121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #5431
    Mielőtt a posztot olvastam, akkor fejeztem be a vásárlását ugyanennek LOL
    A konkávnak jónak kéne lennie, HA nem lesz túl magas vele a gomba.
  • n000rbi
    #5430
    Ezt rendeltem tegnap, jövő héten kb. meg kell érkeznie. Kíváncsi vagyok mennyivel puhább.
  • Moby
    #5429
    Nekem kb 1 hete van, de szerintem szar. Valszeg le is kapom róla.
    Gondolkodom, hogy vegyek-e rá ORB-ot kétezerér, vagy hagyjam úgy ahogy van gyáriban, és ha elkopik, inkább cseréjem a gombát (1500 egy pár).
    A legnagyobb bajom, hogy az ORB szettben is van 2db konkáv, meg 2 konvex, ami lószar, meg akkor is, ha puhább anyagból van, mint ez az olcsó vacak.
  • n000rbi
    #5428
    Nekem lesz, de csak kb. egy hónap múlva. Nem rossz egyébként, tökéletesen illeszkednek a gombákra. Amit szokni kell az az, hogy sokkal merevebb, csúszósabb anyagból van, mint a stick-ek eredeti feje.
  • Evoluti0N
    #5427
    Van ez így. Én is sok jól értékelt játékot meguntam, vagy nem tetszett és félbehagytam, sok gyengén értékelt pedig nagyon bejött és akár 2x is végigvittem. Az emberi ízlés már csak ilyen. :)
  • Kongy
    #5426
    Én mondjuk nem vagyok egy minta-játékos :D Én a Bioshock Infinite-re is ráuntam a felénél. Hiába a jó sztori, meg a király design, csak mész és lősz, lősz, lősz. Nem bír lekötni, pedig hányan év FPS-ének jelölték. Egy Knack-el jobban elvoltam 100x..
  • arty
    #5425
    Én imádtam - de ahogy olvastam a véleményeket, elég megosztó játék, pont a néhol elég fura (értsd: sz*r) lopakodás miatt is :))
  • TasManXT
    #5424
    Ma többször én is ilyenbe futottam. Tuti valami gebasz van a szerverekkel.
  • Kongy
    #5423
    Én felénél abbahagytam szerintem a sokak által annyira magasztalt Dishonored-öt. Nem fogott meg egyszerűen, ráuntam.
  • arty
    #5422
    legtöbb ilyen játékban opcionális... viszont rambózva elég sok elveszik a játékból :)
  • Kongy
    #5421
    Abban nem csak opcionális volt? Mert én úgy emlékszem :D
  • arty
    #5420
    ezekszerint dishonored is kimaradt? :)

    (bár nem mennék bele, hogy ez a jó vagy a rossz fps lopakodósra jó példa :D )
  • n000rbi
    #5419

    Tegnap én is rányomtam a pre-orderre. Tetszik a hozzállásuk.

    @zzeN: köszi, valahogy átsiklottam felette.
  • zzeN
    #5418
    Amit lentebb gero linkelt videóban bemutatják a nehézség állíthatóságot. Meghalsz kezdheted előröl a játékot, stb.
  • n000rbi
    #5417
    Egyikőtök sem játszott a Thief első részével pc-n?? Igencsak működött a lopakodás fps-nézetben és olybá tűnik, hogy ez a mostani rész az előd(ök) által lefektetett alapokra építkezik. (ha jól tudom lesz classic-mód is, mindenféle betmenlátás nélkül, na az lesz nekem való )
    A láthatóságot egyébként a bal sarokban lévő kör jelzi majd (valamint a lightbar is fehéren fog világítani, ha kilépsz a fényre)
  • TDC Geronimo
    #5416
    :O
  • Moby
    #5415
    Kész, valami végleg elbaszódott ezen a killzone multin nálam.
    Meghalok a semmitől, de a lövedéket mintha ki sem lőném. Odateleportál az enemy mellém, és semmit nem tudok vele kezdempni. És nem időnként, néhányszor, hanem szinte konstans. Közben 6 a pingem, és 10/10 a sávszélem.
    Miagecilettezzel???
  • Kongy
    #5414
    Ez az.. Nem tudod felmérni, most akkor kilátszol-e vagy nem, nem tudom ezt hogy tervezik megoldani, de bízzunk benne, hogy sikerül. :) Ritka az ilyen taktikázós-lopakodós FPS, ahol végre nem csak az ólmot lehet szórni.
  • Totti5
    #5413
    Egy FPS-be eleve vicces a lopakodás, bár talán a Desus EX az okés. TPS lopakodás meg a Splinter Cell BC-nél kezdődik, ha egy mostani játékot nézünk.
  • Kongy
    #5412
    Rosszul fogalmaztam. Van képük eladni lopakodósnak szánt részekkel. A Splinter Cell-t meg egyenesen lopakodósnak. Egyszerűen nincs rá magyarázat miért szúr ki bizonyos esetekben az őr.
  • TDC Geronimo
    #5411
    Melyiket adták el lopakodósnak? AC szériát? Annak sose volt köze hozzá. Kiadtak már tököm tudja mennyi részt és egy épp kézláb fedezékrendszer nincs benne, guggolás se, semmi. Úgy ráférne egy reboot arra a szériára már egy kiadós pihenő után, mint a huzat.
  • Kongy
    #5410
    Igen, de azért ahhoz pofa kell, hogy ilyen AI-val eladják lopakodósnak. Nem meggyőző? Mondhatom az új Splinter Cell-t is, ami anno erősen lopakodósnak számított. Még a spot-rendszer is UGYAN AZ, mint a FC3-ban.
  • TDC Geronimo
    #5409
    AC4 meg fc mint lopakodós játékok... :D

