121097

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #4524
    ez durva :D

    ilyenből kéne még 40 és egy egész korrekt félperces klipet lehetne belőle összecsapni ;)
  • Árpitallica
    #4523
    Lőjjetek fel még ide sok-sok jó Battlefield 4 és killzone-os képet mert addigis nagyon szívesen nézegetem őket, amíg én jómagam is PS4 tulaj leszek, ha mindenigaz január végén,vagy február elején! Jajj de izgatott, meg ideges leszek aznap hogy vajh mikor jön meg az a futár a KV-tól és működködőképes lesz e majd amit én kifogok! :D
  • arty
    #4522
    ezt valahol valaki csinálta? :D
    ez az a pont, h nem hiszem el h ez ingame :D (alsó!!!áááá)
  • Tatyla
    #4521
    japán meg kínai,elmentek fingani....
  • n000rbi
    #4520
    Agymenés, ahogy kinéz. Tényleg el kéne már kezdenem, mert szerintem én vagyok az egyetlen a topikból, aki nem játszotta végig :)
  • TDC Geronimo
    #4519




  • TDC Geronimo
    #4518
    Hát pontosan szerintem még sehol se írták le. Elvileg egy helyszín lesz csak, de lesz sok küldetés nem csak egy. Ezért mondom kivárok, mert nem tudom pontosan mi lesz.
  • DarkSector
    #4517
    Ez mit takar? 1 missziót?
  • TDC Geronimo
    #4516
    Itthoni árazásra kíváncsi leszek meg a tartalomra. Egyelőre nekem még kérdéses... Phantom Pain tuti vétel ezt meg még eldöntöm, hogy youtube lesz-e belőle vagy vétel...
  • Moby
    #4515
    Teljes nyugalommal, és mély meggyőződéssel skippelem el a búspicsába :D
  • TDC Geronimo
    #4514
    MGS 5 "demot" ki fogja megvenni?

  • Moby
    #4513
    Kínai gépesként nagyon remélem, hogy nem :D
  • arty
    #4512
    ez csak kínai gépesek által terjesztett ellenpropaganda! :))
  • TDC Geronimo
    #4511
    Tegnap összejött pár emberes RPG kill. Egyet sikerült is megörökíteni, hála égnek nem volt bugos a share :)

  • Moby
    #4510
    #4255
  • Kongy
    #4509
    Mondjuk magán a gépen meg se néztem honnan van. Ha szar, akkor úgy is szar... akkor már mindegy.
  • Kongy
    #4508
    Nem mert japán.. :D Amúgy kínai KZ Bundle.
  • n000rbi
    #4507
    Sry, azt nem vettem számításba, hogy az időeltolódás miatt nálunk már a következő napra esik :P
  • arty
    #4506
    fogadjunk, h kinai géped van! :D
  • Kongy
    #4505
    Jajde unom már ezt a kínai/japán baromságot.... -.-
  • deep
    #4504
    Nem maradtam, de reggel vadul kerestem a híreket :)
  • Zozo76
    #4503
    hehe :)
  • n000rbi
    #4502
    Meg lett már párszor beszélve, hogy marhára mindegy, hogy japán, vagy kínai. Ha valami beszarik, akkor beszarik.
  • Zozo76
    #4501
    de ha bundle akkor az KINAI :)
  • n000rbi
    #4500
    Remélem senki nem maradt ébren hajnal 2-ig, ugyanis elcsesztem a konvertálást.

    A helyes időpontok:

    Sony CES konf.: jan. 7. hajnal 2:00
    Kaz keynote: jan. 7. 18:00

    LiveStream
  • Versace26
    #4499
    Milyen útvonalon,és milyen jelzésű teherautóval?

    Milyen boltokba amúgy? Mert ahogy néztem,mindenhova 31.-én érkezik,beszéltem ma egy sráccal,akik eladók,és sonyval jóba vannak,azt mondják hogy 500 db érkezik kb Mo-ba..
  • Tatyla
    #4498
    valaki magyar honban vásárolt BF4-hez nem vett véletlen US premiumot és esetleg működhet e?
  • davids014
    #4497
    15-én érkezik a következő szállítmány!
    Mediamarktban csütörtökön még a webshopban tudtam venni egy Ps4 killzone bundelet.
  • Versace26
    #4496
    Hihetetlen,néztem pár üzletet,mindenhol 31.én érkezik állitólag..
  • TDC Geronimo
    #4495
    Nem igazán. Hónap közepén jön állítólag új szállítmány mindenhova, de előrendelés nélkül szerintem még most is necces lesz a vásárlás.
  • Versace26
    #4494
    Nem tudtok olyan helyet,ahol esetleg lehetne venni alapcsomagot?
  • n000rbi
    #4493
    Ha nem néztem el, akkor 6-án hajnal 2-től. :)

    A Kaz-féle keynote pedig 7-én este 6-tól.
  • deep
    #4491
    Magyar idő szerint mikor lesznek?
  • n000rbi
    #4490
    Link a CES livestreamhez
  • TDC Geronimo
    #4489
    "There have been rumors floating on the net about the unveiling of Sony’s new PS4 virtual reality headset at CES, and that’s most likely to happen during the company’s press conference on Monday or CEO Kaz Hirai’s keynote on Tuesday.
    Luckily, even if you won’t be able to attend the event in Las Vegas, both conferences will be livestreamed.
    The press conference will air on January 6th at 5 PM PST, and will be livestreamed directly by Sony here (you can find the video embedded at the bottom of the post).
    Kaz Hirai’s keynote will be livestreamed by Cnet here on January 7th starting at 8:30 AM PST (the conference proper will start at 9 AM).
    Will Sony really unveil its response to the Oculus Rift? We’ll know in two or three days."

  • Zozo76
    #4488
    pedig nagy valoszinuseggel a tapegyseg.
  • deep
    #4487
    Ezeknek se ismerem negyedét se :D
  • TasManXT
    #4486
    lehet hogy hiányos még, Everybody's Gone to the Rapture tuti nincs rajta.
  • n000rbi
    #4485
    #4480-ra ment
  • n000rbi
    #4484
    Jó kötekedni, mert neked nincs ilyen bajod? :D Olyan ez, mint az az 1 subpixel-hiba a tv-men, ami az első héten az őrületbe kergetett, mára meg azt se tudom hol keressem. :)