121101

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • vortel
    #4241
    rendben van köszi a választ
  • Tatyla
    #4240
    persze lehet barátok számára csinálni szobát ahova bármelyik barátod becsatlakozhat és lehet privát szobát amibe az megy be akit te meghívsz,lehet állítani prioritást hogy a játék hangja pl. ne nyomja el a haverok beszédét...stb...
  • vortel
    #4239
    és teljesen egyenértékű vele? szóval játék közben végig tudunk egymással dumálni?
  • Tatyla
    #4238
    van
  • vortel
    #4237
    Olyan kérdésem lenne, hogy PS4en van olyan partychat mint x360-on?
  • TDC Geronimo
    #4236
    Biztos bővülni fog minden. Alap bekerült launchra azt kész. Azt se tartom kizártnak, hogy később lesznek ilyen kis videószerkesztő lehetőségek, mint pl a boxon meg bővülni fog a streamelés is, youtubera való feltöltés stb.

    Nem tudom mikor jön következő FW frissítés, de szerintem januárban már aktuális lenne. Mintha akkorra ígérték volna az USB meg bluetooth headset támogatást is.
  • Jinchuu
    #4235
    Igen, igy kellene müködnie, csak épp mégsem, meg azt is leirhatták volna hogy dupla nyomásra nem ment semmit, mert az se annyira egyértelmü. Mondjuk amióta kitapasztaltam csak a BF4-be jönnek elő hülyeségek ott tényleg van vmi gond, Killzone alatt pl. tökéletesen sikerült lementem amit akartam. Knack-nél és AC4-nél is jó.
    Broadcasting pedig nagyon kényelmes, bár ott is lehetne javitani, hogy pl. teljes képernyös játéknál ha vki ir a chat-re akkor jöhetne valami hangjelzés vagy akármi hogy tudjam, hogy nézzek már rá.
  • TDC Geronimo
    #4234
    Marha egyszerű. Papíron úgy kéne működnie, hogy a háttérben MINDIG veszi a 15 percet folyamatosan, de NEM menti le HDDre. Amint viszont megnyomod share gombot egyből lement egy screenshotot az aktuális helyzetről és rámenti a HDDre a videót, amit később bármikor szerkeszthetsz és feltölthetsz. Na most ez vagy működik vagy nem. Képet menti az oké, videó viszont sokszor teljesen random ilyen fél meg 1 órával ezelőtti...
  • TDC Geronimo
    #4233
    Mindig ki van kapcsolva gépem. Eddig csak 2* használtam standby-t
  • Jinchuu
    #4232
    Tényleg elég idegesitő tud lenni, párszor nekem is előfordult, hogy hiába hittem azt hogy meglesz a video, nagy lószart...semmi vagy éppen minden más megvan, de pont az hiányzik.
    BF4-nél meg még van vmi gebasz mert ott össze-vissza ment, nem az utolsó 15 percet hanem mintha csak az első 15-öt venné és kész.
    Sajna nem teljesen egyértelmü, hogy mikor mit is csinál ez a gomb, mert pl. ha dupla kattintasz akkor ugye elméletileg onnantól kezdi a 15 percet ami tök fasza viszont ami előtte volt azt MIND letörli ahelyett hogy mentené....ebbe párszor belefutottam már. Tehát ha vmi fasza pillanatod volt akkor csak nyomd meg hogy bejöjjön a share képernyő aztán vissza gamebe mert akkor mentette, DE pl. Killzone alatt ha ezt épp a meccs végén tolod el amikor eredményt ir és tölti a másik pályát akkor semmit nem ment hanem elveszik minden ergo még a meccs megnyerése előtt told a share-t vagy a következő meccse elején mert akkor meg elmenti mindenestől....néha érthetetlen.
    Én is remélem hogy ezt fixálják majd.
