121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • DarkSector
    #5351
    Nemhát, attól hogy minden fix.

    miaz hogy egyszerre? ha 1 irányba fuj a szél, arra fuja a levelet-fát-bokrot-ködöt....

    nemtudom, mennyire rémlik a dolog. :D
  • SlickAdam
    #5350
    szerintem nem attol elethu egy erdo, hogy MINDEN mozog benne, raadasul EGYSZERRE... de jovan ez. szellemsziget vagy mi a káré, uszkalnak a lelkecskek überall.
  • TDC Geronimo
    #5349
    Ráadás gif.



    Új verzióba minden kapott fizikát. Mozognak a fák, bokrok, Laran az összes felszerelés stb. Mozgásban látványosabb. A fullos árral még mindig nem vagyok kibékülve, de ennek ellenére látszik rajta, hogy nem egy elsietett olcsó port az egész.
  • DarkSector
    #5348
    Fasza
  • Evoluti0N
    #5347
    Meseszép.
  • DarkSector
    #5346
    Én magammal, mert önimádó vagyok. :D
    Remélem nem tűnik nagyképűségnek. :D

    Ha együtt vagyok egy csajjal , mindig féltékeny szoktam lenni magamra. :D
  • TDC Geronimo
    #5345
    Na jöjjön pár TR kép











    Tapasztalatok szerint az esetek többségében 60al fut a játék, néha néha reccen meg, de az se igazán észrevehető (45-50 fps környékére)
  • TDC Geronimo
    #5344
    Közben kiderült, hogy az easter eggre kommentelte a "doubtful" kijelentést nem a 2 játékra úgyhogy...van remény :D
  • Evoluti0N
    #5343
    Mások a barátnőjükkel töltik a Valentin napot, én Ellie-vel fogok. Remélem, hogy ez nem hangzott pedofilan. :D
  • shaddam
    #5342
    Valentin napon jön a dlc, nem mondhatnak mást
  • n000rbi
    #5341
    Jól megérdemelt jutalomként nyomtam egy preordert a Thief-re (zavvi, £41.90 lett a vége)
  • Kongy
    #5340
    Na ne is mondd... én már elkezdtem, de esik ez a szar még mindig, kb 1 óra múlva kezdhetem újra.... -.-
  • n000rbi
    #5339
    Azt hiszem az elkövetkező napokban platinára tolom a hólapátolást :)
  • Moby
    #5338
    Na azért csak belepróbaltam mégegyszer a kz multiba, de erre má igazán semmi szükség sevót. Ellenben az összes hálózati anomáliát meggyógyította a powerline cucc. Fasza. A sors fintora, hogy most meg nincs mihez használjam. LOL
    Az egyetlen játék a gepen a knack, de má nem sok kedvem marad grindfesztelni platináért.
    Szóval most egy időre elmegy téliálmotcsicsikálni a gép, amíg meg nem jelenik valami érdekes. Mondjuk egy infémüsz. Addig meg eljő újra a pécé ideje :)
  • Moby
    #5337
    A legócskább tplink, és ebből is ez az egy kit volt a nagykerben. A htpc és a ps4 között 40/40-et mértem, de teljesen vezeték nélküli a hálózat (a htpc két wds stationnel arrébb van, a hálózat másik végen), nem tudni valójában, hogy a powerline-e a bottleneck. Szóval bőven jó. Ha majd egyszer esetleg lesz 40/40-től gyorsabb netem, bevezetékezek mindent. Vagy lecserélem 500megabitesre, ami 600ft-al lett volna drágább, HA lett volna. De sajnos ez mostanában nem várható.
  • DarkSector
    #5336
    Kieshet belőle igen szállitás alatt, de ez nem csak ps4 esetében , hanem bármilyen lemezzel előfordulhat.
  • Árpitallica
    #5335
    Nálatok is volt olyan hogy vettetek egy bontatlan ps4 játékot és a lemez nem volt bepattintva a helyére, hanem a kiskönyv helyén feküdt? Mert én kinyitottam a BF4 bontatlan játékot és a lemez ott volt, de kipattintva a helyéről! Remélem nem használtat vettem, mert magam szakitottam le a ps4 szalagot a tokról! xd
  • davids014
    #5334
    2015 novembere körül
  • TDC Geronimo
    #5333
    "Naughty Dog has stated it's "doubtful" that we'll see either Uncharted 4 or The Last of Us: Game of the Year Edition in 2014."

