121098

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #4771
    félek, jó helyen tapogatózol

    hdmi kábel a gyári? másikkal próba?
  • TasManXT
    #4770
    Használsz optikát? Mert nekem az az elsődleges hang, de megy hdmi-n viszont standby-ból felébresztve nem jön hang hdmi-n. Nem minden indításnál, de előfordul. Szoftveres hiba lesz. A felvillanást nem tapasztaltam.
  • Kongy
    #4769
    Már másodjára csinálja a PS4-em, hogy mikor bekapcsolom szemcsés kép fel-felvillan PS logo helyett, majd rendesen bebootol, egyszer csak megjelenik a menü rendesen, viszont hang abszolút nincs, bármit is csinálok. Gyanítom ez enyhébb HDMI probléma lehet, vagy nemtom... Nem minden bootnál csinálja, de 10-ből 1-szer előfordulhat. Szerintetek?
  • DarkSector
    #4768
    :)
  • Moby
    #4767
    Tehát a fizetek érte duplán szar....
    Asszem én lassan likvidálom magam erről a foscunamiról végleg.


    Sőt, ennek épp itt van már az ideje.
  • n000rbi
    #4766
    Mobilverzión ilyen, ha vip-ként javítasz, újra elküldi.
  • Moby
    #4765
    Sg fórummotor a toppon. Lol.
    Az illetékesnek nem kínos ez már?
  • Moby
    #4764
    Sg fórummotor a toppon. Lol.
    Az ikletékesnek nem kínos ez már?
  • Moby
    #4763
    De legalábbis ha már a világhoz akarok szólni, nem árt, ha nem egy beszédhibás, nullszókincsű, orrhangú faszkalap vagyok. Vagy ha mégis, hát befogom a pofámpofám, és meghúzom magam a picsapusztai kiskunyhómban.
  • Moby
    #4762
    De legalábbis ha már a világhoz akarok szólni, nem árt, hs nem egy beszédhibás, nullszókincsű, orrhangú faszkalap vagyok. Vagy ha mégis, hát befogom a pofámpofám, és meghúzom magam a picsapusztai kiskunyhómban.
  • arty
    #4761
    ne népszerüsítsd!
  • Kongy
    #4760
    Biztos nincs mivel játszani PC-n azért vett PS4-et.. :D Killzone legnagyobb hibája, hogy "nincs benne aim" - magyarul aim assist... :D Hát barátom, egyik Killzone-ban sem volt, csak ugye akinek Xfos360-a volt, az nem tudja... :D
  • shaddam
    #4759
    Hát ő az aki a gorilla glasst is megkaristola a karmaival angry birds közben
  • n000rbi
    #4758
    Neki vajon mikor kezd majd kopni az analog stick? :D
  • cloud.strife
    #4757
    DS4 joy már készleten..... :)
  • shaddam
    #4756
    Itt a killzone szenvedése . Olyan szinten sötét hogy hihetetlen :D
  • DarkSector
    #4755
    annyira nem, de ilyen videókat hogy bemutat egy gépet basszameg már olyan csináljon aki legalább azt tudja nagyjából hogy mit mutat be a videóban! :D
  • davids014
    #4754
    hólapáttal agyonverni
  • DarkSector
    #4753
    há nem. :D
  • n000rbi
    #4752
    Ez pedig bármilyen összefüggésben van az értelmi képességeivel? :)
  • DarkSector
    #4751
    Annyira nem ismerem, nem tudom, azt hallottam hogy nagy high-end pc-s...legalábbis tulajdonos.
  • DarkSector
    #4750
    Én nem tudom, csak merem remélni, na ezek fájnak, nem az mikor valaki vesz gépet és az ember, csorog a nyála, az nem, mikor egy ekkora balfék simán kifizet 130 ezret egy ilyenért, és meglepődik hogy most akkor a postás mi a szart hozott, na nézzük meg.

    Aki meg esetleg már 10-12 éve konzolozik, ps és xbox-al is, aki ismeri a gépet , tudja mit és miért szeretne, annak meg pénze nincs.
    És ez a példány kerülhetett volna egy arra érdemesebb sráchoz is, aki lehet most éppen vár mert nincs több ps4 a boltban.
  • arty
    #4749
    Abból egy te vagy és most egy én is :(
  • n000rbi
    #4748
    Szerintem egyszerűen buta. Eljátszani bármit is? Komolyan kinézed belőle?
  • deep
    #4747
    Akkor oscar-díjat érdemelne, mert kurvajó színész. Erről meg kevéssé lehet szó szerintem.
  • DarkSector
    #4746
    Hát ezt hivják úgy hogy negatív reklám, is reklám....

