121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #4213
    ekkor értéket már nem szabad "levélként" :(
    sőt, itthon kb semilyen értéket nem szabad, csak kisebb értéknél kisebbb a kockázat (de nem 0)
  • balee4
    #4212
    Nem jártam sikerrel, ma két bevásárlóközpontot is megnéztem, sehol nem kapható a Rivals PS4-re..., persze One-ra volt... Asszem majd jövő héten megrendelem vmelyik konzolboltból.
  • The Protector
    #4211
    Most komoly?A rohadt buzik ajánlva elsőbbségivel is lenyúlták?Mondjuk ha bevilágítják ekkor el tud veszni.Postás ismerősöm lopott rendesen,mindig átvilágították a cuccokat.Azóta nem bízok a postában,inkább futár,rohadjon szét a bele az összesnek,tisztelet a kivételnek.
  • shaddam
    #4210
    Mennyiért adnád el? Van már rá vevő?
  • Moby
    #4209
    De miért adnád el 20-ért? Ez nem értem...
    Amúgy igen, az járható út, hogy átadod az egész profilt (új tulaj lemódosítja a login adatokat), te meg csinálsz egy újat. Persze ha van rajta psnplus azt is bukod, vehetsz másikat az új profilhoz.
  • Árpitallica
    #4208
    Hát pedig max 20ezerFtért adnám el a ps3 80GB Fat gépem 1 kontroller és hozzá letöltött játékok. Újra lett pasztázva kitakaritva fél éve, szal élettartam megnövelve rajta. Akkor az a megoldás hogy új akkot csinálok ps4en, emezt meg majd használja az aki majd megveszi. no mindegy azért kösz az infót! :)
  • Moby
    #4207
    Knack, hard, chapter7, délutáni 1 órás etap, közvetítés. Link az aláírásomban :D
  • Moby
    #4206
    Ezt így úgysem veszi meg senki. Vagyis pénzt nem fogsz kapni a te profilodhoz köthető játékokért. A te emailcímedre kérhető padsword resettel, stb. Ez így értéktelen. A digitdisztrib átka.
  • Árpitallica
    #4205
    Sziasztok! Tanácsot kérnék! Jan végén én is PS4 tulaj lennék, remélhetőleg a KV-ból meghozzák és a problémám a következő: Van nekem egy PS3mam rajta saját akkount, amit már megszoktam és átszeretném PS4be emigrálni ugyanezt az akkom, csak a bökkenő az hogy én el szeretném adni a ps3mat de azon az akkon vannak storeról letöltött játékok amikkel el tudnám adni a ps3at, mivel sajnos voltak dobozos játékaim hozzá amiket el akartam adni postai úton ajánlott elsőbbségivel, de a postán szépen lenyúlták igy buktam a pénzt amit kaptam volna értük köztük last of us, fc3 meg még 13db játék áh! :( Szal igy ha más használná ezt az akkot mivel letörölni nem törölhetem rajta levő játékok miatt igy nemtudnám használni ps4en azt az akkot. Tanácstalan vagyok hogy kéne ezt a helyzetet megoldani hogy hogyan lehetne ps4re átvinni az akkot! Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Tatyla
    #4204
    köszi
  • Moby
    #4203
    Fasza a logód
  • Kongy
    #4202
    Az is. nagyon beteg játék! utoljára a 2005ös Most Wantedet függtem ennyire. és áll-leejtősen szép.
  • Tatyla
    #4201
    egyben lesz igen D3 Ulimate Edition
  • Moby
    #4200
    Természetesen brlepróbálok abba is:D ha nem elmebeteg nehéz, még talán be is vállalom. Végülis olyan 6 óra alatt lenyomtam a felét hardon. Mondjuk egy ideje má skippekek minden kátszínt:)
  • TDC Geronimo
    #4199
    Együtt fog ezt már mondták.
  • TomStorm
    #4198
    Ja,hogy akkor valószinü együtt jön PS4-re alap game+kieg reméljük tavasszal.
    Jó messze van az még
  • TDC Geronimo
    #4197
    Nem sajna. PCre március a kieg, de PS4re még semmi infó :(
  • balee4
    #4196
    Most nézem, Knack-ben van very hard trófea is, atya isten... :D
  • TomStorm
    #4195
    Hi.
    Diablo 3 lehet tudni mikor lesz kapható?
  • balee4
    #4194
    Jól teszed. :)

    Én meg most fejeztem be normalon, kellemes csalódás volt, szerintem kifejezetten jó játék. Jöhet a hard végigjátszás, illetve a maradék kristályok, cuccok gyűjtögetése. :)

