121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #5233
    Nah picit hanyagolom asszem a kz multit. Elárasztották a warzonet a faszlámacigányok :(((
    Lőttem olyan shotot, ahol a 12 fős csapatból HETEN kempelnek spawnpointon, miközben ketyeg a defense bomb. Arról nem is beszélve, hogy az egész kör alatt 2x kaptam revive supportot.
    Felbasztam az agyam. Ezt értelmifogyatékosokkal sajnos nem lehet normálsan játszani, én meg tdm szereverre a lábam be nem teszem. Nem tudom miért nem tudnak ugyanígy tenni ezek a balfaszok.
  • cloud.strife
    #5232
    Holnap lesz pár darab szabad PS4+KZ pakk is.
  • Kongy
    #5231
    Erre kíváncsi leszek... lehet megveszem... :) Anno valahogy kimaradt a vásárlási listáról, és csak a virágbolti PC-st vittem végig.. Szégyellem is magam miatta, pedig ahhoz képest jó játék, hogy nem költöttem rá :S
  • Moby
    #5230
    Valahogy nagyon át kéne váltanom a knackot meg a killzone digitálisra, lehetőleg úgy, hogy ne kerüljön pénzbe, de elégge mission impossible :(
  • Moby
    #5229
    Amúgy igen. Összesen kétfélét láttam az ebayen: ezt, meg aminek a pereme bogyós, és középen süllyesztett.
  • heady
    #5228
    Ehh, atsiklottam rajta, bocsi.
  • Moby
    #5227
    #5189
  • heady
    #5226
    Moby, n000rbi:

    Ti is ilyet vettetek?
  • TDC Geronimo
    #5225
    TR definitive edition fpsről korábban írták, hogy 30 lesz. Na most lehet mégse

    "No, I mean, I don't understand where the reports of "Tomb Raider runs at 30fps" are coming from when having seen and played the PlayStation 4 build today it seemed on average to be far closer if not sitting on 60fps. The framerate is unlocked in the sense that it's not locked 60fps; it did have some dips. But the dips were pretty small of the little I played/saw. I like to think I know a 30fps game when I see it, and this did not look 30fps. It looked 60fps, or very close to."

    10 perces walkthrough videó is van
  • TDC Geronimo
    #5224
    Ez az infamous is érdekes. 2 hónap múlva megjelenés, de ezt a videót mutogatják 36 féle vágásban már hónapok óta. Semmi új nem jött ebből se :/
  • Árpitallica
    #5223
    Ha ez mind PS4-re is jönne ingyen a ps plus által, akkor az aztán nemsemmi lenne! :D
  • TDC Geronimo
    #5222
    Entering PS Plus:
    29th January: Metro Last Light
    29th January: BioShock Infinite
    29th January: Dynasty Warriors Next
    29th January: ModNation Racers: Road Trip
    5th February: Outlast
  • TDC Geronimo
    #5221
  • n000rbi
    #5220
    Bingo, a képen A-microA van, sőt lentebb a tulajdonságok alatt is. Én meg nagy siettemben rendeltem egyet múltkor (hogy a ds4 töltése közben is lehessen Knackezni:)), ma meg kihozták a microB csatival. Szép kis nap :D
  • arty
    #5219
    usb3 mikro nem igy néz ki, ez kettes
  • n000rbi
    #5218
    OFF

    Mi a hiba az oldalon?
  • n000rbi
    #5217
    Igen, minden zacsiban 1 van csak.
  • Moby
    #5216
    Nemtudom, én csak a psn-en néztem meg, ott 20 fontot ír.
  • Moby
    #5215
    Nyilván a "csomaglóban" baszták el. Minden kis celofánzacsiba 2 helyett csak egyet raktak. Gondolom neked is ugyanúgy jött.
  • SlickAdam
    #5214
    itt fritzlandiaban mar joideje kb 16-17 euro a tearaway Amazon-tol. otthon mennyi?
  • n000rbi
    #5213
    Nyilván írok. Nem is értem honnan gondolta, hogy ÖT darabra lehet szüksége bárkinek olyasvalamiből, amit párosával használunk.
  • Moby
    #5212
    Írj neki. Elvileg küldi a pótlást nekem is.

