121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #1721
    Mondjuk látszott is a hogyan készült videókban a Beyondnál, hogy közel se olyan kidolgozottak a mimikák a játékban, mint ahogy kinéznek a valóságban.
  • Evoluti0N
    #1720
    Hát, puff, jó. :D Látszik, hogy rég játszottam vele. Fel kellett frissíteni egy kicsit az emlékeimet. Tényleg jobban néznek ki az arcmimikák, mint a Beyondban.
  • Moby
    #1719
    Tegyük azt is hozzá, hogy részben a túlvállalástól, de a teambondi ma már nincs, miközben a QD köszöni szépen jól van :)
  • n000rbi
    #1718
    Szerintem Page kisasszony minimum botoxosnak tűnik a Noire karaktereihez képest. Az más kérdés, hogy az utóbbiban engem idegesített, hogy túljátsszák a szerepet. (maga a technó egyébként fasza)
  • Moby
    #1717
    Hánemtudom, nekem ez még mindig az a nextgen szint, amit nem ugrott meg senki :)
  • Evoluti0N
    #1716
    Nekem nem igazán tűnt fel nagy különbség a két játék mimikái között. Talán a Noire-nál azért néz ki jobban, mert ott direkt túljátszották a dolgot a karakterek, hogy könnyű legyen felismereni, ha valaki hazudik, mellébeszél.
  • Moby
    #1715
    Hát a beyond a lanoiár között ölég combos a különbség a mimikában. Bár nem rossz a beyond, csak amit a teambondi csinált tízcsilliárd ürdollárból az egy másik szint.

    /az más kérdés, hogy maga a játék egy hugy
  • Evoluti0N
    #1714
    Egy szem fejkamerával nem lehet. A Beyondnál azonban bebizonyították, hogy másképp meglehet.
  • Moby
    #1713
    Abból én még egyetlen ingém frémet nem láttam :)
  • n000rbi
    #1712
    A Quantum Break-féle DI4D is érdekesnek tűnik, ők azt állítják, hogy 9 standard kamera elég a szoftvernek, hogy élethű mimikát csináljon. (markerek, make-up nélkül)
  • Moby
    #1711
    Érzékeletetésül a lanoár arcmimikáját mocappelő motionscan rencer:

    Ez 32db nagysebességű kamera. Az arcra.
    Biztos lehet ezt másképp is, csak ennél jobbat még nem láttunk.
  • Moby
    #1710
    Az eddigi legmorcosabb mimikát felvonultató L.A. Noirban is külön vették fel. Nem véletelnül. A mozgás közben képtelenség olyan helyzetet teremteni, hogy az arcot pásztázó kamerák egyszerre lássák az összes referenciapontot.
    Egy szem fejkamerával ezt normálisan nem lehet megcsinálni.
  • Evoluti0N
    #1709
    Igaz. Igaz. Tényleg. Igaz. :) Láttam hogyan készült videókat és tényleg nem lehet panasz a végeredményre. Azért azt, hogy lepipálja, nem mondanám. :) De tényleg jól néz ki.
  • TDC Geronimo
    #1708
    Last of Usba is kézzel csinálta ND és olyan arcmimikát/érzelmeket hoztak létre, ami simán lepipálja a mocapes cuccok nagy részét. Én emiatt nem aggódnék :)
  • Evoluti0N
    #1707
    Csak nekem túl nagyok az igényeim, hogy szerintem ha már a Beyondban egyszerre vették fel a mozgást és az arcanimációkat, akkor az ezután megjelenő játékokat (főleg nextgen játékok esetében) is illene már mind úgy felvenni?
  • Moby
    #1706
    A srácok mán dógoznak :) Megy a mocapping ezerrel.
  • Moby
    #1705
    Most hogy nézem már van is 1-2 utángyártott, de drágák még azok is. Mondjuk nálam elképzelhetetlen a használata. A fiam azzal kezdené, hogy leborítja állvánnyal együtt :)
  • Moby
    #1704
    Mondjuk hatezerér az a darab plasztik...afasztudja :) Ha kellene, én inkább megvárnám, amíg az ebayen megjelenik a egydolláros kínai klónja :)

    Najó, lehet, hogy lesz három is.
  • n000rbi
    #1703
    Állítva, nem állva
  • Moby
    #1702
    >Egyébként ti állítva tervezitek használni?