    Úgy döntöttem, ha sikerül szerezni, még a hétvégén beújítom a Rivals-t. :)
  • n000rbi
    #4193
    Na jól van, nem bámulom tovább a Knack gameplayed, jövő héten visszakerül hozzám is a kicsike :D
  • Moby
    #4192
    Naviszont a ustream meg egy beteg szar. Valahogy "megsérült" a csatornám. Azaz barmit csinálok vele nem lehet adást indítani, preparingen pörög a végtelenségig. Akkor is, ha kitöröltem, és létrehoztam újra. Valami beakadt a ustream szervereken...
    Most csináltam egy újat, kíváncsi vagyok ez meddig működőképes.
  • Moby
    #4191
    Visszakanyrodva a múltkori broadcastes témához: nem csak azért jobb a beépített mert egyszerű, hanem azért is, mert amint személyes dolgokat mutatna a stream, pl kilépsz a menübe, azonnal bedob a streambe egy playstation ks spotot, és addig pörgeti, amig vissza nem lépsz a gamebe, védve ezzel a személyes adataidat. Geniál! :)
  • TDC Geronimo
    #4190
    Csak local coop van. Egyképernyős ráadásul.
  • arty
    #4189
    knackban van lokál koop? osztott vagy egyképernyős?
  • TDC Geronimo
    #4188
    Holnap nekem is lesz knack :)

    Hobbitra megyünk közbe beújítom hazafelé :D

    Haverral majd letoljuk kanapécoopba egészet.
  • Moby
    #4187
    Basszameg majdnem meglett a goblin boss sérülés nélkül :D zsír lett volna hardon megkapni érte a trófeát :D
  • arty
    #4186
    ennyire utoljára az UG1 taszított nfs-ből .... :(
  • Moby
    #4185
    Nem. Bár ez nem probléma, de nekem is fura, hogy a pécés verzában a menü is az, és minden üzenet.
  • balee4
    #4184
    Bazdmeg ez kibaszott jónak tűnik. :)
  • balee4
    #4183
    A lemezes verzió sem teljesen magyar? A PS3-ról upgradelt verzióban csak a felirat...
  • balee4
    #4182
    Vélemény? A jövő héten sztem én is lecsapok rá. :)
  • Moby
    #4181
    Nyomok ma is némi knack hardkórt, és úgy tűni a ustream szerverei felé jobb a netem, szóval itt:
    http://www.ustream.tv/channel/moby30

    Őrület ez a rendszer. Beraktam az AC4 lemezt, és kb 15 sec múlva játékban voltam úgy, hogy közben ment az intstall a háttérben. Lávolom a sonyt az új rencerér :)
  • Kongy
    #4180
    Toltam egy kis NFS-t, itt egy kis gameplay :)


  • Tatyla
    #4179
  • Kongy
    #4178
    De mondom, nem lett rossz, de azért nem is egy kiemelkedő cím. Elvoltam vele.
  • Kongy
    #4177
    Igen, Easy-n toltam, mert elkezdtem mediumon, és a hajam felét kitéptem.. :)
  • Moby
    #4176
    Vettem közben egy AC4-et...jó lett vlna skull edition, de az bp-en sehol nincs.
  • Moby
    #4175
    >Ha kritikus szemmel nézem...
    Letoltál easyn egy ízig-vérig hc játékot, sztorira várva :D pont annyira nem vagy képben, hogy mivel játszottál, mint az pldalak akik, akik tesztelték. A SMS tol valami sztoriféleséget a gowokba, hogy a kazuárok se fussanak falnak, persze az senkinek nem tűnik fel, hogy a mitológiai alakok összevissza korokból vannak összelapátolva, a hc-k meg leszarják, nem ezert játszák. Nos ez itt nincs. Van egy funkcionális sztori, ami (az ilyenekben) arra jó, hogy kitermelje az atvezetőket az arénák között, meg a bossokat, de különösebb fogódzkodót nem ad, és nem is követi a trendeket kombóhegyekkel.kb ez is lett a veszte a nyomi tesztereknél.
    Kb mint ha én tesztelnék tekkent :DD
  • Kongy
    #4174
    Amúgy én megértem azt is, aki leszarozta, meg azt is, aki szereti. Ha kritikus szemmel nézem én is bele tudok kötni. A sztori pl bugyuta, az átvezetők helyenként kínosak, esetenként logikátlanok, és igazából nem derül ki pár dolog, amiről azt hittem ki fog :) Sokszor érezni az időhúzást is. Pl. látnak egy kaput - Knack, menj és öld meg előtte azt a 3 őrt - erre vagy 20 percig kóborolok az isten tudja hol, mire elérek a kapuhoz, holott előtte 10 méterre voltam tőle... :D Szóval akadnak logikai bukfencek.

    A játékmenet jó. Jó ritmusú, de egy idő után vontatottá válik, még úgy is, hogy akad kihívás bőven. Egy idő után a lelkesedés könnyen átmehet frusztrációba. De azt mondom rendben van. Egy idegesítő dolog: miért kell minden egyes platformokról leugrását Knack-nek egy animációban mutatni? Miért nem csinálhattam meg én? Miért nem ugrálhattam helyette én?? Nem értem. Egy God of War-ban azért nem vált monotonná a játék, mert a vég nélküli öldöklést megszakította egy kis ugrálás. Itt sajnos nem nagyon akad ilyen rész, ami van az is elég suta.

    Mindezek ellenére én élveztem a Knack-et, a grafika szép, külön tetszett, hogy az átvezetők is 100%-ban a játék motorjával mennek... azt mondom ez a nextgen alap! Szóval jó játék volt hibái ellenére is, és nem jogos az 50%-ozás. Szerintem egy jó 70%-et simán megérdemel.