121098

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #4731
    (nekem is tetszett a bf4 kampány, noha én pécén nyomtam le)
  • Ulthane
    #4730
    Gyakorlatilag tényleg csak azért toltam, az viszont tetszett, mint az első PS4-es játék.
  • Kongy
    #4729
    Tényleg felejtős a kampány.. :D Maximum a grafika miatt érdekes.
  • Ulthane
    #4728
    Anyja valagat, amikor negyedszerre kezdtem újra, már 4 óra játékom ment kárba..

    Annyira meg nem jó játék, hogy ötödjére nekiessek.

    Gondoltam, hogy írok az EA-nak egy szívhez szólót!
  • Kongy
    #4727
    Szerintem az a legfrusztrálóbb hiba egy játékban, ha nem menti az előrehaladásod. Annál demotiválóbb dolog nincsen.
  • Moby
    #4726
    Biztos, hogy nem, de ez nem a rencer hibája, hanem a dice-é, és amekkora trágyahegy az egész, nekik simán belefér egy ilyen hiba is.
  • Kongy
    #4725
    Ilyen a CoD-nál is van még mindig. PC-n pl, ha nem a Pause menüből Save & Quit kombóval lépsz ki, akkor szintén nem menti el az előrehaladásodat :)
  • Moby
    #4724
    Igen, értettem :)
  • Ulthane
    #4723
    A negyedik számozott cím.
  • Ulthane
    #4722
    Szerintetek normális az, hogy ha a BF4-ből a PS gombbal lépek ki a dashboardra (PS4), s ott bármit csinálok, majd kikapcsolom a konzolt, akkor eltűnnek a mentésfájlok?

    Eddig négyszer kellett újrakezdenem a kampányt, de most, hogy ismét megcsinálta, nem állok újra neki! :( Csak akkor marad meg a mentés, ha a menü-kilépés úton lépek ki.

    De ez kurvára nem normális, kedves újgeneráció! Az Xbox 360-on, ha bármikor a kövér gombbal kilépek, vagy magából a játékból kapcsolom ki a konzolt, soha nem volt ilyen problémám.

    Ráadásul úgy, hogy ez a tetves BF4 csak autosave-el, egy kilépés miért zavarná meg a rendszer KORÁBBI automatikus mentését?

    Másnál hasonló probléma?
  • Moby
    #4721
    Ami valójában a hetedik Arra meg már smiley sincs, hogy az eddigi hatot én le is nyomtam.
    Na ezt má nemfogom.
    Ja még mindig eladó, vagy cserélhető bf4-re :)
  • Ulthane
    #4720
    Jól beszélsz!

