121096

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • cloud.strife
    #4646
    Hamarosan lesz készlet.
  • Petike125
    #4645
    kezd el beírni a keresőbe a címét. én is csak úgy találtam meg.
  • miezviz
    #4644
    Nekem még nincsen:O
  • Petike125
    #4643
    Fent van. Most kezdtem el tölteni.
  • miezviz
    #4642
    Magyaron még nincsen sajnos.
  • item
    #4641
    Már megoldódott,azért köszi..
  • TDC Geronimo
    #4638
    Nekem megy, fent van már ingyen dont starve szedem is. 349mb.
  • item
    #4637
    Nem megy a store ? Vagy csak nálam..
  • TDC Geronimo
    #4636
    Ja fent van, de még valamiért fizetős.
  • AntiHero
    #4635
    Dede. ott is van, de nekem nem ingyenes :S
  • Petike125
    #4634
    Rendben, köszi!
  • TDC Geronimo
    #4633
    De. Weben storet érdemes nézni, mert oda hamarabb felkerül általában
  • Petike125
    #4632
    Nem ma kellene jönnie a Don't Starve-nak? (UK/magyar store-ra)
  • DarkSector
    #4631
    Kicsit keszekusza a hirben olvasva, de amit most irsz azt értem.
  • Moby
    #4630
    Mindegy. 4 felett vannak. Ami nyilván őket is meglepte, hisz a startnap után nyilatkozták, hogy a fiskális év végére (márc31) terveznek 5m. darabot.
    Szerintem mire ezt leírom, már megvan...
  • n000rbi
    #4629
    Nyilván nem sokat tettünk hozzá, számot se tudnék mondani. (értsed a szmájlit a végén ;))
  • SlickAdam
    #4628
    en meg ugy tudom, hogy az EU löncs UTAN mondtak 2 millert. de mindegy, lenyegtelen vegulis.
  • Moby
    #4627
    Mondom: első 14 nap volt 2.1m. Azaz eu láncsig. Tehát a te, halott géped sem volt benne.
  • SlickAdam
    #4626
    de hat azota NINCS gep. sehol. elvileg.
    no meg mennyit adott Mo. "rendesen"? :D 1000-2000-3000-.... db-ot?
  • Moby
    #4625
    Igen, mondhatni a topik hősiesen helytállt az eladásokban :)
  • n000rbi
    #4624
    ...csak nem kellett volna visszavonni :)

    Valami december 3-i állapot volt a 2.1m feletti eladás (ekkor ugye még csak 3 napja volt kapható EU-ban)
    Meg hát 13-án mi is adtunk a számoknak rendesen :D
  • Moby
    #4623
    Az első 24 órában ment el 1m.
    De amire válaszoltam, az közben eltűnt :D
  • Moby
    #4622
    Pontosan. EU löncsIG ment el 2m (az első 14 napban, így volt a hivatalos bejelentés)
  • SlickAdam
    #4621
    ugye eu löncs utan voltak kb 2 millanal. jo lenne tudni, hogy a masik 2.2 hol kerult forgalmazasra, mert itt nemethonban NINCS masina se online, se offline. online nov vege ota nincs, a helyi aruhaz meg kap neha 10 darabot. erdekes.
  • TDC Geronimo
    #4620
    Készlethiány. Sehol se kapni. Hidd el, ha lenne elvinnék azt is. Ettől függetlenül döbbenetes eladás mindkét oldalon.
  • Arnoux
    #4619
    Kicsit visszaolvastam a forumban és megtaláltam a választ. :)
    Lehetne már nagyobb PS4 kínálat itthon is, hogy be lehessen szerezni!
  • Arnoux
    #4618
    Sziasztok! Ha veszek USA digitális játék kódot, hozza dlc-t USA profillal, majd átlépek EU-s profilra akkor használhatom itthon a játékot és a dlc-t?
  • shaddam
    #4617
    Véletlenül se lőném le senkinek a shadow fall befejezését, de hátha valami neoplaystation júzernek kimaradt anno ez a 2 kz2 reklám

