121099

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #5012
    Ezt még javíthatják később, minthogy valszeg fogják is. Box asszm azonnal megkapta pl. A hibernációt, amire mi még fárunk. Ezek nem kőbe vésett dolgot, de az tény, hogy a ps installrendszerére nyugodt szívvel rámondható: tökéletes. Nemhogy jobbat képtelenség csinálni, hanem időnként nem értem hogyan képes ez így működni.
  • SlickAdam
    #5011
    akkor örüjjé' es majd gyere vissza, ha mar nem csak a hülyeseget tudod osztani!
  • TasManXT
    #5010
    Van még ott 1080 másik érv is, de az már egy másik történet...
  • Totti5
    #5009
    Van mire verni, én ennek örülök, komolyan.
  • SlickAdam
    #5008
    nem ultimate erv? masodpercek alatt indulnak a jatekok, Boner-en meg hosssssssszu perceket kell varni. volt nalam Boner Forza-val. valami 30+ percig tartott, hogy egyaltalan elindult es lenyomhattam par versenyt. de amikor mentem volna tovabb, nem tudtam, mert meg installalta a palyakat. loallerlollerroller!!! kend a hajadra!
  • TDC Geronimo
    #5007
    PSnél sokkal jobban oldották meg az adatok kezelését, mert sokkal kevesebb kell az indításhoz, mint boxon.
  • Kongy
    #5006
    Csak ugye indításkor pörgeti a lemezt, ellenőrzés céljából, de az intro végére már le is áll kb
  • Moby
    #5005
    Pontosan ugyanannyit installál: mindent.
  • TasManXT
    #5004
    100% install van. Semmi nem megy lemezről.
  • Moby
    #5003
    Félreértetted. A share nem bugos, csak az autofelvétel. Pontosabban a share tökéletes, mert annak az automentés kvázi nem is része.
  • DarkSector
    #5002
    Gondolom azért van mert a PS4-re még máig kevesebb adatot installál a lemezről mint Xbox...
  • Totti5
    #5001
    Nálam nem fagyott.

    Forza 5öt elkezdtem szedni. Szerettem volna a SPA-n menni, de még nem szedte le. Rámentem hogy szedje azt és már jött is ás játszhattam azon azzal az autóval amelyiket kiválasztottam és amit leszedettem vele... én is tudok ilyen plédát mondani mint látod:)
  • n000rbi
    #5000
    Assassin’s Creed IV:
    Xbox One (offline, no update): 5 minutes 50 seconds
    Xbox One (with update): 10 minutes 32 seconds
    PS4: 42 seconds

    Need For Speed Rivals:
    XB1: 09:25
    PS4: 00:32

    Just Dance 2014:
    XB1: 08:48
    PS4: 00:45

    NBA Live 14:
    XB1: 16:26
    PS4: 00:35

    FIFA 14:
    XB1: 16:06
    PS4: 00:34

    Madden 25:
    XB1: 09:38
    PS4: 00:38


    Azért mégiscsak van mit mérni.
  • heady
    #4999
    A boxnal eleg gyakran bugos volt. Telepitette a fifat, elinditottam, az elejen rogton egy barca-real meccsel indit. Letolom, kifagy. Es egeszen addig kifagyott a meccs utan, amig teljesen fel nem ment a jatek. BF-nel csak a single ment telepites alatt.
    Erre betolom a KZ-t, single itt is azonnal mehetne, de en multit szeretnek. Megoldas? Semmi gaz, elore vette a multit, es 1 percen belul mar az ment.
    Kicsit hamarabb, lol...
  • TasManXT
    #4998
    Irigylem is azokat akik most kezdenek bele egy jó kis PS3-as ismerkedésbe. Ne hagyj ki semmi jót. :)
  • Evoluti0N
    #4997
    :') Ez olyan szépen hangzik. Nem régóta rendelkezem PS3-mal és az exkluzív játékkínálattal (na meg a konzol exkluzív játékokkal, mivel NES óta nem volt konzolom) nagyon elégedett vagyok, de az általad leírt problémák sajnos tényleg fennállnak. Ha a PS4 ilyen jó és arra is ilyen jó exkluzívok jönnek majd, akkor az ihaj-csuhaj lesz. :) Szerintem egy éven belül nem nagyon lesz PS 4-em, mert még csomó bepótolni valóm van a 3-on, de kíváncsian várom, hogy mit tartogat számára/számomra a jövő. Amilyen nagy PC-s voltam eddig, annyira konzolszerelmes (vagy Ps-szerelmes) lettem az utóbbi hónapokban. :)
  • Totti5
    #4996
    Mind a kettő hama indítható, az X1e később a PS4hez képest. Ugye prevgenen sem szúrták tökön magukat a PS3 tulajok pl az install hiánya miatt, a lassú BR miatt a boxos install és meghajtó mellett... most meg minden olyan kurva nagy dolog mert egy kicsit jobb hogy félelmetes. Egyik installt sem kell megvárni ELSŐ indításnál ez tök jó dolog, nextgen feeling. Én ennyit tapasztaltam. A TELJES játék úgy is ferepül a gépre hama, onnan meg már mindegy az egész, nincs mit mérni.
  • Kongy
    #4995
    Neked tán van Xbone-od is meg PS4-ed is azért vagy ilyen okos?
  • heady
    #4994
    Kozeleben sincs a box installja a ps-ehez...
  • Totti5
    #4993
    Mondom én hogy primkó ultimate érvelés vanik. Akkor fejezzük be.
  • TasManXT
    #4992
    "talán a PS4en még hamarabb lehet indítani"

    Itt fejeztem be erről a vitát.
  • Totti5
    #4991
    Nincs benne semmi ferdítés, de még mindig nem mondtál semmit. ( játék belépés, kilépés, új indítás, multitasking, menürendszer ) ugyan olyan gyors. Install, letöltés szintán, talán a PS4en még hamarabb lehet indítani, de ez nem lehet ultimate érv, úgy is akkor lesz teljes a játék ha fent van HDDn.