    :(
  • n000rbi
    #5332


    Mílyen típust vettél?
  • Moby
    #5331
    Nah, jelentem a powerline adapter a tökéletes megoldás! Kapja be a faszt a sony...
    Remoteplay tökéletesen megy vele, egyszerű, mint a kurvaélet, és most megint van egy felesleges routerem, meg mínusz tízezer a zsebemben.
    De megy, és ez a lényeg. Illetve ha esetleg meggyógyítják a wifit update-el, ez a kütyü fasza, mindig lesz helye.
  • TDC Geronimo
    #5330
    30án lesz valami PS "slim" event UKbe. Állítólag ide is jön az új vita. Erről nem tudtok semmit még gondolom.
  • cloud.strife
    #5329
    bulndle=bundle
  • cloud.strife
    #5328
    Nálunk van most 3db KZ bulndle szabad.

    Illetve szereztem egy PS3 AC4-et, január 31-ig volt a kupon benne, gondoltam ellövöm és kipróbálom a PS3 PS4 upgrade dolgot. 3035Ft lett. És van benne magyar felirat.

    Játszom vele, nemrossz.
  • Árpitallica
    #5327
    Konzolvilágtól rendeltem elő! Hát bízzunk benne minél előbb jöjjön! :)
  • Totti5
    #5326
    Melyik bolt? ha a futárnak odaadják ma, akkor hétfőre ott kell lennie. Csütörtökön rendeltem csomagot a konzolstudiótól reggel, ma 9kor hozta az MPL futár.
  • Árpitallica
    #5325
    Na mára, meg erre a hétre elfelejthetem hogy kihozzák a PS4-em! :( Megkérdeztem és azt mondták hogy ma feladják futárnak és kedd vagy szerdán fog megjönni! Múlt héten ugyanezt megjátszották és most megint.Ennyire húzn, halasztani az időt, miközben én már nagyon vártam. :(
  • Moby
    #5324
    A kép igen, a termék és az ár nem :)
  • Tatyla
    #5323
    Ez szerintem kit
  • Moby
    #5322
    Jah, csak ezekkel óvatosan, mert az ilyen gyanúsan alacsony árak esetében mindig 1 darabról van szó. Érdemesebb kitben venni.
  • Tatyla
    #5321
    És http://m.arukereso.hu/?p=p104151315&tab=Infos ez? Bocs telefonról csak így linkel
  • Kongy
    #5320
    Klassz :D Én egy handmade cicás tálat kaptam barátnőmtől, hogy filmezés közben ne zörögjek a chipses zacskóval XD
  • n000rbi
    #5319
    Bevallottan abból az apropóból is készült, hogy sokszor nem volt hely a kanapén a sok kütyütől:D
  • Kongy
    #5318
    Nekem baromira tetszik :) Praktikus, mert nem tudod leverni egyik cuccost sem :)
  • Moby
    #5317
    Viszont az bizakodásra ad okot, hogy a jurógémeres vita-ps4 remoteplay tesztben is használtak powerline adaptert. Persze az igazán releváns információ, mégpedig hogy azzal nézték-e hálózaton kívülről, nos az nem derül ki egyértelműen :)
  • Moby
    #5316
    Hirtelen ezt találtam.
    Sima hálózati eszköz, amik a hálózati áram kábelén kommunikál. Közben nekem is annyi vilinger ezügyben, hogy ez tényleg a fázison pofázik, szóval 3 fázisú rencerben kurvára oda köll figyelni, mert csak azonos fázisú falimalacoknál fog menni.
  • Tatyla
    #5315
    Az mi is,és hogy működik?
  • DarkSector
    #5314
    ja ezt észrevettem hogy maszek és csak neked csak most, ez szép dolog, nem para.

    Csak a távirányitó szerintem rossz helyen van. :D
  • n000rbi
    #5313
    Azt, csak ez nem "bóti", hanem handmade és tudod ez benne az értékes (nekem). Nem mellesleg praktikus is.
  • DarkSector
    #5312
    De mit kaptál ? :D nem értem, nem ezt a "fali tartót"?
    most télleg nem sértésnek mondom, viccen kivül én a falitartóra gondoltam mikor megláttam a képet. :D