121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #5193
    Megy mint a kurvaélet. Itt állnak fölöttem a programozóim, és elismerően hümmögnek. Mondjuk láttunk már ilyet, tehát olyan nagyon nem meglepő. Inkább csak az, hogy mennyire kurvaegyszerűen megy. Otthon szépen beröffenti a gépet, játék végén meg le is lövöm faszán. Egy gombnyomás minden.
    Beszarás.
  • arty
    #5192
    na! halljam: megy tízből tízszer a bekkdeskenszel?! vagy laggol mint a kutyaélet?
  • Moby
    #5191
    Nem a merevségével van gond, merev az mint a kurvaélet, de az eredeti felület sokkal ragadósabb, porózusabb, lágyabb anyag, míg ez inkább "fényes", sima felület, ami jóval keményebb is.
  • Tatyla
    #5190
    nem tudom,de az enyém egyáltalán nem csúszik jól tapad merev,szerintem a kis pöckök is sokáig ki fogják rajta bírni...
  • Moby
    #5189
    ebayen?
    Én tőle vettem,d e nem ajánlom, elég sok bénázás van a szállítással:
    http://www.ebay.com/itm/Pair-of-Game-Joystick-Thumbstick-Cap-Caps-for-Sony-PlayStation-4-PS4-Controller-/131065753166
  • LoSA
    #5188
    Hol rendelhető? LINK plz!
  • Moby
    #5187
    Erre (vagyis ez ellen):

  • Versace26
    #5186
    A jostickhoz rendelhető kupak mire szolgál? Jobban irányithatóbb esetleg?
  • Moby
    #5185
    Viszont a killzone mercenary-t elvittem chapter 1 végéig, és asszem nekünk ennyi volt a dolgunk egymással. Nekem ez rettenetesen egyhangú, és érdektelen. Ennyi erővel végigtolhattam volna a bf4 singlekampányt, ilyen üres az is volt. És ami még különösen bosszant, hogy egy kibaszott törpe vagyok. Mér érek én mindenkinek a derekáig? :(
  • Moby
    #5184
    Én a KDR-re abszolut nem adok. És a rencer sem, warzoneon. Persze nem kellemes állandóan fekükdni, de nem is megyek bele felesleges csetepatéba. Viszont a feladatteljesítés közbeni killek, vagy épp a közvetlen defense killek kurvasokat érnek. Volt olyan bombaélesítésem, ahol a defuseolokat leszedtem sorban 1600pontért, és kellett hozzá kb 10 lövedék, meg egy gránát. És fel is robbant, szóval az egész móka kétezer felett hozott, és 30 sec kellett hozzá.
    Ehhez 20 kill kéne normálban, ami ha kurvajjó vagy is sok perc.
  • deep
    #5183
    Én is nyomtam volna ma, de nagyon nem ment. Csupa túlképzett terminátor volt az ellenfél csapatában. Labdába se tudtam rúgni.
  • TDC Geronimo
    #5182
    Amúgy meg imádom én is. 60 fpsel suhan a multi, gyönyörűen néz ki, fegyverek durván jól adják, melee killek addiktívak :D

    Lassan jönnek új mapok is.
  • TDC Geronimo
    #5181
    Azokat bírom, akik a spawn elé lerakják a turretet és a sok birkának nincs annyi esze se, hogy a másik járaton menjen (mert mindig van ugye több kijárat) és adja a nyominak a sok ingyenfraget...
  • Moby
    #5180
    Azt kell mondjam a gyakorlatban teljesen kurvajó a kupak. Ma már kicsit knackezni akartam, de mondanom sem kell, megint kz multi lett belőle :D kicsit ráfeküdtem a supportra, dehát ez egy pontgyár :) csak már megint warzoneon báziskempelő faszlámákkal hozott össze a sors :( még rengeteg fejleszteni/fejlődni valóm van ebben a kz multiban, de totál belezúgtam.
  • arty
    #5179
    sokáig tart beirni egy lakcimet?
    nekem kb 20mp volt, ráadásul mivel Floridában lakom, adó sincs :D
  • LoSA
    #5178
    Hát, akkor mégse vagyok előrébb....
  • SlickAdam
    #5177
    kiszallitjak... okos. DOWNLOAD CODE!
    (viszont csak US lakcimmel rendelkezoknek, szoval ezert nem jo...)
  • The Protector
    #5176
    Fene a kényelmetes seggedet:)Építs vmi lemezadagoló gépezetet.
  • LoSA
    #5175
    Hát azt mire kiszállítják?! Pff....
  • SlickAdam
    #5174
    sorry, ott megse.:(
  • SlickAdam
    #5173
    mádrefákre www.amazon.com ???...
  • Moby
    #5172
    Livekodok.com
    Vagy ebay
    Pl.
  • TDC Geronimo
    #5171
    Nem látod? Pedig ott van az.
  • LoSA
    #5170
    De hol tudok ilyen "feltöltő kártyát" venni, amit aztán az US storeba fel tudok tölteni?
  • Moby
    #5169
    Nah, a remoteplay miatt rögtön elő is jött a legnagyobb probléma: az a kurva lemez :( amit ugye távolról rohadtul nem tudok cserélni. Gondoltam megveszem legalább a knacket digitbe. Hát nem látom a sztórban...
  • Moby
    #5168
    Az rohadtdrága. Ha iceákostól veszed a feltöltőt, 250-es dodóra jössz ki! :S
    Olcsóbb, ha megveszed abból a lokácíóból, ahol elfogadják a kártyád.
  • LoSA
    #5167
    És azt hol lehet vásárolni?
    NETen most valahol?
  • LeventeV
    #5166
    Veszel fix összegű feltöltökártyát. Bepötyögöd a kódot és vásárolsz.
  • LoSA
    #5165
    És akkor mi a megoldás? :) Semmi?
  • Kongy
    #5164
    Én próbáltam UK Store-on PayPal-on fizetni (amihez magyar kártya van csatolva) és nem ment. Levette a pénzt, de nem érkezett meg a Sonyhoz. Másnap vissza is jött az összeg.
  • deep
    #5163
    Hát próbáld ki :D
  • LoSA
    #5162
    Paypal van a storeban? Lehet azzal "kijátszani" a rendszert? :)
    Mert találtam egy olyat, hogy: Add funds to wallet, és ott találtam paypalt-t. :)

    Vagy tudtok valami megoldást mondani nekem?! ;)
  • deep
    #5161
    Naná. Magyar kártyát elfogad a magyar store. Egyet tudok, az American Express-emet elfogadja az USA is.
  • LoSA
    #5160
    Ha magyar accot csinálok, ott meg elfogadja.... :)
  • deep
    #5159
    Nem mind jó sajnos.
  • LoSA
    #5158
    Hiába írom be a kártyámat, nem akarja elfogadni, pedig ez direkt netkártya... :(
  • deep
    #5157
    Így ahogy mondod.
  • LoSA
    #5156
    Egy kicsit most tényleg be vagyok kavarodva... :)
    Szóval US profilt szeretnék csinálni, ám ugye van a LOCATION (oda megadok mindenflée Chicagoi címet pl...), amikor pedig a bankkártyámat kellene megadni, adatokkal, akkor meg adjak meg magyar címet? :) Vagy ezt hogyan lehet "megjátszani"?
  • LoSA
    #5155
    Most akarok csinálni USA profilt, a kérdésem az, hogy gondolom meg kell adni mindenféle adatot. Akkor gondolom valami kamu USA címet találjak ki? Vagy hogyan működik ez?
  • Kongy
    #5154
    Nekem is ez a bajom a KZ Shadow Fall-al, meg úgy általában a KZ-nal.