    Van amikor azt nézik valaki mennyire nem normál, de hiszem azt hogy amennyire ismerem a csávót igy itteni hszok alapján kizártnak tartom hogy ekkora hülye legyen, ezt tuti direkt nyomja fullkreténbe!
  • deep
    #4745
    Mégis megnézték már több, mint kétezren ezt az őrületet... Dögöljek meg, ha értem a világot.
  • n000rbi
    #4744
    Annyira sötétben tapogatózik, hogy arra szó nincs.
  • DarkSector
    #4743
    Furcsa neki hogy lesz most iksz, karika, kocka, háromszög.

    Hát nekem is furcsa lenne hogy a műanyag gombon még egy kocka is lesz, nem pedig négyzet. :D

    Biztató hogy azért képekről látta már a gépet!!!!!!!!!!

    Hová kell berakni a emezt....:D
    "nem jön ki semmi tálca csak oda be kell tenni a nyílásba???????" :D
    De nyomat REVIEW videót. :D
    Atyaég!

    mondjátok hogy csak poénkodik!!!!!!!!!!!
  • deep
    #4742
    Micsoda emberi hulladék ez a balfasz...
  • DarkSector
    #4741
    tiszta világvége hangulat van nem? :P

    "Second Son........Second Son....vajon mi lehet ez? Majd meglátjuk."

    :D

    "Elvileg br lejátszó is van benne.......elvileg filmeket is lejátszhatunk vele. "

    Hát lehetséges hogy lesz benne br lejátszo, ki tudhatja. :D

    "Ezzel lehet csinálni videókat is.....akár youtube-ra is fel...."

    "Gondolom ez a legfontosabbdolog."

    :D

    "elvileg itt lehet felnyitani!"

    :D

    .......................és így tovább, jópofa gyerek.
    csak a ps3 került rossz kezekbe. :D
  • DarkSector
    #4740
    tiszta világvége hangulat van nem? :P

    "Second Son........Second Son....vajon mi lehet ez? Majd meglátjuk."

    :D

    "Elvileg br lejátszó is van benne.......elvileg filmeket is lejátszhatunk vele. "

    Hát lehetséges hogy lesz benne br lejátszo, ki tudhatja. :D

    "Ezzel lehet csinálni videókat is.....akár youtube-ra is fel...."

    Gondolom ez a legfontosabbdolog. :D
  • n000rbi
    #4739
    Atyaég, Tirexi mester ps4-et szakért.
  • Zozo76
    #4738
    most neztem a mediamarkt oldalat de egy darab ps4 sincs nekik az oldal szerint :(
  • lwb
    #4737
    Pedig a clickerek voltak a legkönnyebb ellenfelek.

    1. lopakodva megbicskázod őket - vakok, ezért sokkal könnyebb, mint a fertőzötteket
    2. zajt csinálsz és bomba v molotov. Sőt, nekem olyan is sokszor volt, hogy a molotovtól égő clicker zajára még három belesétált a tűzbe szépen magától :)

    PS4 port jó lehet, feltéve, ha valamit updatelnek rajta, ugyanaz nem kell, az megvan PS3-on.
  • Kongy
    #4736
    Nem tudom, akkor én vagyok az egyetlen, aki nem kívánja újrajátszani... :D Jó játék volt nagyon, de nekem valahogy az életkedvem is elvették a clickerek az instant halál miatt....
  • TDC Geronimo
    #4735
    Letoltam, de letolnám újra + a multiját is szerettem. Mondjuk, ha kijön év elején single DLC össze kell dugjam PS3at újra és le kell nyomnom azt is :)
  • deep
    #4734
    3x toltam végig, de menne még 3x.
  • Kongy
    #4733
    PS3on nem tudtad le? :D Nekem egyszer elég volt.
  • TDC Geronimo
    #4732
    IGNen is GOTY lett a last of us

    Össze se tudom már számolni hány díjat söpört be. PS4 portot akarok! :(