121096

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #4689
    Az alapanyag a hajó fejlesztéséhez kell, amire szükség van, ha nem akarsz a későbbi küldetésekben szenvedni. Egyébként nekem nagyon tetszett. 100%-ra teljesítettem a játékot. Pont ma fejeztem be. Nagyon bejött ez a kalózos téma. Most a DLC-k következnek. :)
  • Totti5
    #4688
    Nem hagyom, csak nincs motiváció, a harc meg szánalom a Ryse után.
  • arty
    #4687
    totti??? te is abbahagyod?
    atya ég, az ac eddigi legnagyobb (védő)bástyái látszanak most ledőlni :))

    látatlanban azt hittem, h a karibi setting miatt ez lesz a non+ultra (számomra), nem kicsit elbizonytalanítottatok.
    egyébként az alapanyag mihez kell? nem valami skippelhető mellékküldihez vagy "róma felujitásához"?
    mer' nekem nem okoz gondot az ilyenek kihagyása...
  • Moby
    #4686
    azon én már túlvagyok vita-n...
  • Moby
    #4685
    szóval szarnemjó. egy semmirőlsemszóló tengeri gta. mármint rossz gta.
  • Moby
    #4684
    ja igen, a jelen meg valami vicc.
  • Moby
    #4683
    ekkra igényeim sincsenek. beérném egy haytham kenwayyel is, de ez a senkiházi ősparaszt sztorija már inkább idegesít, min untat.
  • Moby
    #4681
    az baszta ki a biztit végleg. ez a mocskos kibaszott hajókagrindfeszt, mer alapanyagot máshogy nem lehet gyűjteni. az első ötven csata még talán szórakoztató, de a négyszázadik után nyalja meg a zacskómat aki beletette.
  • Totti5
    #4680
    Egyetértek. Nincs Desmond, nincs story, nincs miért játszani.
  • TomStorm
    #4679
    Hát de most újitanak.Liberation csaj lesz az Assassin:)
  • arty
    #4678
    hajóka se jött be?

    (mondom ezt hajószűzként, hiszen a hármat éppcsak elkezdtem)
  • Moby
    #4677
    most is az vagyok. nincs pálforrulás, csak kifújt a széria ezzelba résszel. nincs már benne semmi, amitől az előzők jók voltak, csak mindaz, ami azokban is szar volt: a végtelen kényszerpótcselekvések.
  • arty
    #4676
    pár napja még az AC egyik igen nagy rajongójaként neveztelek volna meg :D

    fura nekem ez a hirtelen pálfordulás...
  • Moby
    #4675
    a játékra haragszom meg a készítőkre, nem magamra! :D
  • deep
    #4674
    10et adok érte :D
  • Moby
    #4673
    13-ért vihető, csak soselássamtöbbet.
  • Moby
    #4672
    nah.ennyivolt.delete.sohatöbbetassacreed.semmilyenformában.kárvoltmegvenni.
  • arty
    #4670
    mivel veszteséggel adják a hw-t, a nagyobb eladás nagyobb minuszos negyedévet jelent sonynak, nem? :D
  • Kongy
    #4669
    Digitális... De egy nagy szar. Már 1 órája szenvedek 1 büdös küldetéssel. Az őrök tiszta bugosak, egyszerűen logikátlan mi alapján vesznek észre, és mi alapján nem....
  • Moby
    #4668
    neked hogy van freedom cryod?
  • Moby
    #4667
    a lopakodással nincs bajom. minden mással igen. a főhősünk egy érdektelen senki, szép ez a karibi világ, de a 97. ugyanolyan laguna után ölni tudnék firenzéért.
  • n000rbi
    #4666
    Megmondtam!! (én hülye digitálisan vettem...)
  • Kongy
    #4665
    Na ne is mondd. Ma úgy felb.szott a Freedom Cry... Ugyan azok a frusztráló lopakodós részek újra meg újra, és 0 újítás... Mondtam is magamban, hogy ahelyett, hogy ezt a DLC-zést nyomatják inkább adnának ki egy új Prince of Persiát....
  • Kongy
    #4664
    PS4-ed van már?
  • Moby
    #4663
    hamarosan lesz egy cserélhető ac4-em. eluntam mint a kurvaélet.
  • Moby
    #4662
    Csak ezért nem veszem meg a kamerát :)
  • Árpitallica
    #4661
    Ez még semmi! Én meg olyan livestreamet is láttam ahol két csaj vetkőztetni kezdte egymást majd eltelt egy kis idő, a videó eltűnik és helyére odakerült: "The user is banned from this site!" :DDD Ám a KV-tól jan17-étől lesz újból PS4, remélem én is megkapom legkésőbb jan 20ig, mert dec 13-án már előrendeltem a Killzone kamerás bundle csomagot! Fú de izgatott leszek én akkor, átélem majd azt a pillanatot mint Ti és sokan mások amikor a futárra vártatok hogy mikor jön már! :)
  • AntiHero
    #4660
    Ja azt én is láttam :D Meg sima "live Show" nappaliba ökörködtek :D
  • n000rbi
    #4659
    Valaki a Playroom-on keresztül tolja a ps4-live közvetítést a tv-je képernyőjéről, amin Forza 5-öt játszik. :D

    @Moby: challenge accepted? :D
  • grebber
    #4657
    Ha ilyen 20$ körüli lesz a havidíj 3-4 végigjátszás game erejéig benevezek majd.Kb annnyi érdekel amit tolnék!
  • n000rbi
    #4656
    Fizeted a havidíjat, vagy játékot bérelsz (ilyet is említettek). Nem hülye a Sony se.
  • deep
    #4655
    Szerinted stream-elni ingyen lehet majd? :)
  • Kongy
    #4654
    Marhára nem.
  • grebber
    #4653
    Mondjuk ezt az "elvileg bármilyen internetképes eszközzel meg lehet ezt tenni, nem csak a Sony gépein. Azaz akár a TV-n is lehet majd nyomulni a Last of Us-al" kijelentést erősnek érzem, mert ez igen csak az eladások rovására menne!
  • TDC Geronimo
    #4652
    Majd igen, de EUba leghamarabb 2015...
  • TDC Geronimo
    #4651
    Az a vigyor :D

  • grebber
    #4650
    "Nyáron indul az USA-ban a Gaikai technológiájára épülő PlayStation Now stream-szolgáltatás, aminek segítségével például PS1-2-3 játékokkal is lehet majd játszani. Elvileg bármilyen internetképes eszközzel meg lehet ezt tenni, nem csak a Sony gépein. Azaz akár a TV-n is lehet majd nyomulni a Last of Us-al."

    Ez valaha "világszinten" is elérhető lesz majd tudni róla bármit is?
  • Kongy
    #4649
    Érdekes bugba ütköztem. Standby módból bekapcsoltam a gépet, és nem adott semmi hangot :D Se a menü se semmi. Újraindítottam, akkor már jó volt.. wtf
  • TDC Geronimo
    #4648
    Beteg játék ez. Mondom meglesem egy 10 percre azt BFezek utána. Úgy elrepült másfél óra, hogy észre se vettem :D
  • miezviz
    #4647
    Így megvan köszi:)
    Azt hittem beteszi rögtön a +játékokhoz.