121101

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #4281
    Hajrá :D Kitartást az utolsó pár fejezethez! :)
  • n000rbi
    #4280
    :D
    Hagyj időt, hadd hozzam fel magam én is! Még a végén elkoptatod az analog stick-eket :D
  • Moby
    #4279


    /nemnemésnem...nem fogom az ac4-et félbehagyni egy veryhardértv:D
  • Moby
    #4278
  • n000rbi
    #4277
    Visszatért a Knack-em! Hard-mode, I'm coming! :D
    (ezer köszönet Kongy-nak a gyorsaságért)
  • balee4
    #4276
    ennyi.
  • SlickAdam
    #4275
    igazad van.
  • Moby
    #4274
    Ha egy konzolnoob prblémázik elsőszériás gép problémáin, azt megértem, de te vagy itt az egyik legtapasztaltabb konzolos. Ne csodálkozz, ha felszalad a pumpa. Tudjuk mi az eljárás: ha valós, létező probléma, nyomni kell a feedbacket, ha máshogy nem úgy, hogy azonnali cserével bele kell kényszeríteni a sonyt a javításba. Ha meg nincs/elszigetelt/egyéb, akkor meg hagyni kell. Minthogy a hibásgép ráta is láthatóan javul, viszont jól be lett szaratva itt is mndenki
  • SlickAdam
    #4273
    tul hevesek a reakcioid a tul heves aggodalmaimra. egyik se egeszseges. kicsit kezdesz olyan lenni, mint micsu. :D
  • TasManXT
    #4272
  • Moby
    #4271
    Na majd ha NEKEM elkopik, akkor majd ÉN felhívom a sonyt, és kérek a garanciális konzrolleremre egy cserét.
    ÉN így intézem a dolgaimat. Viszont amíg ez nem történik meg, addig köpök a SZÁMOMRA nemlétező problémákra.
    Viszont szerintem jobban jársz ha elskippeled ezt az egész ps4 dolgot. És én is.
  • Mr Manson
    #4270
    Enyémen a jobb "korong" közepe kezd sima lenni teljesen...
  • TDC Geronimo
    #4269
    Enyémen sincs semmi kopás
  • SlickAdam
    #4268
    s nem az en feladatom megoldast keresni. gyartsanak minosegi keszuleket, vagy ha nem megy 400-ert, gyartsanak hat 500-ert. abban is benne vagyok.
    nincs semmifele orulet es vizio. (az eddig megszokotthoz kepest) silany(abb) termek. az van.
  • SlickAdam
    #4267
    ne beszelj mar hulyesegeket! eddig egyik ds3-am se kopott el tobb ev alatt, ds4-ekrol meg par het alatt malik a gumi. NEM TESZEL ra semmit! ertem? problema!
  • Jinchuu
    #4266
    Knack számomra is a nyitó felhozatal meglepetés játéka lett, nagyon tetszik és nagyon jó game, nem is értem a sok alacsony pontszámot. Mire az ember az elejétől a végéig elér, pont annyira érez rá, hogy ki akarja próbálni magát hardon mennyire is tanulta ki a mozgást meg az ellenségeket.
    Normál kivégezve nállam is, most kristályokért mert ládákért megyek, meg kellene szerezni a többi formát is Knacknak és majd a Diamond verzióval nekimenni hard és very hardnak. :)
  • Moby
    #4265
    Az enyémen sem, ennek ellenére elhiszem, hogy kopik. Illetve ha nem kopik gyorsan, a cappel majd egyáltalán nem fog. Rendeltem két párat, szerintem tovább fogják bírni, mint a kontroller.
  • Moby
    #4264
    Mert ha ráteszem, és nem kopik, akkor probléma?
    Ez olyan, mint a japángép őrületed. Már megint nem megoldást keresel, hanem problémákat szeretnél vízionálni, meg elveket hajkurászni.
  • deep
    #4263
    Enyémen egyelőre semmilyen damage nem látszik.
  • SlickAdam
    #4262
    igen, tudom mi a teendo, de legyszi ne allitsd be non-problemanak! :)
  • Moby
    #4261
    Veszel rá kétdollárért kupakot, és nemkopik.
  • SlickAdam
    #4260
    egyre tobb helyen olvasom, hogy kopik / szetmalik a gumi a karokon, megpedig iszonyat gyorsan. kicsit gaz... :S
  • balee4
    #4259
    Oks-oks, hazaértem (jan. 2.) lövök pár képet. :)
  • n000rbi
    #4258
    Akkor ez jó hír...legalábbis a ps-t tekintve.
    Olyan "kupakot" én is rendeltem a gombákra, kíváncsian várom. (bár az eredetivel sincs semmi bajom, amolyan megelőző célzattal vettem őket :))
  • Tatyla
    #4257
    ja igen tegnap kiderült a TV-m csinálta a hibát de egy ki-be kapcsolás megoldotta a hibát szerintem a TV HDMI felismerése szarakszik mert most a médialejátszónál jött elő ez a pizsamacsíkosság...

