121103

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #4404
    nem tulzó elvárás, csak szerintem inkább beraknának pár parasztvakito effektet és hagynák 30fps-en rohadni :( ez a trend.

    gép lehet elbirná 1:1 a mostani verzákat 1080/60al (mégiscsak közel 10x a pova), én most azonnal vennék is érte ps4-et, de ez kb a kizárt scenario :)
  • n000rbi
    #4403
    Ja, Gta-ra. Belátom, a 60fps túlzás, de mentségem legyen az az alig 4 óra alvás, ami a Knack miatt lett annyi, amennyi :D
  • Kongy
    #4402
    Ja nem gtara akk bocs en vok a hulye
  • Kongy
    #4401
    TR-re értette sztem :) NFS is stabil 30fps ps4en de annyira hogy alá sem megy. Ha minden játék minimum ezt nyujtaná elégedett lennék.
  • TDC Geronimo
    #4400
    PlayStation 4 And Oculus Rift Exclusive Game Projects Confirmed By Skydieving Developer


    “I’m delighted to be able to officially announce that we are working on a PlayStation 4 title, which will launch in 2014,” he said in investor letter. “More details will follow next year, but it’s the most ambitious game we have ever created, and we can’t wait to reveal more about it – it’s going to be something truly special.”
    “We’re also working on a game for the awesome Oculus Rift. VR is an area of technology that we believe will finally come of age in 2014, and you’ll see us investing a great deal of time and money into it.”

    Egyre inkább esélyes a közelgő bejelentés. Január 7-10 az idei CES.
  • arty
    #4399
    stabil @30-al is elégedett lehetnél :D

    (60 egy gtaban, konzolon hiú ábránd)
  • Versace26
    #4398
    Most fog érkezni Németböl a gépem,ami engem izgat az a Battlefield 4, Rivals,és emiatt a knack,hogy a csajom se unatkozzon.. :)
    Késöbb Driveclub,The Divison,Watch Dogs,Metal gear solid 5
  • n000rbi
    #4397
    Nincs mit. :)
    A Knack-coop miatt egyébként nem biztos, hogy megéri most beruházni egy másik DS4-re. (a coop-élményekről Gero tud mesélni - én csak kipróbáltam, de engem két játékosnál már zavart a fix kamera)

    Lesz még tavasszal Rayman Legends, ahol kihasználhatjátok a második kontrollert. Más nem nagyon ugrik most be.

    Szerk.: Trine 2 és a Lego-játékok még, amikben van offline-coop.
  • Versace26
    #4396
    Ahhha :) Nagyon szépen köszönöm,Hát akkor csak érdemes lesz két Ds4-et venni :)
  • n000rbi
    #4395
    Pontosan :) (és csak úgy, online-coop nincs)
  • Versace26
    #4394
    Most a Knacket tudom itthon a párommal két joystickkal játszani egy képernyőn két karakterrel?
  • n000rbi
    #4393
    1080p@60-at elvárnék tőle. Hátha tavasszal bejelentik a pécés verzióval együtt.
  • Kongy
    #4392
    GTA 5 nextgenen ütne, az biztos.
  • ppista
    #4391
    Pedig én úgy tudtam, hogy Japán nem a Közel-Keleten van. Úgy látszik tévedtem.
  • AntiHero
    #4390
    egyértelmű bukás lesz. Azt nem értem ezt megcsinálják nextgenre. De akkor a GTA 5-t mi a francért nem? Azt így is megvenné mindenki még ha kipörgette is anno.

    Nem értem én ezt
  • bome9
    #4389
    Amazonon nem sikerült vennem 50 dolláros credit cardot, mert valami sz@rakodik a rendszerükkel. Kb 2 órája akartam venni a cuccot, de azóta csak egy olyan e-mailt kaptam, hogy nem tudják teljesíteni a rendelést.

    Unfortunately, we are currently unable to process your pending order(s).

    Lemondani meg azt hiszem csak faxon lehetne a rendelést. Pénzt még nem vonta le a kártyámról, de elég idegesítő, hogy nem tudom mi a helyzet.

    Van akinek volt már ilyen? Ilyenkor mi a teendő?

