121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #5153
    Joystick cap: feltettem, csodálatosan illeszkedik, viszont ez pont addig fog tartani, ameddig a kis bogyók rajta, mert az eredeti gumihoz képest úgy csúszik, mint a kurvaélet. Szóval én rendelek még párat.

    Remoteplay over internet: rájöttem mi a gond, megy már faszán. Élesteszt holnap, ha lesz rá időm.
  • Kongy
    #5152
    Járművezetés, járműves harc néha fel tudja dobni a dolgokat, jetpack, meg ilyesmi.. :) Tudom, tudom ezeket a KZ is próbálta el-elsütögetni a KZ3-ban, de a Shadow Fall-ból mindez eltűnt. Attól, hogy van egy drón, amit ráküldhetsz pár ellenfélre, esetleg pályaelemre még nem lesz izgalmasabb a játék...
  • TDC Geronimo
    #5151
    Hát ezzel tudnék azért vitatkozni. Játékmenetben? Haloba 10 éves fps elemek vannak és olyan egyszerű a játékmenet mint az 1x1. Nekem a KZ univerzum pl jobban tetszik, mint a másztercsíf.
  • Kongy
    #5150
    Hát egyáltalán nem. Halo Reach, és a 4 is köröket ver mind hangulatban, mind játékmenetben bármelyik Killzone-ra.
  • The Protector
    #5149
    Meg kell hagyni,hogy ez mind igaz,és nem értem h miért a Resistance bukott meg mikor sztem az mocskosul jó játék és nagyon jó az atmoszférája.Ez lett volna a playstation HALO,de nem jött össze nekik.
  • TDC Geronimo
    #5148
    platinumba van PS4 raktáron, ha érdekel valakit.
  • Moby
    #5147
    +1.
    Illetve a 2 is eléggé tetszett. A kz univerzum alapvetően renndben van, a sztori is a stílushoz mérten oké, és jó az atmoszféra. De nem egységesen, és ebben a mercenaryben pláne nem látok semmit. Ráadásul helyenként elviselhetetlenül szaggat.
    Szerintem ez az egész kz dolog nem való handheldre. Mondjuk sokat még nem játszottam vele, de eddig egyetlen pillanatát sem élveztem különösebben.
  • Kongy
    #5146
    Én csak a 2-3-mal, meg a Shadow Fall-lal játszottam. Maga a játék ideig-óráig szórakoztat, látvány, univerzum nem rossz, csak az az érdektelen, unalmas sztori.... (és ez minden részre igaz) Nincs baj a játékmenettel, csak nincs motivációd arra, hogy tovább játszd, maximum az, hogy a következő 1 órában talán lesz egy baromi hangulatos helyszín, vagy egy király fegyver...
  • deep
    #5145
    Csak a single-ről tudok nyilatkozni, az tök jó volt. Kicsit rövidke, de kellemes.
  • The Protector
    #5144
    Akkor ha vkinek van egy kis ideje írhatna a Mercenaryról.Nem érdekel az oldalak véleménye,a tiétekre vagyok kíváncsi.Nekem ez ilyen örök játék terv lenne,mint pl a bf3.Lehet vele multizni stb........
  • deep
    #5143
    Mondjuk szerintem a Shadow Fall messze a legjobb KZ játék. Mármint gameplay szempontból. Játszottam a 2-3-Mercenary.val, ennek fejében mondom.
  • dzsedi
    #5142
    Korábban szó volt arról, hogy elfogad honi bankkártyát is a uk psn. Azt viszont nem találtam meg visszaolvasva sem, hogy milyen címet adtatok meg a kártya regisztrálásnál? A kártyán lévőt, vagy a UK címet? Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Kongy
    #5141
    Ugyanaz, mint minden Killzone-nak :D 3 is, Shadow Fall is szép, abban nincs hiba... addig amíg meg nem szólal...
  • The Protector
    #5140
    De miért nem ér annyit?Mi a hibája?Tök szép meg jónak is tűnik.
    Köszönöm az infót,sajna eléggé nagy a mérete.
  • Moby
    #5139
    Ötezret ez nem ér.
    A méretére emlékszem: 3.3 giga volt a probram, és 320Mb a patch.
  • The Protector
    #5138
    Látod....most játszhatnál azzal az ötezressel amit adtam volna érte.....:)
    Amúgy ha nagyon szépen megkérlek,megnézed mennyi helyet foglal összesen,patch-el együtt.Köszönöm.