    más...
    megjött az analóg karokra ez a gomba izé nagyon passzol rá olyan mintha gyári lenne kis érdes pöttyök rajta remélem nem kopik el hamar
  • n000rbi
    #4256
    Persze, tudom, azóta azt mutatja a gyakorlat is, hogy nincs különbség, csak megmagyaráztam miért is kérdezek én ilyesmit tőle :)
  • SlickAdam
    #4255
    japo se jelent semmit, kiderult kozben. olvastam nemet forumot, csavoka azt irta, hogy barati tarsasagaban 7 ps4 van, abbol 5 szart be, abbol az 5-bol 4 japan. ja es a ket mukodo kinai. szal...
  • n000rbi
    #4254
    A géped szuperál rendesen? Múltkor mintha panaszkodtál volna valami hibára és meg is ijedtünk, hogy ha egy japó gép szarakodik, akkor a baj nem kicsi :)
  • TasManXT
    #4253
    Resogunt szépen adagolom. :D De mindig úgy járok, hogy na nyomom pár percet lefekvés előtt.. amiből persze 1-1,5 óra lesz.
  • n000rbi
    #4252
  • Moby
    #4251
    Én beleszerettem ebbe a játékba totálisan. Már az ac4-et tolom, ami szintén kurvajó, bár másfajta szórakozás, de egyfolytában a knacken jár az eszem :)
    És szerintem a resogunnal is így leszek :)
  • shaddam
    #4250
    Rakd át veteránra az irányítást. Nem is tudom mi a halált képzeltek
  • TDC Geronimo
    #4249
    Igyekszik az ember

    Amennyire szerettem tankozni PCn itt annyira utálok. Stickes irányítás járműveknél nagyon el van cseszve. Tolatásnál össze vissza megy. Helizni viszont faszán lehet. Mondjuk ma tankozás is elég jól ment.
  • TasManXT
    #4248
    Egyre kíváncsibb vagyok már a játékra. Rosszat még nem hallottam róla, csak olyantól akinek a kihívás nem feature, hanem idegesítő bug.
  • Moby
    #4247
    Természetesen letolom veryhardon is, de nem most :)
  • Moby
    #4246
    Nah, knack hardon letolva. Nehezítésként final bossfight közben a lábammal a kutyát tartottam vissza attól, hogy megtámadja a robotporszívót, egyúttal fél szemmel azt figyeltem mikor kapja le a fiam a ps4-et az állványról, és ÍGY lett meg, bár ezért külön trófeát nem kaptam :( mindenestre ez megfelel egy ultrahard befejezésnek :D
  • Tatyla
    #4245
    igen láttam a tRs ott van az élbolyban :)
  • Moby
    #4244
    Nos, lehet a végén bukok el, de ez a final guardian hardon lenyomhatatlan. Kb 30 próbából 1x tudtam MEGSEBEZNI!
    sunstoneom nincs, itt már grindelni sem lehet. Alszom rá egyet...
  • arty
    #4243
    képet! (az eredeti játékok topikba!)
  • TDC Geronimo
    #4242
    Látom toljátok BFet ezerrel ti is. Ma is voltunk egy szerveren :)