    Vagy most letiltottak volna Amazonról, mert USA címmel vagyok magyar bankkártyával?
  • arty
    #4388
    miközben karácsonyi akcioban ugyan ez a cég 5$-t kért a pécés változatért ... (amazon, steam kód)

    biztos 200 ember egy teljes éves munkája fekszik benne, ezért drága most ugyanaz, kicsit szebben ;)
  • Kongy
    #4387
    Hát ez az. Ezért vagyok én is felháborodva. Oké, hogy talán szebb a grafika, de 100% ugyan az a játék, mint tavaly év elején...
  • TDC Geronimo
    #4386
    Graf upgrade-ért full árat kérni minden csak nem jogos. Megvenném én is még egyszer, mert nagyon tetszett PS3on, de nem 18k-ért.
  • Kongy
    #4385
    Jogos a Tomb Raider Definitive Edition ára
    Na erre rohadtul kiváncsi leszek, majd valakitől kölcsönkérem, és szemügyre veszem a nagy változásokat. LOL.
  • TDC Geronimo
    #4384
    Knack nagyon bejött, voltak azért cheap deathek hardon coopba nem is egyszer. Meg azért rendesen borul a frém, főleg, amikor sunstone powert tolsz. Lehet egyszer very hardon nekiállok majd bár nem tudom, hogy lenne-e idegem hozzá :D
  • Moby
    #4383
    Hát nekem ilyen gondom nincs :)
    Resigunba még bele sem szagoltam, vár még a knack ultrabrutálon, és szerintem hetek, mire az ac4-et kivégzem.
    Infémüsz úgy fogom megvenni, hogy egy időre bontatlanul felkerül a polcra :D
  • Kongy
    #4382
    Nekem eddig a NFS Rivals fagyott egyszer, vagyis egyszer csak hibaüzenettel kidobott a játékból.
  • TDC Geronimo
    #4381
    Igaz nem január, de februárban jön a Thief is.
  • TDC Geronimo
    #4380
    Fagyott? :O

    Igaz én később csatlakoztam, amikor már kijött jó pár patch, de nekem a majdnem 30 óra alatt egyszer se fagyott vagy crashelt.
  • shaddam
    #4379
    Inkább a remegő kamerát kapcsolnák ki
  • gazgoblin
    #4378
    Hát jobb helyeken az már egy 5 dolcsis DLC!
  • deep
    #4377
    Lesz egy ingyenes PS+ verzió, de a dobozos teljesebb lesz (autók,pályák).
  • AntiHero
    #4376
    Az felejtős, anno végigjátszottam, még1x tuti nem fogom. Pedig jó játék, de már nem éri meg az árát.


    Infamous: Second Son-ra várhatok akkor, na meg a DriveClub.

    Tényleg akkor a Driveclubb az most teljes játék lesz (dobozos?) vagy megkapjuk ingyen a PSN+al? (eredetileg így lett volna)
  • arty
    #4375
    bujtatott áremelés :)

    (én pécén tenyereltem bele, de miután végigjátszottam a sztorit, semmi kedvem nem volt folytatni, elmenni a "dlchez" :D )
  • n000rbi
    #4374
    Egy plusz "tomb" az egész, pofám nem lenne ilyet kiadni.
    Jut eszembe, lehetne erre is ps3-> ps4 upgrade, mert akkor még be is vállalnám (ha már úgyis ott van a polcon), de ÚGYSE lesz ilyen lehetőség :P
  • deep
    #4373
    10 perc? Ennyit minek csinálnak? :D
  • arty
    #4372
    nem is lenne ezzel akkora gond, ha mondjuk a 18k-s ps4játék ár feléért jönne ...
  • n000rbi
    #4371
    Sokat ne várj a single dlc-től, én ps3-ra megvettem párszáz forintért. Sajnos kb. 10 perc alatt letudható :S
  • deep
    #4370
    Állítólag lesznek plusz effektek. Meg ebben már a DLC is benne van, ezért majd egyszer megveszem. Talán a nyári uborkaszezonban, nyomott áron.
  • Kongy
    #4369
    Kíváncsi leszek rá, eléggé pénzlehúzás szaga van, lehet csak annyi a különbség, hogy fullhd, és más Lara haja... de ne legyen igazam :)
  • n000rbi
    #4368
    Tomb Raider Def. Edition jön, azt hiszem. (szerintem kihagyom, elvagyok a Knack-kel )
  • deep
    #4367
    Január 28: Tomb Raider
    Első 3 hónap.
  • AntiHero
    #4366
    Januárban lesz valami értelmesebb játék PS4-re? Vagy majd tavasszal jelenik meg minden egyszerre? :D
  • Moby
    #4365
    Nem lennék őszinte, ha azt mondanám, meghoztad a kedvem a megvásárláshoz :)