121100

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #903
    Semmi, csak az árkülönbözeten méláztam.
  • deep
    #902
    Igen, mert hivatalosan 400 EUR. Mert a sony szerint (meg a többi seggállat szerint is) 1 USD = 1 EUR
  • Moby
    #901
    És ez miért érdekes?
  • TDC Geronimo
    #900
    Köcsög amcsik 12 nap múlva megkapják hihetetlen. Ideje már, hogy elkezdődik a következő gen.
  • TDC Geronimo
    #899
    Ja csak akkor a ps3 nálunk valami 180k volt vagy mennyi, de lehet még annál is több :)
  • Kandurex
    #898
    Most is 600 dollcsi nálunk.
  • Moby
    #895
    Basszus tényleg. Az idő megszépíti sz emlékeket :D
  • deep
    #894
    Mármint 600-at akartál mondani? :D
  • Moby
    #893
    Mivel a ps4 nyitóára is meglepően alacsony, az első évben szinte biztosan nem lesz pricecut (ps3 nyitóára 500$ volt
  • Moby
    #892
    Mi is?
  • zzeN
    #891
    1 év alatt nem lesz új széria, árcsökkentésre az esély meg szinte 0.
  • a.carkey
    #890
    Ez tök jó.
  • Tatyla
    #889
    én jövő karácsonyra tervezem a vételt mivel pc-re játék miatt költeni már butaság,és igen addig lesznek külső belső változtatások biztosan és igen olcsóbb is lesz :)
  • LeventeV
    #888
    Plusz egy párnak befuccsolt az olvasófeje.
    PS4-nél valószínű nem kell ezekkel a problémákkal számolni. Blu-ray nem új technológia, illetve a működési hőmérséklete is alacsonyabb mint a PS3-é volt.
    Ott volt az a spanyol incidens is ahol a PS4-et konkrétan egy napig főzték, erre kiírta, hogy meleg és leállt, majd újraindításnál nem volt semmi gond.
  • Moby
    #887
    Igen. Az első, 60-as szériaból elég sok ylod-al végezte be a földi pályafutását. Az is tény, hogy kevesebb volt belőlük, mint halott boxból.
  • a.carkey
    #886
    Voltak gondok a PS3 első szériájánál?
  • Kandurex
    #885
    FAP TIME!
  • shaddam
    #884
    Argentin tv reklám
  • shaddam
    #883
  • TDC Geronimo
    #882




    Soon! :D
  • bacaelit
    #881
    Ja ja értem erre gondoltam. végül is akkor lényegtelen!
  • WhiteStar
    #880
    ez mindig is így volt!

  • Moby
    #879
    Lehet vele szórakázni, a fix 30fps-es játékokat szépen kisimítja, de ugye betonfixnek kell lennie annak a 30-nak, másrészt minimum megduplázza az inputlagot. Szóval inkább ne.
  • bacaelit
    #878
    pff. marketing :D
  • Moby
    #877
    Az nem a hz-ek miatt lehetett, hanem a magasabb kategóriájú panel miatt.
    Valódi 200hz-es frissítésű panelek is csak nagyon speciális, és nagyon drága készülékekben van. 100hz az lassan a felső-középkategória, de pl az én lg-met is 400hz-esként árulja az lg, holott a mérések szerint 100hz-tt sem tud, egy kutyaközönséges 50hz-es panel lakja :)
  • bacaelit
    #876
    Ja gondolom a lényeg itt van! "Mozgásinterpolácót meg nem használunk játékra"

    Köszönöm az infót mégegyszer :D
  • bacaelit
    #875
    Ma álltam egy 400 Hz és és egy 50 Hz tévé előtt Mind 2 FullHD. 400 Hz tévét össze se lehetett hasonlítani egy 50 esell! Láttam a különbséget!

    Lehet hiszékeny vagyok! Mindenesetre köszönöm a felvilágosítást!
  • Moby
    #874
    Nem, csak hiszékeny ;)
  • bacaelit
    #873
    Bocs lehet hülye vagyok!

    http://www.geeks.hu/technologiak/090306_igy_mukodik_az_lcd_tevek_100_hz_es_kepfrissitese#

    kép frissités.
  • Moby
    #872
    Ezek ilyen motion clarity izék. A termékcsaládok egymáshoz képesti viszonyának meghatározásánál túl semmire nem jók. Minél nagyobb a szám annál jobb a mozgásinterpoláció, meg talán a panel, bár az sok esetben összefüggésben sincs vele.
    Mozgásinterpolácót meg nem használunk játékra. Szétcseszi az inputlagot.
  • Kandurex
    #871
    Nem számít, feltéve ha jól értem a kérdésed.
  • Moby
    #870
    Semmit nem számit.
    Amúgy 400hz-es tv sincs, ezek ilyen viszonyszámok csupán. Írhatnának 400 kiló krumplit is.
  • zzeN
    #869
    Van 400 Hz-es TV?? Ja oké.
  • bacaelit
    #868
    Egy hülye kérdés, de vállalom! Konzolnál számít az, hogy 50 Hz tévére van kötve vagy 400 Hz!?? Szebb lesz a 400 Hz tévén a konzol képe, vagy nem? Vagy a Konzol videokártyának a tudása itt számít? Vagy azok Milyen hz-t tudnak! Lehet hülyeségnek hangzik, de ha valaki tudja, hogy igazából mire gondolok, az segítsen! :D

  • TDC Geronimo
    #867
    1080p 60 fps BF4 PS4 videó
  • TDC Geronimo
    #866
    Blacklight retribution, DC universe meg még nem tudom mit hagytam ki.
  • zzeN
    #865
    Contrast, Resogun, Warframe ha jól tudom, később DriveClub.
  • vg
    #864
    Nem lesz ps4-re ingyenes játék egyenlőre.
  • bacaelit
    #863
    Ha nem veszel hozzá játékot akkor csak jóformán dísz lesz!
  • zzeN
    #862
    Kapni fogsz 14 napos PS+t, aztán meg kell venned az évest, hogy tudj játszani az ingyenes játékokkal.