121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #5311
    Szerintem rajtad kívül mindenki érti, de ez nem meglepő :)
  • DarkSector
    #5310
    de baszod most te mire gondoltál? :D
    vagy a távirányitókat kaptad meg egy kontrollert? :D
    öreanyáméknál ilyen volt régen abba fésűket meg más fürdőszobai dolgokat tettünk, értem hogy ez valszeg nem feltétlen fürdőszobai cucc, nem akarlak megsérteni, de basszus pl a kontroller és vita oké, de távirányitót ilyen zsebbe a falon tartani? Disznek van a tv? :D vagy mi, nekem a távirányitó a nadrágzsebembe szokott lenni. :D

    /persze csak viccelek, nem akarom megsérteni az ajándékot és a gesztust, szép dolog. :)
  • Moby
    #5309
    Nekem ilyenből öv kellene, mint az ácsoknak! LOL
  • n000rbi
    #5308
    Paraszt vagy-e? :P
  • Árpitallica
    #5307
    Na felhívtam a csomagügyintézőt és elkezdi hogy rossz a rendszer nem tud utánnanézni egy rendelésnek sem, meg kérdezte hogy kaptam e emailt hogy kiküldték a futárnak a cuccot, de én idáig csak megerősítést kaptam a rendelésemről, ja meg mondta hogy azért várjam hátha megjön, (persze idegeskedjek este 6ig). Akkor sanszos hogy hétfőre hozzák ki, pedig már úgy várom! :/
  • DarkSector
    #5306
    egy falra akasztós fürdőszobai zsebes asztalterítővel? :D
  • n000rbi
    #5305
    Még nem mutattam, mivel lepett meg az asszony karácsonyra :)

  • Moby
    #5304
    UPNP, de nem kér semmit rajta. Hótüres a táblázat.
    Mármint akkor is, amikor wifin éppen megy.
  • Moby
    #5303
    Hát 200megát ír optimálisban, node 25-ös netem van. Ha azt elviszi, fosomle.
  • TasManXT
    #5302
    Apropó remote play. Routerben upnp enabled vagy forwardolod a 9293-as portot?
  • Moby
    #5301
    Letöltöttem már a lúzergájdot, abban nem ír különösebben semmit, Pl. nem tudom mi van, ha nem azonos fázis az aljzat, bár valszeg eleve a nullát baszogatja. Meg hogy miként kúr be neki egy mikrósűtő, meg ilyenek. Majd kiderül. Ha lesz értelme egyáltalán használni.
  • SlickAdam
    #5300
    1-2 eve probaltam egy ilyen es iszonyat szarul mukodott. no meg lassuak is elvileg.
  • Moby
    #5299
    Elvileg igen. De hogy a gyakorlatban hogyan válik be, arról majd beszámolok. Nem fűzök nagy reményeket, szerintem a remoteplay ezzel sem fog menni ugyanúgy, ahogy most a wds-el sem megy.
  • TasManXT
    #5298
    Csörögj rá a futárcégre, hogy kapsz-e ma csomagot. :) Én ezt tettem még decemberben, mert én sem kaptam semmi infót.
  • n000rbi
    #5297
    Ennek a powerline-nak a lényege, hogy egyik szobában bedugod az aljzatba, routerből utp bele, aztán bármelyik másik szobában ki tudod vezetni egy másik adapterrel a netet? Van ennél valamilyen megkötés, mert még a végén nekem is jól jönne.
  • Árpitallica
    #5296
    Gyerekek, nagy izgulás van jelenleg, mert lehet ma megjön a PS4 killzone bundle-m! :)) Bár a KV-tól sms-t nem kaptam csak emailt még kedden, hogy vagy péntek vagy hétfőn hozza meg a futár! Hát mindenesetre lehet egy hívást majd megejtek náluk, hogy izgulhatok hogy megjön ma a drágaszágom! :D
  • TasManXT
    #5295
    Power bar témában: mivel led van benne, kb egy hétig mehetne folyamatosan az aksiról annyira nem fogyasztanak ezek. Inkább azzal van a gond, hogy akit idegesít az se tudja kikapcsolni. Az tuti, hogy egy hosszabb játékmaratont végigbír egy töltéssel, este meg standby-ban szépen feltölti magát.
  • Moby
    #5294
    Első körben a használhatatlan wifi problémáját orvosolják. Aztán jöhet bármi más.
    Most ott tartok, hogy veszek egy powerline adaptert, mert nincs kedvem falat fúrni, meg utp-t behúzni. Ha ezzel sem lesz jó kibaszom a ps4-et az ablakon.
  • n000rbi
    #5293
    Elképzelhető, hogy a kezdeti kötelező kamera ötlete miatt maradt ez így. Aztán viszont rájöttek, hogy anélkül bőven az MS alá mehetnek árban, de a lightbar-off lehetőségével meg nem foglalkoztak. (mint ahogy annyi mással sem - van ugye még mit javítani)
    Hátha egy következő update megoldja. (szerintem elég sokan panaszkodnak a gyenge akksira)
  • Moby
    #5292
    Viszonylag egyszerű lenne előállítani a lightbar kikpacsolásával, hisz akkor kb annyit menne, mint a ps3 kontrollerek, ami már nem rossz.
    De nem lehet. Amiben semmi logika nincs. A hangot ki lehet, ezt nem. Mercsak.
  • n000rbi
    #5291
    Kiegyeznék egy hosszabb üzemidővel. Tököm akar akksit cserélgetni.
  • vortel
    #5290
    Én azt nem értem, ha ennyi fícsört kellett a kontrollerbe tenni, akkor legalább miért nem cserélhető az aksi? X360on a legnagyobb királyság volt, hogy 2 tölthető ceruzaelem volt az aksi, mindig volt feltöltve egy pár, ha lemerült akkor csere és már ment is töltőre a fáradt páros. És azokkal hetekig, hangsúlyozom HETEKIG ment egy kontroller. Ez meg hiába vezeték nélküli, gyakorlatilag állandóan be van dugva... :S
  • n000rbi
    #5289
    Látod, mondom én, hogy nem volt még ilyen esetem :) Zárom a francba akkor, ha meg nem jönne meg, akkor költse egy marék rizsre azt a 2.50$-t.
  • Moby
    #5288
    Én eleve nem nyitottam panaszt, mert bár tévedés történt, de egyetértés van köztünk, és a megoldást is ő ajánlotta fel. Panaszt akkor nyitok, ha nem kapom meg a maradékot, vagy nem utalja vissza az árát.
  • n000rbi
    #5287
    Engem nem zavar (ilyenkor áldom a matt kijelzőt - meg amúgy is) és ahogy észrevettem a hangszóró az igazán akkugyilkos. Jócskán megnőtt az üzemidő, amikor lehalkítottam nullára. (gondolom a hang kiküldése BT-n a ludas)

