121099

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • deep
    #4892
    Amíg nem javítják ezt, egy share gomb duplaklikkel mindig tutira el tudod indítani a rögzítést.
  • Kongy
    #4891
    Nekem a Share abszolút nem úgy működik ahogy kéne. Játszok 1 órát, majd mivel pl Rivals-ban baromi szép menetet futottam az utolsó 10 percben megnyomom a Share gombot, erre azt menti el, hogy lépek be a játékba, intro minden, tehát amikor elkezdtem 1 órája, és nem az utcsó negyed órát... kicsit bosszantó.
  • arty
    #4890
    ok.

    tehát akkor ma nekiállsz és lősz 1-1 képet a share gombal és a hdcpkillereddel és összevetjük - jól értem? :D
  • n000rbi
    #4889
    Egyébként a share gomb lenyomásakor látott képet menti, vagy amikor megjelenik a kis fényképezőikon? A kettő között 1mp eltérés biztos van.
  • Moby
    #4888
    De ezek csak feltételezések. A gyakorlati működés erre utal.
  • Moby
    #4887
    Ha esetleg figyelhető is, mire a játék tudomást szerezne, már elmentődött a kép. A rendertarget a rencernél van, mert ő át is méretezi azt a játéktól függetlenül ha kell (közvetítés közben beküldheted msg/cset módba, ilyenkor a játék képernyője egy kisebb ablakba kerül).
    Kéne lőni egy sdk-t, belebújnék viccbű :)
  • arty
    #4886
    és gondolod a share gomb nem figyelhető a játék régetben? ill. pontosan mit mentesz ki a share gombal? az aktuális framebuffert?

    nincs ps4em, azt se tudom h kell elképzelni: mi történik amikor megnyomod a share gombot?
  • Moby
    #4885
    Szinte biztos, hogy ez nem figyelhető. Egyáltalán semmit nem tudok a sw felépítéséről, de nagy összegű tétem van, hogy a rencer és a játék izolált virtuális rétegen fut.
  • arty
    #4884
    naezaz, már mindenhol "fotómódot" vizionálok ;)
    nem csak az itteni képek - én tényleg el tudom képzelni, h a gomb lenyomását a dev figyeli és amikor megtörtént, "szépít" egy kicsit a képen :))
  • Moby
    #4883
    Nem teljesen értem a kérdést, vagy hogy miért ne lőne, de persze :)
    Vagy az itteni, szinglikampány képek miatt? Azok szándékosak, és nem is egyszerű előállítani, mert az options gomb megnyomására felhúzza a dofot, és kb 1/10-e sec mire bedobja az options layert, namost azt a tizedmásodpercet kell elkapni a sharegombbal. Normálban ott is lenne hud, meg 1:1-es lenne, csak menőznek a gyerekek :)
  • arty
    #4882
    ha az is lő hudostul, mindenestül, valódi 1:1 képet, dehogynem!

    (én már permanensen belőttem a kis killert, de azóta csak pc és boxon játszás van... remélem nem függ össze :D )
  • Moby
    #4881
    Dehogy adtam el! Deeee az rohadt bonya. Most tegyek kártyát a pécébe, meg még azt is baszolni...Nem jó ha szimplán lövök a ps4-el? :)
  • arty
    #4880
    Ezer lényegesebb elem van, amire azt a rengeteg(!) erőforrást el lehet "költeni".

    Halál a tressfxre!
  • arty
    #4879
    mondanám, hogy shotolj buzgón, de eladtad a hdcpkillered, buzgón! :PPP
  • deep
    #4878
    Jöhetnek a tippek, hogy lehet minél gyorsabban kiszedni őket :D
  • TDC Geronimo
    #4877
    Lezs igen
  • TasManXT
    #4876
    A Resogun végre masteren is lepörgött. Jöhetnek a KZ multi trophyk. :D
  • n000rbi
    #4875
    Majdcsak megérkezik.