    Én inkább ülve szeretek gémelni, nade ahány ház...
  • n000rbi
    #1701
  • n000rbi
    #1700


    Egyébként ti állítva tervezitek használni? Rendeltem egy állványt is hozzá, de fene tudja mi legyen :)
  • shaddam
    #1699
    Hasonló érzésem volt amikor láttam hogy a fél hazai "gémersajtó" tesztelte a boxot
  • TDC Geronimo
    #1698
    The prices of games on the PlayStation 4 Store will be adjusted ahead of the console's European launch, Sony has told Eurogamer.

    Sony and third-party publishers EA and Ubisoft were criticised this week after it emerged that games such as FIFA 14, Battlefield 4 and Assassin's Creed 4 were more expensive on the PlayStation Store than they were on the Xbox One Games Store.

    EA PS4 games were an incredible £63 earlier this week. Then, they were reduced to £60 - still five pounds more expensive than on Xbox One.

    Now these games look set to drop further to fall in-line with the Xbox One store prices.

    "Although PS4 launches in Europe on the 29th November, we have switched on the European PSN early to test and make sure that features and functionality are fully operational for launch," Sony told Eurogamer.

    "However, as PS4 and PSN have not yet officially launched in this region, nothing on the PSN is final, including pricing on the store. You will continue to see some prices adjusted over the next few days in preparation for launch on Friday."

    So, what happens if you've already forked out your hard-earned cash for a PS4 game on PSN and it drops in price? The difference will be refunded, Sony told Eurogamer.

    Na erre kíváncsi leszek... kaptak hideget meleget az elmúlt napokban a horror árak miatt. Lemenne legalább a dobozos bolti szintjére az ár már jó lenne...
  • Moby
    #1697
    16 nap. Mire kilép ebből a jelenlegi alfa állapotból az még hónapokra tippelem.
    Majd ha egyszer jó lesz, megveszem.
  • gazgoblin
    #1696
    Van még idejük hegeszteni
  • Tatyla
    #1695
    Szomorú pont ez lett volnha amit még megveszek :(
  • Moby
    #1693
    Tegnap kijött a patch a bf4-hez:
    "Got the PS4 patch today, still crashing during multiplayer games."
    "I always crash in Conquest on Operation Locker. Always."
    "Downloaded the update in the morning and just put in the game a few minutes ago. Finished one match of Conquest and the game crashed when it was loading the next."
    "Game is still crashing"

    No, én ettől foscunamitól hosszú időre távoltartom magam. Kihúzhattok a listáról a bf4 szekcióból.
  • vg
    #1692
    Viszont az a néger színész pont így ezzel az ábrázattal volt a Battlefield 3-ban is. Aztán Felrobbant a Homeland sorozatban, majd ide, ebben a játékba teleportált.
  • heady
    #1691
    Ez nagyon-nagyon brutal.
  • n000rbi
    #1690
    Az sshd is ott lapul :) (egy 2TB-os majd egyszer jól fog jönni)
  • TDC Geronimo
    #1689
    najó... :D
  • zzeN
    #1688
    A póló!:D

  • TDC Geronimo
    #1687
  • greyfox
    #1686
  • a.carkey
    #1685
    +1
  • Evoluti0N
    #1684
    The Division.
  • greyfox
    #1683
    Ez mi?
  • shaddam
    #1682
    Sírok
  • TDC Geronimo
    #1681
    utolsó kép :DDD

    Azt a srácot a forza 5 2D-s közönségből vágták oda be :D