    Egyébként a Sony helyében tényleg adnék lehetőséget a led kikapcsolására is.
  • n000rbi
    #5286
    Kupak téma megint: először azt akarta, hogy visszautalja a pénz felét, mert sok idő míg ideér a maradék 5 db, de írtam neki, hogy én ráérek. Most az van, hogy küldi és azt kéri, hogy zárjam a panaszt ebay-en. Szerinted várjam ki, míg ideérnek a kupakok, vagy már most tegyem, amit kér? (sose volt még ilyen gondom, nem tudom mi a "szokás")
  • Moby
    #5285
    Tény, hogy buziság, hogy nem lehet kikapcsolni. Nem minden játék használja, és nem minden játékosnak kell. Viszont az akkut konstans zabálja, és vannak helyzetek, amikor tényleg zavaró.
  • Ulthane
    #5284
    Apróság, de kurva idegesítő. Ez az ég világon nem változtat semmit a játékélményen, viszont még idegesítőbbé tesz a lightbar-t. Bár én már megoldottam, egy Leokuplast-csíkkal....
  • Moby
    #5283
    Hát jó játékot nektek, én kiszálltam :) valamivel azért többet nyomtam, mint a bf4-et, de ennyivel is jóllaktam következő 10 évre megint*.


    Multival is, killzone-al meg pláne. Kicsit bánom, hogy bereggeltem a vitán, jobb lett volna elcserélni valamire. Én ezt végignyomni tuti nem fogom.
  • deep
    #5282
    Én viszont ma kikúrtjót játszottam, TDM-et is, Warzone-t is, mindenhol elsők és másodikak voltunk Tasmannal. Végre.
  • Moby
    #5281
    Viszont a kz multiból egy életre elég volt a mai játék után. Jó lecke volt, miért nem piszkálom meg bottal sem a multipléjer játékokat. Hát a sok szellemifogyatékos miatt.
    Kickburnnukeban.permban.
  • Moby
    #5280
    Nah hát a wifi ugyanúgy ledobál a broadcomos linksysre (ami nem is baj, mert a ddwrt-s gépeimhez képest iszonyat fostartály egy cucc ez), szóval ez egyértelműen ps4 hiba.
    Remek,
  • DarkSector
    #5279
    :D
  • Moby
    #5278
    A helyzet az, hogy az a pc ami nem viszi fix30-al azt, amit a konzolok visznek fix30-al, az nem gémerpécé, hanem irodai kellék :)
  • DarkSector
    #5277
    Konzolon is ugyanolyan egy ingadozo játék mint egy stabil.

    De én azt mondom ha nem stabil pc-d van akkor abból sokan téves következtetéseket vonnak le.

    Pl mikor mondják hogy a fix 30 nem elég, igen ha 30-al nyomul a srác pc-n és nincs lock, akkor kileng a fps és tuti lemegy 20 vagy az alá, ezért hiszi azt hogy az átlag 30 az ugyanaz mint fix 30.
  • SlickAdam
    #5276
    Tomb Raider PS4:
    "On PS4 the light bar on the controller glows and flickers when Lara has her torch out, and lights when Lara fires her gun."

    aprosag, de
  • Moby
    #5275
    >hát ezaz, lekorlátozza, de ha nem korlátozná nem lenne jó.
    És ez a konzolon szögre ugyanígy működik. Nincs különbség ebben. Amit írsz, hogy a pécén a nemtudommicsoda az fura, nos az nem létezik. Semmisemfura.
  • DarkSector
    #5274
    saját szavaiddal pls. :D
    ennyire nem vágom az angolt. :)
  • SlickAdam
    #5273
    pl.:
    "Simply put, smooth 30fps games rely on a single unique frame being followed by a single duplicate frame, repeated over and over to give an even sense of motion from a console's typical 60Hz signal. The alternating order of these frames is crucial, but in Rivals' case we see stretches of play where two unique frames will be trailed by two duplicates - averaging out at the same overall frame-rate, but creating a discernible stuttering to camera motions as they whips past. This is one of the reasons why we are currently working on adding consistency graphs to our performance analysis videos (here's a sample of how it will look once complete). Frame-rate is an average, judder is a split-second phenomenon and in the case of Rivals, it has a fundamental impact on the look and feel of the game."
  • DarkSector
    #5272
    Várj ezt annyira nem értem most. :D
    mit milyen sorrendben?