  • TasManXT
    #4231
    standby móddal van összefüggésben. A múltkor már 2 napja nem rögzített SEMMIT. Teljes kikapcs után vissza és minden ment normálisan.
  • TDC Geronimo
    #4230
    Ma is volt egy kurvanagy BF4 rpg killem és hát persze, hogy most volt megint bugos ez a tróger share gomb..... Már kurvára unom, hogy mindig akkor szar, amikor menteni szeretnék valamit :/

    Remélem januárba jön fw update és ezzel is kezdenek valamit.
  • SlickAdam
    #4229
    csinajjal csak egy fotografiat!
  • Zozo76
    #4228
    Nos hozzad kepest nekem van 1db BF3 meg 1db MIRROR'S EDGE az xbox-ra aztan kesz. Minden mast eladtam mar, az uj konzolokra meg hacsak lehet mindent digitalisan veszek meg. :)
  • balee4
    #4227
    Nekem fontos a doboz. :D Gyűjtőőő vagyok. xD A viccet félretéve, tudom, hogy hülyeség, de nekem a játék a hagyományos "dobozos játék". :) Olyan szépen mutatnak a polcon. :D Igaz már kezdi magát túlnőni a "gyűjtemény", a fél szobát elfoglalják a játékok, pedig mindenből csak alapkiadást veszek, a gyűjtői szarokra nem baszom el a pénzt.
  • n000rbi
    #4226
    Alig várom, hogy megérkezzen a Knack! :)
    Amíg megvolt, másfél végigjátszás alatt meglett az összes gadget, az asszony pedig most is segít a relic-eket gyűjteni a Knacks Quest-tel. Lesz mit importálni :)
  • KaBuTo666
    #4223
    Postával én is szívtam már, azóta GLS futárral vagy személyesen! GLS-sel problémám még nem volt!
  • Árpitallica
    #4222
    Sajnos komoly :( valamivel több mint 1,5kg volt a csomag, de sajna 2kg alatt nem engedték csomagként küldeni csak ajánlott elsőbbségi levélként. kaptam volna értük 40et a vevőmtől, mivel úgynézki lenyúlták kártérítésként kaptam 22ezret, szal ez számomra tanulópénz hogy minden olyat aminek értéke van mindig értéknyilvánítva kell feladni! Nos majd ha lesz ps4em akkor majd megadom a nevem és felvehettek aztán tolhatunk killzonet vagy bf4et is multin! :)
  • Árpitallica
    #4221
    Már van rá vevő ismerősöm csak ő majd januárba venné meg tőlem! :) Hát 20rugóért tényleg nem pénz, működik rajta minden szal, leszámítva hogy belépéskor mindig kéri az évet hónapot, napot órát, meg amikor kiadatom a lemezt kiadja rögtön visszavenné a lemezt de ha kézzel megfogod a lemezt mielőtt visszaveszi az egy megoldás, ezt leszámitva semmi baja nem volt nem volt sárgaledes ilyesmi :)
  • TDC Geronimo
    #4220
    Ja és most másztam haza knackel! :D

    Holnap kicsit belenézek, de meghagyom a többit coopra.
  • TDC Geronimo
    #4219
    Csak egy tipp. Miért nem veszed digitálisan? 850ftal drágább csak. Ha annyira kell és nem vagy az az eladós típus szerintem jobban jársz. Nincs futárra várakozás, nincs olyan hogy elfogy, kényelmesen lekapod és játszol.
