121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #5273
    pl.:
    "Simply put, smooth 30fps games rely on a single unique frame being followed by a single duplicate frame, repeated over and over to give an even sense of motion from a console's typical 60Hz signal. The alternating order of these frames is crucial, but in Rivals' case we see stretches of play where two unique frames will be trailed by two duplicates - averaging out at the same overall frame-rate, but creating a discernible stuttering to camera motions as they whips past. This is one of the reasons why we are currently working on adding consistency graphs to our performance analysis videos (here's a sample of how it will look once complete). Frame-rate is an average, judder is a split-second phenomenon and in the case of Rivals, it has a fundamental impact on the look and feel of the game."
  • DarkSector
    #5272
    Várj ezt annyira nem értem most. :D
    mit milyen sorrendben?
  • SlickAdam
    #5271
    kurvara egyszeru: ha van penz brute force-ra (es áramra), akkor megvan pc-n a 60. ennyi. tul van targyalva.

    no meg van az a dolog, ami - allitolag - pc-n van inkabb jelen: nem mindegy hogy milyen sorrendben pakoljak ki a fremeket a pc verziok. mert ha ossze-vissza, akkor hiaba 60+-al szalad, akkor is furi lesz. ez van NFS Rivals-nal is most konzolon, PC-s orokseg. vagy mar peccseltek?
  • DarkSector
    #5270
    hát ezaz, lekorlátozza, de ha nem korlátozná nem lenne jó.
    most ne ezt számold, hanem akinek olyan gépe van hogy nem tudja kipréselni maxon az adott fps-t minden pillanatban.
  • Moby
    #5269
    Értelmezhetetlen zagyvalék. Mi korlátoz le micsodát pécén?
    Nálam fix60fps-el fut 1080-ban a játékok többsége. Jóval több, mint bármelyik konzolon. Pont. Minden más egy baromság.
    És igen, attól 60, mert a vsync ennyire korltozza. Ugyanígy van konzolon is. Akkor lehet fix60-at csinálni, ha vsync nélkül 60+ - ban td futni kinden körülmények között.
    Nem bonyolult.
  • DarkSector
    #5268
    Most miről is beszélünk.
    Olyan játék nincs pc-n ami fixen fut, ez butaság, max ha sok fps-ed LENNE de lekorlátozza a játék mondjuk 30-ra, és neked amugy 40-70fps lenne, akkor nem fog ugrani....

    Biztos egy előző genbe játék tudott volna néha felmenni 30 fölött 50-60-ra de mivel nem a játék 100%-ában ezért levették 30-ra és azt tudják tartani.
  • Kongy
    #5267
    Meg. Az árát még mindig soknak tartom, de mivel még nincs meg semmilyen formában (pedig nem volt rossz játék), így meg fogom venni.
  • Moby
    #5266
    Mármint meggyőzött a rókabőr?
  • Moby
    #5265
    6-tól???
    Baszki jó ha 10 előtt gép elé jutok általában :)
  • Kongy
    #5264
    Engem ez a másfél órás TR Definitive Edition meggyőzött. Nincs olyan helyszín, ami ne lenne baromira gyönyörű. Minden úgy működik, ahogy kell, látszólag. Minden hullik darabokra, az effektek baromi szépek, Lara pedig iszonyat élethű. Kipróbálom, az biztos.
  • Moby
    #5263
    A knack sajnos nem fix30. De nagyon nem.
  • Moby
    #5262
    Fasság.
    Pécén sűrűbben van stabil fps-en (ami 60), mint BÁRMIN. Ez a gyakorlat.
    Ez elmélet pedig, hogy a pécé az egyetlen platform, ahol garantálható az fix fps, hiszen én határozom meg a teljesítményét, illetve azt is, hogy milyen felbontáson, milyen beállításokkal fusson.
  • DarkSector
    #5261
    mondjuk jah.
    van benne valami.

    amugy pc-n ez a baj, hogy soha nem stabil, és ezért tünnek furábnakk a dolgok, mint egy stabil fps érték mellett.
  • SlickAdam
    #5260
    ha 60 körül rendetlenkedik, azt en inkabb elnezem.
  • SlickAdam
    #5259
    nagyon nem mindegy, hogy atom 30, vagy 30-40. inkabb az elözöt! szvsz
  • Kongy
    #5258
    Mondjuk ha stabil 30-40 fps-t tudja tartani végig, akkor semmi gond nincs vele. Pl a Knack és a NFS Rivals is végig stabil 30 fps-el ment, és kb egy percig sem volt kevesebb, és nagyon szép folyamatosan fut mindkettő.
  • TDC Geronimo
    #5257
    Nem lesz lockolva egyik konzolon se, de állítólag boxon 30 fps átlaggal fut, míg PS4en a duplája, 60 az átlag oO
  • Moby
    #5256
    Jut eszembe, ha még nem mondtam volna:
    KNACK
    és/vagy
    KILLZONE
    letöltőkódot érdekelnek. Cserébe adok gyönyörű KNACK és/vagy KILLZONE lemezes kiadásokat. Szépek, léteznek, meg lehet őket fogni, el lehet cserélni, adni, bármi.
    Soha vissza nem térő lehetőség!