    link

    link
    Még a túlárazott almás júzerekre is gondoltam hogy kaptok linket. Minimum egy trófeát érdemlek :D
  • arty
    #4616
    a másik topikban lennénk, ordítanék a pofádba, h juzererror, de itt csak: részvétem :(
  • deep
    #4615
    Szedem a Don't Starve-ot :)
  • Moby
    #4614
    Nah, újrahúztam ipsw-ből, NEM állítottam vissza fiókból, azaz van egy frissen gyalult rencerem, ami hót üres, és ugyanaz...fasza.
  • davids014
    #4613
    media marktban kapható a ps4!!!! (csak webáruházban)
  • n000rbi
    #4612
    A ps4-en megkezdett előző generációs, streamelt játékot folytathatod.

    A Knack-nél a remoteplay-t láthattad, akkor a ps4 futtatja a játékot és streameli a vitára.
  • n000rbi
    #4611
    #4605
  • DarkSector
    #4610
    Jah akkor kicsit bunkón van fogalmazva....
    mert amit kiemeltem kurvára mást jelent.

    Azt hittem úgy megy ahogy a bemutatón hogy pl mikor a Knock-al vagy mivel átment a srác PS4-ről egy Vita-ra....de akkor biztos csak hülyén fogalmazták meg.
  • n000rbi
    #4609
    "...szolgáltatással az eredeti PlayStationre, a PS2-re, illetve a PS3-ra írt játékokat élvezhetjük..."

    Kicsit félreértetted, szó sincs ps4-es játék streameléséről.
  • DarkSector
    #4608
    ??? :) mire érted?
    valamit félreolvastam?
  • n000rbi
    #4607
    Write-only? :D
  • DarkSector
    #4606
    "PlayStation Now bejelentés

    Észak-Amerikában januárban kezdődik meg, s nyáron indul el teljes erővel a Sony játékstreamelő szolgáltatása, a PlayStation Now.
    Írta: Obo
    Dátum: 2014. január. 07. 19:50
    A Sony a CES keretében immáron formálisan is bejelentette a játékstreamelő szolgáltatását, a PlayStation Now-t. Ez az a lehetőség, amiről a PS4 bemutatójakor már hallottunk, de csak most érkezett el abba a stádiumba, hogy konkrétumokról is beszélhessünk.

    A Sony tervei szerint még januárban elindul a PlayStation Now zárt bétatesztelése, majd pedig valamikor a nyáron mindenki kipróbálhatja majd a felhőből való játékot -- mindez, talán mondani sem kell, első körben csak az észak-amerikai játékosokra vonatkozik, de bízunk benne, hogy hozzánk, Európába is el fog jutni a dolog nem túl sok késéssel.

    A zárt bétateszt a PS3 játékosoknak szól, de a teljes értékű szolgáltatás PS4-re, a PS Vitára, bizonyos Bravia televíziókra és egyéb, internetre kapcsolható eszközökre (táblagépek, okostelefonok) is kiterjed majd. A Sony elmondása szerint lehetséges lesz egy PS4-en elkezdett játékot PS3-on folytatni, vagy a PS Vitával wi-fi kapcsolat lévén házon kívül játszani, hogy aztán hazaérve a tévén folytassuk a mókát.
    V
    WHAT? O_o Miaz hogy PS4-es játékot PS3-on?
    Akkor ha megdumálom egy haverral nem kell vennem PS4-et hanem bérbe nekem streamelhet PS3-ra? :D

    A PlayStation Now természetesen tartalmazni fogja a PSN minden fontosabb lehetőségét, ebbe beleértve az üzenetküldést, a trófeákat és az online multiplayer mérkőzéseket.

    A PlayStation Now használatához játékonként egy bizonyos, egyelőre még nem tisztázott összeget kell fizetnünk, de dönthetünk egy előfizetéses modell mellett is, ám erről sem tudjuk még, hogy mennyibe fog kerülni. A szolgáltatással az eredeti PlayStationre, a PS2-re, illetve a PS3-ra írt játékokat élvezhetjük -- a CES-en már kipróbálható a BEYOND: Two Souls, a God of War: Ascension, a The Last of Us és a Puppeteer streamelhető változata."
  • Kongy
    #4605
    Jön a PlayStation Now vagy a már emlegetett Streamelgetős cucc.