    Közben offolnék egy kicsit vitával:
    Amekkora foshalmaz a killzone mercenary, olyan kurvajó a tearaway így a demo alapján. Ha nem lenne ilyen mocsokdrága meg is venném, de szerintem lesz ez még IGC-ben...
  • n000rbi
    #5211
    Meghozta a postás a kupakokat.
    Ugyanonnan rendeltem, ahonnan Moby, hong-kongi barátunk párosával hirdeti, így kértem 5 db-ot a termékből. Kaptam 5 db kupakot bazmeg. ÖTÖT.
  • Kongy
    #5210
    Utólag elolvasva... tényleg nem sok.. :DD De a lényeg érthető szerintem XD
  • Moby
    #5209
    Nyugi, szerintem már nincsenek meg.

    /bár kevés értelmetlenebb, funkció nélküli kiegészítőt tudnék mondani jelenleg ps4-hez :)
  • Árpitallica
    #5208
    Ha 10ezerFt lenne egy PS4 kamera, akkor mindenképpen vevő lennék rá! :)
  • SlickAdam
    #5207
    ne harizz, de ennek a mondatnak nem sok ertelme volt.:)
  • Kongy
    #5206
    A topik látogatóinak 90%-ának van PS4-e, szóval szerintem rossz helyen hirdetsz.
  • TDC Geronimo
    #5205
    Te vegyél már inkább ne árulgass... :D
  • Landor
    #5204
    Srácok ha valakit érdekel egy bontatlan hivatalos garis PS4 115ért, az dobjon rám egy privit. Holnapig áll az ajánlat, KP, budapesti átvétellel.
  • n000rbi
    #5203
    Azt nem tudom mit fogok csinálni, ha meglesz a platina :) (bár a hard fele ott van még, very hardba pedig még bele se kezdtem)
  • arty
    #5202


    már csak egy android appot szeretnék :D
    (ds3 ugye összelőve a telómmal, TEHÁT .............. jójó, persze, ps4em sincs)
  • Moby
    #5201
    Igen. A knack mindenhogyan kiváló játék. Magában, remoteplayen, kenyérre kenve, mindenhogy :D
  • n000rbi
    #5200
    Tehát a Knack remoteplay-re is kiváló játék :)
  • Moby
    #5199
    Nem, nem a gombok miatt, azokkal semmi gond nincs(még néha jó is, hogy erőkifejtés nélkül megy). Az analógkarok miatt.
    FPS-t játszani vitát okádék a kis elmozdulású analógkarok miatt. Ezt kompenzálandó van az fps-ekben ez a gyorsulásos elmozdulás, ami szintén kurvaszar. Namost a knackben az analóg karoknak csak az iránypontossága releváns, az elmozduláspontossága nem, és az iránypontosság ezekkel a karokkal nagyon rendben van.
  • n000rbi
    #5198
    Igen, a Knack pont amiatt játszható jól a vitán, mert nem használja a shoulder buttonokat ill. L3/R3-at sem. (nem mernék megesküdni rá, hogy véletlenül van így:))
  • Moby
    #5197
    Ja igen: soha nem volt találóbb a név. Playstation! :)
  • Moby
    #5196
    Kurvajó basszus...A knacknek viszont NAGYON fekszik ez a handheld móka. Elképesztő az egész. Ha a feleségem nem facebookol otthon, a képminőség olyan, mintha itt renderelődne a gépben, azzal a különbséggel, hogy a natív vitás játékokhoz képest fossá van élsimítva a downscale miatt. NEM ÉRZÉKELEK LAGOT. Biztos van, de én valszeg lassabb vagyok, mint ő.
    Nagyon megcsinálta az egészet a sony. Nem tudok ettől jobbat mondani momentán a piacon játékra.
  • n000rbi
    #5195
  • Moby
    #5194
    Egyet sajnálok csak (nyilvánvaló sávszélesség oka van): nem lehet egyszerre remoteplayelni, és broadcastelni :D
    Amúgy knackot nyomok épp, a latencyről legyen elég annyi, hogy pusztulgurul minden a képernyőn :)
    A képminőség néha elég gatya, de a feleségem is használja az internetet, gondolom azér (láthatóan minden adaptív).