121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • WhiteStar
    #880
    ez mindig is így volt!

  • Moby
    #879
    Lehet vele szórakázni, a fix 30fps-es játékokat szépen kisimítja, de ugye betonfixnek kell lennie annak a 30-nak, másrészt minimum megduplázza az inputlagot. Szóval inkább ne.
  • bacaelit
    #878
    pff. marketing :D
  • Moby
    #877
    Az nem a hz-ek miatt lehetett, hanem a magasabb kategóriájú panel miatt.
    Valódi 200hz-es frissítésű panelek is csak nagyon speciális, és nagyon drága készülékekben van. 100hz az lassan a felső-középkategória, de pl az én lg-met is 400hz-esként árulja az lg, holott a mérések szerint 100hz-tt sem tud, egy kutyaközönséges 50hz-es panel lakja :)
  • bacaelit
    #876
    Ja gondolom a lényeg itt van! "Mozgásinterpolácót meg nem használunk játékra"

    Köszönöm az infót mégegyszer :D
  • bacaelit
    #875
    Ma álltam egy 400 Hz és és egy 50 Hz tévé előtt Mind 2 FullHD. 400 Hz tévét össze se lehetett hasonlítani egy 50 esell! Láttam a különbséget!

    Lehet hiszékeny vagyok! Mindenesetre köszönöm a felvilágosítást!
  • Moby
    #874
    Nem, csak hiszékeny ;)
  • bacaelit
    #873
    Bocs lehet hülye vagyok!

    http://www.geeks.hu/technologiak/090306_igy_mukodik_az_lcd_tevek_100_hz_es_kepfrissitese#

    kép frissités.
  • Moby
    #872
    Ezek ilyen motion clarity izék. A termékcsaládok egymáshoz képesti viszonyának meghatározásánál túl semmire nem jók. Minél nagyobb a szám annál jobb a mozgásinterpoláció, meg talán a panel, bár az sok esetben összefüggésben sincs vele.
    Mozgásinterpolácót meg nem használunk játékra. Szétcseszi az inputlagot.
  • Kandurex
    #871
    Nem számít, feltéve ha jól értem a kérdésed.
  • Moby
    #870
    Semmit nem számit.
    Amúgy 400hz-es tv sincs, ezek ilyen viszonyszámok csupán. Írhatnának 400 kiló krumplit is.
  • zzeN
    #869
    Van 400 Hz-es TV?? Ja oké.
  • bacaelit
    #868
    Egy hülye kérdés, de vállalom! Konzolnál számít az, hogy 50 Hz tévére van kötve vagy 400 Hz!?? Szebb lesz a 400 Hz tévén a konzol képe, vagy nem? Vagy a Konzol videokártyának a tudása itt számít? Vagy azok Milyen hz-t tudnak! Lehet hülyeségnek hangzik, de ha valaki tudja, hogy igazából mire gondolok, az segítsen! :D

  • TDC Geronimo
    #867
    1080p 60 fps BF4 PS4 videó
  • TDC Geronimo
    #866
    Blacklight retribution, DC universe meg még nem tudom mit hagytam ki.
  • zzeN
    #865
    Contrast, Resogun, Warframe ha jól tudom, később DriveClub.
  • vg
    #864
    Nem lesz ps4-re ingyenes játék egyenlőre.
  • bacaelit
    #863
    Ha nem veszel hozzá játékot akkor csak jóformán dísz lesz!
  • zzeN
    #862
    Kapni fogsz 14 napos PS+t, aztán meg kell venned az évest, hogy tudj játszani az ingyenes játékokkal.
  • kabel15
    #861
    Sziasztok!

    Nagyon úgy néz ki, hogy karácsonyra kerül a polcra egy PS4.
    Viszont felmentem a playstation.hu ra. És elég rosszul érintett, hogy 2013.06 ban volt a legutóbbi hír. Ennyire nem törődnek a magyar oldallal?
    Mivel ez lesz életem első konzolja (illetve volt egy PSP-m pár éve) fogalmam sincs, hogy fog működni ez a "minden hónapban kapsz ingyen játékot" dolog. Azt tudom, hogy xbox360 hoz járt 1 hónap live mikor megvette az ember. De PS4 hez is van hasonló? Szóval megveszem haza hozom regisztrálok, és az abban a hónapban éppen akciós 1-2 ingyenes játékot tolhatom is? Vagy amíg nem veszek hozzá játékot csak dísz lesz a TV mellett?
  • zzeN
    #860

    "Világraszóló bejelentések'
    2013. november 14-én a Spike TV speciális adással jelentkezik a Playstation 4 amerikai debütálásának alkalmából. Geoff Keighley műsorvezető szerint "epikus este lesz ez" a PlayStation 4 All Access műsorának köszönhetően, hiszen "világpremierek és bejelentések" hangoznak majd el.
    Keighley a kérdésre, miszerint "Lesznek friss PS4 játékok is?" a következőt válaszolta: "Mindenképpen!"


    Legjobb embertől ráadásul:
  • Béka Benő
    #859
  • shaddam
    #858
    Csak tudnám miért magamra ment a reply
  • shaddam
    #857
    Annak öltöztek be halloweenkor :D
  • zzeN
    #856
    Ilyen videó már volt a Szotyitól is nem?
  • shaddam
    #855
    Trololol
  • Landor
    #854
    nem ma kezdte a konzolosdit
  • TDC Geronimo
    #853
    kb
  • bacaelit
    #852
    Jaj tömitek ezeket a videokat xbox1es-t mikor látok? megjelenés napján? xD
  • TDC Geronimo
    #851
    DAT magnum :D
  • TDC Geronimo
    #850
    Na még egy PS4 BF4

  • shaddam
    #849
    A sonynak be kellene tolnia valami reklámba. Híres embernek híres, mi meg szakadnánk az utalás miatt.
  • zzeN
    #848
    Gondolkodtam pár multi címen (mondjuk BF4 pont PC-n), de kéne hozzá venni majd valami fülest, mert a TV berezonáló hangja nem éppen a legjobb:D
  • TDC Geronimo
    #847
    Le! :D

    Ezt eldöntöttem PS4re veszem. Évek óta már szinte csak ott játszom és nekem kényelmesebb.
  • zzeN
    #846
    Miért nem PC-re veszed mint eddig? Leáldozott?


    Banderast meg egész nap elbírnám nézni:D
  • TDC Geronimo
    #845
    Napi banderas. Sose fogom megunni :DD

  • TDC Geronimo
    #844
    Mindenki tolja már :(

    Kurva nehéz lesz kivárni ezt a másfél hónapot. Na de holnaptól már hivatalosan is lehet mondani, hogy jövő hónapba jön a PS4! :D
  • TDC Geronimo
    #843
    2015 max.
  • shaddam
    #842
    Lesz az talán nyár is mire olcsóbb lesz szerintem.
  • Thaddeus
    #841
    Hát ez bizony kurvajó na