető)
  • dzsedi
    #818
    Az meg van, hogy a ps4 várhatóan nem fog lejátszani mp3-at és dlna media stream-elésről is lemondhatunk?link
  • a.carkey
    #817
    Egyébként ki volt közületek aki a PS3 v. a XBOX360 kijövetelekor azonnal vett egyet? Csak érdekelne, hogy milyen szempontok voltak nála fontosak, megbánta-e az azonnali vásárlást, stb.
  • Thaddeus
    #816
    Hú tényleg, nem racionális és megfontolt döntés, akkor inkább visszamondom a rendelést, tyűha, köszi, hogy szóltál!
  • vg
    #815
    Nyugodtan mondogasd ezeket magadnak.
  • Ulthane
    #814
    Valóban nem érdemes. Ezek között egyetlen nextgen játék van, minden mást tudsz PS3-on is játszani.

    Nem ismered a rendszer hibáit, a platform működését, a hátrányait, nem tudsz racionális döntést hozni, csak érzelmi alapon veszed meg, az pedig rossz döntés.

    Nextgen konzolt nextgen játékok miatt érdemes venni, a játék az, ami eladja a konzolt, önmagában az csak egy porfogó. S mivel nincs nextgen játék, nincs is értelme megvenni.

    Mindenki várja a kurva nagy csodát, hogy majd a masina megváltja a világot. S jön majd a hatalmas pofára esés.
  • vg
    #813
    Valóban nem érdemes? Egy indexes kipróbálta két minijátékot és egy gyerekeknek szólót? Ez neked elég? Ezek lesznek kaphatók a startnál(nálunk is):

    Angry Birds Star Wars
    Assassin's Creed IV: Black Flag
    Battlefield 4
    Blacklight: Retribution
    Call of Duty: Ghosts
    Contrast
    DC Universe Online
    DiveKick
    Escape Plan (Cross-Buy)
    FIFA 14
    flOw (Cross-Buy)
    Flower (Cross-Buy)
    Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
    Just Dance 2014
    Killzone Shadow Fall
    Knack
    LEGO Marvel Super Heroes
    Madden NFL 25
    Minecraft
    NBA 2K14
    NBA Live 14
    Need for Speed: Rivals
    Pinball Arcade
    FarSight Studios
    PlayRoom
    Putty Squad
    Resogun
    Skylanders Swap Force
    Sound Shapes (Cross-Buy)
    Super Motherload
    Tiny Brains
    Warframe
    Digital Extreme
    War Thunder
  • Ulthane
    #812
    Pont most akartam belinkelni :)

    Hát ez elég vérszegény amúgy, s csak megerősíti, hogy NEM szabad PS4-et (se) venni még legalább néhány hónapig.
  • a.carkey
    #811
    Tokióban próbáltuk ki az új Playstationt
  • bacaelit
    #810
    Ezért szerintem sokkal kellemesebb lesz maga a játék! 60 Fps legyen a jó szokásuk :)
  • Thaddeus
    #809
    Nem, olyan 30-40 fps-em volt kb :(
    Sosem láttam még ilyen folyamatos játékot.
  • TDC Geronimo
    #808
    őő most nem tudom ezt komolyan kérdezed-e :D

    60 fps az ilyen folyékony igen. BFet sose toltál ennyivel? :D
  • Thaddeus
    #807
    ultimate faq - mehetne majd bannerbe
  • Thaddeus
    #806
    Ezek a való életben is ennyire folyamatosak? Sose láttam még ilyen folyamatos képetl
  • TDC Geronimo
    #805
    Gamespoton vannak 60 fps-es videók is. Csak, hogy lássátok mekkora különbség :)
  • bacaelit
    #804
    Teccetős!
  • TDC Geronimo
    #803
  • bacaelit
    #802



    360 topic-ból loptam. Ha esetleg valaki oda nem néz be :DDD
  • bacaelit
    #801
    köszönöm szépen a felvilágosítást :D érthető így.