    A negyedik rész már gyalázat szar, ha így megy tovább, klotyóban lesz a vége!
  • Kongy
    #4719
    Ezt még nem lehet tudni.. :) De az biztos, hogy ezt a szállítmányt is gyorsan el fogják kapkodni.
  • a.carkey
    #4718
    Hamarosan jön az MGS, jön a Watch Dogs. Hátha hoznak valami újat, és akkor a többi is merít majd belőle.
  • a.carkey
    #4717
    Ez azt jelenti, hogy utána már lesz elég, vagy még mindig csak az előrendelők kapnak belőle?
  • vortel
    #4716
    Nekem is pár napja jött meg a Killzone bundle, felvehetnél barátnak, tolhatjuk a multit együtt ha gondolod!
  • Versace26
    #4715
    MediaMarktba van még,én is ott rendeltem két napja,és mára meg is jött reggel.140990. Killzone.
  • TDC Geronimo
    #4714
    Úgy néz ki január 16án jön az új PS4 szállítmány ide. Platinumba is ki van írva.
  • LoSA
    #4713
    Srácok, honnan tudnék olcsón PS4 - NBA 2k14 játékot szerezni? :)
  • vortel
    #4712
    és az normális, hogy én PS+ nélkül tudok multizni Killzone-nal? csak mert gondoltam rámegyek, hogy multiplayer, gondoltam biztos fogad valami üzenet, hogy az online fícsörhöz péesplusz előfizetés kell, de helyette kirakta hogy milyne playlistben hányan vannak épp, én csatlakoztam és be is rakott online meccsbe. ez normális? vagy ilyenkor automatikusan aktiválja nekem a 14 napos pluszt? vagy ez miért volt lehetséges? :)
  • Versace26
    #4711
    Persze!
  • Kongy
    #4710
    PS+ előfizetésed van már? Anélkül nem nagyon lehet Origin fiókba se belépni.
  • Versace26
    #4709
    De hova???? Egy értelmes mondatba kérem valakitöl hogy irja már le hol,és mit kell csinálni,lépésröl lépésre!
  • arty
    #4708
    az origin accod emailjét, pw-jét kell megadnod.
  • Versace26
    #4707
    De hol tudok Bejelentkezni? Pc-n nyomtam idáig,ott tudtam..Ez kicsit rejtélyes :) Most akkor kérlek meséljétek el nekem,sötét vagyok még ehez..
  • deep
    #4706
    Battlelogba is be kell jelentkezni.
  • Tatyla
    #4705
    PSN-re jelentkezz be
  • Versace26
    #4704
    Sikerült az aktiválás.. Megvettem a Bf4-t,de nem tudok csatlakozni a multihoz..Azt irja You must be signed in to playtation network and ea servers to access online features.. Mi a teendőm?? Köszönöm!
  • Evoluti0N
    #4703
    Az biztos, hogy a 2. rész a csúcs. Azt talán már háromszor is végigjátszottam. A többit csak egyszer (vagy még 1x se). Onnan már nem nagyon tudtak hova fejlődni, még az újítások ellenére se.
  • Versace26
    #4702
    Egy kérdésem lenne!Megjött a gép Hogy tudom aktiválni a 14 napost úgy,hogy nem adok meg bankkártyát?? Köszönöm!
  • Kongy
    #4701
    AC2 a legjobb ac játék, ez tény! Azóta csak egy lejtőn száguld lefelé a sorozat, és bár a4 jobb lett, mint a 3, azért még mindigbegy fényévre van az ac2től, ez az én véleményem.
  • Moby
    #4700
    Most mér mondod? Lehetett benne lovagóni! Az ölég forradalmi, nem?
  • arty
    #4699
    +1 az ac2-nek

    (nem értem a brotherhood iránti rajongást, az talán a legnagyobb copy a szériában, egyik résznél sem éreztem annyira az ujrafelhasználást, mint brotherhoodban a kettő után)
  • Moby
    #4698
    Az én listám úgy néz ki, az AC2, AC2, AC2, majd egy majdnem végtelen szakadék, és jön a brotherhood,meg a többi. A vicc az, hogy még a liberation-t is jobban élveztem mint ezt, de annak lehet, hogy az az oka, hogy hamar vége lett :D
    AC3 sem volt a szívem csücske, de abban legalább lehetett tradelni, megmentve ezzel a játékost a grindfeszttől. Oké, egy kalóz nem kereskedő, de akkor legalább lehessen venni, mert a pénznek is annyi értelme ebben az ac4-ben, mint minden másnak: semmi. De azt legalább lehet sokféleképp szerezni.
  • vortel
    #4697
    Érdekes olvasgatni amit az AC4rről írtok, azén ízlésemnek ez volt az eddigi egyik legjobb AC, top 3as nálam (Brotherhood, AC1, AC4 sorrendben) Szóval a tavalyi 3 után nekem a 4 baromi nagy meglepetés volt, mert amennyire vártam a 3at pont akkora csalódás lett, se hangulat, se háztetőn bujkálás, rohangálás, se érdekes melléküldetések. Aztán beraktam a 4et és minden félelmem ellenére egy baromi hangulatos és változatos játékot raktak össze 1000 féle tennivalóval. Egyedül ami zavart a jelen szál teljes súlytalansága illetve az, hogy a fő küldetések csak abból állnak szinte kivétel nélkül hogy: 1: lokalizáld a célpontot, 2: kövesd, 3: hallgasd ki, 4: gyilkold meg... Ettől azért egy AC2 vagy egy BH főküldetései sokkal-sokkal változatosabbak voltak, imádtam őket... Ez leginkább a vége felé zavart, mert az utolsó 2 órányi fősztoriszálat már egybe csináltam meg, nem volt kedvem már hajókat lődözni meg felfedezni, kíváncsi voltam a sztorira csak hát így elég monoton lett a vége. Mindent összevetve nálam 9/10, mert HATALMAS világ, kurva jó hangulat, ezer féle melléküldi, gyűjtögetni való, nekem a főhös is jobban bejött mint Connor, bár Altair vagy Ezio nyomába senki sem érhet :)
  • arty
    #4696
    Ez minden lopakodósban "alap" - ha riölre csinálnák, nem tudnál lopakodni egyáltalán. Ez egy olyan mehanika, amit "el kell fogadni".

