121054

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Versace26
    #4394
    Most a Knacket tudom itthon a párommal két joystickkal játszani egy képernyőn két karakterrel?
  • n000rbi
    #4393
    1080p@60-at elvárnék tőle. Hátha tavasszal bejelentik a pécés verzióval együtt.
  • Kongy
    #4392
    GTA 5 nextgenen ütne, az biztos.
  • ppista
    #4391
    Pedig én úgy tudtam, hogy Japán nem a Közel-Keleten van. Úgy látszik tévedtem.
  • AntiHero
    #4390
    egyértelmű bukás lesz. Azt nem értem ezt megcsinálják nextgenre. De akkor a GTA 5-t mi a francért nem? Azt így is megvenné mindenki még ha kipörgette is anno.

    Nem értem én ezt
  • bome9
    #4389
    Amazonon nem sikerült vennem 50 dolláros credit cardot, mert valami sz@rakodik a rendszerükkel. Kb 2 órája akartam venni a cuccot, de azóta csak egy olyan e-mailt kaptam, hogy nem tudják teljesíteni a rendelést.

    Unfortunately, we are currently unable to process your pending order(s).

    Lemondani meg azt hiszem csak faxon lehetne a rendelést. Pénzt még nem vonta le a kártyámról, de elég idegesítő, hogy nem tudom mi a helyzet.

    Van akinek volt már ilyen? Ilyenkor mi a teendő?

    Vagy most letiltottak volna Amazonról, mert USA címmel vagyok magyar bankkártyával?
  • arty
    #4388
    miközben karácsonyi akcioban ugyan ez a cég 5$-t kért a pécés változatért ... (amazon, steam kód)

    biztos 200 ember egy teljes éves munkája fekszik benne, ezért drága most ugyanaz, kicsit szebben ;)
  • Kongy
    #4387
    Hát ez az. Ezért vagyok én is felháborodva. Oké, hogy talán szebb a grafika, de 100% ugyan az a játék, mint tavaly év elején...
  • TDC Geronimo
    #4386
    Graf upgrade-ért full árat kérni minden csak nem jogos. Megvenném én is még egyszer, mert nagyon tetszett PS3on, de nem 18k-ért.
  • Kongy
    #4385
    Jogos a Tomb Raider Definitive Edition ára
    Na erre rohadtul kiváncsi leszek, majd valakitől kölcsönkérem, és szemügyre veszem a nagy változásokat. LOL.
  • TDC Geronimo
    #4384
    Knack nagyon bejött, voltak azért cheap deathek hardon coopba nem is egyszer. Meg azért rendesen borul a frém, főleg, amikor sunstone powert tolsz. Lehet egyszer very hardon nekiállok majd bár nem tudom, hogy lenne-e idegem hozzá :D
  • Moby
    #4383
    Hát nekem ilyen gondom nincs :)
    Resigunba még bele sem szagoltam, vár még a knack ultrabrutálon, és szerintem hetek, mire az ac4-et kivégzem.
    Infémüsz úgy fogom megvenni, hogy egy időre bontatlanul felkerül a polcra :D
  • Kongy
    #4382
    Nekem eddig a NFS Rivals fagyott egyszer, vagyis egyszer csak hibaüzenettel kidobott a játékból.
  • TDC Geronimo
    #4381
    Igaz nem január, de februárban jön a Thief is.
  • TDC Geronimo
    #4380
    Fagyott? :O

    Igaz én később csatlakoztam, amikor már kijött jó pár patch, de nekem a majdnem 30 óra alatt egyszer se fagyott vagy crashelt.
  • shaddam
    #4379
    Inkább a remegő kamerát kapcsolnák ki
  • gazgoblin
    #4378
    Hát jobb helyeken az már egy 5 dolcsis DLC!
  • deep
    #4377
    Lesz egy ingyenes PS+ verzió, de a dobozos teljesebb lesz (autók,pályák).
  • AntiHero
    #4376
    Az felejtős, anno végigjátszottam, még1x tuti nem fogom. Pedig jó játék, de már nem éri meg az árát.


    Infamous: Second Son-ra várhatok akkor, na meg a DriveClub.

    Tényleg akkor a Driveclubb az most teljes játék lesz (dobozos?) vagy megkapjuk ingyen a PSN+al? (eredetileg így lett volna)
  • arty
    #4375
    bujtatott áremelés :)

    (én pécén tenyereltem bele, de miután végigjátszottam a sztorit, semmi kedvem nem volt folytatni, elmenni a "dlchez" :D )
  • n000rbi
    #4374
    Egy plusz "tomb" az egész, pofám nem lenne ilyet kiadni.
    Jut eszembe, lehetne erre is ps3-> ps4 upgrade, mert akkor még be is vállalnám (ha már úgyis ott van a polcon), de ÚGYSE lesz ilyen lehetőség :P
  • deep
    #4373
    10 perc? Ennyit minek csinálnak? :D
  • arty
    #4372
    nem is lenne ezzel akkora gond, ha mondjuk a 18k-s ps4játék ár feléért jönne ...
  • n000rbi
    #4371
    Sokat ne várj a single dlc-től, én ps3-ra megvettem párszáz forintért. Sajnos kb. 10 perc alatt letudható :S
  • deep
    #4370
    Állítólag lesznek plusz effektek. Meg ebben már a DLC is benne van, ezért majd egyszer megveszem. Talán a nyári uborkaszezonban, nyomott áron.
  • Kongy
    #4369
    Kíváncsi leszek rá, eléggé pénzlehúzás szaga van, lehet csak annyi a különbség, hogy fullhd, és más Lara haja... de ne legyen igazam :)
  • n000rbi
    #4368
    Tomb Raider Def. Edition jön, azt hiszem. (szerintem kihagyom, elvagyok a Knack-kel )
  • deep
    #4367
    Január 28: Tomb Raider
    Első 3 hónap.
  • AntiHero
    #4366
    Januárban lesz valami értelmesebb játék PS4-re? Vagy majd tavasszal jelenik meg minden egyszerre? :D
  • Moby
    #4365
    Nem lennék őszinte, ha azt mondanám, meghoztad a kedvem a megvásárláshoz :)
  • Mr Manson
    #4364
    Legközelebb ok?
    Kicsit belőttem magam, egész élvezetes, bár nekem tiszta BF3! Szép kis game lett, bár fagyott már párat.
  • bome9
    #4363
    A PC Gurus ezzel játszunk videóban (már nem beta) van a fegyveren logó, egy sárga smiley van rajta.
  • TDC Geronimo
    #4362
    Szerintem ezt kivették a fullból :(

    Betaba PCn még ott volt logo a fegyveren meg járművön is, de itt már nincs.
  • bome9
    #4361
    BF4-ben a logómat hogyan tudom a fegyverre rakni? Ki kell valamit oldani hozzá, vagy hogy? Battlelog-on sem találtam...
  • TDC Geronimo
    #4360
    Láttuk :)

    Bejöhettél volna volt chat party is.
  • Mr Manson
    #4359
    voltam ma én is :)
  • TDC Geronimo
    #4358
    Jó bugos, sokszor jó idegesítő, de mégis toljuk, mert ennek ellenére még így is nagy fun :D

  • Moby
    #4357
    Írd majd meg a címed privátban. Valamikor 1-2 héten belül megjön.
  • Moby
    #4356
    Én nem tudom mi tévő legyek ezzel a bf-el amikor nézem a videókat, kurvára tetszik, de végül semmivel sem nyomtam onlány máig. Kurvajólenne belőle egy demo(hetvége) legalább
  • Kongy
    #4355
    *Vezetek = első helyen vagyok stabilan :D