121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #1600
    Spanyolország szerinted az USA részét képezi? Vagy melyik kontinensen van szerinted?
  • Versace26
    #1599
    Spanyolországba kint van már a playstation 4?
  • shaddam
    #1598
    Én már apk-val feltettem amikor kijött az amcsiknak. Chateltem haverral aki ps3-on volt, egyenlőre ps4 nélkül másra nem jó
  • TDC Geronimo
    #1597
    Holnap jön elvileg telefonokra a hivatalos Playstation app PS4hez. Lehet majd rajta üzenetet küldeni PS4re, hangüzenetet is, látni barátok activity feedjét, storet böngészni, PS4et távolról bekapcsolni és letölteni rá meg second screen cuccokat is használni rajta.
  • TDC Geronimo
    #1596
    A durva az, hogy EU launch még csak most jön. Mi lesz itt jövő héten :D
  • TDC Geronimo
    #1595
    2.3 millió?! atyaég :D

    Meg is érdemlik a hozzáállásuk miatt ezt a sok figyelmet meg eladást és ahogy olvasom a júzerikszperienszt az emberek nagy többsége imádja a gépet
  • shaddam
    #1594
    GameStop Corp. (GME), the largest specialty retailer of video games, said its initial allocation of Sony Corp. (6758) PlayStation 4 consoles sold out and that 2.3 million customers are waiting for the devices.
    link
    Remélem egyáltalán jut ide decemberben
  • n000rbi
    #1593
    Reméljük a legjobbakat :) Még 22 nap...
  • SlickAdam
    #1592
    vagy forditva :D

    nem az orszag donti el, hanem a veletlen. vagy tenyleg egesz EU japan-t kap. vagy a twitteren premium teszteloi gepeket fotoztak, a halando meg kapja a csajnizt.:D
  • n000rbi
    #1591
    :O

    Beszarok, ha Adamnak made in Japan jut Dojcslandba, nekünk meg kínai Magyarországra. :)
  • SlickAdam
    #1590
    1 ev. mint ps3-ra, xbox 360-ra, vita-ra, ...
  • TDC Geronimo
    #1589
    EUba 2 éves gari van ugye állítólag ezért is jön minőségibb konzol ide :D
  • TDC Geronimo
    #1588
    Ja úgy néz ki ide a minőséget hozzák :D

    While PlayStation 4 has launched in North America, it won’t be available in Europe until 29th November. A lot of issues, that were reported on PlayStation 4, emerged from hardware manufactured in a particular factory in China. It seems like Europe is getting an entirely different batch of PlayStation 4 that is “Made in Japan”.

    These pictures of the European PlayStation 4 boxes and the actual console hardware are now available on twitter and on different sites. It clearly shows “Made in Japan” written on the hardware and the actual box. If that is the case, then we can likely assume that this new hardware will be of superior quality than the one manufactured in “Hangfujin Yantai” factory in China.
  • SlickAdam
    #1587
    fuuuuuuuu, ennek NAGYON orulnek.
  • shaddam
    #1586
    Ahogy nézem euban 0,4% hiba se lesz
  • SlickAdam
    #1585
    meg majusban elorendeltem
  • AntiHero
    #1584
    Az baj...Te is németben veszed? Megrendelted valahol, vagy bemész a legközelebbi boltba?
  • SlickAdam
    #1583
    nemetorszagban egyelore nem lesz kaphato a Killzone+kamera+kontroller+ps4 pakk. legalabbis amazon szerint nem. kulonben azt vennem.
  • AntiHero
    #1582
    Remélem Dortmundba elég PS4-t hoznak, hogy jövőhéten megtudjam venni :) Dec 4-én meg már viszem is haza az új gépet :))

    Érdemes 100€ többet fizetni a kamera + kontroller + játék-ért szerintetek?

    Gondolom a kamera meg a contorrel ára nem fog olyan hamar csökkenni.
  • SlickAdam
    #1581
    vótmánemeccer!
  • Muttley
    #1580
    viszont nem golyóálló...

  • TDC Geronimo
    #1579
    Gamespotos srác PS4 first impression videója. 60 FPSes klippekkel. Itt lehet látni milyen "smooth" az új UI :)

    Istenem nem bírok már várni :D

  • TDC Geronimo
    #1578
    Nem lesz nem kell aggódni :)
  • SlickAdam
    #1577
    ja, csak idom keves.:(
    mindenesetre orulnek ha kicsit tamogatnatok es imadkoznatok a peldanyomert, nehogy gond legyen! cserebe termeszetesen en is kuldenek par imat a decemberben erkezo magyar masinakert.
  • Kongy
    #1576
    akkor takarodj dead rising 3-azni.. :DD Minden részét imádtam eddig is annyira semmitmondó ratyi széria az. :D
  • TDC Geronimo
    #1575
    óvazze tényleg neked már 29én lesz hogyaza!!4 :D
  • Tyrant01
    #1574
    Ezzel így vagyok én is.
    Semmi érttelmes PS4-re
    Marad az XONE
  • TDC Geronimo
    #1573
    Igen.
  • SlickAdam
    #1572
    stabil frem maradt?
  • TDC Geronimo
    #1571
    AC4 is marha jól néz ki 1080p+AA patch után







  • TDC Geronimo
    #1570
    Napi KZ







  • n000rbi
    #1569


    Foltozgassák csak dec. 13-ig serényen.
  • zzeN
    #1568
    Kint vanik az 1.51-es patch
  • SlickAdam
    #1567
    belefingott a nextgen az arcombaaaaaa. csak a gep is mukodjon rendesen jovoheten!
  • Evoluti0N
    #1566
    Kiegészítés: Egy játékot nem tudnék mondani se 360-ra, se ONE-ra, ami érdekelne.
  • Evoluti0N
    #1565
    Az a bizonyos kutyalábnyom miatt. Szvsz a 7. generáció legjobb exkluzívja PS3-ra jöttek ki. Szóval mivel a fejlesztőcsapatok maradtak a 4-nél, így ismét Sonynál számíthatunk a legjobb játékokra. Többek között kutyakábnyoméktól is.
  • miezviz
    #1564
    Az igaz hogy a nextgen Fifán nem lesz magyar nyelv?
  • cloud.strife
    #1563
    Amik majd fent lesznek a felhőbe, azokat be kell tenni a PS4-be (hiába 3-as játék) és úgy fog futni. (legutóbb ezt az infót kaptam)
  • deep
    #1562
    Azokat nem, mivel teljesen más architektúra.
  • AntiHero 2010
    #1561
    Na de a lemezes játékokkal mi lesz?