121102

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #4610
    Jah akkor kicsit bunkón van fogalmazva....
    mert amit kiemeltem kurvára mást jelent.

    Azt hittem úgy megy ahogy a bemutatón hogy pl mikor a Knock-al vagy mivel átment a srác PS4-ről egy Vita-ra....de akkor biztos csak hülyén fogalmazták meg.
  • n000rbi
    #4609
    "...szolgáltatással az eredeti PlayStationre, a PS2-re, illetve a PS3-ra írt játékokat élvezhetjük..."

    Kicsit félreértetted, szó sincs ps4-es játék streameléséről.
  • DarkSector
    #4608
    ??? :) mire érted?
    valamit félreolvastam?
  • n000rbi
    #4607
    Write-only? :D
  • DarkSector
    #4606
    "PlayStation Now bejelentés

    Észak-Amerikában januárban kezdődik meg, s nyáron indul el teljes erővel a Sony játékstreamelő szolgáltatása, a PlayStation Now.
    Írta: Obo
    Dátum: 2014. január. 07. 19:50
    A Sony a CES keretében immáron formálisan is bejelentette a játékstreamelő szolgáltatását, a PlayStation Now-t. Ez az a lehetőség, amiről a PS4 bemutatójakor már hallottunk, de csak most érkezett el abba a stádiumba, hogy konkrétumokról is beszélhessünk.

    A Sony tervei szerint még januárban elindul a PlayStation Now zárt bétatesztelése, majd pedig valamikor a nyáron mindenki kipróbálhatja majd a felhőből való játékot -- mindez, talán mondani sem kell, első körben csak az észak-amerikai játékosokra vonatkozik, de bízunk benne, hogy hozzánk, Európába is el fog jutni a dolog nem túl sok késéssel.

    A zárt bétateszt a PS3 játékosoknak szól, de a teljes értékű szolgáltatás PS4-re, a PS Vitára, bizonyos Bravia televíziókra és egyéb, internetre kapcsolható eszközökre (táblagépek, okostelefonok) is kiterjed majd. A Sony elmondása szerint lehetséges lesz egy PS4-en elkezdett játékot PS3-on folytatni, vagy a PS Vitával wi-fi kapcsolat lévén házon kívül játszani, hogy aztán hazaérve a tévén folytassuk a mókát.
    V
    WHAT? O_o Miaz hogy PS4-es játékot PS3-on?
    Akkor ha megdumálom egy haverral nem kell vennem PS4-et hanem bérbe nekem streamelhet PS3-ra? :D

    A PlayStation Now természetesen tartalmazni fogja a PSN minden fontosabb lehetőségét, ebbe beleértve az üzenetküldést, a trófeákat és az online multiplayer mérkőzéseket.

    A PlayStation Now használatához játékonként egy bizonyos, egyelőre még nem tisztázott összeget kell fizetnünk, de dönthetünk egy előfizetéses modell mellett is, ám erről sem tudjuk még, hogy mennyibe fog kerülni. A szolgáltatással az eredeti PlayStationre, a PS2-re, illetve a PS3-ra írt játékokat élvezhetjük -- a CES-en már kipróbálható a BEYOND: Two Souls, a God of War: Ascension, a The Last of Us és a Puppeteer streamelhető változata."
  • Kongy
    #4605
    Jön a PlayStation Now vagy a már emlegetett Streamelgetős cucc.
  • SlickAdam
    #4604
    teny, hogy nagyon nincs rendben az iOS7. kulsore megszoktam viszonylag hamar, de a safari rendszeresen crash-el, ami eleg zavaro. mas problemaval eddig nem talalkoztam, igaz csak par hete van meg a mini.
    nem ez a megszokott apple kvaliti, na.
  • Moby
    #4603
    MIN
    DENT
    De tele az apple fórumok pontosan ugyanezzel. És nem gépfüggő: iphone5-ök, ipadek...sőt, sehol nem olvastam ipad miniről. Az enyémet leszámítva. És mindenkinek 7.0 óta. Lehet, hogy megpróbálom nullára gyalulni, és újrahúzni, bár az apple fórumokban az érintetteknek a clean install sem segített. De ezeket már fenntartással kezelem.
  • SlickAdam
    #4602
    probaltal valami trábölsútingot? pl törölni YT app-ot, masina restart, YT vissza, ... hasonlok. egyszeruen mukodnie kene. Safari beallitasok kozt nezelodni.
    bar nem okoskodok, hisz ezzel (is) keresed a penny-ket (ha jol tudom)
  • Kongy
    #4601
    *bocs 7.0.4 nekem is vmit benéztem..
  • Kongy
    #4600
    Nekem 7.0.5 van, és 4S :D
  • SlickAdam
    #4599
    7.0.4 (11B554a) iPad Mini Retina
  • Moby
    #4598
    7.0.4(11B554a)
  • SlickAdam
    #4597
    aktualis a verzinnyo?
  • Moby
    #4596
    Ios6-on még nálam is minden oké volt. Aztán jött ez a retekszar...
  • SlickAdam
    #4595
    söt, meg iOS 6-on is jo, iPhone4-en:
  • Kongy
    #4594
    iPhone-omon is minden ok amúgy :D
  • Moby
    #4593
    Bldog vagyok. Lehet, hogy nem jól nyomom a képernyőt a cím beírásakor. Esetleg még a levegő páratartamára gyanakszom.
  • SlickAdam
    #4592
    nálam:
  • Kongy
    #4591
    Ja, ipad az shit :D Vagyis az iOS úgy általában. Főleg ez a 7 most... Nekem sokkal jobban tetszett a 6, de ez nem a topikhoz tartozik.
  • Moby
    #4590
    Ilyen:

