121099

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #5053
    3 hét kz multi kihagyás után toltam megint pár kört. Hát ez bizony még mindig kibaszott jó :)

    Olyan szinten adja találatokat főleg bf után, hogy... grafról meg ne is beszéljünk.
  • Kongy
    #5052
    Store-ról lazán beszerezhető, bár sok értelmét nem látom, kb a PC-ssel egyenértékű.
  • TasManXT
    #5051
    Injustice megvan valakinek? Itthon nem nagyon láttam.
  • heady
    #5050
    Megvan mar a Fifa is, ha valakinek van kedve jatszani, vegyen fel :)
  • n000rbi
    #5049
    Utállak, sg-motor.
  • Moby
    #5048
    Na pont ez a bajom..szóval ez már ígymarad.
  • n000rbi
    #5047
    Easy-n esetleg le lehet nyomni párszor, bár az már inkább munka, mint szórakozás.

    Ha az ember a platinára hajt, akkor eleve meg is kell mindnek lennie, valamint a time attack és arena módokhoz is erősen ajánlottak. (utolsóhoz szerintem ultimate form kell, annyira rohadt nehéz :))
  • n000rbi
    #5046
    Easy-n esetleg le lehet nyomni párszor, bár az már inkább munka, mint szórakozás.
  • Moby
    #5045
    Ezt eléggé elcsesztem anno. Most ha nem baseknackel akarok nekimenni a veryhardnak, akkor el kéne kezdenem normálon pörgetni előtte :(
  • n000rbi
    #5044
    Én normalon kezdtem, már 3x végigátszottam, de még mindig hiányzik 3 gyémánt :D (és nekem még az asszony is gyűjtögetett jócskán a Knacks Quest-tel)
    Ezzel párhuzamosan hardon, külön mentési slotban, massive knack-kel nyomom.
  • n000rbi
    #5043
    Ha totál új játékot kezdesz, más nehézségen, nullázódnak a kristályok, kütyük (de az unlockolt knack-formok megmaradnak és kezdheted azzal az új játékot) és minden láda ott lesz ismét. (a tartalmuk mindig random, ha felveszed a talált cuccot, akkor abban az adott walkthroughban az a láda már kilőve)
    Az összes kristályt csak úgy tudod összeszedi, ha egy bizonyos játékot többször egymás után játszol végig ugyanazon a nehézségen, egy végigjátszás után Continue-t, nem pedig New game-et választva. Ilyenkor az előző wt-ban összeszedett kristályok, kütyük megmaradnak.
  • deep
    #5041
    Jaigen, azt néztem, hogy azokhoz még kellenek ládák jócskán. Ha folytatom új játékkal, akkor újra ott lesznek a ládák?
  • n000rbi
    #5040
    Majd kiderül:D A különféle knack-változatok is tudnak még csavarni a helyzeten :)
  • deep
    #5039
    Túl sokkal nem lehet nehezebb :D
  • n000rbi
    #5038
    Egyből ugrasz a very hardnak, vagy pihenteted? :)
  • arty
    #5037
    azigaz.
  • TDC Geronimo
    #5036
    PS3 meg box 7-8 éves konzolok. Ez meg 2 hónapos. Wii Unál is fagytak gamek sokáig amikor kijött. Majd FW frissítéssel orvosolva lesznek ezek a hibák. Nagyon friss még a dolog. Amúgy meg nekem 2* crashelt BF a 80+ óra játék alatt, a többi játék meg egyszer se.
  • deep
    #5035
    Most lett vége a Knack-nek. Hardon. Kőkemény volt helyenként, az tuti. És mocskos hosszú. Ez a játék egy nagyon jó kis oldschool ügyességi, platform, beat'em up játék, értem miért nem tetszett a sok parasztnak. Mert itt még játszani kell, nem viszi végig magát a játék, mint ahogy az mostanában divat.
  • arty
    #5034
    azé' ez a crash elég durva, h ilyen gyakori - mindenkinek volt pár :))

    (ps3am évi egyet fagy, box dettó, felidézni se tudom őket, h mikor mivel volt a gond - nem kéne ebben visszalépni :/ )
  • arty
    #5033
    ott tuti a főnök bátyjának a cége melozik, érinthetetlenek tuti - évről évre nagyobb sz*r és sehósemmi :((
  • Kongy
    #5032
    Nálam a Rivals crashelt kétszer is. Elég durva, hogy megy a gyanútlan ember, és hirtelen kék képernyő, crash... :D De legalább nem idegeskedik az ember a resettel :D
  • TDC Geronimo
    #5031
    BFbe az első hónapba ezt a crash reportot minden körben látták az emberek legalább 2* :D

    Még jó hogy nem fagy már konzol, hanem simán csak crashel, mert szerintem BF tönkretett volna jó pár gépet :y
  • Kongy
    #5030
    Fasza... :D Nekem aztán kell 3D, 3Dtv nélkül :D
  • TasManXT
    #5029
    Ezen én is meglepődtem egyszer, és van error report history is valahol.
  • Moby
    #5028
    Na konzolon ilyet sem láttam még: váratlanul kilépett a kz multimap töltés közben, vagy leállt, vagy mi, visszakaptam a ps menüt, meg egy képernyőt, hogy küldök-e error reportot a sonynak. Kűdtem. Megköszönték.
    Gondolom ez eddig kifagyott volna, mint a szar. Nemgyenge. Sonynál tutira kirúgtak mindenkit a ps4 projekt előtt, és újakat vettek fel a szoftverrészlegre. Mostmá egyre biztosabb :)
    Jó lenne, ha ugyanezt eljátszanák a psn részlegen is...
  • Moby
    #5027
    Confirmed! Betonkemény 3d 60fps, tíznyócvanpé :)
  • shaddam
    #5026
    Neogafon írták hogy a 3d-je odabaszós. Mást nem tudok róla
  • Kongy
    #5025
    PS4es Trine 2-ről tudtok valamit? Érdemes beszerezni, vagy dettó ugyan az, mint PC-re, meg prevgenre?
  • Kongy
    #5024
    Nem értem az Xbone-oddal mit okoskodsz itt. Menjél az Xbone topikba, ha nem tetszik, hogy mi itt ps-fanbojok vagyunk.
  • arty
    #5023
    vigasztaljon, h nem "rendes" szinglije lesz ;)
  • arty
    #5022
    jaigen :)
  • Totti5
    #5021
    Ha kínozni akarsz akkor nagyon jól csinálod:) bjútifül, ezek a helyszínek, tájak, fények, színek. Bungie
  • Totti5
    #5020
    Ha nem lehetne akkor nem lenne értelme az egésznek. Épp ezaz hogy lehet, ahol kikapcsoltad onnan folytatod.
  • TDC Geronimo
    #5019
    Várom már...













  • TDC Geronimo
    #5018
    Játék alatt ott se lehet, sőt ez a ficsőr ott még be sincs jelentve.
  • SlickAdam
    #5017
    decrajt ribanc! :D
  • Totti5
    #5016
    ti személyeskedtek, én semmit nem szóltam, csak dícsértem mind a két rendszert és kifejeztem a reményeimet hogy legyen mind a kettő jobb és jobb, de ti most revansot vesztek az elmúlt 8 évért? és mindent véres kardként hordoztok körbe

    hülye fanboj
  • SlickAdam
    #5015
    jajjj tottuska te! nem jön be a fanatizmus? ezt töled nem tudom ertelmezni.:D
  • SlickAdam
    #5014
    rendben hat, MAJD akkor en is maskepp fogom latni.:)
  • Totti5
    #5013
    nem osztottam semmit, de ti nagyok vagytok, hihetetlen fanatizmus