121096

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • deep
    #4481
    Te se mentél még el trafóház mellett :D
  • Moby
    #4480
    Hogyismondjam...az elektronok nem adnak hangot ki magukból
  • TDC Geronimo
    #4479
    Enyém is ciripel néha. Semmi gond nincs vele.
  • n000rbi
    #4478
    Nem zörgés, hanem elektromos zaj, erre a nyakamat teszem.
  • Zozo76
    #4477
    valoszinuleg a tapegyseg zorog ami a nem jol rogzitett lemezkek hangja a tapegysegben. a hang a terheles hazasara is valtozhat az terheles fugvenyeben. idovel persze erosodhet is ahogy oregszik a tapegyseg.
  • n000rbi
    #4476
    Stand by-ban nem hallok ilyen hangot, csak ha kikapcsolom a gépet (és be van dugva - teljes áramtalanításnál persze kussban van))
  • Moby
    #4474
    Teljes kikapcsolás csak akkor van, ha kihúzod a falimalacból, hiszen minimálisan a bt modul mindig él (máskülönben nehéz lenne bekapcsolni kontrollerről).
    A hibernáció még nincs benne a firmwareben, egy későbbi update-el jön a ps4-re. Jelenleg egy standby állapot van, ami alatt a letöltések, frissítések, és kontrollertöltés működik.
  • Totti5
    #4473
    Teljesen kikapcsolt állapot vagy alvó üzemmód? nekem az Xbox One akkor csinálja ha hibernálva van a gép, tehát játék közben kapcsolom ki ( s amikor visszakapcsolom akkor onnan folytatom ahol abbahagytam ), teljes kikapcsoláskor nincs hang.
  • n000rbi
    #4472
    Ha nem lesz hangosabb, akkor olyan, mintha nem is lenne. (mert tényleg rá kell tapadni a gépre, hogy hallja az ember)
  • Tatyla
    #4471
    enyém sem...
  • Moby
    #4470
    Tekercs szokott zümmögni-sípolni, ha nincs rendesen összegyantázva. Semmi nem fog történni, ezzel legalábbis, évtizedekig képes elmenni sípolva. Csak rohadt idegesítő. Az enyém hálisten nem csinálja.
  • arty
    #4469
    én már körbenyálaztam az enyém :D

    elképesztő.
  • n000rbi
    #4468
    Tök véletlenül babráltam a környékén és úgy tűnt fel. A hallásom nagyon jó, ellentétben a látásommal :P
  • Kongy
    #4467
    Akkor leszek dühös ha az új Uncharted előtt szarik be :D
  • Kongy
    #4466
    Szerintem mind. Ha valaki nem hallja az valszeg nem hajol elég közel :D Én sztem nem is hajolok oda ha nem mondod.. :) Nem szokásom párnának használni a gépet :D
  • n000rbi
    #4465
    Hopsz, akkor rosszul emlékeztem.
    Na mindegy, bármi legyen, az jövő dec. 13-ig jöjjön elő.

    Azért kíváncsiságból megnéznék egy statisztikát, hogy az itteni gépek közül hány vonyít kikapcsolt állapotban :)
  • Kongy
    #4464
    Nem japó, kínai. :D Nekem KZ Bundle-m van, és az mind kínai... :D
  • n000rbi
    #4463
    Főleg, hogy a tiéd japó! [banplz!:D]
  • Kongy
    #4462
    Szerintem nem cink, hogy ilyen hangokat ad. Nekem a PC-s tápegységem, sőt a hangfalrendszerem mélynyomója is ad halk, alap zúgást. :) Meg ha mindkettőnknek van, akkor valszeg nem rossz mind a két gép :D
  • n000rbi
    #4461
    Azaz!

    Meglátjuk kié bírja tovább :D
  • Kongy
    #4459
    Amúgy megnéztem ! Nekem is adja ezt a hangot a PS4! Ilyen nagyon halk ciripelés, de csak ha odahajolsz közvetlen közelre hallod.
  • Kongy
    #4458
    *Megvan már 5 éve.
  • n000rbi
    #4457
    Remélem idővel nem lesz hangosabb, mert amúgy rohadt idegesítő egy hang :)
  • Kongy
    #4456
    Nekem a PC-m ad ilyen hangot kikapcsolt állapotban :DDDD
  • deep
    #4455
    A legtöbb elektromos készüléknek van egy ilyen nagyon halk zümmögése. Szerintem ne foglalkozz vele, nem utal hibára.
  • n000rbi
    #4454
    Srácok, azt hiszem belefutottam ebbe a hibába. Kikapcsolás után alig hallható, magas frekvenciájú hang jön a gép jobb hátsó részéből. (most vettem csak észre véletlenül, lehet korábban is volt)
    Ha teljesen áramtalanítom, akkor még változik is a frekvencia, majd pár másodpercen belül teljesen elhallgat. Kell nekem ezzel törődni? Elpukkanhat? Nektek csendes kikapcsolt állapotban, áram alatt? (nagyon közel kell hajolni, hogy észrevedd)
  • Kongy
    #4450
    Hátoké. :D Nem mintha K.RVÁRA lesz.rnám, hogy recés, csak a tényt mondtam :D Rohadtul szép a játék, tetszett, marha jól fut, minden okés. DE a távoli dolgok még mindig recések, hát vibrál az a szerencsétlen felhőkarcoló... :D :D Kész. Ennyi. Lehet kövezni.
  • shaddam
    #4449
    Egy picit elszomorodok, hogy amikor brutál meleezem a VSA csókát multiban, akkor nem látszik a szemüvegén a vörös szemem tökröződése :(
  • Moby
    #4448
    Bármit szedsz állj le vele. Nem bírod.
  • TDC Geronimo
    #4447
    kurvára recés fogalmával kicsit zavarban vagy :D
  • deep
    #4446
    Recés a segged :D
  • Kongy
    #4445


    Pedig ez kurvára recés más videóján is, ami szintén FullHD, hiába butítja le a YT. Szinte vibrálnak az épületek annyira recések :DD
  • Moby
    #4444
    Nem a méretét kérdeztem :)
    Fullhd, élsimított. Ettől recementesebb már nem bír lenni.
  • heady
    #4443
    megnyalom a kepernyot itt mindjart. 9 nap es csatlakozok :)
  • TDC Geronimo
    #4442
    Én se igazán értem. KZ ráadásul dupla AAt használ, egy sajátot meg FXAA-t is.
  • Kongy
    #4441
    Nem annyira recés, mint PS3-on, de igen recés. TV-nek meg egy 120as LED TV van, szóval nem abban van a hiba, csak a Killzone-ban :) Ettől függetlenül szép játék, de a rece még mindig ott van.
  • Moby
    #4440
    Recés??? Mi az istenen nyomod? Valami subhd tévén? :D
  • TDC Geronimo
    #4439
    Mozgásban se mondanám annak. Egyik legtisztább képminőségű PS4 játék.
  • Kongy
    #4438
    Képeken legalább nem recés.
  • TDC Geronimo
    #4437
    Hát szerintem meg nem :)