121054

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #4927
    Wipeout klón na ná.. :D Hogy mondhatsz ekkora baromságot.... Akkor már azt mondd inkább, hogy Burnout-klón. Mert gyakorlatilag arról van szó. És ez a játék inkább több, mint egy Burnout, mert legalább licenszelt Ferrarikkal meg Lamokkal lehet benne száguldozni. :D Külön jó, hogy beletették a McLaren P1-et, ami aztán tényleg egy friss, ropogós kis kocsi. De ugyan ez igaz a Lamborghini Veneno-ra is... beteg autó az is...

    És műfajra a Driveclub is, meg a NFS is autóverseny. Az mindegy, hogy árkád, vagy szimulátor. Az már csak "alfaj" :D
  • n000rbi
    #4926
    Ezt tudom, sőt át is lehet állítani, hogy egy rövid gombnyomásra csináljon shotot és nyomvatartásra videófelvételt indítson, de nem ez volt a kérdés :)
  • Moby
    #4925
    Használtan sem biztos, hogy érdemes venni ahogy látom. 10 boltban a ps3-as + migrálás. 13-ból még használtban sincs. Mindjuk így aligha eladható jól, ha mégsem jön be...
  • Moby
    #4924
    13-ért 1 perc alatt eladtam.
  • deep
    #4923
    Nincs kód.
  • miezviz
    #4922
    Neked mennyiért ment el?
    Kérdésedre a válasz pedig engem is nagyon érdekel:)

    "BF4-et használtan meg szabad venni? Itt nincs kód vagy pass vagy bármi?"
  • Moby
    #4921
    Majd tolok screenshotokat is, de itt olyan kőkemény háború van, hogy itt nincs idő turistáskodni :)
  • Moby
    #4920
    Köszi guerilla, hogy megcsináltátok, hogy végre nálam is menjen. Valahogy beléreztem mikor kell nekem ezt elkezdeni :)
  • Moby
    #4919
    Őrület mennyire kikúrtjó a killzone multija. Évek óza nem multizok, mert csak idegesít mind, de ez...2 napja csak ezt nyomom. Olyan az egész hangulata, hogy magamalácsinálok. A látvány őrület, kezdek már fejlődgetni, meg megismerni a pályákat, de még veszteni is jó benne :D csak warzoneokat nyomok, mert ott tényleg van csapatjáték. Összefutok prokkal is, figyelgetem mit hogy.
    Elvoltam a szinglikampánnyal is, de a multija tizszer olyan jó :D
  • arty
    #4918
    Agyhalott gémergeneráció :(
  • Moby
    #4917
    Szerintem igen.
  • arty
    #4916
    Azt nem értem, hogy miért nem lehet ezt kihozni Burnout Paradise 2 címmel?

    Kevesebb fogyna 1:1 ugyan ezen tartalommal??
  • arty
    #4915
    én a kispadról már azt kívánom, h tolják még :)) még nem állok készen.
  • Kasthor
    #4914
    ha nyomvatartod a share gombot akkor akkor automatikusan kepet csinal ha roviden nyomod akkor jon a broadcast.
  • Moby
    #4913
    Hálisten elment az ac4...
    BF4-et használtan meg szabad venni? Itt nincs kód vagy pass vagy bármi?
  • Moby
    #4912
    Az egyik egy viszonylag valós ótóka körversenyekkel, fasza belsőnézettel, ami ráadásul exkluzív. A másik meg egy gyenge tucatfos wipeout klón, amiben most épp autók vannak. Mondhatnék outrun klónt is, de azt nem sérteném meg ennyire.
  • Kongy
    #4911
    Messze nem tökéletes a játék. Baromi idegesítő tud lenni, és repetitív, de azért nem volt rossz.
  • Kongy
    #4910
    Akármit is mondasz, nekem ugyan az a zsáner. Autós játék. :D