    Szóval kezdjük előről, mik a tapasztalatid?
  • TasManXT
    #4990
    Csak olyan userek illetve streamerek véleménye, akik használják napi szinten mindkettőt. Az hogy neked mi a véleményed erről az egyértelmű, de hogy kb azt tudja és ugyan olyan gyorsan az erős ferdítés...
  • Totti5
    #4989
    Ha te mondod, persze kézzel fogható vélemény nincs mögötte, tapasztalat meg gondolom még annyi sem.
  • TasManXT
    #4988
    Nem.
  • Totti5
    #4987
    Két gép OSe kb azt tudja, ugyan úgy és ugyan olyan gyorsan. Csak az egyik PS dizájn másik Xbox dizájn. Sok még a javítani való rajtuk, mert erősen béta állapot, de ha idén véglegessé peccselik és szépen fejlesztik akkor szavunk nem lehet.
  • arty
    #4986
    minden szavaddal egyetértek, ezért paráztam én is, h hiába jó a ps4 hardverben, ha megint szívás lesz vele a "napi együttélés"

    de te is csak megerősítetted, miszerint akkor nemcsak a ps3 után előrelépés, de a box igencsak kiforrott os-e mellé is odatehető

    kivéve a share :D remélem olvasgattál pár oldalt vissza, miszerint nem kicsit bugos még, ne nagyon építs egyelőre rá, h az majd tuti veszi a gémlépjed :D
  • heady
    #4985
    Mindent, amit elszabtak a ps3-nal, az itt hibatlanul megy. Amikor exkle-playernek megvettem es beraktam a GT5-ot, majd' 2 ora mulva allhattam neki jatszani. Azt hittem, kidobom a hetedikrol. XMB is kicsit esetlen volt rendes konzolra, joy-rol ne is beszeljunk stb...
  • LoSA
    #4984
    Srácok, erre nincsen semmi esély, hogy ez valahogy megvegyem (kicsit olcsóbban, mint a store-ban), ugye? :)
    NBA 2K14 Digital Code
  • arty
    #4983
  • heady
    #4982
    Siman, ez nem vitas szvsz.
  • arty
    #4981
    azt mondod "boxos szemmel" is, h szoftverben is felnőtt (vagy túl, lásd install idők) az ms mellé a szotyi?
  • Kongy
    #4980
    Igen, emlékszem.. :) Ezért is mondtam, van olyan indie cím, ami nekem is bejön. :) Pl ez a Brothers nagyon király, meg a Journey-t is imádtam.
  • vortel
    #4979
    én is tolom a KZ-t, ne hagyjatok ki a mókából :D
  • heady
    #4978
    Oke, semmi gaz. En meg ugyis brutalisan el voltam veszve. KZ3 multit szerintem fel orat jatszottam anno, BF-ek utan nagyon furcsa, de tetszik amugy, csak meg kell szokni.
    Legkozelebb majd behivlak partiba, ugy azert jobb szvsz.
  • heady
    #4977
    Hat most mit pocsoljon az ember? :)
    A boxon buktam azert, £370-ert adtam el egy extra joy-al. De meg az osszes jatekom megvan, szoval abbol fog meg bejonni valamennyi.
    A PS-nel viszont kifogtam egy jo uzletet, £300-ert sikerult megvenni.Tegnap meg elrohantam egy KZ-ert is, femtokos verzio £30-ert, szoval jol zartam a napot. Mar csak egy Fifa kell es egy extra joy aztan megvagyok.

    Masik kerdesedre:
    Meglepoen kicsi es ahhoz kepest meglepoen nehez. A legnagyobb felelmem egy pillanat alatt elparolgott, amikor kezembe fogtam a joyt. Siman hozza az xbone de meg talan az x360 joy szintjet is. Le a kalappal a Sony elott. Ugyanigy jar a tisztelges a menurendszer es a telepites mikentjenek megoldasa miatt. A share funkciok is sokkal jobban mukodnek, eszrevetlenul epul bele a rendszerbe.
    Nem bantam, jo dontes volt :)
  • Moby
    #4976
    Bocs, hogy olyan gyorsan kiléptem, de felsírt a fiam, és át kellett mennem hozzá. Próbáltam visszamenni, de nem akart elhúzni senki a búspicsába, szóval bementem máshova. Ott viszont sokkal jobb társaság volt, mert sokkal inkább a feladatokra koncentráltak, mint a hentelésre, szóval ott játszottam egy kurvajót, amíg el nem ment a netem...bitangjó volt
  • arty
    #4975
    hja és érdekelnének az első és a tizennegyedik benyomásod, így x1 után a gépről! mármint a ps4ről, x1es hetek után!
  • arty
    #4974
    nem szórakoztál, ez gyors volt :)

    (x1 jó áron ment el? már ha eladtad egyáltalán)
  • LoSA
    #4973

    Az ugye a 90 napos, vagy 360 napos előfizetés?

    Hát ezt szomorúan hallom, eddig a Ps3ban pont ez volt jó, az XBOX-al szemben.