121052

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #4805
    Két napig szoptam a killzone multival. Két nap alatt egyetlen játékba jutottam be, egyébként mindenféle errorkódokkal kidobál induláskor.
  • TDC Geronimo
    #4804
    Hardon kezd el.
  • TDC Geronimo
    #4803
    knack
  • n000rbi
    #4802
    Láttam, hogy meglett a kampány halál nélkül is. Ha nem trükköztél semmit, akkor ufó vagy :D
  • deep
    #4801
    Killzone összes single trophy kész. Multisokank nem tudom nekiálljak-e. Többszáz órás feladatnak tűnik.
    Ma este kezdem a Knack-et :)
  • n000rbi
    #4800
    Bizonyám. AC4-em bárcsak lemezes lenne :P
  • Kongy
    #4799
    Is-is. Bár néhány játéknál kifejezetten örültem, hogy nem Store-on vettem, mert gyorsan túladtam rajta.. :)
  • Moby
    #4798
    Ha biztosan nem akarod eladni/elcserélni, akkor store.
  • LoSA
    #4797
    Ti egyébként a Store-ból szoktatok vásárolni, vagy lemezes formában? Mert most azon gondolkozom, hogy a Store-ból jobban megéri, oké, hogy nincsen lemez, de az lehet, hogy nem is annyira lényeges, viszont jócskán olcsóbban tudom megvenni a programot.
  • The Protector
    #4796
    PEdig ez lesz.
  • AntiHero
    #4795
    Ez így szép lenne februárra.
  • deep
    #4794
    A puding próbája ez esetben is az evés :D
  • TasManXT
    #4793
    vagy elfogadja vagy nem, C lehetőség nincs. :)
  • LoSA
    #4792
    Nekem MasterCard-m van. Azt el fogja majd fogadni? :)
  • arty
    #4791
    igen

    de a mastercard még előtte - holott régen a magyar kártyát nem lehetett beregelni (nekem nem ment)
  • TasManXT
    #4790
    Nem csak az, Uk nekem nyáron még nem fogadta el a Visát, de azóta többen írták, hogy játszik már.
  • Kandurex
    #4789
    Uk és Us nem ua.
  • TasManXT
    #4788
    Szeptember után volt, ugye?
  • arty
    #4787
    én visámat UK store benyalta, előtte mastercardot is
  • deep
    #4786
    Kell USA. Bankkártya se mindegy, az én American Express-em tuti jó. A Visa-mat viszont nem fogadja el.
  • n000rbi
    #4785
    Igen. Már ps3-nál se volt.
  • LoSA
    #4784
    És egyébként hogy-hogy nincsen region lock? Ha itthon veszek egy gépet, abba bármilyen regio-s játékot beletehetek?? Még akkor is, ha mondjuk magyar acc-ot csinálok magamnak?
  • Kandurex
    #4783
    Lehet boltot választani, vagy usa reg kell hozzá?
  • LoSA
    #4782
    Köszike!
  • deep
    #4781
    60$, azaz kb. 13600 Ft.
  • LoSA
    #4780
    És az USA Store hogyan működik? (Most lesz először PS4em), szóval USA Store-ra rámegyek és akkor letölti a merevlemezre a játékot? És akkor onnan tudom nyomatni, ugye? :) Valaki megtudná nekem nézni, hogy az NBA 2K14 mennyi lenne? Köszi
  • deep
    #4779
    Vehetsz nyugodtan bármilyen lemezes játékot, nincs region lock. Viszont ha dlc-t akarsz hozzá, akkor a megfelelő régiójú store-ból kell.
  • vortel
    #4778
    A legolcsóbb az USA store, de ha dobozos verziót akarsz venni és nem zavar ha használt akkor 1-2 hónappal megjelenés után már 13-14 ezerért meg tudod venni a játékokat játékaim.hu meg vatera és társai oldalakon.
  • LoSA
    #4777
    Illetve honnan lehetne olcsón/olcsóbban rendelni PS4 játékokat?
  • LoSA
    #4776
    A PS4 játékoknál is van PAL/NTSC rendszer, ugye? Tehát, Ebay-ről ne nagyon vegyek pl játékot, hacsaknem, PAL-os?
  • Kongy
    #4775
    Hát remélem nincs semmi komolyabb baja a PS4-nek. System update jöhetne már, mert nem egyszer van olyan is, hogy a multitasking bugos. Vagy pl ha kilépek egy játékból, és utána azonnal Store, akkor nem jön be a Store egyáltalán, csak kék képernyő...
  • vortel
    #4774
    Killzone multira szeretnék pajtikat találni végre, egyedül azért nem olyan feelinges. Van itt olyan aki játszik vele? Ha igen akkor PSN: vortel
  • TasManXT
    #4773
    a hangot én szoftveres dolognak tudom be, mert optikán mindig szépen megy a hang, eddig egyszer sem kussolt. A képi dologgal kapcsolatban nézd meg esetleg a tv-d, másik hdmi portját, hátha...
  • Kongy
    #4772
    Gyári, másikkal nem próbáltam, mert igazából ritkán jön elő, szóval nem zavaró annyira. Akkor is ha előjön egy restart megoldja.

    @TasManXT

    gyári HDMI kábelt használok, először nekem is standby-ból felébresztve jött elő, de tegnap sima indításnál. Nem tudom miért volt az a 2-3 felvillanás a PS logó helyett, de az epilepszia figyelmeztetés már normálisan megjelent.
  • arty
    #4771
    félek, jó helyen tapogatózol

    hdmi kábel a gyári? másikkal próba?
  • TasManXT
    #4770
    Használsz optikát? Mert nekem az az elsődleges hang, de megy hdmi-n viszont standby-ból felébresztve nem jön hang hdmi-n. Nem minden indításnál, de előfordul. Szoftveres hiba lesz. A felvillanást nem tapasztaltam.
  • Kongy
    #4769
    Már másodjára csinálja a PS4-em, hogy mikor bekapcsolom szemcsés kép fel-felvillan PS logo helyett, majd rendesen bebootol, egyszer csak megjelenik a menü rendesen, viszont hang abszolút nincs, bármit is csinálok. Gyanítom ez enyhébb HDMI probléma lehet, vagy nemtom... Nem minden bootnál csinálja, de 10-ből 1-szer előfordulhat. Szerintetek?
  • DarkSector
    #4768
    :)
  • Moby
    #4767
    Tehát a fizetek érte duplán szar....
    Asszem én lassan likvidálom magam erről a foscunamiról végleg.


    Sőt, ennek épp itt van már az ideje.
  • n000rbi
    #4766
    Mobilverzión ilyen, ha vip-ként javítasz, újra elküldi.