121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • deep
    #5393
    Nem lenne egyszerű, csak 3 végigjátszás helyett elég lenne 2. + very hard. Nem bánnám. De látom, kezdhetek még egy hardot majd...
  • n000rbi
    #5392
    Lesz az még 50 is :P Jogos, amit mondasz, de ha a már unlockoltak nem lennének a pakliban, akkor elég egyszerű lenne a gyémántokat összeszedni. (sőt a rarity is értelmét vesztené) A számodra fölösleges kristályoknál még mindig választhatsz valami mást, ha a friendlist-edből valaki jobbat talált az adott ládában.
  • n000rbi
    #5391
    Sokan nyomják már a broadcast-ot, tegnap is legalább 5 csatornát láttam.
  • shaddam
    #5390
    Azt a rázkódó kamerát igazán kivehették volna.
  • TBTPumpa
    #5389
    Mozgás közben valóban jól néz ki:
  • LeventeV
    #5388
    Én általában megvárom az akciókat, mikor olcsóbb a store-on a Plus (30 font)és akkor veszek feltöltőkártya segítségével. Azt, hogy a magyar store-on mennyi az egy éves előfizetés, nem tudom.
  • Picar77
    #5387
    Hol szoktad venni ? Én ilyen 14.000 Ft körül találtam, amazonon, meg magyar webshopokban is.
    Van ettől olcsóbb vagy kb mindenhol ennyi ?
  • LeventeV
    #5386
    Szerintem UK-ra. Magyar accountom nincs, de az biztos, hogy az US instant game collection elmarad az európaitól. Inkább psn címeket kapnak.
  • Picar77
    #5385
    Sziasztok :)

    Akarok csinálni magyar, US, Uk regisztrációt is, psn plust melyikre érdemes venni ?
    Van egyáltalán jelentősége?
  • deep
    #5384
    Most is nyomom, második végigjátszás. Egy valami azért undorító. A 17. rubintot kapom teljesen feleslegesen, mert az a Knack már unlockolva van.
  • SlickAdam
    #5383
    imadom az ilyen aljas lopakodosos jatekokat, ez valamiert megse erdekel... nem ertem. a sok nintendo miatt lehet.:D
  • n000rbi
    #5382
    Köszi! Ahhoz képest, hogy egy szar játék, ugye... :)
  • deep
    #5381
    Gratz!
  • n000rbi
    #5380
    Knack: 100%

    A kristályok

    3x normal (normal Knack)
    1x hard (massive Knack)
    1x very hard (ultimate Knack)

    végigjátszás (összesen ~52 óra) és jópár Knacks Quest menet után gyűltek össze.

    Csókoltatom a szakmát/10
  • TDC Geronimo
    #5379


    2 alternatív végigjátszása ugyanannak a pályának

  • TDC Geronimo
    #5378


    Tetszik az art.
  • Kongy
    #5377
    Fasza lesz ez. :D Majd én megveszem a topikban mindenki helyett, és elmondom, mi változott, és mi nem :D
  • DarkSector
    #5376
    csak egy kis ilyen, csak egy kis olyan stb stb...sok kicsi, tudod. :)
  • Moby
    #5375
    Csak hogy itt nem egy játékról beszélünk, csak pár texturáról, meg egy modellről, meg némi kódról.
  • DarkSector
    #5374
    Én kibaszottul nem. :D
  • DarkSector
    #5373
    öhöm öhöm majd kiderül.
    Sok játéknál hitték ezt.
  • Moby
    #5372
    Őszintén szólva ennek én örülök.
  • Moby
    #5371
    Kétlem, hogy khagyják a ziccert. 1-2 hónapig konzolexklu, aztán kitolják szépen pécére is valamilyen formában.
  • DarkSector
    #5370
    A warezosok voltak lámafaszok mert nem tudom most a mentésem használni a warez DS2-ből a Staem-es DS2-höz. :D
  • DarkSector
    #5369
    jo nem tudom, de ezekszerint nem adják ki. :D
  • Moby
    #5368
    Mer lámafaszok voltak.
  • Moby
    #5367
    De egyébként felülírni sem kell soha semmit. Ez egy rossz gyakorlat, ami hálisten kopik kifele. Konzolon ilyet nem is lehet, ott a patchek eleve nem így működnek.
  • DarkSector
    #5366
    irtam hogy biztos ha nem nagy méret, a file-ok nagysága viszont mint irtam gondot jelenthet, Darksiders-nél egy patch 3.5GB volt kb....
  • Moby
    #5365
    Baszki és szerinted nem lehet beleírni egy 50petabájtos fileba 1 byteot? :D A külön mozgó ojjetum, meg nem textura. Az csak kód.
  • DarkSector
    #5364
    Hát azért ha egy tárgy monduk a nyakán egy fénykép volt most meg egy külön mozgó objektum az nem csak egy 2 megás textura csere. :D
    Nem emlékszem a fájlszerkezerte, de lehet 1 valami miatt 4-5 fájt fellül kell irni, és elképzelhető hogy hiába 2 mb a változás ha 4 gb-os fáljt kell fellülirni.

    Álá Darksiders.
  • Moby
    #5363
    Larán kîvül mi változott? kapott új fizikát. Mennyi lehet ez? 100-150MB?
  • DarkSector
    #5362
    Felejtsd el, mekora DLC? 15GB-os? :D

    szerintem ilyen nem lesz, X360-PS3-ra sem dobják ki forditva....

    Castlevania Ultimate Edition sincs konzolokra. :) még update ként sem.
  • Moby
    #5361
    Nana...nehogy kiadják dlc-nek a pécéverzához :)
  • Moby
    #5360
    Dehogynem, és jó is volt. De annyira nem, hogy telibeáron megvegyem újra a kicsitpimpelt verzát.
  • DarkSector
    #5359
    Ez így van, ezért sem adják ki ezt pc-re.
    Nekem a grafikát kivéve is baromira tetszett jobban mint a sima TR-ek.

    Még a Lara Croft GoL 2-őt várom nagyon.
  • TDC Geronimo
    #5358
    Nem toltad végig egyszer se? Nekem nagyon tetszett és az év egyik meglepetése volt számomra.
  • Moby
    #5357
    Hát én ezeken annyit látok, hogy koszréjderből kicsit visszahozták ribancréjderbe, ami az első 15 percben érdekes lesz, de a játék ettől még hótugyanaz. Majd egyszer hatezerér jöhet.
  • DarkSector
    #5356
    :DDDDDDD
  • shaddam
    #5355
    És PS4-en mindez 60 fps-ben ringatózik
  • SlickAdam
    #5354
    termeszetesen. de nem pc-hez hasonlitottam.:)