121102

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #4569
    A kontroller zölden fog villogni, mint a mozgásérzékelő...el ne dobjam, ha a xenomorf megjelenik :D
  • n000rbi
    #4568
    Egy kis Behind the scenes még hozzá:



  • shaddam
    #4567
    Jaj ha nem rontják el

  • Moby
    #4566
    Részletezi, de ilyeneket én nem is láttam.
  • n000rbi
    #4565
    Jó nagy büdösbogár lehetett, ha ekkora patch kellett hozzá :)
  • TDC Geronimo
    #4564
    :D

    Hát igen nem minden patch note tartalmas
  • Moby
    #4563
    Bugfixes.
  • TDC Geronimo
    #4562
    :O

    Rámész PS menübe a játékra, optionst megnyomod és jobb oldalt ott van az update history. Van patch note játékokhoz nem is tudtad? :)
  • Moby
    #4561
    Az mi? :D
  • Evoluti0N
    #4560
    Be is b*szott volna, ha nem lenne benne karma rendszer. Nagyon várós egyébként.
  • TDC Geronimo
    #4559
    :o

    Biztos valami multi dlc van benne. Update history mit ír?
  • Moby
    #4558
    700 megás ac4 update? Vattafakk?
  • Kongy
    #4557
    Egy kis tipp a NFS Rivals-ozóknak: Ha nem tudjátok elérni a Heat Level 9-et anélkül, hogy összetörnék a kocsitokat, kempeljetek be egy benzinkút mellé Sun Valley-ben. 100 méterre ott a Hideout, így az összefarmolt SP-t is begyűjthetitek :D Az előbb farmoltam 250.000 SP-t rendőrök kempelésével.. :DDD
  • TDC Geronimo
    #4556
    Na belelesek ebbe a livestreambe bár lehet semmi géming cucc nem lesz :y
  • TDC Geronimo
    #4555
    Szerintem biztos bővülni fog mindenkét oldalon.
  • deep
    #4554
    Őőő feltételezem. Ebben nem vagyok biztos. PSN címek esetében tuti így van, de lemezeseknél nem tudom biztosan, hogy működik.
  • vortel
    #4553
    Nah hát nekem ez lett volna a kérdésem... Akkor hiába regisztrálok USA profilt, ha a játékokat itt vásárlom MO-on, akkor semmit nem érek az USa profillal leszedett DLC-kel... nem igaz?
  • deep
    #4552
    Természetesen.
  • n000rbi
    #4551
    A DLC-k maradtak régiófüggők, nem? Tehát pl. USA dlc csak USA játékkal működik.
  • vortel
    #4550
    rendben kössz, ezt a választ vártam, akkor viszem tovább a PS3as magyar profilom játszani, az angolt meg vásárolni, illetve csinálok egy amerikait szintén vásárolni, Zsírkirály, de várom már a holnapot meló után már itthon fog várni a kicsike és neki is esek a Killzone-nak :D:D
  • Totti5
    #4549
    PS4 szkrínshot és a X1 videó szerkesztőjét kellene egybe gyúrni... ott lehet 5 videót egymásba fűzni, vágni, effektezni, kép a képben stb... remélem mind a két cég lesi a másikat és építik be a funkciókat ami hiányzik!
  • deep
    #4548
    Ja és ha egy profilnak van a gépen PS+ előfizetése, a többi profil is tud online játszani. Szóval semmi nem szól ellene.
  • deep
    #4547
    Miért ne tudnál DLC-ket letölteni? Ugyanúgy az USA store-ról. Nekem pl. 3 accountom van. Az USA-val vásárolok, az angollal játszom (azzal kezdtem anno és a sok trophy-t nem akartam veszni hagyni), a magyar csak úgy van. Minden profil tudja használni az összes tartalmat a gépen, tehát tarthatod az USA-t csak vásárlásra.
  • vortel
    #4546
    Milyen profilt érdemes regisztrálni PSN-en? úgy láttam amerikait érné meg a legjobban, mert azon a store-on a legolcsóbb minden, de akkor tudok pl DLC-ket letölteni a játékokhoz? tudtok tanácsokat adni? köszi
  • Moby
    #4545
    Dehogynem. De ha feszt rajta kenne ekkora dof, hogy közlekednél? :)
  • deep
    #4544
    Lehet a szart paszírozni, csak nem nagyon érdemes.
  • arty
    #4543
    de nem játék közbeni a kép :)
  • TDC Geronimo
    #4542
  • Kongy
    #4541
    Rázkódó kamera.... SO REAL. :D Ez is csak azért van, hogy "jobban beleéld magad Lara szenvedésébe". Ha tényleg olyan jó lesz a graf ahogy mondják, akkor megveszem.

    AC4 Black Flag is, össze se lehet hasonlítani a PS3 verzióval. Tűéles látóhatár, gyönyörű effektek, és stabil frame. Egy élmény játszani.
  • TDC Geronimo
    #4540
    Ez is egy vélemény :D
  • shaddam
    #4539
    Az 5 dollár volt érte a reális amennyiért steamen vettem. Fos rázkódókamerás vacak
  • Tatyla
    #4538
    majd ha pluszon ingyé lesz
  • TDC Geronimo
    #4537
    TR definitive edition PS4 hands on

    Aki kihagyta annak bátran ajánlom PS4re. Olcsóbban behúzom ezt én is szerintem megint.
  • Tatyla
    #4536




    mert még nekem nincs meg a KZ
  • TDC Geronimo
    #4535
    Morál rendszer visszatér és szerintük 2* kell végigjátszani legalább, hogy mindent lássunk. Ki leszel, superhero vagy supervillain? :D
  • TDC Geronimo
    #4534
    Kurva sg bug hihetetlen...
  • TDC Geronimo
    #4533
    Fox revealed that Sucker Punch took its control cues from skateboarding games, which are known for gripping players in an almost hypnotic flow as they trick and combo their way across the environment. The same is true of Delsin’s smoke and neon powers – as well as some unannounced abilities that the team doesn’t want to spoil pre-launch. Fox wants you to feel like Spider-Man, swinging through New York at break-neck speed, feeling brilliant as you go. That fun, however, will hit moral choke-points now and then, dragging you back into a position of grave responsibility.

    He explained that the branching narrative paths will result in a tailored personal experience forged by the individual. “The choices you make along the way will not only impact Delsin’s story, but also the way that his powers mature and evolve, and the way other characters around you evolve and change. It’s very, very different. You’ve got to play the game twice to see it all.”
    Once you make your decision the game will let you know through various methods if your choice rested on the good or evil side of the moral fence, but again, just how this will impact your progress and the world state down the line won’t be immediately clear. That feeling of not knowing exactly what you’ve just done, and suspecting that something ugly or perhaps even righteous is about to happen out of nowhere will drive players on.

    “We try and make it pretty clear when you’ve done something evil,” he added, “mainly because it really sucks when it’s nebulous. It’s not fun to feel like, ‘Well I think I did the right thing in that videogame,’ because there’s so much you have to understand about the rules of the world, your abilities, what the mission is asking you and all of that stuff. We try to cut down on ambiguity as much as possible, but at the same time we try to put situations in front of the player that are frankly tough, because that’s what games are good for; they can transport you to places you’ve never been and let you do things you’ve never done before.”

  • TDC Geronimo
    #4532
    Nesztek még pár :)







  • deep
    #4531
    Miért ne lenne az? A játék engine rendereli, mégcsak nem is átvezető. Miért is nem ingame?
  • TDC Geronimo
    #4530
    Mitől ne lenne az? :D

    Egyedül a DoF effekt az első két képen az ami rákerül. Minden ugyanaz, mint játékban.