  • balee4
    #4218
    igaz-igaz, akkor meg kell várnom vele a jövő hetet. :D
  • balee4
    #4217
    Köszi, holnap körülnézek. :)
  • SlickAdam
    #4216
    iden mar nem vehetsz jatekot. 2-szer is megfogadtad mar, abbol 1-szer megszegted, 2.-at nem engedik az egiek. eleg legyen!!! :)
  • Kongy
    #4215
    Westend mediában ma voltam, ott volt több Rivals is... :) sztem el lehet vele lenni, ha meglesz nyomathatnánk együtt akár.:)
  • arty
    #4214
    ér'csed má' a jelet!! :D
  • arty
    #4213
    ekkor értéket már nem szabad "levélként" :(
    sőt, itthon kb semilyen értéket nem szabad, csak kisebb értéknél kisebbb a kockázat (de nem 0)
  • balee4
    #4212
    Nem jártam sikerrel, ma két bevásárlóközpontot is megnéztem, sehol nem kapható a Rivals PS4-re..., persze One-ra volt... Asszem majd jövő héten megrendelem vmelyik konzolboltból.
  • The Protector
    #4211
    Most komoly?A rohadt buzik ajánlva elsőbbségivel is lenyúlták?Mondjuk ha bevilágítják ekkor el tud veszni.Postás ismerősöm lopott rendesen,mindig átvilágították a cuccokat.Azóta nem bízok a postában,inkább futár,rohadjon szét a bele az összesnek,tisztelet a kivételnek.
  • shaddam
    #4210
    Mennyiért adnád el? Van már rá vevő?
  • Moby
    #4209
    De miért adnád el 20-ért? Ez nem értem...
    Amúgy igen, az járható út, hogy átadod az egész profilt (új tulaj lemódosítja a login adatokat), te meg csinálsz egy újat. Persze ha van rajta psnplus azt is bukod, vehetsz másikat az új profilhoz.
  • Árpitallica
    #4208
    Hát pedig max 20ezerFtért adnám el a ps3 80GB Fat gépem 1 kontroller és hozzá letöltött játékok. Újra lett pasztázva kitakaritva fél éve, szal élettartam megnövelve rajta. Akkor az a megoldás hogy új akkot csinálok ps4en, emezt meg majd használja az aki majd megveszi. no mindegy azért kösz az infót! :)
  • Moby
    #4207
    Knack, hard, chapter7, délutáni 1 órás etap, közvetítés. Link az aláírásomban :D
  • Moby
    #4206
    Ezt így úgysem veszi meg senki. Vagyis pénzt nem fogsz kapni a te profilodhoz köthető játékokért. A te emailcímedre kérhető padsword resettel, stb. Ez így értéktelen. A digitdisztrib átka.
  • Árpitallica
    #4205
    Sziasztok! Tanácsot kérnék! Jan végén én is PS4 tulaj lennék, remélhetőleg a KV-ból meghozzák és a problémám a következő: Van nekem egy PS3mam rajta saját akkount, amit már megszoktam és átszeretném PS4be emigrálni ugyanezt az akkom, csak a bökkenő az hogy én el szeretném adni a ps3mat de azon az akkon vannak storeról letöltött játékok amikkel el tudnám adni a ps3at, mivel sajnos voltak dobozos játékaim hozzá amiket el akartam adni postai úton ajánlott elsőbbségivel, de a postán szépen lenyúlták igy buktam a pénzt amit kaptam volna értük köztük last of us, fc3 meg még 13db játék áh! :( Szal igy ha más használná ezt az akkot mivel letörölni nem törölhetem rajta levő játékok miatt igy nemtudnám használni ps4en azt az akkot. Tanácstalan vagyok hogy kéne ezt a helyzetet megoldani hogy hogyan lehetne ps4re átvinni az akkot! Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Tatyla
    #4204
    köszi
  • Moby
    #4203
    Fasza a logód
  • Kongy
    #4202
    Az is. nagyon beteg játék! utoljára a 2005ös Most Wantedet függtem ennyire. és áll-leejtősen szép.
  • Tatyla
    #4201
    egyben lesz igen D3 Ulimate Edition
  • Moby
    #4200
    Természetesen brlepróbálok abba is:D ha nem elmebeteg nehéz, még talán be is vállalom. Végülis olyan 6 óra alatt lenyomtam a felét hardon. Mondjuk egy ideje má skippekek minden kátszínt:)