    (pl blacklistben is csak furcsállják, ha eltűnik a társ, esetleg körbevizsgálnak, de utána "elfelejtik" a problémát)
  • Moby
    #4695
    Itt nem csak az AI-ról van szó. Tele a játék inkonzisztens gyökérséggel. A kormányt elengedni nem tudom harc közben ammót szerezni, de egy leterített hajót simán meg tudok csáklyázni, és addig a körülöttem lévő hajóhadsereg elmegy reggelizni, és végignézi, ahogy kifosztom a hajót.
    Nájsz...
    Persze ez a sok ultrabaromság nem volna annyira zavaró, HA nem lennék belekényszerítve. Minthogy az eddigiek is tele voltak hasonlókkal, de nem voltam belekényszerítve. Ha valahol zavart bármi, hagytam a picsába, és mentem a főszálra. Ó hát itt ilyet nemleheeeeeet, mert grindolni kell azt a kibebaszott tökhéjat, harcolni kell, hogy harcolhass, hogy aztán harcolva továbbmehess a a főszálon.
    Ez a játék a dögunalmas időelbaszás csimborasszója.
  • Evoluti0N
    #4694
    Az AI-ról csak annyit, hogy ezt a bokorba csalogatást sokszor megcsináltam egyesével egy egész rakásnyi emberrel és a többinek fel se tűnt a járőrözésükből visszatérte után, hogy sehol senki....
  • Kongy
    #4693
    Azzal kéne kezdeni, hogy az AI-t megcsinálják normálisan. Mert az nem állapot, hogy ott ugrálok, és észre sem vesz, de amikor meg nem kéne észrevennie, mert 200 m-re vagyok tőle, akkor meg kiszúr... A másik meg az, hogy az irányítás miatt nem szarjam már el a játékot..

    Mondom egy szituációt, amivel épp ma szoptam: benn vagyok a bokorban. Megölök egy őrt rejtekhelyről. Jön egy másik, na mondom nem figyel, fütyülök egyet neki. Fütyülés ugye a kör, megnyomom, erre nem felveszi az előbb megölt őr hulláját az az idióta?! Mondanom sem kell, még az az őr is rám ugrott, aki 1 kilométerre volt tőlem... Mert a cukipofa irányításban a kör a hullát is felveszi meg fütyül is, hát tök jó nem? Meg mi ez, hogy fütyülni kell jézusom. Akkor már dobjak egy követ amerre akarok vagy valami....
  • Totti5
    #4692
    Nem jegelni kell, hanem olyan játékmechnaikát alárakni amitől bepissant az ember. Ez egy lopakodós platfromer akció kaland. Na szóval akkor miért nem az??? mindenből a legjobbat kell beletenni és már kész is, de ha nem cél a gameplay fejlesztése, már pedig erre semmi jel nincs, akkor ez történik.