    Ott ne keress erre vonatkozóan normális AIt.
  • Kongy
    #5408
    Nem igazán tudom behatárolni a stílust. Mert ilyen FPS lopakodást ritkán látok manapság. A TPS lopakodással igazából nincs semmi bajom. De ez az FPS-nézetes dolog kicsit irritál. A Far Cry 3 is rengetegszer kínálta fel a lehetőséget, hogy lopakodj, aztán valahogy mégsem jött össze, mindig lövöldözés lett a vége. Az ilyen játékokhoz nagyon jó AI kell, ami racionálisan akkor vesz észre, amikor észrevehet, és nem akkor amikor közöd sincs hozzá. Ez cseszett fel az AC4-ben is, hogy közöm nem volt hozzá, és észrevesz, de mikor meg ott állok kb előtte akkor nem... Szóval ha ezt sikerül megoldani, vagy valahogy áthidalni (amire nem sok esélyt látok) akkor azt mondom jöhet.
  • TDC Geronimo
    #5407
    Kinek a pap kinek a papné. Gondolom nem vagy a stílus kedvelője.
  • Kongy
    #5406
    Hát valahogy én ezen a játékon csak bealszok eddig...
  • TasManXT
    #5405
    olyan 10/1 esetben engem is kibasz crash-el, de csak multiban. Van hogy csak sima connection error. Szolgáltató lesz az.
  • zzeN
    #5404
    Miért nem leáldozott PC-re?:D Én 3500-ért vettem, best deal!
  • TDC Geronimo
    #5403


    Még mindig tetszik. Nyomtam is egy előrendelést, úgyse jön más nagyon a gépre februárba.
  • Moby
    #5402
    Működő internetszolgáltatás nélkül nehéz az élet :( lassan 1 éve nem fizettem teljes árú szolgáltatást, mert folyamatosan a hibabejelntéseimet írják jóvá, és hiába ugatok, hogy nem kompenzácíó kell, hanem INTERNET, semmi...
    10millió hülye országa vagyunk. Vagyis már annyi sem.
  • deep
    #5401
    Durva kálvárián mész át ezzel a hálózati baszkódással :D Nekem összesen 2x ha volt gond kb 100 esetből a csatlakozással.
  • Moby
    #5400
    Jaja, viszont valami bazmeg van nálam 2 napja, mert szinte minden pályaváltás kivág, és csomószor a játék is kilép, és repül az errorlog a szotyinak. Próbáltam bentmaradni, most deep is ott osztotta, de visszamenni sem tudtam, mert azonnal error.
    Mondjuk nem csodálkoznék, ha a kurva szolgáltatómnál lenne a hiba, mint szinte mindig...
  • TasManXT
    #5399
    Moby, tegnap tök véletlen egymás ellen mentünk KZ-ban és elképzelhető, hogy párszor ólom mérgezést kaptál a golyóim által, de hogy rohadjonmegagránátod mert egyfeszt beleszaladtam. :D
  • n000rbi
    #5398
    Zavvi-n most 35 font, digipack.
  • warass
    #5397
    Van valakinek esetleg eladó kupakja? :) Akinek van egy ideje, esetleg vélemény?:)
  • Kongy
    #5396
    Várom már, mert lesz végre egy valamire való játék PS4-en, nem csak ezek a F2P meg indie hülyeségek :)
  • n000rbi
    #5395
    Így utólag én sem, sok idő elment erre. Az biztos, hogy a very hardnak minimum massive Knack-kel indulj neki (ultimate-tel sima ügy)
  • Kongy
    #5394
    Külföldön már kinn van ha jól tudom.
  • deep
    #5393
    Nem lenne egyszerű, csak 3 végigjátszás helyett elég lenne 2. + very hard. Nem bánnám. De látom, kezdhetek még egy hardot majd...
  • n000rbi
    #5392
    Lesz az még 50 is :P Jogos, amit mondasz, de ha a már unlockoltak nem lennének a pakliban, akkor elég egyszerű lenne a gyémántokat összeszedni. (sőt a rarity is értelmét vesztené) A számodra fölösleges kristályoknál még mindig választhatsz valami mást, ha a friendlist-edből valaki jobbat talált az adott ládában.