    LOL
  • Kongy
    #5255
    Gyakorlatilag igen... :D
  • deep
    #5254
    Aha :)

    @Moby
    Jólvan, mi toljuk szerintem olyan 6-tól, majd köszönj be :)
    Tegnap az ágyamból nyomtam pár chapter Knack-et remote-olva. Marhajó :)
  • SlickAdam
    #5253
    tehat kinyomjak badass modban 60-al PS4-re, s 30-al Boner-re, VAGY "jo kisfiuk" lesznek es lockoljak 30-ra mindenkinek...
  • Moby
    #5252
    Ok, bár először még ezt a kurva hálózatos dolgot kell helyreraknom. Most emiatt nemtudok remoteplayen knackolni :(
    Viszek haza egy broadcomos linksyst, hátha azzal nem baszogatja az eget...
  • Mr Manson
    #5251
    Killzone?
  • deep
    #5250
    Hát ha nem chateltek közben, persze hogy nem tudtok együtt dolgozni. Ma este tervezünk játszani, lesz majd open party, csatlakozz be, illetve küldök majd invite-ot.
  • The Protector
    #5249
    A Sniper itt is fel tudja venni az ellenfél alakját.Számomra az volt az évezred a bulia a KZ3-ban.Akkora fasz voltam,h direkt nem mentem közel senkihez sem,hátrálva haladtam be az ellenség területére és volt h löttem kamuból a sajátjaimat h ne tűnjön fel nekik a turpisság...aztán persze jött hátulról a késelés meg a lövöldözés.Nagyon nem csípték ezt a dolgot a kz3-ban az emberek,én viszont okosan csináltam a dolgot,így halomra lehetett ölni mindenkit.Amúgy egy ideig el lehet szórakzoni ezzel,de utána már csak próbaképpen is egymásra lövöldöznek a csapattagok....
  • Moby
    #5248
    Igen, közben már feltúrtam a ps topikokat, és úgy tűnik általános a probléma :( Megpróbálok 1-2 eltérő routertípust, bár a fórumok mindtavételezéséből úgy tűnik nem routerfüggő. Illetve megkerülni a problémát (wds helyett client bridge).
    Mindenesetre elég komoly problémának tűnik ez :(
  • Tatyla
    #5247
    A sima Technicolor upc-s WiFi modemmel,meg utána egy dlink routert közé tettem és random ledobál
  • Moby
    #5246
    Csak azért a fórumtagokkal sem jobb a játék, mert azonos fórumba írogatunk :)
    Ahhoz relatíve sokat kellene együtt játszani, hogy ismerjük egymás játékát. Ahhoz meg valamiféle szervezettség, meg rendszeresség kellene, és ezek a fogalmak nálam a "videójáték" szóval semmilyen formában nem fordulnak elő egy mondatban. Sajnos. Egyszer-egyszer mentem már be TasManXT mellé játszani, de kb. össze sem futottunk. Pályavégén a táblán láttam. Ennyi.
  • vortel
    #5245
    Miért nem másokkal együtt játszol Killzone multit? Ha egyedül mész be teljesen rá vagy utalva a random játékosokra, biztos lenne itt a fórumon pár arc aki tolja, 3-4en már komoly taktikázásra van lehetőség és jobb a játékélmény is mérföldekkel.
  • Moby
    #5244
    Milyen routerrel?
  • Tatyla
    #5243
    Sajnos igen
  • Moby
    #5242
    Egyedül a beacon theftnél nem árt, ha olyan veszi fel, aki valamicskét konyít a pályához, mert nem egyszer a lámafasz ott pörög a lerakóhelyen a térképen, miközben az 1 emelettel a feje felett van...De a többihez még ész sem nagyon kell. Mármint egyedileg.
  • Moby
    #5241
    A warzoneban épp az a jó, hogy az alig előny, ha van egy-két vérprofi a csapatban. Akár az ellenfélnél. Mert az összes feladat ugyanarról szól: hogyan tudja a csapat okosan szétosztani az erőit, illetve milyen gyorsan képes taktikát változtatni, ha egy másik tacpointon besűrűsödik a harc. 1-2 ember ehhez nem elég. De pont ez a hibája is: ha fogyatékosokkal játszol egy csapatban, a kérdésekre a válasz ugyanaz: semennyire.
  • deep
    #5240
    2 routerrel próbáltam eddig, mindkettővel tökéletes volt a kapcsolat.
  • The Protector
    #5239
    Olyan mint a BF,ha balfasz a csapatod akkor megette a fene az egészet.Meg az is gáz ha vérprofi az ellenfél.A COD abban más számomra h ott egyedül is lehet érvényesülni......

    BF-ben alapból kicket adnék mondjuk akunke nincsen meccs végéig legalább 5-10db spotja meg a cast-játnak megfelelő support támogatása.
  • Moby
    #5238
    Tegnap belefutottam egy problémába. Eddig kvázi kábelen használtam a hálózatot, ami csak részben igaz, mert kábelen csatlakozott egy routerhez, ami wds stationként működik. Ez így eddig tökéletes is volt, amíg be nem jött a remoteplay, ami így nem megy (az álomoskönyvek szerint a wds nem dobja át az mDNS packeteket). Naszóval meg kellett szüntetnem a kábeles kapcsolatot, és wifin csatlakoznom a fő routeremhez.
    Nadeviszont a ps4 wifije olyan szinten dobálja el a hálózatot, meg szakad le mindenhonnan, hogy öröm nézni. A tőle 3 méterre lévő routeren.
    A wifi másnak is ilyen retek?
  • TDC Geronimo
    #5237
    Másfél órás TR stream

    Itt is mondják, hogy 30fps a minimum volt, amit el akartak érni, de a PS4 verzió szinte végig 60al fut.
  • deep
    #5236
    Ez nekem is fáj kicsit, pedig szívesen nyomnám.
  • Kongy
    #5235
    Rókabőrnek rókabőr lesz, de ki akarom próbálni, hogy megbizonyosodjak róla. :D Aztán kedvezményes áron eladom, ha meguntam... vagy megtartom, de ez még a jövő zenéje...
  • n000rbi
    #5234
    A legutóbb pont Te jöttél azzal, hogy rókabőr és csak ígérgetnek, most pedig meg szeretnéd venni? Már nem tudlak követni. :)