    De emellett youtube app ól ki tudom küldeni tévére, innen viszont a linket sem tudom kibányászni. Plusz meg tudom nézni olyan eszközön is, aminek az sg fosmotor nem ismeri a useragentjét, és flasht dob be.
  • Moby
    #4589
    Örülök neki.
  • Kongy
    #4588
    Milyen tabod van?
  • SlickAdam
    #4587
    es akkor mi van, ha ott nyilik meg? en is mini-n tolom mostanaban, semmi gond nincs vele.
  • Kandurex
    #4586
    Nagyobb eltérésre tippeltem volna, olyan 5/3 körül...
  • Kandurex
    #4584
    Engem nem zavar (nexus 10), legalább látom a first screent a videóknak, a link elég sovány!
  • Moby
    #4583
    Gondolom ebből nincs utángyártott. Meg adnak rá 6 hó garit.
  • heady
    #4582
    Csak nehogy valami ganyolas legyen.
  • Moby
    #4581
    Csak az táccs előlapot.. Leltem egy bótot, ahol majdnem féláron megcsinálják (26).
  • heady
    #4580
    Kicserelik az egesz cuccot, vagy csak a kijelzot?
  • Moby
    #4579
    Döbbenet, és őrület...
  • shaddam
    #4578
    Tegnap be lettem oltva amikor egy gyereknek mondtam, hogy közel sem 3-3 millió az eladás :D
  • Moby
    #4577
    Holnap cserélik! (Remélem...)
  • n000rbi
    #4576
    "During a CES keynote this morning, Sony's Andrew House revealed that more than 4.2 million PlayStation 4 consoles have been sold globally as of December 28, 2013."

  • n000rbi
    #4575
    Mit rinyálsz, úgysem látsz semmit az összetört kijelzőn

    (legközelebb link lesz)
  • Moby
    #4574
    Mert aki nem pécén fórumoz, annak a youtube alkalmzásában nyílna meg, és pécén sem buksz semmit, ráadásul nem tolná szét a totyikot.
  • Kandurex
    #4573
    Miért is?
  • Moby
    #4572
    Elmondhatatlan mennyivel lenne könnyebb az élet, ha a youtube videóknak is linket tennétek be!
  • SlickAdam
    #4571
    - Discount code not valid on Computing, electronic products, consoles, Multi-buys, Steelbooks & Pre-orders
    - Each discount will apply in full up to a maximum basket value of £100. If your basket value exceeds £100, then the discount will not apply on the additional basket value. For example, if the value of your basket was £150 and you received a 20% discount code, your discount would be limited to £20 (20% of £100) and you would have to pay the £130 difference.
  • SlickAdam
    #4570
    Zavvi Mystery Discount (5-20%) kodok (23:59 januar 9.-ig ervenyesek):

    1. 5258-95A6-4049
    2. 5258-3016-40BA