    @DarkSector

    Igen ám, csak a Criterion mostanság NFS-eket hegeszt, úgyhogy az veszi át a Burnout szerepét... A Hot Pursuit elment, a Most Wanted reboot egy kalap szart se ért, de most a Ghost Games-szel végre valamit sikerült összehozniuk.
  • Moby
    #4909
    Abból nekem is elég volt egy időre. Mondjuk én egy másodpercet nem játszottam vele,és nem is szándékozom.de hogy ez hogyan kapcsólodik a driveclubhoz azon kívül, hogy mindekettőben autók vannak? Mert a hasonlóságok listája ezen a ponton véget is ér hálisten.
  • DarkSector
    #4908
    Hát én NFS-ed már unom. :D

    Bornout és Split/Second tetszett mostanában mint arcade...ez a sima NFS nekem már nagyon nem kell. :S
  • Kongy
    #4907
    Kifejezetten jó volt ez a rész, nekem nagyon bejött, amit elég rég nem mondtam NFS-ről. Talán a The Run volt az utolsó értékelhető NFS a Rivals előtt mostanában.
  • DarkSector
    #4906
    NFS-ből ne is legyen több. :D
  • DarkSector
    #4905
    nekem a környezet tetszik inkább, itt annyira talán nem látszik de a régi gameplay-ben ami volt nagyon durva, izsonyuan jól nézett ki az egész város, az utcák-házak minden...nem beszélve a karakterekről.
  • Kongy
    #4904
    Most egy ideig nem kell autós játék, NFS Rivals racer meg cop karrierje elég volt egy időre :D
  • DarkSector
    #4903
    hogy 2 ülés van rajta, nemtudom, csak tippeltem. :D
  • Moby
    #4902
    Meg jöhetne már a driveclub. Vagy legalább release date,.
  • Kongy
    #4901
    A füst, és egyéb effektek nagyon ott vannak, az biztos.
  • DarkSector
    #4900
    jah de nagyon hasonló a stilus, a szinkezelés. ez a feketés-sárgás....
  • Moby
    #4899
    Hogy használna már egy motort? :)
  • TDC Geronimo
    #4898
    Teljesen külön motort használ a 2 játék.
  • DarkSector
    #4897
    Érdekes, ez nagyon szép játék, és a legérdekesebb hogy szerintem szinek terén olyan minha a Killzone-ból mutatnának képeket.
    Az egész grafika hasonlit rrá, valszeg lehet 1 motort használ.
    De nagyon kemény a változás a 2.rész óta

    Pedig a 2. rész is szép volt.
  • Kongy
    #4896
    ááh de beteg lesz ez, csak lenne már március!!
  • TDC Geronimo
    #4895


  • Moby
    #4894
    Az automatikus mentés jelenleg nem jól működik. Vagyis inkább hektikusan. Szóval azt nem célszerű használni.
  • Kongy
    #4893
    Áh, köszi az infót!
  • deep
    #4892
    Amíg nem javítják ezt, egy share gomb duplaklikkel mindig tutira el tudod indítani a rögzítést.
  • Kongy
    #4891
    Nekem a Share abszolút nem úgy működik ahogy kéne. Játszok 1 órát, majd mivel pl Rivals-ban baromi szép menetet futottam az utolsó 10 percben megnyomom a Share gombot, erre azt menti el, hogy lépek be a játékba, intro minden, tehát amikor elkezdtem 1 órája, és nem az utcsó negyed órát... kicsit bosszantó.
  • arty
    #4890
    ok.

    tehát akkor ma nekiállsz és lősz 1-1 képet a share gombal és a hdcpkillereddel és összevetjük - jól értem? :D
  • n000rbi
    #4889
    Egyébként a share gomb lenyomásakor látott képet menti, vagy amikor megjelenik a kis fényképezőikon? A kettő között 1mp eltérés biztos van.
  • Moby
    #4888
    De ezek csak feltételezések. A gyakorlati működés erre utal.