121101

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • bome9
    #4361
    BF4-ben a logómat hogyan tudom a fegyverre rakni? Ki kell valamit oldani hozzá, vagy hogy? Battlelog-on sem találtam...
  • TDC Geronimo
    #4360
    Láttuk :)

    Bejöhettél volna volt chat party is.
  • Mr Manson
    #4359
    voltam ma én is :)
  • TDC Geronimo
    #4358
    Jó bugos, sokszor jó idegesítő, de mégis toljuk, mert ennek ellenére még így is nagy fun :D

  • Moby
    #4357
    Írd majd meg a címed privátban. Valamikor 1-2 héten belül megjön.
  • Moby
    #4356
    Én nem tudom mi tévő legyek ezzel a bf-el amikor nézem a videókat, kurvára tetszik, de végül semmivel sem nyomtam onlány máig. Kurvajólenne belőle egy demo(hetvége) legalább
  • Kongy
    #4355
    *Vezetek = első helyen vagyok stabilan :D
  • Kongy
    #4354
    Ez a Rivals mekkora egy mocsok játék. Mikor vezetek beb.ssza elém a rendőröket, hogy szétszedjenek... Hát király. Ha nem csalna folyton a játék elég király lenne...
  • TDC Geronimo
    #4353
    Hát nekem már nem volt az, amikor jött a BF, de ma megvettem premiumot.
  • Mr Manson
    #4352
    BF4 1 DLC free vagy nem?
    Konzolvilágtól vettem ...
  • Tatyla
    #4351


    na azért már majdnem nextgen...
  • TDC Geronimo
    #4350
    Szegény Japán még csak februárba kapja a gépet. Első tv reklám

  • TDC Geronimo
    #4349
    :DD
  • Blith004
    #4348
    Tuti a sündisznó borosta miatt húzták le :D !
  • Mr Manson
    #4347
    Gondolkodom én is rajta.
    BF4 összes single trófea megvan, jöhet a multi ...
    Killzone single is megvan, mennyire durva a Hard?
  • TDC Geronimo
    #4346
    Na BUÉK mindenkinek. Mondtam már, hogy a Knack kurvajó kis játék? :D

    Haverral nekiültünk coopba és egyhuzamba letoltuk az egészet hardon :)

    gémer média meg pukkadjon meg :p
  • Mr Manson
    #4345
    Tud valaki ilyen szilikon védőt DS4re ami hamar megjön?
  • Moby
    #4344
    De, baj. Sokkal jobb lenne,ha opcionális lenne. De az összehasonlítás továbbra sem állja meg a helyét, mett a psnp-ért jöval többet kapsz, mint a liveért. Ezzel együtt sem jó.
  • Totti5
    #4343
    Csak olvasom a topikot folyamatosan, a teknika csodája:)
  • shaddam
    #4342
    Csak nem csuklasz?
  • Totti5
    #4341
    Már te is közéjük tartozol.
  • shaddam
    #4340
    Hát évek óta ps+ tag vagyok, és 2015-ig be is van fizetve, de ettől független remélem csuklanak az ms birkák akik alap szolgáltatásért fizettek.
  • Zozo76
    #4339
    de azert hanyszor de hanyszor lehetett olvasni itt a forumokon hogy mennyire jo a psn mert ingyenes a csuf gonosz ms iranyitotta live-al ellentetben. aztan most nem is olyan nagy baj. :)
  • Moby
    #4338
    Aknek nincs tizennégyezre egy éves ps+ előfizetésre, az nem tudom mit akar nextgenezni tizennyolcezres játékárak mellett...
  • TomStorm
    #4337
    Igen tudom,hogy jó dolog én is voltam ps+ elöfizetö csak olyan jól esett akkor is gémelni online mikor nem volt és nem csak rólam van szó.

    Hetekben többször is belefutottam ilyen esetbe,hogy:jössz multi?"Ááá lejárt a goldom" volt a válasz.
  • Moby
    #4336
    Az más kérdés, hogy ps3-on psn plusz tag voltam régóta. Egyszerűen rohadtul megéri, pláne annak, aki a teljes ps ököszisztémában él.
    Csak ps4-en nagyon harmatos az instant game collection, és a psnp-al elérhető akciók, de nyilván majd a játékok számával ez is feljön mint a talajvíz. Szóval a psnp nem csak az onlány gémingért kiadott pénz.
  • TomStorm
    #4335
    Nem semmi.Akkor a hsz.amit írtam kb semmit nem ér-.-
    Na akkor ennyit erröl de legalább ezt is tudom már,thx
  • Moby
    #4334
    Nincs eddig meg most. Ps3-on nem kell, ps4-en kell.
  • Jinchuu
    #4333
    Ha minden igaz a free to play és a fizetős mmo-k azok psplusz nélkül is menni fognak, mintha ezt olvastam volna a ps.blog-on, szóval ha csak ilyen gamek érdekelnek akkor nem muszáj, bár azért az ingyen játékok segitenek majd elfelejteni a pspluszra kiadott pénzt. :)
  • deep
    #4332
    Mert az MS példája mutatja, hogy vígan kifizetik a népek. És az ingyen pénz meg jól jön a Sony-nak is.
  • Thaddeus
    #4331
    Mert a SONY sem szeretetszolgálat. Rájöttek, hogy hopp a szerverek is áramot fogyasztanak, amit fizetni kell. Úgyhogy most fizetős. Remélhetőleg ez a minőség javulását fogja jelenteni.
  • TomStorm
    #4330
    Eddig nem kellett.Most miért kell?
  • Moby
    #4329
    ps4-en sem ingyenes az onlány géming. psnn plus kell hozzá.
  • TomStorm
    #4328
    Tegnap azon gondolkoztam,hogy ugye lesz TES online és azt melyiken lenne érdemesebb X1 v. PS.
    A tények:
    -PSN ingyenes Live fizetös.Ez egyértelmü,hogy a free net jobban játékos marasztaló mivel live lejárhat ill.banolhatnak(tudjuk amit tudunk esetleg fogunk tudni) így egy állandó közösség PSN talán jobban megoldható.

    -DS4,sz.tem ezzel az irányítás jobb lenne.Ha régebbi kontrollereket veszem alapul akkor DS3 az ilyesmi játékokban jobban szerepelt igaz utáltam a fogást és hogy recsegett meg kicsi volt de azok az analog karok és besülyesztett gombok nagyon jók voltak

    -Chat/üzenet írás Ps gyorsabb ami ennél a játéknál elöny.
    Most így ennyi ami hirtelen eszembe jutott
  • TomStorm
    #4327
    X1 mellé már PS4 is!?
    Azt nem gyengén adod elö de persze nem sajnálom:))Én még azt se döntöttem el melyiket fogom megvenni.

    Na meg BUÉK mindenkinek!
  • miezviz
    #4326
    ÚÚ nagyon szépen köszönöm!
    Fizetek persze mindent mint a katonatiszt:)
    Hát léteznek még segítőkész emberek? még a végén sg re szokok ha itt igen:)

  • heady
    #4325
    BUÉK mindenkinek. Barati nyomasra megrendeltem egyet en is, januar 13-tol jovok. Kezdesnek Killzone SF es FIFA 14 lesz.
    PSN ID: FunnyMixer91
  • Moby
    #4324
    Két párat rendeltem, de csak egy kontrollerem van. Ha köll, elküldöm az egyik párat, ha megjött.
  • Moby
    #4323
    Nah BUÉK ide is
  • miezviz
    #4322
    na jó:D
    De nem hinném h attól mert most 1 réteg lekopott azonnal műanyagig szakad tovább.