  • Moby
    #5137
    Szinte azonnal be is regiztem a kódot a fiókomba. Szóval...
    Kicsit már nyomtam vele. Nem nagy szám. Sőt. Eléggé fisemfos.
  • TDC Geronimo
    #5136
    Innen akkor
  • Kongy
    #5135
    Nem lehet megnyitni.
  • The Protector
    #5134
    Tisztában vagyok vele:)Gépcsomaghoz sajna csak kártya jár:(
    Eladó lenne a cuccos?
  • TDC Geronimo
    #5133
    Új Tomb Raiderről itt egy videó, hogy mi változott nextgen verzióba grafikailag.
  • Moby
    #5132
    Visszaírt a kínai, hogy postázzák az elmaradt kupakokat.
    Egyelőre úgyis csak egy kontrollerem van.
  • Moby
    #5131
    Mások csinálnak egy teljesen más játékot, aminek a címében szerepel ugyanaz, ami más játékokban is.
    Hogy ebből hogyan, és milyen módon lehet bármilyen következtetést levonni, ez nekem meredek :D
    Én szeretnék egy fasza alien játékot végre. Amúgy lehet, hogy ez is az lesz, a videók alapján az atmoszféra nagyon rendben lenne, csak nekem az előzetesek alapjána a gémpléjjel van bajom. Jó lenne tévedni.
  • n000rbi
    #5130
  • cloud.strife
    #5129
    Van 2db szabad PS4 kamera. Weboldalunkon rendeljétek ha kell.
  • Kongy
    #5128
    Nálam ez már ilyen babona, hogy nem lehet jó Alien témájú játékot készíteni manapság.. :D De ne legyen igazam, szurkolok, hogy jó legyen.
  • n000rbi
    #5127
    Mondjuk a témán kívül más közük nincs is egymáshoz, szóval nem értem miért írod le egyből. Mobynak nem tetszik az a játékmenet, amit az eddigi infók alapján sugallnak, nekem bejön (pécés időkben sok kalandjátékot toltam, biztos ezért is), de olyan soha nem lesz, ami minden játékosnak megfelel :)
  • Kongy
    #5126
    Utolsó 2 alien-játék is katasztrofális volt szerintem, úgyhogy ez sem igazán érdekel.
  • Moby
    #5125
    Kódos, nem kártyás.
  • The Protector
    #5124
    KZ Mercenary nem eladó?Én vevő lennék rá,vagy csere.
  • Moby
    #5123
    Nah, hát az internetes remoteplay-el egyelőre nincs siker. A gépet felébreszti otthon, de a kapcsolat valahogy nem épül fel. Majd még nyomozok.
  • LoSA
    #5122
    Srácok, találok valahol egy leírást, hogy a USA Store milyen kártyát fogad el? Attól tartok, hogy az enyémet nem fogja... :) MasterCard....
  • n000rbi
    #5121
    Köszi, ebben kemény órák vannak ám, mondhatni másodállás :D
  • n000rbi
    #5120
    Nagyszerű, akkor hasonló jóra számítok én is :S
  • Moby
    #5119
    Nah, tegnap megjött a kupak, reggel már itt várt az irodában, viszont a kis nyomorék, csak 1 párat küldött, szóval már megkapta az anyázó levelemet.
  • Moby
    #5118
    Szép képek, de ez tipikusan az a játéktípus, amit gyűlölök. Egyetlen enemy (amit gondolom majd nem lehet kinyírni), szóval abból fog állni a játék, hogy jöjjek rá, hogy a készítők mit gondoltak: a harapófogó, a zsineg, friss petrezselyem, és pipamocsok, a készítők által megálmodott sorrendben összepakolásából létrejött csapdát/csalit/akármit helyezzem el a készítők által megadott helyre, és ha megérkezik a xeno, küldjem fel az A/B/C/D liftet a készítők által megadott emeletre.
    Blöe :(
  • Moby
    #5117
    GG!
    Rendesen elhúztál a Knackben :)



    /Nem tudok mit tenni, behúzott nagyon a kz multi, de azért majd pótolom :)
  • n000rbi
    #5116
    Még semmi ilyesmire nincs lehetőség.
  • Versace26
    #5115
    Háttérképet a menünek nem lehet változtatni?
  • n000rbi
    #5114