    Egyébként ha valakinek szüksége lenne még ilyen kupakra, szóljon, nekem 5 pár jön, abból jut másnak is :)
  • Moby
    #4874
    Hát ez olyan mint az időjáráselőrejelzés. Nem írták, hogy mínusz negyven lesz Budapesten, és nem is lett! :D
  • n000rbi
    #4873
    Valamit csak jelent, mert tizedikéig valóban nem érkezett meg :D
  • Moby
    #4872
    Semmit nem jelent. A feleségemnek rendelt telefontoknak jan20-tól volt a várható érkezése, és már ki is dobtuk, akkora retekszar volt :D
  • n000rbi
    #4871
    Estimated delivery: 10.jan 2014 - 31.jan. 2014 (nálam legalábbis)
  • Moby
    #4870
    Jó lenne majd ha dobnál egy nevet is a címed mellé psn-en, mert lassan aktuális lesz a szilikonkupak. Remélem :)
  • Moby
    #4869
    >mert folyamatosan fejlesztik és javítgatják és végre normális hajat fogunk kapni a játékokban a többi szépen kinéző dolog mellé?

    Fejlesztik, persze, de minél jobb, összetettebb szimulációt csinálnak vele, annál kevesebb kraft jut egyéb grafikára. Szóval ez nem ingyen van, és olyan nagyon nem is erőforráskímélő.
  • miezviz
    #4868
    Sziasztok

    BF4 van valakinek esetleg eladó?
    AC4 től most menekültem meg 14 ért.
  • Evoluti0N
    #4867
    Ugye? Egyre élethűbbek a játékok, már lefolynak a képernyőről, erre a haj még mindig gondot jelent. Elég illúzióromboló.
  • Kongy
    #4866
    Amúgy tényleg piszkosul idegesítő már, hogy a karakter haja oda van gyakorlatilag tapadva az arcához... :D
  • Kongy
    #4865
    Én ebben nem reménykednék, de megvan rá az esély :D
  • deep
    #4864
    Ez teljesen az adott játék fejlesztőitől függ. Gondolom licence díjas a tress FX, szóval egyéni döntés.
  • Evoluti0N
    #4863
    Hülye kérdés, amire úgyse fogja senki se tudni a választ. :D Szóval: Most, hogy jön a Tomb Raider új konzolokra és lesz benne TressFX (ami gondolom, annak köszönhető, hogy AMD van bennük), akkor ez azt jelenti, hogy egyre több (konzol exkluzív) játékban számíthatunk rá és egyre jobban fog kinézni, mert folyamatosan fejlesztik és javítgatják és végre normális hajat fogunk kapni a játékokban a többi szépen kinéző dolog mellé?
  • Moby
    #4862
    Jajjjj, arty, most, hogy megy már nekem is a KZ multi:
    itt viszont olyan FOLYAMATOS dof van, hogy behánysz-besírsz :DDD
  • Tatyla
    #4861
    Haloban is volt zoom
  • vortel
    #4860
    Ebben a játékban lesz ADS? Vagy Bungie hagyományokhoz hasonlóan felejtős? csak mert sehol nem láttam még olyan képet ahol zoomolva lőnek.
  • Moby
    #4859
    Mik azok a "dolgok"? :)
  • zsimborgo
    #4858
    Sziasztok.
    Megjelent az AMD cèg új cpu családja ami már az új apu is egyben.
    Most akkor ezeket a dolgokat a ps4 is tudja?Elvben biztos vagy nem? http://m.prohardver.hu/teszt/amd_kaveri_beerett_vallalat_fuzio/multimediaban_szintet_lep.html
  • TDC Geronimo
    #4857
    PS4 storeba lehetne digitális előrendeléshez beta. Bár egyelőre még előrendelések sincsenek a PS4 szekcióban, csak PS3ban. Nem tudom mikor kezdik el itt is bevezetni.
  • TDC Geronimo
    #4856










    Remélem nyári betara be lehet jutni majd itthonról is, mert idehaza sehol se adnak előrendelés mellé betat :(
  • cloud.strife
    #4855
    Must have!!!!! :)
  • Moby
    #4854
    Vagy=vagyok :)
  • Moby
    #4853
    Nah, mégsem nálam volt a gond. Gyött 300 megás patch a killzonehoz, azóta 10-ből 10x lépek multiba.
    Ami amúgy kurvajó, csak gecibéna vagy még hozzá :D